Webster Leiden Campus- Webster University USA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Websterská univerzita

Společnost Webster byla založena v roce 1915 ve St. Louis v Missouri, je akreditovaná, nezisková americká univerzita s více než 100 pobočkami v deseti zemích. V současné době studuje 22.000 studentů v kampusech Webster po celém světě. Univerzita Webster má mezinárodní reputaci pro výuku a akademickou excelenci. Renowned pro své inovativní, akreditované vzdělávací programy, Webster splňuje potřeby studentů, podniků a pracujících dospělých po celém světě.

2877_rsz_2866_dsc_4741.jpg

Webster Leiden Campus je jeden ze čtyř mezinárodních areálů v Evropě. Je to jediný vysokoškolský institut v Nizozemí, který nabízí americké akreditované tituly (oba BA / BS a MA / MBA vzdělávání). Vzhledem k tomu, že Webster začal nabízet americké tituly v Nizozemsku v roce 1983, absolvovalo více než 1600 studentů. Absolventi pracují pro mnohé z nejprestižnějších a nejzajímavějších společností a organizací na světě.

Webster Leiden Campus

• Webster zahájil svou činnost v roce 1983 v půvabné budově v historickém centru Leiden.

• Webster je jediný akreditovaný vysokoškolský institut vysokého školství v Nizozemí, který nabízí americké akreditované tituly (oba BA / BS a MA / MBA vzdělávání).

• V současné době je domovem 300 studentů, kteří představují více než 50 národností, s absolventskou sítí téměř 2000 studentů.

• Webster je nezisková univerzita (Stichting), která se věnuje excelence

Místa

Leiden

Adresa, 1. řádek
Webster Leiden Campus
Boommarkt 1


2311 EA Leiden, Jižní Holandsko, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium