American College of Norway

Úvod

Read the Official Description

CO JE ACN?

Naše škola nabízí studentům 30 kreditů (jeden rok - což odpovídá 60 "studiepoeng" v norském systému) v americkém univerzitním systému, jako součást amerického bakalářského studia. Družstevní partnery ACN jsou:

University of North Dakota (UND) v Grand Forks, Severní Dakota West Chester University (WCU), West Chester, Pennsylvania Adelphi University (AU) v Garden City, New York. Southern New Hampshire University (SNHU) v Manchesteru, New Hampshire.

ACN studenti, kteří úspěšně dokončí program ACN je garance přijetí. Navíc, s kreditů z ACN, studenti mohou rozhodnout uplatnit na univerzitu své volby v USA.

Když studenti úspěšně dokončit kurzy na ACN, mohou být způsobilé pro převod do UND, WCU, AU nebo SNHU jako Junior (třetí rok) studenta. Zatímco na ACN získávají vynikající znalosti amerického univerzitního systému, vybudovat síť studentských fakultních a kontakty (jak norských a amerických), a pak může provést hladký přechod do univerzitního systému. ACN pomáhá studentům praktické a byrokratické detaily, aby mohli více soustředit na své studium a jejich přechod bude hladký. Úzká spolupráce s těmito univerzitami umožňuje ACN hostit americké profesory každý semestr.

Drtivá většina norských studentů vrátit do Norska, věnovat se kariéře v oblasti jejich studia. Minulé studenti uvádějí, že byli silnější kandidáti pohovory, protože jejich mezinárodní zkušenosti studie.

V minulosti ACN studentů získalo tituly v širokém spektru oblastí, ale zejména populární jsou: Komunikace - média, zpravodajství, publicistika, PR, mírové studie, Vzdušný prostor a všechny oblast Business.. ACN studenti jsou v současné době pracuje v Norsku v oblasti TV, rádio, škol a podniků - velkých i malých.

ACN je významnou příležitostí pro mezinárodní studenty. Američtí studenti pocházejí ze všech částí USA, ale především ze střední-západ. ACN má speciální odvolání v rámci norského-americká komunita a studenti jsou často přitahováni, protože jejich norské dědictví. Také jsme měli studenti z Íránu, Iráku, Bulharska, Německa, Švédska, Kamerun, Ghana, Číny, Kanady, Vietnamu, Filipín a Bosně. Odcházejí Norsko se zvláštním zálibou v zemi, lidé a vysoké školy.

HISTORIE ACN

The American College of Norway slaví více než 25 akademických let. Byla založena v roce 1990 Dr. Steinar Opstad, bývalý viceprezident NHO, Konfederace norských Enterprise.

V roce 1992 ACN začala s 12 norštiny a 12 američtí studenti scházejí ke studiu v malebné farmy vile na ostrově Jeløy v Moss, Ostfold, Norsko. V průběhu let se program rozšířil na 70 studentů z Norska, USA a zeměmi z celého světa. ACN se nyní nachází v krásném úmluvy budovy (Konvensjonsgaarden), v centru města Moss, v blízkosti veřejné knihovny, kavárny, obchody a noční život.

Proč ACN?

Existuje celá řada důvodů, že studenti začínají své vzdělání na American College of Norska. Studium na ACN umožňují studentům získat 30 kreditů (jeden rok), směrem k bakalářským titulem, který vám umožní spustit jako třetí rok (junior) v našem družstvu partnerů univerzity v USA. Za druhé, ACN nabízí postupné uvedení do amerického univerzitního systému. Třídní struktury a sociální sítě amerických univerzit jsou zcela odlišné než ty, které se na norských vysokých školách a univerzitách. Studenti jsou v zmírnil na nové způsoby, jak dělat věci, a jsou lépe připraveni na své studium na americké univerzitě.

ACN dává studentům příležitost zlepšit svou angličtinu čtení, psaní, porozumění a řečových dovedností. Zatímco studenti musí být plynulý, které mají být přijaty k ACN, většina uvádějí, že po roce zde své znalosti angličtiny se výrazně zlepšila. To připravuje studenty pro větší úspěch v průběhu celého studia.

Personál je vybavena pomoci studentům s různými non-akademické aspekty přípravy ke studiu ve Spojených státech, jako je použití na školy, hledání bydlení, a podávání žádostí o víza. Tato pomoc je neocenitelná, a s naší pomocí, může vaše cesta do Spojených států mnohem méně stresující.

Poslední, ACN je zábava! Studenti tvoří uzavřenou skupinu přátel, které by jinak met.Throughout rok, existuje nespočet aktivity pro studenty, a to jak uvnitř, tak vně školy. Studenti získají síť přátel a spolužáků, který pomůže později v životě při hledání zaměstnání. Mnoho studentů dokonce vybrat, aby se zúčastnili stejné amerických univerzitách, takže když dorazí do Ameriky, které již mají sociální síť. To dělá život měnící přejít z Norska do Ameriky mnohem jednodušší.

Norské Studenti

80-90% našich studentů norštiny, a většina studentů se vztahují přímo na ACN ze střední školy. Přijímáme 70 studentů každý rok, a většina z nich zapsat v zimním semestru. Je také možné požádat o jarním semestru, který začíná v lednu.

Náležitosti žádosti:

Kompletní formulář žádosti (Application ACN) Všichni žadatelé musí dosáhnout generell studiekompetanse do začátku semestru, z nichž se uplatňovat Všichni žadatelé jsou povinni předložit osobní esej odpovědi na tuto otázku: "Proč mám zájem o tento vzdělávací příležitosti" Doporučená studijní průměr je 4,0 (Norwegian Scale) - obraťte se kvůli přehlednosti Priorita bude dána k pádu žadatelům, které předložili vyplněnou žádost do 1. května. Uzávěrka přihlášek pro jarní semestr je dvacátýpátého v listopadu.

Prosím kontaktujte nás pokud máte jakékoliv dotazy.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Dorm Video