UIT The Arctic University of Norway

Úvod

Read the Official Description

Uit Arctic University of Norska

University of Tromsø spojila 01.8.2013 s Vysokou školou Finnmark a stal se uit v Arktidě University of Norska.

UIT Arctic University of Norsku je nejsevernější univerzita na světě. Jeho poloha na okraji Arktidy znamená misi. Arctic má rostoucí celosvětový význam. Změna klimatu, využívání arktických zdrojů a ohrožení životního prostředí jsou témata velkého veřejného zájmu, a která University of Tromsø má zvláštní zájem. U UIT The Arctic University of Norska si můžete prohlédnout globálních problémů z detailní perspektivní.

Znalostí Knowledge na vrcholu světového života v nejsevernější oblasti je formován divoké přírody, kontrastními světlými a povětrnostních podmínkách, geografické vzdálenosti a multikulturalismu. Mnoho z UiT's výzkumných středisek a studijních programů odráží specifický charakter arktické Norska.

UiT's klíčový výzkum se zaměřuje na polární životní prostředí, výzkum klimatu, domorodí lidé, mír a konflikt transformace, telemedicína, lékařské biologie, místo fyziky, vědy rybolov, námořní biosprospecting, lingvistiky a výpočetní chemie.

UiT's Centrum pokročilých studií v teoretické lingvistiky, CASTL a CTCC, Centrum pro teoretická a výpočetní chemie, oba byly označeny norské center excelence. V roce 2002 Tromsø bázi NST, Norské centrum pro telemedicíny, byl jmenován Collaboration centrum Světové zdravotnické organizace.

Síť na Fakultě Biosciences, rybářství a ekonomiky ARCTOS, je lídrem v oblasti výzkumu na mořské arktických ekosystémů a významným partnerem Norského polárního institutu v Tromsø. Katedra fyziky se zaměřuje na polární záře a kosmického výzkumu. Všechny tyto instituty jsou vysoké mezinárodní reputaci.

Univerzita je součástí FRAM - nejsevernější Výzkumné centrum pro klima a životní prostředí (Fram Centre) v Tromsø. Každoročně v lednu mezinárodní konference Arctic Frontiers vyzývá výzkumné pracovníky, politiky a zástupci podnikatelské sféry k diskusi arktických otázek přes disciplinární hranice. Sekretariát Arktické rady se nachází na Fram střediska. Výzkumníci z University a Fram Center jsou zapojeny do několika mezinárodních programech Arktické rady.

Mezinárodní rozbočovač 12.000 studentů a 2.700 zaměstnanci studium a práce na univerzitě v Tromsø. Výuka je založená na výzkumu. UiT's sedm fakult nabízejí, a to i přes zasvěcení severních otázky, širokou škálu studijních programů. Akademická obec v Tromsø je vysoce mezinárodní. Více než 20% z akademických pracovníků a 10% studentů ze zahraničí. Univerzita nabízí více než 20 English učil magisterského studijní programy, a všechny fakulty nabízejí English přednášel na obou bakalářských a magisterských úrovni.

Uit Arctic University of Norska je zakládajícím členem univerzity Arktidy, mezinárodní sítě 140 studijních a výzkumných institucí v cirkumpolární oblasti. Ale University spolupracuje se všemi částmi světa. 200 mezinárodních dohod zajistit aktivní akademické výměny studentů a pracovníků s partnerskými institucemi po celém světě.

Dne 1. ledna 2009 se University of Tromsø se spojil s University College of Tromsø. 1. srpna 2013 univerzita se spojila s Vysokou školou Finnmark. Nová univerzita má nyní čtyři školní areály. Jsou locaded v Tromsø, Alta, Hammerfest a Kirkenes. Počet studentů a studijních programů se zvyšuje v důsledku tohoto spojení. Nová univerzita se stala ještě důležitější hnací silou pro severního Norska a mezinárodní spolupráce v nejsevernější oblasti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět LLM » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr - Elektrotechnika

Campus forma Denní studium 4 semestry January 2018 Norsko Narvik

Mistr programu v elektrotechnice je vhodná pro studenty se zájmem elektrických napájecích systémů a zdrojů elektrické energie, výkonové elektroniky a elektrických pohonů, a elektrotechnika je rychle rostoucí pole s množstvím pracovních příležitostí. [+]

The magisterský studijní program v oboru elektrotechniky Je vhodný i pro studenty se zájmem elektrických napájecích systémů a zdrojů elektrické energie, výkonové elektroniky a elektrických motorových pohonů a elektrotechniky je rychle rostoucí pole s množstvím pracovních příležitostí. elektrotechnika deais o aplikované elektrotechniky. Jedná se o komplexní a dynamická disciplína od mikroelektroniky až elektromagnetismu až vysokého výkonu technologií, od vývoje zítřejšího informačních technologií pro automatizaci a instrumentaci složitých průmyslových procesů. Elektronické inženýři po celá desetiletí revoluci náš běžný den. Pojem "high-tech" je z velké části založen na inovace v fieldelectrical strojírenství. V rozsahu této disciplíny, máte možnost naučit se zvládnout pestrou škálu dovedností. Obnovitelná energie Stabilita a spolehlivost energetických systémů Provoz, řízení a ekonomika v energetických systémů Výkonová elektronika a elektromotor pohání teorie řízení Master Program vám poskytne solidní znalost takových oblastech, jako počítačové techniky, zpracování signálu, regulační techniky, výkonové elektroniky, mikroprocesorové techniky a programování, mechatroniky a elektrických pohonů a elektromagnetismu. Budete také pracovat v praktickém projektu průmyslu související, která poskytuje další příležitost k akademické studium. Oba projekty a závěrečná práce se obvykle provádí ve spolupráci s firmami. To vám dává jedinečnou příležitost dostat se do kontaktu s možným budoucím zaměstnavatelem. Výsledky učení V magisterském studijním programu v elektrotechnice by měla získat až dostatečné znalosti o elektrických napájecích systémů a obnovitelných zdrojů energie, teorie řízení, výkonové elektroniky a elektrických pohonů, mimo jiné subjekty. Měli by být schopni navrhnout, zkonstruovat a provozovat pokročilých a inovativních elektrických systémů s širokou škálu aplikací. Požadavky na přijetí Relevantní vysokoškoláka bakalářský inženýrství program s minimálně 30... [-]

Magistr - Inženýrské Konstrukce

Campus forma Denní studium 4 semestry January 2018 Norsko Narvik

Engineering Design, je design založený na inženýrských věd a zahrnuje znalosti o design výrobku a výpočetní techniky. Hlavními složkami v inženýrství technických vědeckých computaions / výpočty a aplikovanou matematiku, která se nanáší na problémy spojené s navrhovat, geometrie a vědy o materiálech. Inženýrství Kurz poskytuje studentům s pochopením designu a estetickým designem navíc k hlubokým pochopením matematických a fyzikálních principů a metod v procesu navrhování. Zvláštní důraz klademe na geometrii a tvar, procesů a návrhů produktů, pevnostní výpočty a analýzami, materiálů, počítačového modelování a simulací. [+]

Bakalář v oboru inženýrství se znalostmi v materiálech, mechanika a modelování, ale také jiní mohou být vhodné k Program mistři v konstruování. Zvláštní zájem v chápání matematických a fyzikálních teorií a popisy např různých Constuction chování, design processeses, chování materiály mohou být přínosem pro dosažení maximální výsledek učení ve výuce. inženýrské konstrukce, Je design založený na inženýrských věd a zahrnuje znalosti o design výrobku a výpočetní techniky. Hlavními složkami v inženýrství technických vědeckých computaions / výpočty a aplikovanou matematiku, která se nanáší na problémy spojené s navrhovat, geometrie a vědy o materiálech. Inženýrství Kurz poskytuje studentům s pochopením designu a estetickým designem navíc k hlubokým pochopením matematických a fyzikálních principů a metod v procesu navrhování. Zvláštní důraz klademe na geometrii a tvar, procesů a návrhů produktů, pevnostní výpočty a analýzami, materiálů, počítačového modelování a simulací. Hlavním znakem výrobku je, že může odolat namáhání, že je určena k být vystaven. Například, design a materiály přizpůsobit extrémnímu teplu či chladu, těžkých břemen po dlouhou nebo krátkou dobu, a elektrickým nebo tepelným zářením. Někdy je tření by měl být tak velký, jak je to možné, zatímco jindy by mělo být tak malé, jak je to možné. Ohebné závěsy (např plastových vršků) by měla vydržet být otevření a zavření mnohokrát, aniž by selhávají. Kromě toho můžeme mít různé požadavky a přání například, že výrobek by měl být co nejlehčí, jak tuhý jak je to možné, tak levné, jak je to možné, nebo jako protihlukové jak je to možné, což znamená, že konstrukce a materiály... [-]

Magistr - Průmyslového Inženýrství

Campus forma Denní studium 4 semestry January 2018 Norsko Narvik

Master of Science v oboru průmyslového inženýrství poskytne studentům znalosti a schopnosti k použití vhodných technik, dovednosti a nástroje identifikovat, formulovat, analyzovat a řešit problémy průmyslového inženýrství. [+]

průmyslové inženýrství je asi vidět "velký obraz", kdy jeden se zabývá složitých procesů a systémů. Pole se zaměřuje na analýzu mnoha ¿wheels¿, že musí spolupracovat tak, že organizace je schopna fungovat co nejúčinněji a ziskových způsobem. Jako student, budete mít možnost nahlédnout do různých metodik, technik a nástrojů, které se mohou vztahovat ke zvýšení výkonnosti organizace. Schopnost získat prostřednictvím této studie dělá obzvláště dobře hodí pro řízení polohy. . Master of Science v oboru průmyslového inženýrství poskytne studentům znalosti a schopnosti k použití vhodných technik, dovednosti a nástroje identifikovat, formulovat, analyzovat a řešit problémy průmyslového inženýrství. Při normálním průběhu, bude student schopen získat magisterského studia po dvou letech, což odpovídá 120 kreditů. Pokud se student chce kombinovat Magisterské studium s prací na externí firmy, je možné rozšířit program na tři nebo čtyři roky. Přizpůsobený plán vzdělávání se pak navrhl. Po dokončení této vzdělání, studenti budou mít solidní základ pro vstup do různých pozic na globálním základě. Typické pozice jsou hlavní inženýr, projektoví manažeři, vývojáři, poradci, manažeři a vědci. Mnozí z našich bývalých studentů drží manažerských nebo vedoucích výzkumné pozice ve veřejných organizací nebo soukromých společností. Výsledky učení Znalost (K): K1: má pokročilé znalosti v akademické oblasti matematiky, fyziky a inženýrství a specializované a aktualizovat znalosti v oblasti průmyslového inženýrství. K2: Má důkladné znalosti o různých teorií a metodologií, které zvyšují výkon průmyslového podniku z celostního pohledu. K3: Lze aplikovat znalosti ohledně různých průmyslových procesů, zejména v souvislosti s výrobními a příslušných technologií, koncepcí a systémů, jako je robotika, CAD /... [-]

Magistr - Satelitní Technika

Campus forma Denní studium 4 semestry January 2018 Norsko Narvik

Velitel program satelitu Engineering je použitelná pro studenty se zájmem o učení, rozvoj a použití state-of-the-art technologii pro účely související s vesmírem. Tento typ technologie také velké podobnosti s technologiemi pro jiné extrémních prostředích, například v arktických oblastech a subsea a studenty se zájmem o rozvoj technologií v takových oblastech najdete také tento program jako relevantní. [+]

Kosmická loď se vyvinul do neocenitelným pomocníkem pro naši společnost prostřednictvím aplikace v oblastech, jako je životní prostředí, monitorování, metrologii, komunikaci a navigaci. Chcete-li využít prostor k jeho nejplnější, kosmická loď musí být optimálně navrženy, konstruovány a používány, vyžadují znalosti pro několik strojírenských oborech. The magisterský studijní program v satelitu Engineering je použitelná pro studenty se zájmem o učení, rozvoj a použití state-of-the-art technologii pro účely související s vesmírem. Tento typ technologie také velké podobnosti s technologiemi pro jiné extrémních prostředích, například v arktických oblastech a subsea a studenty se zájmem o rozvoj technologií v takových oblastech najdete také tento program jako relevantní. Velitel program Satellite inženýrství na IVT-fakultě, uit Narvik Campus nabízí jedinečnou vzdělání v Norsku, kde si jako student se seznámíte s nejdůležitějšími technologií potřebných pro konstrukci, výrobu a využití satelitů jsou kosmických platforem pro různé účely. Prostřednictvím programu dvouletého důležité teoretické semifinále, jako jsou aplikované matematiky, komunikace, digitální systém a teorie signálu, real-time systémů mikroprocesorem technologií, navigační a automatické řízení se vztahuje, stejně jako další odborná témata týkající raketových dynamiku, kosmická loď pohon, navádění a kontroly. Prostřednictvím multidisciplinárního programu, studenti učí příslušné metody a dovednosti v různých technických oborech, s shodnosti prostřednictvím jejího uplatnění v systémech souvisejících s vesmírem. Tento program zahrnuje Vyučované předměty, stejně jako vysokou míru problémového založených na vzdělávání (tedy učení za pochodu), kde studenti tráví svůj čas prací na příslušných projektů pod dohledem vysoce kvalifikovaných pracovníků. Témata projektů jsou vybrány ze současných a budoucích národních a mezinárodních vesmírných projektů, které se podílí na... [-]

Magistr V Informatice

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Tromsø

Informatika nás obklopuje všude v každodenním životě, jako je internet a mobilní telefony. Program je velmi praktické a experimentální, kde se studenti naučí navrhovat, vyvíjet a programové pokročilé datové systémy. Všechny výuka bude probíhat v anglickém jazyce, a program má studenty z celého světa. [+]

Program zahrnuje jak teoretické základy a experimentální metody v informatice. Vyšší kurzy úrovně jsou přímo spojeny s výzkumem v rámci oddělení. To znamenalo příležitost pro podstatné znalosti v oblastech, na které se vztahuje. Program se skládá ze čtyř povinných předmětů v informatice, celkem 40 ECTS kreditů, a 20 ECTS kreditů z volitelných předmětů. Na volitelných předmětů mohou být v tématech, jako je ekonomie, managementu, psychologie a podnikání. Program uzavírá diplomové práce 60 ECTS kreditů. Diplomová práce může být rovněž provedeno ve spolupráci s externí IT firmou. Výsledky učení Pro každý program v Mezinárodní telekomunikační unie jsou nastavené cíle pro znalosti, analytické schopnosti, dovednosti a kompetence, které by měl student dosáhl na konci studia. Znalosti - kandidát bude ... Mají široký solidní základ v informatice Mají značnou hloubku porozumění vybrané oblasti specializace Mít hlubokou znalost o stavu distribuovaných a paralelních softwarových architektur Mají solidní znalosti systému a vývoj aplikací relevantní pro zvolené odbornosti Dovednosti - kandidát bude ... Práce nezávisle na významné netriviální problém na delší lhůtě Analyzovat problém a naplánovat, jak pracovat na řešení Plánovat, organizovat a provádět práci potřebnou k vyřešení problému. Přizpůsobit se změnám a omezení. Prokázat proveditelnost roztoku provádění hlavních částí Sbírat a vyhodnocovat příslušné metriky charakterizující problém a řešení Napište dobře strukturovaný a jasně formulovanou zprávu popisující práce práci a přemýšlí o svých výsledcích Obecné kompetence - kandidát bude ... Máte zájem o další rozvoj informatiky jako dynamický pole pod vlivy pokroky v oboru, změny v technice, a v aplikačních oblastech, obchodních modelů, a podniky. Efektivně... [-]

Magistr V Mezinárodním řízení Rybolovu

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Norsko Tromsø

Program International Management rybolovu (IFM) je ideální pro studenty s různými vědeckými prostředí a národností. Jedná se o unikátní, interdisciplinární magisterský program, který otevře kariéry v soukromém i veřejném sektoru, stejně jako další akademických studií. Doposud studenti z více než 30 zemí absolvoval program IFM. [+]

The Mezinárodní management rybolovu (IFM) Program je ideální pro studenty s různými vědeckými prostředí a národností. Jedná se o unikátní, interdisciplinární magisterský program, který otevře kariéry v soukromém i veřejném sektoru, stejně jako další akademických studií. Doposud studenti z více než 30 zemí absolvoval program IFM. Program klade důraz na znalosti z vědecké teorie a metody, a nabídne studentům zkušenosti s používáním z nich. Usnadněním reflexi a pomocí případových studií z různých částí světa, program bude rozvíjet studenty chápání toho, jak jsou produkty rybolovu a akvakultury řízena. Studenti budou provádět devět kurzů po dobu 1,5 roku (celkem 90 ECTS), předtím, než psát diplomové práce (30 ECTS). Dva z devíti kurzů jsou volitelné, se doporučuje některé kurzy, v závislosti na předchozí kvalifikaci. Typickým práce je problém orientovaný a zahrnuje: průzkum v literatuře nebo revizi teorii, metody a data užívaná, výsledky a dopady politiky a managementu. Studenti mohou využívat údaje ze svých zemí původu, data z norského nastavení nebo jiných relevantních dat, to vše závisí na schválení od určeného nadřízeného. Každý student obdrží místního nadřízeného a v případě potřeby externího jeden. Kurzy jsou navrženy tak, aby nabízet základní znalosti o biologii rybářství, technologie, ekonomie a managementu. Prostřednictvím kurzu FSK-3005 různé předměty jsou svázány dohromady, nabízí multidisciplinární pohled na řadu vybraných případů rybolovu a akvakultury. Výsledky učení U každého programu na uit - K Artic University of Norsku existuje stanovit cíle pro znalosti, analytické schopnosti, dovednosti a kompetence, které student by mělo dosáhnout do konce roku studia. Absolventka z programu IFM by měly:... [-]

Magistr

Magisterský Filozofie V Anglické Lingvistiky

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Norsko Tromsø

Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Program má silnou komparativní složku, i když studium angličtiny přirozeně udržuje ústřední místo v programu. [+]

Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Program má silnou komparativní složku, i když studium angličtiny přirozeně udržuje ústřední místo v programu. popis programu Magisterský studijní program v anglické lingvistiky se vztahuje na studium pro absolventy vysokých škol v anglické lingvistiky, a je třeba chápat jako rozšíření práce na bakalářské úrovni. Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Program má silnou komparativní složku, i když studium angličtiny přirozeně udržuje ústřední místo v programu. Studenti budou rozvíjet vhled do struktury jazyka obecně a angličtiny zejména sociální a geografické variace, jakož i historický vývoj a pořízení angličtiny. Na magisterské úrovni, budou studenti rozvíjet zvláštní zájmy na základě jejich kurzu a bude psát buď diplomové práce nebo dva výrobek-délka papíry, jejichž hlavním empirický třeba zaměřit se na angličtinu. Program se skládá z následujících komponent: 60 ECTS z kurzu a 60 ECTS pro buď jeden (1) práce, nebo dvě (2) články Oba ročníkové a diplomové práce / články musí mít angličtinu jako svůj hlavní empirické zaměření. Tři volitelné deset kreditní kurzy mohou pocházet z libovolného kurzu 3000 úrovně v jazyce nebo lingvistice nabízených skupin pro angličtinu a obecné lingvistiky. Pokud lze prokázat jejich význam pro program, může být další kurzy přijímány žádosti. Diplomová práce Stupeň zahrnuje 60 ECTS, který musí být vydělal buď (i) tím, že píše jeden diplomová práce (60 ECTS) nebo (ii) tím, že píše dva dokumenty (30 ECTS každý). Tato práce se obvykle provádí jednotlivě, ale mohou být součástí většího výzkumného... [-]

Magisterský Filozofie V Teoretické Lingvistiky

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Norsko Tromsø

Program je vhodný i pro studenty, kteří chtějí studovat jazyk, ze srovnávací perspektivě. Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Přístup do těchto oborů se opírá o srovnávací studie mnoha jazyků. [+]

Program je vhodný i pro studenty, kteří chtějí studovat jazyk, ze srovnávací perspektivě. Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Přístup do těchto oborů se opírá o srovnávací studie mnoha jazyků. The magisterský filozofie v teoretické lingvistiky zahrnuje studium pro absolventy vysokých škol v teoretické lingvistiky, a je třeba chápat jako rozšíření práce na bakalářské úrovni. Program klade zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologii. Přístup do těchto oborů se opírá o srovnávací studie mnoha jazyků. Studenti budou rozvíjet vhled do struktury jazyka, srovnávací aspekty lingvistického výzkumu, sociální a geografické variace, historickém vývoji jazyků a osvojování jazyka. Na magisterské úrovni, budou studenti rozvíjet zvláštní zájmy na základě jejich kurzu a bude psát buď diplomové práce nebo dva výrobek-délka papíry. Program se skládá z následujících komponent: 60 ECTS z kurzu a 60 ECTS pro buď (1) jedné práce, nebo (2) dvou článků. Tyto dvě volitelné deset kreditní kurzy mohou pocházet z libovolného kurzu 3000 úrovně v jazyce nebo lingvistice nabízených skupin pro angličtinu a obecné lingvistiky. Návrhem, mohou být přijaty další kurzy (např kurzy filozofie, psychologie, matematika, a tak dále). Diplomová práce Stupeň zahrnuje 60 ECTS, který musí být vydělal buď (i) tím, že píše jeden diplomová práce (60 ECTS) nebo (ii) tím, že píše dva dokumenty (30 ECTS každý). Tato práce se obvykle provádí jednotlivě, ale mohou být součástí většího výzkumného projektu byly prováděny na fakultě, a to zejména projekty, které provádí v Centru pro pokročilá studia v teoretické lingvistiky (CASTL). Témata... [-]

Magistr Filozofie Ve Výtvarném Kulturních Studií

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Norsko Tromsø

Máte zájem o lidské kultuře a jak používat videokameru v sociálním vědeckém výzkumu? V výtvarných kulturních studií je vám dána možnost studovat etnografické metody výzkumu, antropologické teorie a filmové tvorby etnografický v mezinárodním prostředí, kulminovat s výrobou svém vlastním filmu a písemné práce. [+]

Máte zájem o lidské kultuře a jak používat videokameru v sociálním vědeckém výzkumu? Na Vizuální kulturní studia dostanete možnost studovat etnografické metody výzkumu, antropologické teorie a filmové tvorby etnografický v mezinárodním prostředí, kulminovat s výrobou svém vlastním filmu a písemné práce. Ústav archeologie a sociální antropologie nabízí dva-rok na plný úvazek magisterský program v Visual kulturní studia (VCS). Cílem tohoto programu je naučit studenty vytvářet znalosti o životě a kultuře lidí prostřednictvím zkoumání jejich každodenním životě na základě využití kvalitativních společensko-vědních výzkumných metod a etnografického filmu. Program kombinuje přednášky v akademické teorie a metody, filmu a praktickou výuku ve kamerou, záznam zvuku a střihu. Studenti v magisterském studijním programu sledovat řadu kurzů prvních dvou semestrech před tím, než cestovat na terénu. Na tomto terénu na bázi studenti psát diplomové práce a provést etnografický film. Pro kompletní nastavení programu naleznete na strukturu programu níže. Tyto filmy vyrobené v VCS jsou dobře známé pro svou kvalitu. Každý rok několik filmů jsou vybrány pro mezinárodní dokumentární a etnografických festivalech. Originalita tohoto programu vedlo ke speciálním vzdělávacím cenu od Mezinárodní telekomunikační unie, Severního ledového University of Norska a další ocenění za kvalitu vzdělávacího z ministerstva školství. Výsledky učení Po úspěšném absolvování programu, studenti se očekává, že získali následující výsledky učení. Znalost kandidát má znalosti o vývoji sociální vědecké tradice obecně a pokročilé znalosti teoretické pohledy v rámci oboru vizuální antropologie zvláště. má důkladnou znalost regionu a / nebo oblasti, kde je jeho / její řádné mistr projekt uskutečňuje a solidní znalosti o špici jeho... [-]

Magistr V Domácích Studiích

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Tromsø

Fakulta humanitních, sociálních věd a vzdělávání, ve spolupráci s Centrem pro Sami studií, nabízí dva-rok na plný úvazek magisterského programu v původních studií (MIS). Program je interdisciplinární a využívá odborných znalostí získaných při na Fakultě několika oddělení. Tematické zaměření magisterského programu je vznik mezinárodního domácího hnutí, historických zkušeností a ... [+]

Mistr v původních studií Fakulta humanitních, sociálních věd a vzdělávání, ve spolupráci s Centrem pro Sami studií, nabízí dva-rok na plný úvazek magisterského programu v původních studií (MIS). Program je interdisciplinární a využívá odborných znalostí získaných při na Fakultě několika oddělení. Tematické zaměření magisterského programu je vznik mezinárodního domácího hnutí, historické zkušenosti a moderní kontext, který domorodí lidé zažijí po celém světě. Během dvou let studia, budou studenti absolvovat kurzy v celkové výši 120 kreditů (120 ECTS). Jeden 10 Zápočet lze vybrat z jiných kurzů nabízených univerzitou. Tento volitelný předmět, musí být schválen Akademickým koordinátora, a měla by být založena na zájmech jednotlivých studentů jako příprava na diplomové práce. Zbývající kurzy jsou povinné. Jsou navrženy tak, aby širokou základnu, ze které může jednotlivec student volí relevantní téma pro diplomové práce. Diplomová práce je pod dohledem akademických pracovníků ze spolupracujících jednotek v Mezinárodní telekomunikační unie v Arktidě univerzitě v Norsku, a témata jsou vybrány ve spolupráci s jmenovanými poradci. To je obvyklé provádět sběr dat pro diplomové práce na konci druhého pololetí. Výsledky učení Každý program v Mezinárodní telekomunikační unie v Arktidě University of Norska stanovila cíle pro znalosti, analytické porozumění a dovedností a kompetencí, které by studenti měli dosáhly do konce svého studia. Požadavky na přijetí Vstup do programu magisterského studia v domorodých vyžaduje bakalářský titul (180 ECTS), nebo rovnocennou kvalifikaci v sociálních vědách a sociální uplatňování práva a humanitních věd. Zvláštní zájem o domorodých otázek je podmínkou. Žadatelé musí přiložit prohlášení o účelu napsaný v angličtině (maximálně ze dvou... [-]

Magistr V Oblasti Cestovního Ruchu Studií

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Alta

Velitel cestovního ruchu studia programu, je navržen tak, aby připravit studenty na kariéru vstup či pozice v oblasti obchodního, veřejné, nebo neziskové organizace poskytující služby pro návštěvníky na místní, národní nebo mezinárodní úrovni. Úspěšní kandidáti budou v průběhu zadat dvě hospodářský rok, získali odpovídající znalosti v oblasti cestovního ruchu jako odvětví, a jako sociální jev, vhled do křižovatky výroby, uvádění na trh a ... [+]

Mistr cestovního ruchu studií Velitel cestovního ruchu studia programu, je navržen tak, aby připravit studenty na kariéru vstup či pozice v oblasti obchodního, veřejné, nebo neziskové organizace poskytující služby pro návštěvníky na místní, národní nebo mezinárodní úrovni. Úspěšní kandidáti budou v průběhu zadat dvě hospodářský rok, získali odpovídající znalosti v oblasti cestovního ruchu jako odvětví, a jako sociální jev, vhled do křižovatky výroby, uvádění na trh a spotřeby, stejně jako společnosti, kultury a přírody. Program klade zvláštní důraz na to, jak příroda a kultura může být použit odpovědnou průmyslem. Vychází z teorie marketingu, event management, sociologie, geografie a antropologie. Program se také zaměřuje na genderové perspektivy a rovnosti žen a mužů. Úspěšní kandidáti budou v průběhu zadat dvě hospodářský rok, získali odpovídající znalosti v oblasti cestovního ruchu jako odvětví, a jako sociální jev, vhled do křižovatky výroby, uvádění na trh a spotřeby, stejně jako společnosti, kultury a přírody. Program klade zvláštní důraz na to, jak příroda a kultura může být použit odpovědnou průmyslem. Vychází z teorie marketingu, event management, sociologie, geografie a antropologie. Program se také zaměřuje na genderové perspektivy a rovnosti žen a mužů. Program poskytuje vědecké porozumění cestování a cestovního ruchu, který má být realizován v diplomové práci. Zdůrazňuje také, výzkumné etiku a rozvoj analytického, kritického myšlení. Struktura programu Filozofie sociálních věd Teorie cestovního ruchu Heritage cestovní ruch Cestovní ruch Spotřeba a praxe Nature Based Turistika Management společenských událostí Travel & Tourism Marketing Výzkumné metody Diplomová práce Výsledky učení Znalosti: pokročilá znalost cestovního ruchu odborné znalosti spotřeby cestovního... [-]

Videos

Telemedicine and E-health - Master

Tourism

Indigenous Studies - Master

Business Creation and Entrepreneurship - Master

Contact

University of Tromsø

Adresa, 1. řádek Hansine Hansens veg 18
9019 Tromsø, Norsko
Telefonní číslo +47776440009

UIT - Norges Arktiske universitet - Campus Alta

Adresa, 1. řádek Follumsvei 31
9510 Alta, Norsko
Telefonní číslo +47 78 45 05 00

UiT - Norges arktiske universitet, campus Narvik

Adresa, 1. řádek Narvik, Norsko
Telefonní číslo +47 77 64 40 00