UIT The Arctic University of Norway

Úvod

Read the Official Description

UIT Arktická univerzita v Norsku Univerzita v Tromsøu sloučila 1. srpna 2013 s University College of Finnmark a stala se UiT Arktickou univerzitou v Norsku.

UIT Arktická univerzita v Norsku je nejsevernější univerzitou světa. Jeho poloha na okraji Arktidy znamená mise. Arktida má rostoucí globální význam. Změna klimatu, využívání zdrojů Arktidy a environmentální hrozby jsou tématy velkého veřejného zájmu a na které se Tromsova univerzita zajímá. Na UIT Norská arktická univerzita můžete z blízké perspektivy prozkoumat globální problémy.

Knowlege na vrcholu světa

Život ve Vysokém severu je tvořen divokou přírodou, kontrastními světelnými a klimatickými podmínkami, zeměpisnými vzdálenostmi a multikulturalismem. Mnoho z výzkumných středisek a studijních programů UIT odráží specifickou povahu Arktického Norska.

Klíčový výzkum UiT se zaměřuje na polární prostředí, výzkum klimatu, domorodé obyvatelstvo, mírovou a transformační konflikt, telemedicínu, lékařskou biologii, vesmírnou fyziku, rybářskou vědu, bioprospecting moří, lingvistiku a výpočetní chemii.

UIT Centrum pro pokročilé studium teoretické lingvistiky, CASTL a CTCC, Centrum pro teoretickou a výpočetní chemii, byly oba označeny za Norské střediska excelence. V roce 2002 bylo NST, norské centrum pro telemedicínu, založeno v Tromsøu jako centrum pro spolupráci v oblasti Světové zdravotnické organizace.

Síť ARCTOS na Fakultě biologických věd, rybářství a ekonomiky je lídrem ve výzkumu mořských arktických ekosystémů a významným partnerem Norského polárního institutu v Tromsøu. Katedra fyziky se zaměřuje na severní světla a kosmický výzkum. Všechny tyto instituce mají vysokou mezinárodní pověst.

Univerzita je součástí výzkumného střediska pro vysoké klima a životní prostředí FRAM (Fram Center) v Tromsø. Každé leden mezinárodní konference Arctic Frontiers vyzývá výzkumníky, politiky a zástupce podniků, aby diskutovali o arktických otázkách napříč disciplinárními hranicemi. Sekretariát Rady pro arktické oblasti se nachází v centru Fram. Výzkumní pracovníci z University and Fram Center jsou zapojeni do několika mezinárodních programů Arktické rady.

Mezinárodní rozbočovač

12 000 studentů a 2700 zaměstnanců studuje a pracuje na univerzitě v Tromsøu. Výuka je založená na výzkumu. Sedm fakult UIT nabízí, navzdory věnování severním otázkám, širokou škálu studijních programů. Akademická obec v Tromsøu je vysoce mezinárodní. Více než 20% akademických pracovníků a 10% studentů je ze zahraničí. Univerzita nabízí více než 20 magisterských programů angličtiny a všechny fakulty nabízejí anglické vyučované kurzy na bakalářské i magisterské úrovni.

UIT Arktická univerzita v Norsku je zakládajícím členem Univerzity Arktidy, mezinárodní sítě 140 studijních a výzkumných institucí v obvodové oblasti. Ale univerzita spolupracuje se všemi částmi světa. 200 mezinárodních dohod zajišťuje aktivní akademickou výměnu studentů a zaměstnanců s partnerskými institucemi po celém světě.

Dne 1. ledna 2009 se univerzita Tromsø sloučila s univerzitní vysokou školou Tromsø. Dne 1. srpna 2013 se univerzita spojila s University College of Finnmark. Nová univerzita má nyní čtyři areály. Nachází se v Tromsø, Alta, Hammerfest a Kirkenes. Počet studentů a studijních programů se v důsledku této fúze zvětšuje. Nová univerzita se stala ještě důležitější hnací silou pro severní Norsko a mezinárodní spolupráci na Vysočině.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět LLM » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr - Elektrotechnika

Campus forma Denní studium 4 semestry August 2018 Norsko Narvik

Mistr programu v elektrotechnice je vhodná pro studenty se zájmem elektrických napájecích systémů a zdrojů elektrické energie, výkonové elektroniky a elektrických pohonů, a elektrotechnika je rychle rostoucí pole s množstvím pracovních příležitostí. [+]

The magisterský studijní program v oboru elektrotechniky Je vhodný i pro studenty se zájmem elektrických napájecích systémů a zdrojů elektrické energie, výkonové elektroniky a elektrických motorových pohonů a elektrotechniky je rychle rostoucí pole s množstvím pracovních příležitostí.

elektrotechnika deais o aplikované elektrotechniky. Jedná se o komplexní a dynamická disciplína od mikroelektroniky až elektromagnetismu až vysokého výkonu technologií, od vývoje zítřejšího informačních technologií pro automatizaci a instrumentaci složitých průmyslových procesů. Elektronické inženýři po celá desetiletí revoluci náš běžný den. Pojem "high-tech" je z velké části založen na inovace v fieldelectrical strojírenství. V rozsahu této disciplíny, máte možnost naučit se zvládnout pestrou škálu dovedností.... [-]


Magistr - Inženýrské Konstrukce

Campus forma Denní studium 4 semestry August 2018 Norsko Narvik

Engineering Design, je design založený na inženýrských věd a zahrnuje znalosti o design výrobku a výpočetní techniky. Hlavními složkami v inženýrství technických vědeckých computaions / výpočty a aplikovanou matematiku, která se nanáší na problémy spojené s navrhovat, geometrie a vědy o materiálech. Inženýrství Kurz poskytuje studentům s pochopením designu a estetickým designem navíc k hlubokým pochopením matematických a fyzikálních principů a metod v procesu navrhování. Zvláštní důraz klademe na geometrii a tvar, procesů a návrhů produktů, pevnostní výpočty a analýzami, materiálů, počítačového modelování a simulací. [+]

Bakalář v oboru inženýrství se znalostmi v materiálech, mechanika a modelování, ale také jiní mohou být vhodné k Program mistři v konstruování. Zvláštní zájem v chápání matematických a fyzikálních teorií a popisy např různých Constuction chování, design processeses, chování materiály mohou být přínosem pro dosažení maximální výsledek učení ve výuce.

inženýrské konstrukce, Je design založený na inženýrských věd a zahrnuje znalosti o design výrobku a výpočetní techniky. Hlavními složkami v inženýrství technických vědeckých computaions / výpočty a aplikovanou matematiku, která se nanáší na problémy spojené s navrhovat, geometrie a vědy o materiálech. Inženýrství Kurz poskytuje studentům s pochopením designu a estetickým designem navíc k hlubokým pochopením matematických a fyzikálních principů a metod v procesu navrhování. Zvláštní důraz klademe na geometrii a tvar, procesů a návrhů produktů, pevnostní výpočty a analýzami, materiálů, počítačového modelování a simulací.... [-]


Magistr - Průmyslového Inženýrství

Campus forma Denní studium 4 semestry August 2018 Norsko Narvik

Master of Science v oboru průmyslového inženýrství poskytne studentům znalosti a schopnosti k použití vhodných technik, dovednosti a nástroje identifikovat, formulovat, analyzovat a řešit problémy průmyslového inženýrství. [+]

průmyslové inženýrství je asi vidět "velký obraz", kdy jeden se zabývá složitých procesů a systémů. Pole se zaměřuje na analýzu mnoha ¿wheels¿, že musí spolupracovat tak, že organizace je schopna fungovat co nejúčinněji a ziskových způsobem. Jako student, budete mít možnost nahlédnout do různých metodik, technik a nástrojů, které se mohou vztahovat ke zvýšení výkonnosti organizace. Schopnost získat prostřednictvím této studie dělá obzvláště dobře hodí pro řízení polohy.

. Master of Science v oboru průmyslového inženýrství poskytne studentům znalosti a schopnosti k použití vhodných technik, dovednosti a nástroje identifikovat, formulovat, analyzovat a řešit problémy průmyslového inženýrství. Při normálním průběhu, bude student schopen získat magisterského studia po dvou letech, což odpovídá 120 kreditů. Pokud se student chce kombinovat Magisterské studium s prací na externí firmy, je možné rozšířit program na tři nebo čtyři roky. Přizpůsobený plán vzdělávání se pak navrhl. Po dokončení této vzdělání, studenti budou mít solidní základ pro vstup do různých pozic na globálním základě. Typické pozice jsou hlavní inženýr, projektoví manažeři, vývojáři, poradci, manažeři a vědci. Mnozí z našich bývalých studentů drží manažerských nebo vedoucích výzkumné pozice ve veřejných organizací nebo soukromých společností.... [-]


Magistr - Satelitní Technika

Campus forma Denní studium 4 semestry August 2018 Norsko Narvik

Velitel program satelitu Engineering je použitelná pro studenty se zájmem o učení, rozvoj a použití state-of-the-art technologii pro účely související s vesmírem. Tento typ technologie také velké podobnosti s technologiemi pro jiné extrémních prostředích, například v arktických oblastech a subsea a studenty se zájmem o rozvoj technologií v takových oblastech najdete také tento program jako relevantní. [+]

Kosmická loď se vyvinul do neocenitelným pomocníkem pro naši společnost prostřednictvím aplikace v oblastech, jako je životní prostředí, monitorování, metrologii, komunikaci a navigaci. Chcete-li využít prostor k jeho nejplnější, kosmická loď musí být optimálně navrženy, konstruovány a používány, vyžadují znalosti pro několik strojírenských oborech.

The magisterský studijní program v satelitu Engineering je použitelná pro studenty se zájmem o učení, rozvoj a použití state-of-the-art technologii pro účely související s vesmírem. Tento typ technologie také velké podobnosti s technologiemi pro jiné extrémních prostředích, například v arktických oblastech a subsea a studenty se zájmem o rozvoj technologií v takových oblastech najdete také tento program jako relevantní.... [-]


Magistr V Informatice

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Tromsø

Informatika nás obklopuje všude v každodenním životě, jako je internet a mobilní telefony. Program je velmi praktické a experimentální, kde se studenti naučí navrhovat, vyvíjet a programové pokročilé datové systémy. Všechny výuka bude probíhat v anglickém jazyce, a program má studenty z celého světa. [+]

Program zahrnuje jak teoretické základy a experimentální metody v informatice. Vyšší kurzy úrovně jsou přímo spojeny s výzkumem v rámci oddělení. To znamenalo příležitost pro podstatné znalosti v oblastech, na které se vztahuje.

Program se skládá ze čtyř povinných předmětů v informatice, celkem 40 ECTS kreditů, a 20 ECTS kreditů z volitelných předmětů. Na volitelných předmětů mohou být v tématech, jako je ekonomie, managementu, psychologie a podnikání. Program uzavírá diplomové práce 60 ECTS kreditů. Diplomová práce může být rovněž provedeno ve spolupráci s externí IT firmou.

Výsledky učení

Pro každý program v Mezinárodní telekomunikační unie jsou nastavené cíle pro znalosti, analytické schopnosti, dovednosti a kompetence, které by měl student dosáhl na konci studia. ... [-]


Magistr V Mezinárodním řízení Rybolovu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Tromsø

Program International Management rybolovu (IFM) je ideální pro studenty s různými vědeckými prostředí a národností. Jedná se o unikátní, interdisciplinární magisterský program, který otevře kariéry v soukromém i veřejném sektoru, stejně jako další akademických studií. Doposud studenti z více než 30 zemí absolvoval program IFM. [+]

The Mezinárodní management rybolovu (IFM) Program je ideální pro studenty s různými vědeckými prostředí a národností. Jedná se o unikátní, interdisciplinární magisterský program, který otevře kariéry v soukromém i veřejném sektoru, stejně jako další akademických studií. Doposud studenti z více než 30 zemí absolvoval program IFM.

Program klade důraz na znalosti z vědecké teorie a metody, a nabídne studentům zkušenosti s používáním z nich. Usnadněním reflexi a pomocí případových studií z různých částí světa, program bude rozvíjet studenty chápání toho, jak jsou produkty rybolovu a akvakultury řízena. Studenti budou provádět devět kurzů po dobu 1,5 roku (celkem 90 ECTS), předtím, než psát diplomové práce (30 ECTS).... [-]


Magistr

Magisterský Filozofie V Anglické Lingvistiky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Tromsø

Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Program má silnou komparativní složku, i když studium angličtiny přirozeně udržuje ústřední místo v programu. [+]

Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Program má silnou komparativní složku, i když studium angličtiny přirozeně udržuje ústřední místo v programu.

popis programu Magisterský studijní program v anglické lingvistiky se vztahuje na studium pro absolventy vysokých škol v anglické lingvistiky, a je třeba chápat jako rozšíření práce na bakalářské úrovni. Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Program má silnou komparativní složku, i když studium angličtiny přirozeně udržuje ústřední místo v programu. Studenti budou rozvíjet vhled do struktury jazyka obecně a angličtiny zejména sociální a geografické variace, jakož i historický vývoj a pořízení angličtiny. Na magisterské úrovni, budou studenti rozvíjet zvláštní zájmy na základě jejich kurzu a bude psát buď diplomové práce nebo dva výrobek-délka papíry, jejichž hlavním empirický třeba zaměřit se na angličtinu. ... [-]

Magisterský Filozofie V Teoretické Lingvistiky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Tromsø

Program je vhodný i pro studenty, kteří chtějí studovat jazyk, ze srovnávací perspektivě. Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Přístup do těchto oborů se opírá o srovnávací studie mnoha jazyků. [+]

Program je vhodný i pro studenty, kteří chtějí studovat jazyk, ze srovnávací perspektivě. Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Přístup do těchto oborů se opírá o srovnávací studie mnoha jazyků.

The magisterský filozofie v teoretické lingvistiky zahrnuje studium pro absolventy vysokých škol v teoretické lingvistiky, a je třeba chápat jako rozšíření práce na bakalářské úrovni. Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Přístup do těchto oborů se opírá o srovnávací studie mnoha jazyků. Studenti budou rozvíjet vhled do struktury jazyka, srovnávací aspekty lingvistického výzkumu, sociální a geografické variace, historickém vývoji jazyků a osvojování jazyka. Na magisterské úrovni, budou studenti rozvíjet zvláštní zájmy na základě jejich kurzu a bude psát buď diplomové práce nebo dva výrobek-délka papíry. ... [-]


Magistr Filozofie Ve Výtvarném Kulturních Studií

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Tromsø

Máte zájem o lidské kultuře a jak používat videokameru v sociálním vědeckém výzkumu? V výtvarných kulturních studií je vám dána možnost studovat etnografické metody výzkumu, antropologické teorie a filmové tvorby etnografický v mezinárodním prostředí, kulminovat s výrobou svém vlastním filmu a písemné práce. [+]

Máte zájem o lidské kultuře a jak používat videokameru v sociálním vědeckém výzkumu? Na Vizuální kulturní studia dostanete možnost studovat etnografické metody výzkumu, antropologické teorie a filmové tvorby etnografický v mezinárodním prostředí, kulminovat s výrobou svém vlastním filmu a písemné práce.

Ústav archeologie a sociální antropologie nabízí dva-rok na plný úvazek magisterský program v Visual kulturní studia (VCS). Cílem tohoto programu je naučit studenty vytvářet znalosti o životě a kultuře lidí prostřednictvím zkoumání jejich každodenním životě na základě využití kvalitativních společensko-vědních výzkumných metod a etnografického filmu. Program kombinuje přednášky v akademické teorie a metody, filmu a praktickou výuku ve kamerou, záznam zvuku a střihu.... [-]


Magistr V Domácích Studiích

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Tromsø

Fakulta humanitních, sociálních věd a vzdělávání, ve spolupráci s Centrem pro Sami studií, nabízí dva-rok na plný úvazek magisterského programu v původních studií (MIS). Program je interdisciplinární a využívá odborných znalostí získaných při na Fakultě několika oddělení. Tematické zaměření magisterského programu je vznik mezinárodního domácího hnutí, historických zkušeností a ... [+]

Mistr v původních studií

Fakulta humanitních, sociálních věd a vzdělávání, ve spolupráci s Centrem pro Sami studií, nabízí dva-rok na plný úvazek magisterského programu v původních studií (MIS). Program je interdisciplinární a využívá odborných znalostí získaných při na Fakultě několika oddělení. Tematické zaměření magisterského programu je vznik mezinárodního domácího hnutí, historické zkušenosti a moderní kontext, který domorodí lidé zažijí po celém světě.

Během dvou let studia, budou studenti absolvovat kurzy v celkové výši 120 kreditů (120 ECTS). Jeden 10 Zápočet lze vybrat z jiných kurzů nabízených univerzitou. Tento volitelný předmět, musí být schválen Akademickým koordinátora, a měla by být založena na zájmech jednotlivých studentů jako příprava na diplomové práce. Zbývající kurzy jsou povinné. Jsou navrženy tak, aby širokou základnu, ze které může jednotlivec student volí relevantní téma pro diplomové práce. Diplomová práce je pod dohledem akademických pracovníků ze spolupracujících jednotek v Mezinárodní telekomunikační unie v Arktidě univerzitě v Norsku, a témata jsou vybrány ve spolupráci s jmenovanými poradci. To je obvyklé provádět sběr dat pro diplomové práce na konci druhého pololetí.... [-]


Magistr V Oblasti Cestovního Ruchu Studií

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Alta

Velitel cestovního ruchu studia programu, je navržen tak, aby připravit studenty na kariéru vstup či pozice v oblasti obchodního, veřejné, nebo neziskové organizace poskytující služby pro návštěvníky na místní, národní nebo mezinárodní úrovni. Úspěšní kandidáti budou v průběhu zadat dvě hospodářský rok, získali odpovídající znalosti v oblasti cestovního ruchu jako odvětví, a jako sociální jev, vhled do křižovatky výroby, uvádění na trh a ... [+]

Mistr cestovního ruchu studií

Velitel cestovního ruchu studia programu, je navržen tak, aby připravit studenty na kariéru vstup či pozice v oblasti obchodního, veřejné, nebo neziskové organizace poskytující služby pro návštěvníky na místní, národní nebo mezinárodní úrovni. Úspěšní kandidáti budou v průběhu zadat dvě hospodářský rok, získali odpovídající znalosti v oblasti cestovního ruchu jako odvětví, a jako sociální jev, vhled do křižovatky výroby, uvádění na trh a spotřeby, stejně jako společnosti, kultury a přírody. Program klade zvláštní důraz na to, jak příroda a kultura může být použit odpovědnou průmyslem. Vychází z teorie marketingu, event management, sociologie, geografie a antropologie. Program se také zaměřuje na genderové perspektivy a rovnosti žen a mužů.... [-]


Videos

Telemedicine and E-health - Master

Tourism

Indigenous Studies - Master

Business Creation and Entrepreneurship - Master

Contact

University of Tromsø

Adresa, 1. řádek Hansine Hansens veg 18
9019 Tromsø, Troms, Norsko
Telefonní číslo +47776440009

UIT - Norges Arktiske universitet - Campus Alta

Adresa, 1. řádek Follumsvei 31
9510 Alta, Finnmark, Norsko
Telefonní číslo +47 78 45 05 00

UiT - Norges arktiske universitet, campus Narvik

Adresa, 1. řádek Narvik, Nordland, Norsko
Telefonní číslo +47 77 64 40 00