Wittenborg University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Wittenborg

- Management - Internacionalizace - Diversity - Udržitelnost - Inovace -

Wittenborg University of Applied Sciences byla založena v roce 1987 a nachází se v Apeldoorn. Se zaměřením na 5 klíčových témat, "Management, Internacionalizace, rozmanitost, udržitelnost, a inovace," Wittenborg je jedním z nejrychleji rostoucích nezávislé mezinárodní Univerzitě aplikovaných věd v Nizozemsku. S asi 500 studentů z více než 70 různých zemí studovat na svých bakalářských a magisterských programů ve dvou školách, School of Business a School of Hospitality & Tourism. Ve své 10-leté plánu, který byl předložen v roce 2013, Wittenborg je zaměřen na pěstování k širokému univerzitě s naprosto pět škol. Nové školy, které jsou v rámci rozvoje jsou School of Art & Technology, School of Health & sociální péče a školy vzdělání. Wittenborg je určena poskytovat cross-disciplínu & aplikovaného vědeckého vzdělávání, aby zajistili její absolventi jsou vhodnější pro budoucí trh práce, v mezinárodním kontextu.

S jasně definovaným posláním a filozofie, Wittenborg univerzita nabízí vynikající vzdělání v obchodních studií, aby studenti z Holandska, Evropě a na celém světě, od školní docházky na osoby s odbornou praxí a předchozím studiem kvalifikací. Jeho rozvíjející výzkumné centrum se zaměřením na 5 klíčových témat Wittenborg univerzity umožňuje aplikovaného výzkumu, které mají být zakotveny v celé své programy.

Wittenborg University operuje ze sevřené mezinárodním týmem profesionálních lidí určených k dokonalosti v oblasti obchodu a podnikání. Studijní programy jsou nabízeny kompletně v angličtině. Ve skutečnosti, s pracovníky z více než 20 různých zemí a kultur, angličtina je jediný jazyk mluvený na Wittenborg!

School of Business a škola pohostinství a turistické nabídky programů v oblastech, jako je podnikání a Marketing a komunikace, stejně jako Hospitality Management, financí a ekonomiky. IBA specializace patří správa nemovitostí, poskytování informací vedení a Logistika a mezinárodní obchod. Kromě toho Wittenborg nabízí business-to-business vzdělávacích balíčků pro společnosti v celé Evropě, na Středním východě a Dálném východě v angličtině a němčině, spolu s místním jazyce trenéra.

Bakalářské programy: Unikátní, business-like vzdělávací program je nabízen ve 3 fázích během 3 let v blocích po šesti týdnech týmem mezinárodních odborníků - z více než 10 zemí - v oblasti řízení, obchodu, podnikání a společenských věd. Vzhledem k tomu, že naši lektoři mají jednu nohu v obchodním světě, naši studenti se připravují na budoucí povolání na jeho efektivní a plodné způsobem.

MBA a Master of Science: Master of Science programů jsou nabízeny společně s britským University of Brighton a plně vyučován v Apeldoorn profesoři z obou Brightonu a Wittenborg univerzit. Studenti mohou dokončit plný úvazek program v 1 nebo 2 roky a studovat MSc stupňů na částečný úvazek v až 6 let. V současné době Wittenborg nabízí magisterské studijní programy v oblasti pohostinství, cestovního ruchu a Mezinárodní Event Management. Od roku 2014 na plný úvazek a částečný úvazek MBA program je nabízen v General Management, Podnikání a inovace a Hospitality Management.

Foundation a Pre-Master: Wittenborg nabízí základové programy a IELTS kurzy na obou svých bakalářských a magisterských studentů, jakož i studenty z jiných institucí.

Globální a lokální - Mezinárodní filozofie

Mezinárodní

Wittenborg univerzity Poslání a PhilosophyWittenborg University je jedním z nejvýznamnějších mezinárodních vysokých školách v Nizozemsku, a to je zastoupena svým studentů, zaměstnanců a managementu. Wittenborg studenti a zaměstnanci pocházejí z celého světa, přinášet mezinárodní zkušenosti, znalosti a rozmanitost Apeldoorn a regionu. Wittenborg si klade za cíl poskytnout talentované a motivované studenty z Nizozemska a po celém světě s vzdělávací zkušenost, která jim připravit se na manažerských pozicích v obchodních, vládních, neziskových a neziskových organizací, a to jak v mezinárodním prostředí a okolí.

glokální

Myslete globálně - jednej lokálně

Wittenborg je mezinárodní obavy, že očekává, že její absolventi vstoupit řízení a vedení funkcí ve světě mezinárodního obchodu, a to buď ve svých vlastních společnostech nebo v rámci globálně orientovaných firem a organizací. Ale i když Wittenborg je skutečně globální myslitel, jednáme lokálně a mají silné vazby s firmami v regionu S3H Apeldoorn, Deventer a Zutphen (Stedendriekhoek). Univerzita podporuje studentské pracovní zkušenosti, výzkumné projekty, kulturní akce a spolupráce na rozvoj vysokoškolských programů a iniciativ pro region. Podněcováním absolventům získat pracovní zkušenosti v Nizozemsku a zejména oblast Apeldoorn, Wittenborg přináší znalosti, inovace a rozmanitost do S3H oblasti.

Wittenborg

vzdělávání Approach

filozofie výchovy Wittenborg je stimulovat skutečný život ve svém přístupu ke vzdělání. Náš diferencované programu, který kombinuje tradiční výuku založenou na znalostech s rozvojem dovedností a kompetencí, vede k situaci, odborného vzdělávání, v němž si studenti mohou objevovat jejich silné a slabé stránky - v návaznosti na dřívější a zlepšování druhé.

  • Wittenborg Studenti se naučí rozpoznat prostředí, ve kterém jsou v a příslušným způsobem upraví.
  • Wittenborg Studenti se naučí říkat, co dělají, a dělat to, co říkají.

Poslání

Wittenborg University of Applied Sciences vidí svou úlohu vzdělávání a odborné přípravy vysoce kvalifikovaných, mezinárodně smýšlející, sociálně odpovědné a mezikulturní, kritické a nezávisle myslící absolventů, kteří se podílejí na inovační a tvůrčí činnosti ve firmách a organizacích po celém světě, a to buď pracovat pro ostatní nebo podněcování obchodu a podnikání.

K dosažení tohoto cíle, univerzita zapojuje v úzké spolupráci s průmyslem, vládou a nevládními organizacemi. Wittenborg usiluje o to, aby byla odborná, znalosti a rozmanitost zdejšího regionu, ve kterém působí, čímž se zvyšuje ekonomiky, kultury a společenského prostředí kolem univerzity.

Wittenborg má výhled je globální a že usiluje o udržení své nezávislé postavení a zároveň je jedním z nejvýznamnějších mezinárodních a různorodých vysokých škol v Nizozemsku. Univerzita prosazuje úplnou rovnost studentů a pracovníků, kultur a pohlaví a osoby se zdravotním postižením v rámci ústavu. Wittenborg propaguje pracovní prostředí, které je spravedlivé, a klade důraz na respekt uvnitř a mezi jeho studentů a zaměstnanců těla.

Praktické aplikované vědy, které se zabývají v rámci programů Wittenborg umožňují University udržet aktuální obsah v nejrůznějších manažerských orientované disciplíny a realizovat učební plán v souladu s nejvyššími moderních vzdělávacích standardů. Jako University of Applied Sciences, Wittenborg považuje za důležitou interdisciplinární přístup k vyššímu vzdělání, což se odráží v cross-disciplinární širokých řídících programů, které umožňují studentům rozvíjet své znalosti, dovednosti a rozvoj prostřednictvím aplikovaného výzkumu, a to způsobem, který není předmětem zužující.

Wittenborg si klade za cíl vyvinout širokou vedení orientované Univerzita aplikovaných věd v různých profesní oblasti, jako je obchod a podnikání, Hospitality & Tourism, umění a technologie, zdravotnictví a sociální péče a vzdělávání. Univerzita bude udržovat kvalitu těchto informací prostřednictvím zachování intenzivní a transparentní akreditaci cyklus pro své programy a zajistit dialog se svými studenty a zaměstnance díky svému aktivnímu zapojení akreditačních a ověřovacích postupů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts (MA) Ve Vzdělávání

Campus forma Denní studium 24 měsíců October 2018 Nizozemsko Apeldoorn

Naučíte se zapojit do postgraduální studie, rozvíjet a zkoumat kritické perspektivy výuky v rámci své vlastní osobní oblasti. Akční učení - Provádíte profesionální učení prostřednictvím ankety a budete vedeni zkušenými nadřízenými prostřednictvím návrhu a realizace svého výzkumného projektu. [+]

Master of Arts (MA) ve vzdělávánídetaily kurzuNázev kurzu: Mistr ve vzděláváníTyp kurzu: MA - magisterský ve výuceKurzový obor: VzděláváníDélka kurzu: 24 měsícůKredity: 180 UK CATS / 90 EU EUVstupní body za rok: říjen pouze začátek (2018)Další datum zahájení: říjen 2018Titul nebo kvalifikace: Mistr umění ve vzdělávání akreditovaný University of Brighton (QAA) - pod potvrzením 2018Umístění: ApeldoornMaster školné: Velká Británie / EU 7 500 EUR (3 750 EUR ročně) Mezinárodní € 12.600- (€ 6.300- ročně)Cena stipendia

Wittenborg Absolventi: € 3.000 - partnerské instituce: € 2.000 - Zlatá cena: € 1.500-

Mistr umění ve vzdělávání - výzkumný stupeň prostřednictvím akčního učení!... [-]

MSc

Magistr V řízení Podniku Sportovní

Campus forma Denní studium 1 rok Přihlašování započato Nizozemsko Apeldoorn

Tento vzrušující kurz analyzuje a vyhodnocuje obchodní a manažerské síly, které přispěly k úspěchu sportovního podniku. Nabízí flexibilní s inovativní kombinací bloku a on-line dodávky, takže je vhodný pro ty, kteří pracují v oblasti sportu a čerstvým absolventům, kteří se snaží rozvíjet své znalosti a vědomosti o tomto rychle rostoucím a nejvýznamnějšího odvětví. [+]

Tento vzrušující kurz analyzuje a vyhodnocuje obchodní a manažerské síly, které přispěly k úspěchu sportovního podniku. Nabízí flexibilní s inovativní kombinací bloku a on-line dodávky, takže je vhodný pro ty, kteří pracují v oblasti sportu a čerstvým absolventům, kteří se snaží rozvíjet své znalosti a vědomosti o tomto rychle rostoucím a nejvýznamnějšího odvětví.

Divák a participativní sport je celosvětovým fenoménem a nedávno stala jednou z nejrychleji rostoucích hospodářských odvětví rozvinutých i rozvojových zemích. Prostřednictvím zapojení se a analyzovat obchodní, mediální a politické hybnou silou změny, jste schopni identifikovat faktory, které vytvořili takový růst a kriticky diskutovat důsledky pro podnikání, společnost, národ branding a identity.... [-]


Master Mezinárodní Event Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let Přihlašování započato Nizozemsko Apeldoorn + 1 více

Master in International Event Management poskytuje studentům prostředky rozvíjení dovedností na vysoké úrovni pro správu a znalosti specifické oblasti řízení akce a projekty na všech úrovních a ve všech odvětvích. [+]

Master in International Event Management poskytuje studentům prostředky rozvíjení dovedností na vysoké úrovni pro správu a znalosti specifické oblasti řízení akce a projekty na všech úrovních a ve všech odvětvích.

University of Brighton nabízených programů s Wittenborg University v Holandsku. Tento program Master (MSc), je nabízen ve spolupráci s University of Brighton (UK), a vyžaduje otevřené, kritické a tázavě myšlení pro sociálně-vědeckého a aplikovaného studium událostí a managementu.

Budete se očekává, že kriticky zhodnotit dosavadní poznatky v oblasti event managementu, diskutovat o klíčových otázkách, jako je udržitelnost, etické výroby události nebo starší plánování a zvážení strategických plánů reakce na síly, které mají dopad na události z globálního provozního prostředí.... [-]


Master Mezinárodní Management Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let Přihlašování započato Nizozemsko Apeldoorn + 1 více

MSc v oboru International Management cestovního ruchu, nabízeny ve spolupráci s University of Brighton (UK), nabízí inovativní a vizionářský přístup ke studiu cestovního ruchu, hospodářských i sociálních jevů. [+]

The MSc International Management cestovního ruchu, Nabídl ve spolupráci s University of Brighton (UK), nabízí inovativní a vizionářský přístup ke studiu cestovního ruchu, hospodářských i sociálních jevů. Náš názor je, že cestovní ruch se stal nedílnou součástí historie, kultury a ekonomiky pro mnoho regionů světa. To mělo silný vliv na totožnosti, reprezentační a obchodní prostředí, ve vyspělých i méně rozvojových zemích.

V globálním měřítku Světová organizace cestovního ruchu (UNWTO) předpovídá nárůst počtu mezinárodních příjezdů v regionu 1,6 miliardy do roku 2020. Jako takový průmysl potřebuje lidi, kteří pochopili význam, složitost a dynamiku rozmanitou vyvíjí, rozvojové a rostoucím sektorem.... [-]


Velitel řízení Mezinárodních Pohostinství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let Přihlašování započato Nizozemsko Apeldoorn + 1 více

Tento Master of Science v mezinárodním Hospitality Management podívá současným mezinárodním vývojem v řízení hotelnictví, přičemž její absolventi nářadí, znalosti a porozumění pro správu v předních světových hotelů a letovisek. [+]

Tento Master of Science v mezinárodním Hospitality Management se dívá na současným mezinárodním vývojem v řízení hotelnictví, přičemž její absolventi nářadí, znalosti a porozumění pro správu v předních světových hotelů a letovisek. Program kombinuje akademický výzkum s praktickou aplikované vědy; při pohledu na pohostinství jak z přímého pohledu souvisejících odvětví, jakož i hlediska společnosti a ekonomiky.

Tento kurz je zaměřen na rozvoj managementu v globálním pohostinství - a to nejen řešit hlavní předmět podnikání a předměty managementu, ale i pohostinnost jako celosvětový jev a jak je spotřebována kulturách a společnostech.... [-]


Videos

Witenborg University of Applied Sciences

Contact
Adresa
Laan van de Mensenrechten 500
Apeldoorn, 7331 VZ NL
Adresa destinace
Laan van de Mensenrechten 500
Apeldoorn, Gelderland, 7331 VZ NL
Social Media
Adresa
Piet Heinkade 55
Amsterdam, 1019 GM NL
Adresa destinace
Piet Heinkade 55
Amsterdam, North Holland, 1019 GM NL
Adresa destinace
Liechtensteinstraße 3
Vienna, Vienna, 1090 AT