University of Oslo

Centre for Educational Measurement

Úvod

Read the Official Description

Univerzita v Oslo byla založena v roce 1811 jako první v Norsku.

Nachází se hlavně na Blindern Campus v severní části Oslo, UiO má osm fakult:

  • Fakulta medicíny
  • Fakulta zubního lékařství
  • právnická fakulta
  • Teologická fakulta
  • Fakulta humanitních studií
  • Fakulta matematiky a přírodních věd
  • Fakulta sociálních věd
  • Fakulta pedagogická

Kapitálová univerzita je také domovem Viking Ship Museum, historického muzea a přírodovědného muzea, hlavní knihovny s 3,6 miliony hospodářství a širokého spektra přidružených jednotek a center.

Univerzita v Oslo má provozní roční rozpočet ve výši 6,6 miliardy NOK a většina jeho financování pochází z norské vlády.

Žebříček

UiO je nejvyšší hodnocená instituce vzdělávání a výzkumu v Norsku - a jedna z nejlepších světových univerzit podle světového žebříčku v Šanghaji. S pěti nositeli Nobelovy ceny, UiO má silné zkušenosti s průkopnickým výzkumem a vědeckým objevem.

Výzkum

Jako klasická univerzita se širokou škálou akademických oborů má UiO ve většině oblastí špičkové výzkumné komunity. Navíc má UiO v současné době 8 národních center excelence a strategické zaměření na interdisciplinární výzkum zejména v oblasti energetiky a věd o živé přírodě. Jako široce založená, nezisková výzkumná univerzita má UiO přístup k dobrým schématům veřejného financování. Laboratoře a kancelářské prostory, knihovny a technická podpora jsou na špičce.

vzdělání

UiO nabízí více než 800 kurzů v angličtině na všech úrovních, kolem 40 magisterských programů vyučovaných výhradně v angličtině a několika doktorských programů. UiO se zaměřuje na vzdělávání založené na výzkumu a přitahuje vysoce kvalifikované studenty z celé země.

Internacionalizace

UiO přitahuje studenty a výzkumníky z celého světa. V roce 2015 je 15% studentské populace ze zahraničí. 22% akademických pracovníků a 31% doktorandů ze zahraničí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Hodnocení A Hodnocení

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let August 2018 Norsko Oslo + 1 více

Cílem tohoto programu je vyškolení další generace specialistů pro hodnocení a hodnocení, které kombinují technické a analytické dovednosti s komunikačními a reprezentačními dovednostmi. [+]

Cílem tohoto programu je vyškolení další generace specialistů pro hodnocení a hodnocení, které kombinují technické a analytické dovednosti s komunikačními a reprezentačními dovednostmi.

Foto: Øystein Andresen / Univerzita v Oslo

Hodnocení a hodnocení

Posouzení a hodnocení jsou v centru moderní společnosti, kde je zásadní zajištění kvality vzdělávání, kde jsou ve sdělovacích prostředcích diskutovány zkušební postupy ve škole, kde vzdělávání a výběr podporuje lidský kapitál životně důležitý pro úspěšné společnosti a kde otázky odpovědnosti vyžadují důkazy, založené politiky a rozhodování.

Posouzení

"Čím více budete učit, aniž by zjistili, kdo rozumí pojmům a kdo ne, tím větší je pravděpodobnost, že pouze úspěšní studenti uspějí." - Grant Wiggins... [-]


Videos

Why Study in Oslo?

Being an International Student at the University of Oslo