Přečtěte si oficiální popis

Jon Terje Hellgren Hansen

UIT The Arctic University of Norway je nejsevernější univerzitou světa. Jeho poloha na okraji Arktidy znamená mise. Arktida má rostoucí globální význam. Změna klimatu, využívání zdrojů Arktidy a environmentální hrozby jsou tématy velkého zájmu veřejnosti a na které se Tromsova univerzita zajímá. Na UIT The Arctic University of Norway můžete z blízké perspektivy prozkoumat globální problémy.

Knowlege na vrcholu světa

Život ve Vysokém severu je tvořen divokou přírodou, kontrastními světelnými a klimatickými podmínkami, zeměpisnými vzdálenostmi a multikulturalismem. Mnoho z výzkumných středisek a studijních programů UIT odráží specifickou povahu Arktického Norska.

Jørn Berger-Nyvoll

Klíčový výzkum UiT se zaměřuje na polární prostředí, výzkum klimatu, domorodé obyvatelstvo, mírovou a transformační konflikt, telemedicínu, lékařskou biologii, vesmírnou fyziku, rybářskou vědu, bioprospecting moří, lingvistiku a výpočetní chemii.

Střediska excelence

UIT Centrum pro pokročilé studium teoretické lingvistiky, CASTL a CTCC, Centrum pro teoretickou a výpočetní chemii, byly oba označeny za Norské střediska excelence. V roce 2002 bylo NST, norské centrum pro telemedicínu, založeno v Tromsøu jako centrum pro spolupráci v oblasti Světové zdravotnické organizace.

Síť ARCTOS na Fakultě biologických věd, rybářství a ekonomiky je lídrem ve výzkumu mořských arktických ekosystémů a významným partnerem Norského polárního institutu v Tromsøu. Katedra fyziky se zaměřuje na severní světla a kosmický výzkum. Všechny tyto instituce mají vysokou mezinárodní pověst.

Arctic Frontiers

Univerzita je součástí výzkumného střediska pro vysoké klima a životní prostředí FRAM (Fram Center) v Tromsø. Každé leden mezinárodní konference Arctic Frontiers vyzývá výzkumníky, politiky a zástupce podniků, aby diskutovali o arktických otázkách napříč disciplinárními hranicemi. Sekretariát Rady pro arktické oblasti se nachází v centru Fram. Výzkumní pracovníci z University and Fram Center jsou zapojeni do několika mezinárodních programů Arktické rady.

Mezinárodní rozbočovač

16000 studentů a 4000 zaměstnanců studuje a pracuje na UIT Arctic Universty v Norsku. Výuka je založená na výzkumu. Sedm fakult UIT nabízí, navzdory věnování severním otázkám, širokou škálu studijních programů.
Akademická obec v Tromsøu je vysoce mezinárodní. Více než 20% akademických pracovníků a 10% studentů je ze zahraničí. Univerzita nabízí více než 20 magisterských programů angličtiny a všechny fakulty nabízejí anglické vyučované kurzy na bakalářské i magisterské úrovni.

Jon Terje Hellgren Hansen

UIT The Arctic University of Norway je zakládajícím členem Univerzity Arktidy, mezinárodní sítě 140 studijních a výzkumných institucí v obvodové oblasti. Ale univerzita spolupracuje se všemi částmi světa. 200 mezinárodních dohod zajišťuje aktivní akademickou výměnu studentů a zaměstnanců s partnerskými institucemi po celém světě.

Areály v celém severním Norsku

Univerzita má osm areálů. Nachází se v Tromsø, Narvik, Harstad, Alta, Bodø, Mo i Rana, Hammerfest a Kirkenes. Univerzita se stala ještě důležitější hnací silou pro severní Norsko a mezinárodní spolupráci na Vysočině.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


UIT The Arctic University of Norway

Program magisterského studia cestovního ruchu je navržen tak, aby připravoval studenty na vstup do kariéry nebo na pozicích v komerčních, veřejných nebo neziskových organ ... [+]

Program magisterského studia cestovního ruchu je navržen tak, aby připravoval studenty na vstup do kariéry nebo na pozicích v komerčních, veřejných nebo neziskových organizacích, které poskytují služby návštěvníkům na místní, národní nebo mezinárodní úrovni. Program také poskytuje studentům potřebné akademické základy pro pokračování v doktorském studiu.

Popis programu

Cestovní ruch je stále důležitější globální fenomén, který zahrnuje sociální, kulturní, ekonomické, politické a environmentální příležitosti a výzvy. Rozšiřující se ekonomiky umožňují více lidí cestovat často a na delší vzdálenosti zažívat krajinu, města, kulturu a národy. Globalizace a technologický rozvoj umožňují větší mobilitu a tím i aktivity v oblasti cestovního ruchu. Rozvoj a růst cestovního ruchu také zpochybňuje udržitelnost ekologií v době klimatických změn.... [-]

Norsko Alta Tromsø
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Program je vhodný pro studenty, kteří chtějí studovat jazyk z komparativního hlediska. Program kladl zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonol ... [+]

Program je vhodný pro studenty, kteří chtějí studovat jazyk z komparativního hlediska. Program kladl zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologie. Přístup k těmto disciplínám je založen na srovnávacích studiích mnoha jazyků.

Mistr filozofie v teoretické lingvistice pokrývá postgraduální studium v ​​teoretické lingvistice a je třeba je považovat za rozšíření práce na bakalářské úrovni. Program kladl zvláštní důraz na formální aspekty gramatiky, zejména syntaxe a fonologie. Přístup k těmto disciplínám je založen na srovnávacích studiích mnoha jazyků. Studenti získají přehled o struktuře jazyka, komparativních aspektech lingvistického výzkumu, sociálním a geografickém rozdílu, historickém vývoji jazyků a jazykovém studiu. Na magisterském stupni budou studenti rozvíjet speciální zájmy na základě své práce a zapisují buď diplomovou práci nebo dva články o délce článku.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Magisterský studijní program v elektrotechnice je vhodný pro studenty se zájmem o elektrické a energetické zdroje, výkonovou elektroniku a elektromotorické pohony a elekt ... [+]

Magisterský studijní program v elektrotechnice je vhodný pro studenty se zájmem o elektrické a energetické zdroje, výkonovou elektroniku a elektromotorické pohony a elektrotechnika je rychle se rozvíjející pole s mnoha profesními příležitostmi.

Elektrotechnika se zabývá aplikovanou elektrickou technologií. Jedná se o komplexní a dynamickou disciplínu, která se pohybuje od mikroelektroniky přes elektromagnetismus až po technologii vysokého výkonu od vývoje zítřkových informačních technologií až po automatizaci a přístrojové vybavení složitých průmyslových procesů. Elektronickí inženýři po celá desetiletí revolucionizovali náš běžný den. Koncept "high-tech" je z velké části založen na inovacích v oblasti elektrotechniky. V rámci této disciplíny máte příležitost naučit se zvládnout různorodé dovednosti.... [-]

Norsko Narvik Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Program pro řízení letectví a řízení letectví poskytuje studentům specifické dovednosti potřebné k modelování, návrhu a řízení dynamického chování leteckých systémů, včet ... [+]

Program pro řízení letectví a řízení letectví poskytuje studentům specifické dovednosti potřebné k modelování, návrhu a řízení dynamického chování leteckých systémů, včetně UAV s pevným křídlem, rotorových letadel a satelitů.

Magisterský program je vhodný pro studenty se zájmem o učení, vývoj a používání nejmodernějších řídicích technologií pro letecké účely. Typ technologie má také velké podobnosti s technologiemi pro extrémní prostředí, například v arktických oblastech a podmořských oblastech, a studenti se zájmem o vývoj technologií v těchto oblastech považují tento program za relevantní.

Popis programu

Magisterský program v oboru Letectví a kosmonautika na IVT fakultě UiT Narvik Campus poskytuje jedinečné vzdělání v Norsku, kde se jako student seznámíte s nejdůležitějšími technologiemi potřebnými pro návrh, konstrukci a využití řídících systémů v leteckém průmyslu. Prostřednictvím dvouletého programu jsou zahrnuty důležité teoretické předpoklady, jako je aplikovaná matematika, teorie digitálních systémů a signálů, vestavěné systémy, navigace a automatické řízení, jakož i více specializovaná témata týkající se identifikace systému, umělé inteligence a modelování, vedení a řízení .... [-]

Norsko Tromsø Narvik
Srpen 2019
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Magisterský titul v oboru Průmyslové inženýrství poskytne studentům znalosti a schopnosti používat vhodné techniky, dovednosti a nástroje k identifikaci, formulování, ana ... [+]

Průmyslové inženýrství se chystá vidět "velký obraz", když se jedná o složité procesy a systémy. Pole se zaměřuje na analýzu mnoha ¿kol, které musí spolupracovat, aby organizace mohla fungovat co nejefektivněji a výhodněji. Jako student získáte přehled o různých metodikách, technikách a nástrojích, které můžete použít pro zvýšení výkonu organizace. Schopnost, kterou získáte prostřednictvím této studie, vás činí zvláště vhodnou pro manažerskou pozici.

Magisterský titul v oboru Průmyslové inženýrství poskytne studentům znalosti a schopnosti používat vhodné techniky, dovednosti a nástroje k identifikaci, formulování, analýze a řešení problémů průmyslového inženýrství. Při běžném pokroku bude student schopen získat po dvou letech magisterský titul, což odpovídá 120 kreditům. Pokud chce student kombinovat magisterské studium s prací v externí společnosti, je možné prodloužit program na tři nebo čtyři roky. Pak bude navržen vlastní vzdělávací plán. Po dokončení tohoto vzdělávání budou mít studenti solidní základ pro vstup na různé pozice na globální základně. Typickými pozicemi jsou vedoucí inženýři, projektoví manažeři, vývojáři, konzultanti, manažeři a výzkumní pracovníci. Mnoho z našich bývalých studentů vede řídící nebo vedoucí výzkumné pozice ve veřejných organizacích nebo soukromých firmách.... [-]

Norsko Narvik Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Inženýrský design je design založený na technických vědách a zahrnuje znalosti o designu výrobku a výpočetní technice. Hlavní složky ve strojírenském designu technické, v ... [+]

Bakalářský inženýrství se znalostí materiálů, mechaniky a modelování, ale i další mohou být vhodné pro magisterský program v inženýrském designu . Zvláštní zájem o pochopení matematických a fyzikálních teorií a popisů např. Různých konstrukčních chování, návrhových procesů, chování materiálů může být přínosem pro maximalizaci výsledků učení ve vzdělávání.

Inženýrský design je design založený na technických vědách a zahrnuje znalosti o designu výrobku a výpočetní technice. Hlavní složky ve strojírenském designu Technické vědecké výpočty a výpočty a aplikovaná matematika, která se aplikuje na problémy související s konstrukcí, geometrií a vědou o materiálech. Inženýrský design kurzu poskytuje studentům pochopení designu a estetického designu kromě hlubokého pochopení matematických a fyzikálních principů a metod v procesu navrhování. Zvláštní důraz klademe na geometrii a tvar, výrobní a konstrukční procesy, výpočty pevnosti a analýzu, materiály, počítačové modelování a simulace.... [-]

Norsko Narvik Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Program je vhodný pro studenty, kteří se zajímají o to, jak se angličtina získá v prvotřídním a druhém jazykovém prostředí, a jak je angličtina ovlivněna vícejazyčnými si ... [+]

Program je vhodný pro studenty, kteří se zajímají o to, jak se angličtina získá v prvotřídním a druhém jazykovém prostředí, a jak je angličtina ovlivněna vícejazyčnými situacemi. U jednotlivých řečníků mohou vícejazyčné situace způsobit, že jeden jazyk ovlivňuje druhého, zejména v procesu získávání, a může nakonec vést k jazykovému opotřebení kvůli nedostatku expozice a používání jednoho z jazyků. Ve společnosti může mnohojazyčnost a jazykový kontakt vést k vývoji nových odrůd jazyka. Studenti přijatí do programu budou úzce zapojeni do výzkumné skupiny pro jazykovou akvizici, variaci a rozmazání (LAVA: http://site.uit.no/lava/), což je aktivní a produktivní výzkumná skupina pracující na různých aspektech mnohojazyčnost a vícejazyčné získávání jazyků. Studenti získají příležitost provést praktický výzkum s členy skupiny. Program poskytuje dobrý základ pro práci týkající se mnohojazyčnosti v soukromém i veřejném sektoru a je vhodný pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru ve výzkumu.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Zajímá vás lidská kultura a jak používat videokameru ve společenském vědeckém výzkumu? Ve vizuálních kulturních studiích máte možnost studovat etnografické výzkumné metod ... [+]

Zajímá vás lidská kultura a jak používat videokameru ve společenském vědeckém výzkumu? Při vizuálních kulturních studiích máte možnost studovat etnografické výzkumné metody, antropologickou teorii a etnografické filmové tvorby v mezinárodním prostředí, vyvrcholit tvorbou vlastního filmu a písemnou prací.

Katedra archeologie a sociální antropologie nabízí dvouletý magisterský program v oblasti vizuálních kulturních studií (VCS). Cílem tohoto programu je naučit studenty, jak vytvářet poznatky o životě a kulturách lidí prostřednictvím průzkumu jejich každodenního života založeného na využití kvalitativních metod výzkumu sociálních věd a etnografického filmu. Program kombinuje přednášky v akademické teorii a metodě, filmové a praktické výuky v kamerové práci, záznam zvuku a editace.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Magisterský program nabízí hluboké pochopení klíčových otázek, které informují o mírovém a konfliktním studiu. Poskytuje interdisciplinární pohled na povahu a příčiny kon ... [+]

Magisterský program nabízí hluboké pochopení klíčových otázek, které informují o mírovém a konfliktním studiu. Poskytuje interdisciplinární pohled na povahu a příčiny konfliktů, stejně jako úsilí o vybudování míru a obnovení důvěry v instituce v konfliktních společnostech. Aktivně přijímá studenty ze severských a mimoškolských zemí k vytváření a podpoře interkulturních výukových a učebních zkušeností.

Popis programu

Magisterský studijní program v oblasti míru a konfliktu transformace (MPCT) nabízí interdisciplinární pohled na povahu a příčiny konfliktů a analytické dovednosti pro řešení konfliktů mírovými prostředky.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Magisterský program v anglickém literatuře poskytuje komplexní studium literatury z celého anglofonního světa. Kurzy vyzdvihují, jak literatura vytváří a je formována his ... [+]

Magisterský program v anglickém literatuře poskytuje komplexní studium literatury z celého anglofonního světa. Kurzy vyzdvihují, jak literatura vytváří a je formována historií, její význam pro současné problémy, jako je změna klimatu a řešení konfliktů, a její schopnost zpochybňovat a upřesňovat čtenářské způsoby myšlení. Na základě rozmanitosti kritických přístupů program pomáhá studentům upřesňovat jejich schopnosti analyzovat a tvořit myšlenky.

Popis programu

Magisterský program v angličtině poskytuje studentům možnost studovat širokou škálu literárních a kulturních textů v angličtině, přičemž se specializuje na oblast podle svého výběru pod vedením výzkumného pracovníka v této oblasti. Anglická sekce může nabídnout supervizi v angličtině, irské, americké a postkoloniální literatuře a je obzvláště silná v oblastech romantismu, modernismu a současné literatury.... [-]

Norsko Tromsø
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Jedinečná geografická poloha dělá UIT The Arctic University of Norway jako ideální místo pro studium arktického prostředí. Specializujte se na biologickou oblast, která v ... [+]

Jedinečná geografická poloha dělá UIT The Arctic University of Norway jako ideální místo pro studium arktického prostředí. Specializujte se na biologickou oblast, která vás zajímá a získáte znalosti, které vám dávají speciální schopnosti v budoucí práci. Naše obecné zaměření výzkumu a výuky je adaptace na život ve vysokých zeměpisných šířkách, v němž se zabýváme mechanismy na všech úrovních organizace, od molekul a buněk přes organismy až po ekosystémy, v suchozemských iv mořských prostředích.

Popis programu

Několik magisterských oborů je nabízeno, které odrážejí UIT The Arctic University of Norway má jedinečnou geografickou polohu ve vysokém severu. Poskytují možnosti prozkoumat řadu fascinujících otázek v moderní biologii a zdůraznit některé výzvy společnosti: pokud jde o řízení přírodních zdrojů a biologické rozmanitosti.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Fakulta humanitních, společenských věd a vzdělávání ve spolupráci s Centrem pro sami studia nabízí dvouletý magisterský program v oblasti domorodých studií (MIS). Program ... [+]

Mistr v domorodých studiích

Fakulta humanitních, společenských věd a vzdělávání ve spolupráci s Centrem pro sami studia nabízí dvouletý magisterský program v oblasti domorodých studií (MIS). Program je interdisciplinární a využívá zkušeností získaných v několika odděleních na fakultě. Tematickým zaměřením magisterského programu je vznik mezinárodního domorodého hnutí, historických zkušeností a současného kontextu, který domorodí lidé zažívají po celém světě.

Během dvouletého studia absolvují kurzy celkem 120 kreditů (120 ECTS). Jeden 10 kreditový kurz může být vybrán z jiných kurzů nabízených univerzitou. Tento volitelný předmět musí být schválen akademickým koordinátorem a měl by být založen na zájmech jednotlivých studentů jako příprava na diplomovou práci. Zbývající kursy jsou povinné. Jsou navrženy tak, aby poskytly širokou základnu, z níž může individuální student vybrat důležité téma pro diplomovou práci. Práce je řízena akademickými pracovníky ze spolupracujících jednotek UIT The Arctic University of Norway a témata jsou vybírána ve spolupráci s určenými poradci. Je obvyklé provádět shromažďování údajů pro diplomovou práci na konci druhého semestru.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Fyzika formuje budoucnost. Kdekoliv se podíváte, vidíte fyziku a způsoby, jak aplikovat fyziku. Mobilní telefony, přehrávače CD, rádia, televizory a počítače jsou pokroči ... [+]

Master of Science ve fyzice

Fyzika formuje budoucnost. Kdekoliv se podíváte, vidíte fyziku a způsoby, jak aplikovat fyziku. Mobilní telefony, přehrávače CD, rádia, televizory a počítače jsou pokročilé technické vybavení založené na fyzických metodách a principech. Satelity nad námi monitorují, co se děje na Zemi, včetně znečištění životního prostředí. Tato pozorování jsou stažena satelitními stanicemi a přeložena do obrázků, které usnadňují pochopení situace na Zemi. Také toto je fyzika. V rámci meteorologie se fyzika používá k měření vzduchu nad námi, aby poskytla lepší předpovědi počasí. Studie severních světel jsou také důležité pro pochopení jevů na severních šířkách.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Jak jsou zdroje využívány ve společnosti a jak by měly být použity? To jsou velké problémy v ekonomice. Magisterský studijní program v oblasti ekonomie vám poskytne hlubš ... [+]

Jak jsou zdroje využívány ve společnosti a jak by měly být použity? To jsou velké problémy v ekonomice. Magisterský studijní program v oblasti ekonomie vám poskytne hlubší pochopení teoretické a aplikované ekonomické analýzy, metodiky a empirického výzkumu. Studenti budou mít příležitost samostatně pracovat formou samostudia a úkolů.

Popis programu

Program se skládá z pokročilých kurzů v mikroekonomice, která zahrnuje také použití lineární algebry a statické optimalizace. Makroekonomie zahrnuje analýzu otevřených ekonomik a hospodářského růstu. V prvním semestru budou mít studenti kurz ekonometrie - pokročilé kvantitativní metody pro ekonomiku. Ve druhém semestru si studenti mohou vybrat mezi kurzem v oblasti pokročilých financí a kurzem aplikované mikroekonomie. Ve třetím semestru studenti budou muset absolvovat také kurz, který poskytuje společný základ pro práci s diplomovou prací a specializuje se na předmět dizertační práce. Diplomová práce představuje 30 ECTS a bude zapsána během čtvrtého a posledního semestru.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Program Master in Fine Art je dvouletý kurz, jehož cílem je poskytnout studentům jedinečnou základnu pro jejich budoucí pokrok ve výzkumu, teorii a profesionální umělecké ... [+]

Program Master in Fine Art je dvouletý kurz, jehož cílem je poskytnout studentům jedinečnou základnu pro jejich budoucí pokrok ve výzkumu, teorii a profesionální umělecké praxi. Program je zaměřen na začínající umělce, kteří se snaží o prohloubení své praxe v kontextu, který je zaměřen na studiové a workshopy a kde jsou povzbuzováni, aby rozvíjeli vlastní iniciativy. Přispět k programu poskytuje vyvážený pohled na místní a mezinárodní otázky, které jsou pro současnou společnost důležité.

Popis programu

Cílem magisterského studijního programu Výtvarné umění je rozvinout schopnost studenta pracovat jako profesionální umělec. Cílem programu je odrážet současné pojetí toho, co znamená pracovat jako profesionální umělec a tím nabídnout studentům příležitost rozvíjet své individuální ambice pracovat profesionálně v oblasti výtvarného umění. Vzhledem k tomu, že hlavním cílem je vzdělávání umělců, tvorba uměleckých děl, výstav a dalších uměleckých výrazů představuje nejdůležitější aspekty studijního programu. Program také poskytuje základ pro další profesionální role v oblasti umění a související s ním.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Geologové mapují dlouhou úžasnou historii Země. Geologie je pro každého, kdo se chce dozvědět více o planetě, na které žijeme, a spojit tvořivost s pochopením vzrušujícíc ... [+]

Geologové mapují dlouhou úžasnou historii Země. Geologie je pro každého, kdo se chce dozvědět více o planetě, na které žijeme, a spojit tvořivost s pochopením vzrušujících jevů v naší povaze. Geologie dává pochopení zemětřesení, sopky, skluzavky a další přírodní rizika, klima a skleníkový efekt. Můžete studovat tektoniku a sopky, změnu klimatu nebo se specializovat na interpretaci seismických nebo sedimentů, které vyprávějí příběh o tom, jak byl život v životě před milióny let.

Popis programu

Studium se skládá z diplomové práce (60 ECTS) a povinných a volitelných předmětů (60 ECTS). Počet volitelných předmětů se liší mezi oblastmi studijní koncentrace. Jeden má možnost sledovat předměty na Univerzitním centru Svalbard (UNIS) nebo v zahraničí.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Počítačová věda nás obklopuje všude v každodenním životě, jako je internet a mobilní telefony. Program je velmi praktický a experimentální, kde se studenti naučí navrhova ... [+]

Program zahrnuje jak teoretický základ, tak experimentální metody v informatice. Kurzy vyšší úrovně jsou přímo spojeny s výzkumem v rámci oddělení. To znamená příležitost k rozsáhlým znalostem v příslušných oblastech.

Program se skládá ze čtyř povinných předmětů v oblasti výpočetní techniky, celkem 40 ECTS kreditů a 20 ECTS kreditů z volitelných předmětů. Volitelné kurzy mohou být v rámci témat, jako je ekonomie, management, psychologie a podnikání. Program končí závěrečnou diplomovou práci 60 kreditů ECTS. Diplomovou práci lze také provést ve spolupráci s externí IT společností.

Výsledky učení

Pro každý program na UIT jsou stanoveny cíle pro znalosti, analytické porozumění, dovednosti a kompetence, které student měl dosáhnout až do konce studia.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Studenti si mohou vybrat ze tří specialit; algebra, analýza / diferenciální geometrie nebo aplikovaná matematika. Některé speciální oblasti zahrnují kryptografii, teorii ... [+]

Popis programu

Studenti si mohou vybrat ze tří specialit; algebra, analýza / diferenciální geometrie nebo aplikovaná matematika. Některé speciální oblasti zahrnují kryptografii, teorii čísel, eliptické křivky, algebra, diferenciální geometrii, komplexní analýzu, nelineární vlny a dynamické systémy. V aplikované matematické práci se témata mohou týkat fyziky plazmatu, optiky, matematické ekologie a bioinformatiky. Magisterský studijní program obsahuje diplomovou práci 60 ECTS, kromě povinných předmětů a speciálních učebních osnov ve výši 60 ECTS. Ty jsou závislé na zvolené specialitě.

Jsou nabízeny následující disciplíny:

AlgebraAnalýza / diferenciální geometrieAplikovaná matematikaVýsledky učení... [-]
Norsko Tromsø
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Cílem je vzdělávat kandidáty na biotechnologické dovednosti obecně, a tím je kvalifikovat pro kariéru v řadě organizací, včetně těch, které se zaměřují na inovace, komerč ... [+]

Cílem je vzdělávat kandidáty na biotechnologické dovednosti obecně, a tím je kvalifikovat pro kariéru v řadě organizací, včetně těch, které se zaměřují na inovace, komerční rozvoj a tvorbu hodnot mořských zdrojů v procesech a průmyslu.

Jsme znepokojeni tím, že využijeme výhodu, kterou požíváme jako národ v podobě přístupu k obrovským mořským zdrojům. Většina organismů, které tvoří mořskou biologickou rozmanitost, je stále málo zkoumána. Tyto biologické zdroje mohou být zdrojem unikátních biomolekul (enzymy, sekundární metabolity, bílkoviny / peptidy, mořské tuky a sacharidy) as nimi související genetické kódy.

Dobré vztahy s biotechnologickým průmyslem jsou využívány k přizpůsobení výuky a zajišťují, že je relevantní pro komerční rozvoj a inovace. Mnoho nově založených podniků v regionu má svůj původ v biotechnologické komunitě v Tromsru a odvětví se rozšiřuje. Program vám poskytne hodně vyhledávané zkušenosti.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Jedná se o studii pro zájemce o grafiku, počítačové hry a simulace. Uvědomujete si, že náš každodenní život se brzy stane součástí virtuální reality a chcete se podílet n ... [+]

Jedná se o studii pro zájemce o grafiku, počítačové hry a simulace. Uvědomujete si, že náš každodenní život se brzy stane součástí virtuální reality a chcete se podílet na rozvoji této budoucnosti.

Popis programu

Díky této studii budete mít veškeré předpoklady, abyste se mohli naučit rozvíjet pokročilé počítačové hry, virtuální realitu a vytvářet realistické simulace. Získáte důkladnou teoretickou a praktickou základnu pro pokročilý vývoj softwaru se zvláštním zaměřením na hry a simulační vývoj a učící systémy.

Úzké vazby Narvik má výzkumné střediska na místní, národní a mezinárodní úrovni vám přínos jako student.... [-]

Norsko Narvik
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UIT The Arctic University of Norway

Přírodní zdroje Vysokého severu přitahují průmysl. Nový offshore olej ... [+]

Přírodní zdroje Vysokého severu přitahují průmysl. Nový offshore olej

Popis programu

Program se zaměřuje na technické a bezpečnostní úkoly související s průmyslovými aktivitami na Vysočině. Zvláštní pozornost je věnována námořním a pobřežním operacím v drsném a zranitelném prostředí Arktidy. Studenti jsou seznámeni s metodami a nástroji pro řízení pokročilých, komplexních a integrovaných technických systémů s ohledem na provoz a údržbu, spolehlivost a zabezpečení výroby, zdraví a bezpečnosti

Program je dvouletý, denní studium s pevným rozvrhem. Kurzy budou do jisté míry přizpůsobeny studentům na částečný úvazek. První ročník se skládá z 50 ECTS povinných předmětů, které jsou společné pro všechny studenty a 10 ECTS volitelných předmětů. Jedná se o technické popisné kurzy a kurzy zaměřené na metody. Všechny kurzy jsou navzájem nezávislé. Ve druhém ročníku získají studenti specializaci ve svém oboru prostřednictvím volitelných předmětů a výběru z řady předem definovaných osnov. Studenti budou také provádět projekt specializace. Poslední semestr je věnován 30 diplomové práci ECTS.... [-]

Norsko Tromsø
Srpen 2019
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Welcome to UiT The Arctic University of Norway!