The University of the Arctic (UArctic)

Úvod

Read the Official Description

Univerzita v Arktidě (UArctic) je kooperativní síť univerzit, vysokých škol, výzkumných institucí a dalších organizací, které se zabývají vzděláváním a výzkumem v a o severu.

UArctic buduje a posiluje kolektivní zdroje a spolupráci, infrastrukturu, která umožňuje členským institucím, aby lépe sloužit svým voličům a jejich regiony. Díky spolupráci v oblasti vzdělávání, výzkumu a dosah máme zlepšit lidské schopnosti na severu, podporu životaschopných komunit a udržitelné ekonomiky, a vytvořit globální partnerství.

Strategický plán UArctic je k dispozici as ke stažení ve formátu PDF, Včetně části pozadí.

Naše vize Připraven North - se společnou Voices

Naše poslání Umožněte lidem na severu Circumpolar tím, že poskytuje jedinečné vzdělávací a výzkumné příležitosti prostřednictvím spolupráce v rámci výkonné sítě členů.

Naše hodnoty Circumpolar UArctic podporuje severní hlasy v globalizujícím se světě, což odráží společné hodnoty a zájmy ve všech osmi arktických států a mezi všemi severní národy a kulturami.

Inclusive UArctic podporuje kulturní rozmanitost, jazykové plurality a rovnosti žen a mužů a zároveň zdůraznit partnerství mezi domorodé národy v regionu a dalších seveřanů.

Reciproční UArctic podporuje uctivé vztahy v oblasti vzdělávání, vědy, výzkumu a politiky založené na vzájemnosti, rovnosti a důvěry mezi obyvateli severu a dalšími partnery. Tento přístup oceňuje zařazení tradičních a původních znalostních systémů, spolu s multidisciplinární pohledy z umění, společenských a přírodních věd.

Témata studia patří:

Domorodé národy, jejich kultury, jazyky a politicial aspirace Změna klimatu a její dopady Přírodní zdroje a těžební průmysl ekonomiky Mezinárodní vztahy a geo-politika Ekologie, severní ecoystems a biologie

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Circumpolar studie

Campus forma January 2019 Norsko Bergen Finsko Rovaniemi

[+]

Program cirkumpolární studií je vzrušující způsob, jak pro studenty, kteří se účastní University of členských institucí arktické dozvědět se o severu, s školeních pořádaných ve třídě, on-line, na poli, a po celém světě.

Circumpolar studia (dříve známý jako BCS), program vám dává možnost dozvědět se o pozemky, národy, a otázky Circumpolar severu a připraví vás pro pokročilé studium nebo odborné zaměstnanosti v oblastech, jako je různorodý jako udržitelné řízení zdrojů, samosprávy, Arctic inženýrství a severní cestovního ruchu. Zvláštní důraz je kladen na otázky týkající se původních obyvatel Circumpolar severu. Základní kurikulum cirkumpolární studie byl vyvinut na základě společného úsilí členských institucí UArctic, zahrnující přední odborníci na cirkumpolárních otázky.... [-]


Magistr arktického umění a designu

Campus forma Denní studium August 2019 Finsko Rovaniemi Norsko Bergen + 1 více

[+]

University of Lapland

Ať už máte zájem o provedení služby, severní blahobytu, nebo právnických hledisek udržitelného rozvoje, se můžete spolehnout na naše know-how. Spojujeme Arctic zkušenosti s oblastech, jako jsou design, práva a společenských věd, a Arctic studijní program naší jedinečné jednoho roku nabízí interdisciplinární pohled na aktuální otázky Arktidy. Nabízíme také vzdělávat nejlepší učitele na světě. Připočtěme k tomu ještě naše vynikající podporu studentské služby a útulnou atmosféru našeho moderního areálu, a zjistíte, proč je Univerzita Laponska je ideální volbou pro studium na severu.

Nachází se ve městě Rovaniemi na polárním kruhem, University of Lapland je také nejsevernější univerzita ve Finsku a Evropské unie. Jako založené na výzkumu vysoké škole, naše výukové a výzkumné ústavy nabízejí studentům a akademickým pracovníkům možnost sledovat akademické kvality na všech úrovních, celou cestu až do doktorského studia. Mezinárodně jsme poznali schopnosti v oblasti práva, vzdělávání, sociálních věd a umění a designu, které nabízejí magisterského a doktorské studium mezinárodních žadatele, jakož i výměny studií z vysokoškoláka na úrovni doktorského studia až na celý školní rok.... [-]


Magistr řízení technologií

Campus forma Denní studium January 2019 Norsko Bergen Finsko Rovaniemi + 1 více

[+]

Memorial University of Newfoundland

Je to zajímavé místo, Newfoundland a Labrador ... a ne někde máte tendenci dorazit náhodou. A tady v Kanadě je nejmladší provincie, najdete velmi výraznou univerzita - Memorial University. Máme tendenci si myslet, máme více než svůj spravedlivý díl volných myslitelů, nekonvenční l dobrodruhů a barevné osobnosti. Takže, je památník pro vás to pravé? Čtěte dál a zjistit.

Jako jediná univerzita v Newfoundland a Labrador, Memorial University je domovem pro téměř 19.000 studentů na čtyřech areálech. Má více než 100 vysokoškoláka a programy absolventa a je světovým lídrem v tak odlišných oblastech, jako je archeologie, námořní Architektonické inženýrství, lingvistika, rekreace, venkovské zdravotní péče, moře a přírodních věd. ... [-]


Videos

UArctic