Zuyd University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Umístění

Najdete Zuyd Univerzita aplikovaných věd v nejjižnější části Nizozemska, zaklíněný mezi Německem a Belgií. Objev této křižovatce zemí, kultur a jazyků, ve kterých mezinárodní a živé výukové prostředí čeká. Evropská hlavní města Amsterdamu, Bruselu, Londýně a Paříži jsou na dosah ruky.

vynikající školení

V Zuyd, můžete se těšit na získání své mezinárodní kariéru zaděláno na skvělý start. Obdržíte vynikající školení pro vedoucí nebo manažerské pozici. Metoda učení Zuyd projekt na bázi umožňuje pracovat v malých skupinách nejvýše 15 studentů, s podporou tutorem. Tato metoda doporučuje, aby se aktivně podílet na skupinových diskusí a zvýšit svůj problém řešit dovednosti.

Drobný a osobní

Zuyd nabízí v malém měřítku intimní prostředí k učení se všemi výhodami větší instituce. Přesto, že je jedním z největších UAS v zemi, ve všech fakult Zuyd jsou relativně malé, uzavřené pletené komunity, kde najdete osobní a přátelskou atmosféru. Přednášky jsou interaktivní, s prostorem pro osobní vedení, jakož i svobodu vyvinout do kvalifikované a kreativní profesionální.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Inovačního Managementu Pohostinství

Campus forma Denní studium September 2018 Nizozemsko Maastrichtská

Master program inovačního Hospitality Management je výsledkem mezinárodní spolupráce mezi TSI cestovního ruchu Sant Ignasi přidružená k Foundation ESADE a A [+]

Mistr v pohostinství: inovace a řízení

Master program inovačního Hospitality Management je výsledkem mezinárodní spolupráce mezi TSI cestovního ruchu Sant Ignasi přidružená k nadaci ESADE a členem univerzity Ramon Llull (Barcelona, ​​Španělsko) a Hotel Management School Maastrichtu (HMSM) ze dne Zuyd univerzitě Applied Sciences (Maastricht, Nizozemsko). Tato jednoroční mistr v pohostinství programu, která se konala ve spolupráci s Oxford Brookes University Business School (Oxford, UK), je zaměřena na absolventy se zvláštním zájmem v kreativní a multikulturních aspektů pohostinství.

Tři pilíře tohoto mistrů v pohostinství (Innovative pohostinství management MSc) programu jsou:... [-]


Magisterský Titul V Oboru Zařízení A Správu Realit

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Maastrichtská

[+]

Manažeři pochopit, že bez sekundární procesu může primární proces neexistuje.

Studijní cesta

Kopie pasu. Jedna pasová fotka. Motivační dopis.

Dny otevřených dveří

[-]

Master of Music

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Maastrichtská

[+]

mistr hudby

Pokud jste získali svou Bachelor hudby, možná budete chtít pokračovat ve své studium a stát se "Master of Music". Naše magisterský studijní program trvá dva roky dokončit. Tyto programy jsou přístupné pouze omezenému počtu účastníků. Vstup je pouze konkurz.

Můžete být přijati do přípravného ročníku, roč 1 nebo na pokročilejší úrovni.

[-]

Master Scientific Illustration

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let September 2018 Nizozemsko Maastrichtská + 1 více

[+]

Závěrečná část je praktický úkol stanoví přijímací komise (3).

Jak se přihlásit?

Chcete-li použít se můžete zaregistrovat na Studielink, státního informačního systému pro nizozemské univerzity. Přečtěte si více o registrace a zápisu. Uzávěrka přihlášek je do prvního května. Po registraci na Studielink, obdržíte odpověď od Zuyd.

[-]

Master Vnitřní Architektura

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Maastrichtská

Na mistra vnitra architektury se naučíte vytvořit koncepci prostoru na základě vlastních představ a umělecké vize a si uvědomit, že pojem. [+]

master vnitřní architektura

Na mistra vnitra architektury se naučíte vytvořit koncepci prostoru na základě vlastních představ a umělecké vize a si uvědomit, že pojem.

Co je to mistr Interior Architecture nabízí?

Vnímání a exprese v architektuře interiéru

Co dělá určité místo tak charakteristické? Je to světlo, které spadají do určitého úhlu skrz skleněná okna? Materiál a barvy židle, stoly, záclony, stěny, podlahy? Zvláštní zvuky z místnosti? Dotek, vůně věcí? Lidé…? Fenomenologické aspekty určují atmosféru interiéru.

Jádro

Interiér na náš pán interiérové ​​architektury není výklenek, nuance nebo aspekt architektury, ale zásadní postoj k okolnímu světu. Jádrem tohoto mistra je pochopení místa ve všech jeho projevech, než začnete transformovat důsledku měnících se potřeb a požadavků.... [-]


Videos

Zuyd Virtual Tour

Zuyd Virtual Tour - Conservatorium Jazz

Zuyd Virtual Tour - Conservatorium Klassiek

Zuyd Virtual Tour - Herdenkingsplein

Zuyd Virtual Tour - Hotelschool

Contact

Zuyd Hogeschool

Adresa, 1. řádek Zuyd University of Applied Sciences Brusselseweg 150
6217 HB Maastrichtská, Nizozemsko
Website http://international.zuyd.nl/
Telefonní číslo +31 6 - 39 46 44 73