BI Norwegian Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

BI Norwegian BusSchool

BI Norwegian Business School je soukromá, nekomerční nadace (založená v roce 1943), která poskytuje znalosti a kompetence jak soukromému, tak veřejnému sektoru.

BI Norwegian Business School je samoobslužná nadace, jejímž cílem je realizovat vzdělávání a výzkum na vysoké mezinárodní úrovni v oblasti řízení, správy, ekonomiky a marketingu.

BI je silným hráčem na mezinárodní scéně: prostřednictvím svých operací v Číně, Litvě a Austrálii prostřednictvím své výměnné dohody s více než 140 univerzitami po celém světě a prostřednictvím svých mezinárodních programů vyučovaných výhradně v anglickém jazyce v Norsku.

BI je inspirována skandinávskou tradicí řízení. Skandinávie je možná nejbližší, můžete přijít k postindustriální znalostní ekonomice. Skandinávské společnosti jsou také inovátory participativních technik řízení a síťových forem organizace. BI k těmto kvalitám soustředí na etiku a sociální odpovědnost podniků.

BI nyní provedl další krok ve svém vývoji. Škola se přestěhovala do zcela nového areálu v Oslo. Tento areál je centrálně umístěný ve vznikající a pulzující obchodní čtvrti v Oslo. Všechny školní mezinárodní programy jsou zde vyučovány.

Akreditace a hodnocení

  • BI má status akreditace Triple Crown, což znamená, že byl akreditován AACSB, EQUIS a AMBA. V roce 2013 by se přibližně 70 obchodních škol z 15 500 na celém světě mohlo pyšnit statusem Triple Crown.

Místa

Oslo

Handelshøyskolen BI

Adresa, 1. řádek
BI Norwegian Business School
Nydalsveien 37

0442 Oslo, Oslo, Norsko
Telefonní číslo
+47 464 10 000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace