Wittenborg University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte ve Wittenborgu

Jsme jedinečná obchodní škola, kde je naše motto „ Lepší sami, lepší náš svět “.

Naším posláním ve Wittenborgu je: Podporovat excelenci ve výuce a učení mezinárodního obchodu a managementu a také vytvářet nejlepší prostředí pro studenty a zaměstnance, kde internacionalizace, rozmanitost a etika položí základy úspěšně aplikovaného, globálně orientovaného učení informovaného o výzkumu.

S naším hlavním kampusem se sídlem v Apeldoornu představujeme studenty organizacím v místní oblasti a regionu, které zvyšují ekonomiku regionu, kulturní a sociální klima. Naše umístění v Amsterdamu nám umožňuje podpořit mezinárodní podnikatele přicházející do Nizozemska s na míru šitým podnikatelským bakalářským programem. Vstupte do Wittenborgu a vstupujete do vysoce motivované organizace založené na výsledcích, která působí v rozmanitém a multikulturním prostředí, ve kterém více než 100 národností spolupracuje, studuje, inovuje a socializuje. Ve Wittenborgu věříme, že učení by mělo být příjemným procesem, který vám umožní rozvíjet vaše cíle a aspirace a poskytuje vám stálou podporu a požadovaný studijní tlak k dosažení těchto cílů.

Absolventi Wittenborgu jsou občané světa; vychovávají úctu a mají pocit úspěchu. Vyvinuli si ambice a hrdost na dokonalost. Jsou to naši největší vyslanci!

Nezávislý a mezinárodní

Více než 100 národností kdykoli pracuje a studuje společně ve svých 2 lokalitách Apeldoorn a v Amsterdamu. Angličtina je jediným vyučovacím jazykem ve všech areálech.

Více než 30 let

Tisíce vysoce zaměstnatelných absolventů, od roku 1987, nyní sledují kariéru v Nizozemsku a po celém světě.

akreditována trojitá evropská

Studijní programy jsou uznány a akreditovány nizozemským ministerstvem školství, kultury a vědy (NVAO), také FIBAA (německá, švýcarská a rakouská) a University of Brighton (Velká Británie).

Glocal a místní zapojení

Firemní návštěvy, projekty v reálném životě, stáže a hostující řečníci: spousta místních a regionálních vztahů s vládou, společnostmi a organizacemi. Myslet globálně, ale jednat lokálně.

výzkumné prostředí

Podněcování a provádění regionálních, evropských a mezinárodních projektů ve výzkumném středisku v oblastech, jako je udržitelnost, technologie, sociální inovace, vzdělávání a zdravotní péče.

přístup orientovaný na zákazníka

Osobní přístup, rodinné prostředí a osobní doučování, vedení a podpora. Většina programů umožňuje studentům začít a absolvovat 6krát ročně.

.

Vzdělávací přístup

alt = "Wittenborgova vzdělávací filozofie je podnítit skutečný život v přístupu ke vzdělání. Náš diferencovaný program, který kombinuje tradiční výuku založenou na znalostech s rozvojem dovedností a kompetencí, vede k situaci odborného vzdělávání, ve které studenti mohou objevit své silné a slabé stránky - budování na první a zlepšení jejího.

  • alt = "Studenti Wittenborg se naučí identifikovat prostředí, ve kterém se nacházejí, a odpovídajícím způsobem se přizpůsobí.
  • alt = "Wittenborg studenti se naučí říkat, co dělají, a dělat to, co říkají.

Místa

Apeldoorn

Adresa, 1. řádek
Laan van de Mensenrechten 500
7331 VZ Apeldoorn, Gelderland, Nizozemsko

Amsterdam

Adresa, 1. řádek
Herikerbergweg 260
1101 CT Amsterdam Amsterdam, Severní Holandsko, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium