NHH Norwegian School of Economics

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Norsko vedoucí obchodní škola
Je rozdíl, kde budete studovat. NNH je jedním z nejlepších obchodních škol v Evropě a je členem exkluzivního sítě CEMS (www.cems.org) - strategické spojenectví 30 předních obchodních škol, 65 nadnárodních společností a pěti partnerů NGO. NNH si klade za cíl stát se mezinárodním lídrem ve vybraných oblastech výzkumu a naše fakulty jsou ve vysoké poptávce jako odborníci ve světě byznysu, médií a společnosti jako celku.

Uvítáme talentované studenty z celého světa do naší magisterských programů a nabídnout jim vzdělání prvotřídní - bez školného.


Žádné poplatky
NNH je vláda financovaný univerzitou a proto účtuje žádná aplikace nebo školné. Jako student NNH, jediný poplatek, který musí zaplatit, je malý semestr registrační poplatek na studentské Welfare organizace v Bergen (SIB), která vám umožní využívat jejich služeb. Tato částka je v současné době přibližně 800 NOK za semestr. Někteří žadatelé jsou povinni doložit finanční schopnosti, aby mohl být uděleno povolení k pobytu pro studium v ​​Norsku (občanů mimo území EU / EHP a Švýcarsko).


3 ze 4 studenti mají úlohu předtím, než absolvování
Absolventi NNH mít relevantní úlohy, které čekají. Podle našeho nedávného průzkumu zaměstnanosti 3 ze 4 studenti již dostal práci před tím, než absolvent. Průměrný plat pro absolventy NNH je přibližně 520 000 NOK (cca. 63 000 USD) včetně přídavků.

NNH absolventi nacházejí uplatnění v různých odvětvích:

 • Consulting, audit a účetnictví - 49%
 • Bankovnictví, pojišťovnictví a finance - 22,4%
 • Veřejná správa, výzkumné a výukové - 8,2%
 • IT / telekomunikace a doprava / lodní doprava - 8,2%
 • Průmysl, olej / plyn a energie - 5,1%
 • Obchod, public relations a marketing / reklama - 5,1%
 • Ostatní - 2%


  Mnozí z našich zahraničních studentů se rozhodnete pro pobyt v Norsku poté, co absolvoval. Náš poslední průzkum ukazuje, že 58 procent absolventů pracuje v Norsku, zatímco zbývajících 42 procent cesty do zahraničí za prací.

  VIDEO: "Kariéra - Příležitosti vyroben skutečný"


  Podnikatelská komunita je tam od 1. dne
  V NNH máme úzké vazby na oblasti obchodu a průmyslu. Škola je rozsáhlá spolupráce s norskými a mezinárodními společnostmi se ujistil, dostanete vzdělávací zkušenost, která je relevantní, aktuální a zaměřené na který vám pomůže stát se obchodní vedoucí zítřka. Naši studenti získají inspiraci ze setkání se zástupci z podnikatelské sféry celoročně přes přednášky, případové prezentací, seminářů a konferencí, kariérních dnech a firemních prezentací.


  Mezinárodní příležitosti
  Jako student NNH budete mít vynikající příležitost získat cenné mezinárodní zkušenosti během svého studia prostřednictvím výměnných programů je CEMS Masters in International Management (MIM), Double Tituly a letní kurzy.

 • Výměna semestr s jedním z našich partnerských škol
 • CEMS Masters in International Management
 • Double degree programy
 • Inovace škola v Berkeley
 • Letní kurz na Fudan University

  Podívejte se na mezinárodní zkušenosti některých NNH studentů a číst jejich příběhy: http://bit.ly/2fXZjEN

  Pro více inspirace, hledání #nhhworldwide na Instagram a uvidíme, co studenti zkušenosti v zahraničí.


  Studentský život AT NNH - praktické zkušenosti a spousta zábavy
  NNH studenti jsou obecně dobře spokojeni se svými studiemi a studentského života na NNH, a nedávné průzkumy ukazují, že 95 procent Doporučuji NNH kamarádovi.

  Chcete-li pomoci ujistěte se, že vystoupit na nejlepším možným způsobem, student asociace (NHHS) a NNH uspořádat uvítací týden na začátku svého prvního semestru.

  Jako student NHH, se automaticky stáváte členem NHHS, jeden z nejaktivnějších studentských asociací v Norsku. Účast v jedné nebo více z činnosti sdružení vám dává šanci, aby se nové přátele, sledovat své zájmy a získat nové zkušenosti. Podílet se na činnosti také poskytuje praktické zkušenosti a způsob, jak rozvíjet své týmové práci a vůdčí schopnosti a otestovat akademické teorie v reálném životě. Relevantní zkušenosti při studiu je vysoce ceněn potenciálními zaměstnavateli.

  Činnosti NHHS sahají od sportovních klubů pro fotbal, basketbal a outdoorových aktivit, finančních a podnikatelských skupin, školních novin, televizní kanál, fotografická skupina, taneční skupiny a několik sborů.

  Velké studentské akce:

 • Kulturní festival Uken je největší studentské akce v západní části Norska. Po dobu tří týdnů, studenti organizují divadelních představení, koncerty a jiné akce, které přitahují tisíce návštěvníků do školy.
 • NNH Symposium je největší severní Evropě student-běh konference pro podnikatelské sféry. Vedoucí pracovníci a politické špičky akce zúčastnit, diskutovat o aktuálních globálních problémů.
 • TEDxBergen je každoroční konference, která je pořádána studenty z NNH.


  NORSKO
  Norsko má silnou tradici rovnosti a spravedlnosti, něco, co uchovala vysoký stupeň pohlaví, ekonomické a sociální rovnosti. Organizace spojených národů řadí Norsko jako jedna ze zemí s nejvyšší kvalitou života.

  Norský systém vysokého školství zahrnuje všechny instituce, které jsou akreditovány. S výjimkou některých soukromých vysokých škol, všechny vysoké školy jsou state-run.

  Norsko má bezpochyby jedním z nejlepších systémů sociálního zabezpečení na světě, a jako student zde máte zajištěn profesionální lékařskou péči bez ohledu na to, jakou část země, do které žijeme.

  Norská ekonomika je ovládána rozvoj a obchod v oblasti energetiky a přírodních zdrojů. Offshore ropy a zemního plynu, rybolov, akvakultura, a elektrické energie jsou důležitými obchodními oblastmi země.


  BERGEN
  Bergen je kosmopolitní město s maloměstské kouzlo a atmosféru. Město nabízí širokou škálu městských, kulturních a přírodních zajímavostí. Kombinace městského života a přírody je jedinečný. Obklopené horami, fjordy a ostrovy, Bergen má výjimečnou blízkost k přírodě. Je to jen kousek od městského života města na horské túry až Floyen nebo výlet lodí na jednom z ostrovů.

  Viz NNH student blog o tipy o příchodu do Norska a Bergen: http://bit.ly/2gddysk

 • This school offers programs in:
  • Angličtina

  Zobrazit magisterské programy » Vidět PhD »

  Programs

  Tato škola dále nabízí:

  Magistr

  Magisterský Program V Oboru Ekonomie

  Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Bergen

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration [+]

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration Kreditů: 120 Doba trvání: Dva roky Tento program vám dá dovednosti pro analýzu trhů a odvětví a hospodářské problémy soukromého podnikání, veřejné instituce a vývoj v zemích a regionech. To vám poskytne důležitých hledisek pro pochopení stále globalizovanější ekonomice. Pochopení ekonomických mechanismů je zásadní pro úspěch podnikání a navrhování veřejného pořádku a tohoto magisterského programu poskytuje důkladné a komplexní vzdělání v oblasti ekonomické teorie a ekonometrie. Ty budou vybaveny tak, aby analyzovat klíčové ekonomické otázky jako:

  Jaké jsou dopady finanční krize? Proč jsou některé fúze nejsou ziskové? Je zdanění bohatství dobrý nápad? Jak rychle by se zásoby ropy být zneužita? ... [-]


  Magisterský Program V Oboru Financí

  Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Bergen

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration [+]

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration Kreditů: 120 Doba trvání: Dva roky Program připravuje studenty pro širokou škálu vynikajících pracovních příležitostí v rámci finančních služeb, poradenství a auditu. Portfolio je navržen a vyučuje NNH mezinárodně uznávaného finančního ústavu, jejíž akademický výzkum a znalosti odvětví zajistit, aby kurzy jsou relevantní a vysoce kvalitní. Tyto kurzy kombinovat pečlivý teoretický přístup spolu s příslušnými aplikacemi a studenty bude rozvíjet hluboké pochopení teoretického rámce a empirických důkazů v oblasti financí. Naučíte se analyzovat reálných problémů spojených s finančními trhy a finanční rozhodování ve firmách, a aplikovat principy ve výzkumném hranice. Po dokončení programu, budete mít dovednosti pro provádění investiční analýzy a oceňování, vyhodnocování strategií a technik správy portfolia, a dělat firemní rozhodnutí finance a úvah řízení rizik. ... [-]

  Magisterský Program V Oboru Marketing A Management Značky

  Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Bergen

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration [+]

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration Kreditů: 120 Doba trvání: dva roky budování a správu silné značky je klíčem k získání konkurenční výhody a dlouhodobé ziskovosti produktů, služeb, firem a organizací. Program Marketing a management značky poskytuje studentům do hloubky a výzkumu založeného na znalostech pro uvádění na trh, chování spotřebitelů, inovace a vedení značky. Pochopení chování spotřebitelů a konkurence je nezbytné, aby každý podnik a organizace. Zákaznické a soutěžící postřehy poskytují základ pro vývoj zdravé strategie, jakož i optimální umístění na trhu a efektivní marketingové taktiky. Program integruje teorie a praktických aplikací od strategie a marketingu pomoci studentům při rozvoji silné značky a dělat budoucí rozhodování o tržních strategiích. Centrální vznesené otázky jsou: Jak přizpůsobit produkty, komunikační a distribuční soustavu potřeby zákazníků - a chování? Jak efektivně umístit značku na konkurenčním trhu? ... [-]

  Magisterský Program V Oboru Strategie A řízení

  Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Bergen

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration [+]

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration Kreditů: 120 Doba trvání: dva roky Strategie a management se zaměřuje na to, jak manažeři a zaměstnanci se může vyvinout podniky, aby se stala efektivnější a konkurenceschopnější při zachování sociální odpovědnosti podniků. Jak mohou firmy vytvářet hodnoty a rozvíjet konkurenční výhodu? Jak mohou manažeři prostřednictvím svých zaměstnanců provádět nezbytné strategické změny? Co je dobré řízení a to, co se stará o produktivní zaměstnance? Studium strategie je v podstatě o porozumění, proč některé firmy uspět, zatímco jiní ne. V tomto rámci programu Strategie a management se zaměřuje na dvě sady základních otázek, které osvětlují tento zastřešující téma různými způsoby: ... [-]

  Magisterský V Mezinárodním Obchodě

  Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Bergen

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration [+]

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration Kreditů: 120 Doba trvání: dva roky Síly globalizace a internacionalizace přinesly lidem, podnikům a trhy po celém světě blíže k sobě, než kdykoliv předtím. Moderní firmy potřebují zvládnout mezinárodní i místní dimenze uspět ve stále více konkurenčním prostředí a dnešní globální podnikatelské prostředí nabízí vynikající příležitosti pro kvalifikované odborníky, kteří hledají mezinárodní kariéru. International Business v NNH je specializovaný program navržen tak, aby vybavit studenty správnou kombinací analytických a praktických dovedností pro kariéru v rámci nadnárodních společností, mezinárodních organizací nebo menších firem, jejichž činnosti zahrnují značný stupeň mezinárodního obchodu. Tento program vám poskytne správnou rovnováhu mezi teoretickou výuku a praxe-orientované případových studií a interakcí s podnikatelskou sférou. ... [-]

  Magisterský V Oblasti Energetiky, Přírodních Zdrojů A životního Prostředí

  Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Norsko Bergen

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration [+]

  Titul: MSc v oboru ekonomie a Business Administration Kreditů: 120

  Strategické odpovědi na více konkurenceschopné energie a trhy přírodních zdrojů Dopad na životní prostředí obchodních a vládních rozhodnutí

  Jeho flexibilita umožňuje zvolit odborných kurzů, které splní vaše individuální zájmy a potřebují.

  Pokročilé kurzy budou mít nárok na magisterský s "Výzkum vyznamenáním". Studenti, kteří plánují pokračovat PhD se doporučuje vybírat si alespoň dva pokročilé kurzy.

  [-]


  Videos

  NHH Norwegian School of Economics (time lapse video)

  Mastertaste – MSc at NHH

  Careers – Opportunities made real

  Contact