Zuyd University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Umístění

Najdete Zuyd Univerzita aplikovaných věd v nejjižnější části Nizozemska, zaklíněný mezi Německem a Belgií. Objev této křižovatce zemí, kultur a jazyků, ve kterých mezinárodní a živé výukové prostředí čeká. Evropská hlavní města Amsterdamu, Bruselu, Londýně a Paříži jsou na dosah ruky.

vynikající školení

V Zuyd, můžete se těšit na získání své mezinárodní kariéru zaděláno na skvělý start. Obdržíte vynikající školení pro vedoucí nebo manažerské pozici. Metoda učení Zuyd projekt na bázi umožňuje pracovat v malých skupinách nejvýše 15 studentů, s podporou tutorem. Tato metoda doporučuje, aby se aktivně podílet na skupinových diskusí a zvýšit svůj problém řešit dovednosti.

Drobný a osobní

Zuyd nabízí v malém měřítku intimní prostředí k učení se všemi výhodami větší instituce. Přesto, že je jedním z největších UAS v zemi, ve všech fakult Zuyd jsou relativně malé, uzavřené pletené komunity, kde najdete osobní a přátelskou atmosféru. Přednášky jsou interaktivní, s prostorem pro osobní vedení, jakož i svobodu vyvinout do kvalifikované a kreativní profesionální.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Inovačního Managementu Pohostinství

Campus forma Denní studium September 2018 Nizozemsko Maastricht

Master program inovačního Hospitality Management je výsledkem mezinárodní spolupráce mezi TSI cestovního ruchu Sant Ignasi přidružená k Foundation ESADE a A [+]

Mistr v pohostinství: inovace a řízení

Master program inovačního Hospitality Management je výsledkem mezinárodní spolupráce mezi TSI cestovního ruchu Sant Ignasi přidružená k nadaci ESADE a členem univerzity Ramon Llull (Barcelona, ​​Španělsko) a Hotel Management School Maastrichtu (HMSM) ze dne Zuyd univerzitě Applied Sciences (Maastricht, Nizozemsko). Tato jednoroční mistr v pohostinství programu, která se konala ve spolupráci s Oxford Brookes University Business School (Oxford, UK), je zaměřena na absolventy se zvláštním zájmem v kreativní a multikulturních aspektů pohostinství.

Tři pilíře tohoto mistrů v pohostinství (Innovative pohostinství management MSc) programu jsou:... [-]


Magisterský Titul V Oboru Zařízení A Správu Realit

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Maastricht

[+]

Manažeři pochopit, že bez sekundární procesu může primární proces neexistuje.

Studijní cesta

Kopie pasu. Jedna pasová fotka. Motivační dopis.

Dny otevřených dveří

[-]

Magistr Hudby

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Maastricht

Když jste získali bakalářskou hudbu, možná budete chtít pokračovat ve studiu a stát se "mistrem hudby". Náš magisterský studijní program trvá dva roky. [+]

Mistr hudby

Když jste získali bakalářskou hudbu, možná budete chtít pokračovat ve studiu a stát se "mistrem hudby". Náš magisterský studijní program trvá dva roky. Akademický program může být přizpůsoben vašim individuálním potřebám. Chcete-li mít nárok na přijetí do magisterského programu, musíte mít diplom z uznávané instituce v Nizozemsku (Bachelor of Music) nebo jste získali srovnatelnou úroveň jinými způsoby, přizpůsobenými akademickému programu, který nabízí konzervatoř Maastricht. Tyto programy jsou přístupné jen omezenému počtu účastníků. Vstup je pouze na základě konkurzu.

Aliance Program Master of Music nabízí konzervatoř Maastricht a Fontys Conservatorium, Tilburg. Tyto instituce jsou součástí Fondy a Zuyd University aliance pro výuku umění (holandský: Alliantie voor de Kunsten Fontys en Zuyd), společný umělecký podnik mezi univerzitou Zuyd a Fontys University of Professional Education. Přijetí V souladu s požadavky všech uměleckých fakult, budete muset přijmout přijímací zkoušku před konečným rozhodnutím o přijetí. Kromě obecných požadavků na přijetí musíte splnit specifické požadavky na přijetí. Přijímací zkouška se skládá z následujících částí:... [-]


Master Scientific Illustration

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let September 2018 Nizozemsko Maastricht + 1 více

[+]

Závěrečná část je praktický úkol stanoví přijímací komise (3).

Jak se přihlásit?

Chcete-li použít se můžete zaregistrovat na Studielink, státního informačního systému pro nizozemské univerzity. Přečtěte si více o registrace a zápisu. Uzávěrka přihlášek je do prvního května. Po registraci na Studielink, obdržíte odpověď od Zuyd.

[-]

Master Vnitřní Architektura

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Maastricht

Na mistra vnitra architektury se naučíte vytvořit koncepci prostoru na základě vlastních představ a umělecké vize a si uvědomit, že pojem. [+]

master vnitřní architektura

Na mistra vnitra architektury se naučíte vytvořit koncepci prostoru na základě vlastních představ a umělecké vize a si uvědomit, že pojem.

Co je to mistr Interior Architecture nabízí?

Vnímání a exprese v architektuře interiéru

Co dělá určité místo tak charakteristické? Je to světlo, které spadají do určitého úhlu skrz skleněná okna? Materiál a barvy židle, stoly, záclony, stěny, podlahy? Zvláštní zvuky z místnosti? Dotek, vůně věcí? Lidé…? Fenomenologické aspekty určují atmosféru interiéru.

Jádro

Interiér na náš pán interiérové ​​architektury není výklenek, nuance nebo aspekt architektury, ale zásadní postoj k okolnímu světu. Jádrem tohoto mistra je pochopení místa ve všech jeho projevech, než začnete transformovat důsledku měnících se potřeb a požadavků.... [-]


Contact

Zuyd Hogeschool

Adresa, 1. řádek Zuyd University of Applied Sciences Brusselseweg 150
6217 HB Maastricht, Limburg, Nizozemsko
Website http://international.zuyd.nl/
Telefonní číslo +31 6 - 39 46 44 73