Oslo Met University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

OsloMet je městská univerzita s různorodým akademickým profilem a jasnou mezinárodní orientací. Prostřednictvím výzkumu, který provádíme, a studentů, které vzděláváme, se OsloMet snaží reagovat na potřeby společnosti a trhu práce. OsloMet myslí na budoucnost a je odhodlána přijímat nové technologie a inovativní řešení, která zlepšují způsob fungování univerzity.

Naše hodnoty

Učení se

V úzké spolupráci se společností a zaměstnavateli přispějí naše znalosti a zkušenosti k učení a k modernizaci našich studijních programů. Rovněž přispěje k rozvoji instituce, jednotlivých studentů a zaměstnanců.

Inovační

Inovace vyžadují spolupráci napříč obory, profesemi a zúčastněnými stranami ve společnosti. Naším cílem je být zvídavý a otevřený v jednání se společností, zaměstnavateli a podniky a my budeme produkovat nové znalosti, které budou poskytovat řešení výzev zítřka.

Rozmanité

Naše poloha v regionu Oslo nám dává dobré příležitosti k porozumění různým obyvatelům města a jejich přínosu. Budeme podporovat rovnost a porozumění - ve společnosti obecně a zejména mezi našimi studenty a zaměstnanci.

Místa

St. Hanshaugen

Adresa, 1. řádek
Pilestredet,46
0167 St. Hanshaugen, Oslo, Norsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium