Přečtěte si oficiální popis

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam je mezinárodně uznávaná výzkumná univerzita založená v roce 1880. Univerzita nabízí přes 150 anglicky vyučovaných programů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni 23 000 studentů z celého světa. Studenti a pracovníci 130 národností vytvářejí dynamickou mezinárodní akademickou komunitu.

Univerzita se nachází v živém městě Amsterdam, jednom z nejvíce multikulturních měst na světě, s největší koncentrací studentů v Nizozemsku a kde je angličtina druhým jazykem, kterému se mluví. Areál je obklopen jedním z nejdynamičtějších a nejrychleji se rozvíjejících obchodních obvodů v Nizozemí, které hostí více než 700 společností.

S více než 24 000 studenty, z nichž je 3 300 mezinárodních, vede univerzita nejmodernější výzkum problémů společenského a vědeckého významu. Univerzita se odlišuje ve výzkumu a vzdělávání prostřednictvím čtyř interdisciplinárních témat: Lidské zdraví a vědy o životě, Věda pro udržitelnost, Spojený svět a Správa pro společnost. Jako student vám to pomůže podívat se za hranice vědeckých oborů a hledat hmatatelná řešení pro lepší svět. Navíc Vrije Universiteit Amsterdam považuje rozmanitost, ať již v oblasti kultury, přesvědčení, národnosti nebo předchozího vzdělání, za zdroj inovací a pokroku, a tedy jako zvláštní sílu.

Kvalita vzdělávání

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) má vynikající pověst pro kvalitní výuku. Pracujete v poměrně malých skupinách, v nichž je kladen velký důraz na interakci a osobní přístup. Výuka je dobře organizovaná. To se odráží například v jasné struktuře studijních programů.

Živý Amsterdam

Univerzita se nachází v živém městě Amsterdam, jednom z nejvíce multikulturních měst na světě, s největší koncentrací studentů v Nizozemsku a kde je angličtina druhým jazykem, kterému se mluví. Jako student VU Amsterdam , můžete využít všech výhod, které nabízí kapitál. Za pouhých patnáct minut se nacházíte v živém centru Amsterdamu, kde se nachází mnoho obchodů, zábavních míst, parků a kaváren. Amsterdam je bezpečný a anglicky se široce mluví.

Osobní dohled

VU Amsterdam věnuje značnou pozornost osobnímu studijnímu poradenství. Právě na začátku studijního programu budete seznámeni se studijním poradcem programu. Tato osoba vám poskytne poradenství ohledně případných problémů, které můžete mít s vaším studijním oborem, a zodpovězte otázky týkající se trhu práce.

Jedinečná identita

VU Amsterdam byla první univerzitou v Nizozemsku založenou soukromou osobou, bez jakéhokoli zásahu ze strany církve nebo státu. Toto dědictví je stále velmi součástí toho, kdo jsme: VU označuje Vrije Universiteit, který se doslovně překládá jako "Svobodná univerzita". Od samého začátku univerzita určila své vlastní oblasti výzkumu, vytvořila vlastní studijní programy a praktikovala vlastní didaktické metody.

Jednoduše přístupný

Vrije Universiteit Amsterdam je snadno dostupný veřejnou dopravou. Letiště Schiphol je vzdáleno pouhých 8 minut vlakem. Stanice Amsterdam Zuid je v docházkové vzdálenosti od univerzity VU Amsterdam. K dispozici je také rychlé spojení tramvají na hlavní nádraží v Amsterodamu nebo stanici Amsterdam Sloterdijk s trváním cesty jen šestnáct minut. VU Amsterdam se snadno dostanete autem, který se nachází v blízkosti Amsterdamské orbitální dálnice.

univerzitní kampus

Téměř všichni naši studenti, zaměstnanci a programy se nacházejí na areálu: jeden komplex budov v obchodní čtvrti Amsterdamu. Proto je v průběhu studia velmi snadné se seznámit s ostatními obory.

Akreditace

Vrije Universiteit Amsterdam je plně uznáváno holandským ministerstvem školství jako výzkumná univerzita. Všechny studijní programy na VU University Amsterdam jsou buď akreditovány nebo akreditovány NVAO, akreditační organizací Nizozemska a Flandry. Tento orgán byl zřízen mezinárodní smlouvou a zaručuje kvalitu vysokoškolského vzdělávání v Nizozemí a vlámsko-mluvící Belgii prostřednictvím akreditace studijních programů.

Typy programů

VU Amsterdam nabízí čtyři typy programů:

  • Bakalářské studijní programy (vedoucí k BA / LLB / BSc)
  • Magisterské studijní programy (vedoucí k MA / LLM / MSc / MPhil)
  • PhD / Doktorské programy (vedoucí k PhD / Doctorate)
  • Non-stupňové programy (Studium v ​​zahraničí

Stipendia

S vlastním stipendiem, VUFP, nabízíme vysoce motivovaným studentům s vynikajícími studijními výsledky jedinečnou příležitost absolvovat magisterský titul s finanční podporou poskytovanou univerzitou. Štipendium VUFP je zproštění školného. Holandský stipendijní program (HSP) je určen studentům mimo Evropský hospodářský prostor (EEA), kteří chtějí absolvovat magisterský program v Nizozemsku. VU Amsterdam zahrnuje rozmanitost jako obohacení naší výuky, výzkumu a našeho přínosu pro společnost. Toto stipendium je specificky určeno pro vynikající studenty, kteří přispívají k rozmanitosti v našem areálu. Jako mezinárodní student, který hodlá studovat na VU Amsterdam , můžete požádat o celou řadu grantů a stipendií. Podrobné informace o stipendiích a lhůtách naleznete na WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS NEBO WWW.GRANTFINDER.NL.

Program VU Fellowship

Program VU Fellowship (VUFP) nabízí talentovaným potenciálním studentům jedinečnou příležitost absolvovat titul ve výběru magisterských programů na VU University.

Organizace

VU Amsterdam je tradiční holandská univerzita, kterou předsedá výkonná rada (tři členové) a má 10 fakult přímo pod výkonnou radou. Každá fakulta poskytuje jeden nebo více bakalářských a magisterských studijních programů a provádí výzkum. Všechny jsou uspořádány jinak, ale většina z nich má radu, ústřední zaměstnance a několik oddělení a vysokých škol. Univerzita má také řadu oddělení služeb, z nichž mezinárodní kancelář je jedna, a existuje řada interdisciplinárních výzkumných ústavů.

Soukromé nebo veřejné?

VU Amsterdam je jednou ze 14 veřejných univerzit, která jsou uznávána holandským ministerstvem školství, a je tedy částečně financována vládou. Podle holandského systému vláda dotuje uznávané univerzity na základě počtu studentů a také stanoví limity a pokyny pro školné, které mohou tyto vysoké školy účtovat. To zajišťuje přístup ke kvalitnímu vysokoškolskému vzdělání pro všechny holandské občany, bohaté nebo chudé. VU Amsterdam vítá žadatele ze všech zázemí.

VU International Office Services

  • Visa / povolení k pobytu

Zjistěte, zda potřebujete vízum / povolení k pobytu a jak to bude zajištěno.

  • Ubytování

Informace o ubytování v hotelu VU Amsterdam .

  • Registrace v obci

Když jste přišli do Nizozemska, musíte se zaregistrovat u obce. Zjistěte, co musíte udělat.

  • Úvodní aktivity

Po příjezdu se na VU Amsterdam uskuteční řada úvodních aktivit.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Vrije Universiteit Amsterdam

MA Program design kultury je především o studium produktového designu, grafického designu a módy v širokém rozmanitém kulturním kontextu. Důraz je kladen na ... ... [+]

Mistr v designu Cultures

MA Program design kultury je především o studium produktového designu, grafického designu a módy v širokém rozmanitém kulturním kontextu. Důraz je kladen na obou projektanta jako "autor" a komplexní řetězec výroby, prodeje, spotřeby a kritiky, ve kterém působí designu a odvozuje své mnoho různých významů. Konstrukční Kultury obnovuje design jako základní předmět akademického zájmu, aniž by odvrácení se od kulturního a materiální kontextu, v němž působí. Program kombinuje všeobecný srovnávací přístup k designu s jasným zaměřením na historii a teorii.

Kariérní vyhlídky

Konstrukční kultury Předmět je vyučován v anglickém jazyce. Je to mezinárodně orientovaný kurz, který má úzké vazby s reálnou praxí. Kromě studium teoretické a historické pozadí designu, studenti získají šanci udělat svůj absolventský projekt ve spolupráci s klíčovými hráči ve světě designu. Studenti designu kultur se mohou těšit na kariéru v kulturních institucích (editor, projektový manažer), muzeí (výzkumník, kurátor), média, (autor, kritik, producent), vláda (administrátor, poradce), design agentur (výzkumník, poradce) a vzdělávací a výzkumné ústavy (učitel, výzkumník).... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Historie současného umění je specializace zaměřená na vizuální, procesní a digitální umění od šedesátých let. Daleko od omezování na klasické umělecké formy malířství, so ... [+]

O

Historie současného umění je specializace zaměřená na vizuální, procesní a digitální umění od šedesátých let. Daleko od omezování na klasické umělecké formy malířství, sochařství a grafiky, dnešní umění zahrnuje instalaci uměleckých a site-specific projektů, digitální nebo nové mediální umění (interaktivní instalace, práce v oblasti lokálních médií, softwarové umění, síťové umění, elektronické umění a video art), performativní a aktivistické projekty a umělecký výzkum.

Co tyto umělecké formy sdružuje, je to, že se přímo zabývají složitostí dnešní společnosti, v níž informační technologie a globalizace hrají neustále se rozšiřující roli, což vede k síťovým formám umělecké praxe, která překračují národní a kulturní hranice. Zároveň si umělci dobře uvědomují dědictví, na kterých staví, dekonstruují, komentují nebo přinášejí dějiny umění, což vede k různým pokusům popsat současné umění s pojmami jako postmoderní, postkoncepční, postmoderní, a v poslední době i post-internet a post-digitální - a post-moderní ...... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Program MA Historie Globální historie a mezinárodní studie se zaměřují na to, jak se oběh lidí, zboží a myšlenek po celém světě časem rozvíjel a formoval svět, jak je zná ... [+]

Program MA Historie Globální historie a mezinárodní studie se zaměřují na to, jak se oběh lidí, zboží a myšlenek po celém světě časem rozvíjel a formoval svět, jak je známe dnes. Kurzy se zabývají řadou témat, od "Velkého rozdílu" mezi průmyslovým vývojem v Číně a Evropě až po neupotřebovanou práci v globální perspektivě, cirkulací rasových teorií a globální migrací. V specializovaných kurzech se učíte od našich odborníků o nejnovějších trendech. Volba předmětu pro diplomovou práci je bezplatná.

Hlavní: HistorieSpecializace: Globální dějiny a mezinárodní studiaSTUDIJNÍ PROGRAM

Více než minulost

Program kombinuje přístupy z historie a společenských věd, zejména antropologie, ekonomie a mezinárodní vztahy. Kurzy se zabývají řadou témat, od "Velkého rozdílu" mezi průmyslovým vývojem v Číně a Evropě až po neupotřebovanou práci v globální perspektivě, cirkulací rasových teorií a globální migrací. Vedle archivních zdrojů získají studenti základní pojem terénního výzkumu a využívání on-line zdrojů jako jsou diasporické sociální média a naučí se pracovat s digitálními databázemi v oblasti hospodářské a sociální historie. Studenti mohou také zlepšit své znalosti, síť a dovednosti tím, že se podílejí na činnostech výzkumných ústavů, jako je Centrum humanitních věd o životním prostředí a CLUE. Souvislost mezi historií a současnými politickými debaty o migraci, nacionalismu a etnicitě je diskutována v celém programu.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Program MA Historie Náboženství a společnost se zaměřuje na porozumění měnící se roli náboženství (náboženství) ve společnosti od antiky až do současnosti. Kurzy se zabýv ... [+]

Program MA Historie Náboženství a společnost se zaměřuje na porozumění měnící se roli náboženství (náboženství) ve společnosti od antiky až do současnosti. Kurzy se zabývají otázkami jako: jaký je vztah mezi náboženstvím, politikou a společností od doby starověku? Jak můžeme porozumět postupnému oddělení církve a státu a novým formám bohoslužeb, nesouhlasu a oddanosti od západního středověku? A jaký dopad mají širší procesy, jako je sekularizace, globalizace a kolonialismus?

Hlavní: HistorieSpecializace: Náboženství a společnostSTUDIJNÍ PROGRAM

Dlouholetá tradice odbornosti

Historie oddělení Vrije Universiteit Amsterdam má silnou tradici ve výuce a analýze úlohy náboženství v celé historii. Náboženství je studováno ve svých společenských a politických kontextech a z dlouhodobého hlediska, což činí náš program jedinečným. Studenti jsou vyškoleni v nejnovějších interdisciplinárních přístupech ke studiu náboženství, včetně dějin, kulturní antropologie, archeologie, filologie a digitálních humanitních oborů. Mohou zlepšit své znalosti, síť a dovednosti tím, že se účastní činností výzkumných ústavů, jako je Amsterdamské centrum pro náboženské dějiny a CLUE. Program má velký společenský význam, jelikož se diskutují o tématech jako jsou střety mezi náboženstvím a sekularismem, zapletené vztahy mezi politikou a náboženstvím a budoucnost náboženského dědictví.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Interdisciplinární magisterský program Historie: Zdravotní a humanitní vědy kombinují historii zdraví a medicíny se širokým spektrem umění a humanitních přístupů. ... [+]

Interdisciplinární magisterský program Historie: Zdravotní a humanitní vědy kombinují historii zdraví a medicíny se širokým spektrem umění a humanitních přístupů. Třídy zkoumají různé způsoby, jakými byly zkoumány a pochopeny těla a mysli, a jak tyto různé způsoby poznávání formují každodenní život, lékařskou praxi a politiku veřejného zdraví. Účastníci se naučí kontextualizovat lékařské nápady v době a kultuře a analyzovat různorodé zdroje, včetně historických artefaktů, komiksů a filmů, lékařských textů a žurnalistiky v oblasti zdraví. Na základě metod z různých oborů budou studenti rozšiřovat své nástroje vyšetřování nad rámec písemného slova tak, aby zvážily také zvuky, vůně a vzhled minulosti a její ponaučení a dědictví v dnešní době.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

Vrije Universiteit Amsterdam

Vyznamenání Program Duisenberg na finančních trzích a nařízení poskytuje studentům širokou perspektivu na to, jak fungují finanční trhy. Tento program kombinuje disciplín ... [+]

Vyznamenání Program Duisenberg na finančních trzích a nařízení poskytuje studentům širokou perspektivu na to, jak fungují finanční trhy. Tento program kombinuje disciplín finance, účetnictví, právo a regulace. Cílem programu je, aby vám pevné základy v těchto disciplínách. To vám umožní provést rychlý start jako všestranný financí profesionální. Multi-disciplinární vyškolení finanční profesionálové mají dobrou pozici na trhu práce. Toto vyznamenání program je náročné, protože extra oborů, nápletky, extra náročných úkolů a extra vedení programu.

ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY NA PŘIJETÍ

Musíte mít alespoň akreditovaný bakalářský titul (ekvivalentní holandské vysokoškolské bakalářské), včetně pokročilých kurzů v podnikové finance, finanční řízení, finanční trhy a instituce, statistika podnikání a účetnictví. Protože tento program je selektivní se vyžaduje výše průměrný výkon v předchozím bakalářském studijním programu.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Unikátní magisterský program v mezinárodních zločinů a kriminologii učí malou skupinu asi 25 studentů nezbytná intelektuální schopnosti k ... ... [+]

Mistr v mezinárodních trestných činů a kriminologie (MSc)

Unikátní magisterský program v mezinárodních trestných činů a kriminalistiky učí malou skupinu asi 25 studentů potřebné intelektové schopnosti, aby se tento přístup a učí je, jak aplikovat znalosti a zkušenosti v reálném světě-situacích.

Program v kostce

Mezinárodní Zločiny a kriminologie je jeden rok, plný úvazek program. To je vyučován kompletně v angličtině. Program se zabývá mezinárodními zločiny v širokém rámci. Důraz je kladen na roli jednotlivců, skupin států a mezinárodního společenství. Získáte vhled do psychologie pachatelů, seznámit se s kriminologických teorií o organizačních procesů a diskutovat o politických otázkách na mezinárodní scéně. Předměty, jako je mučení, znásilnění a genocidy jsou diskutovány během vyučování. To může být emocionálně náročné, ale naším hlavním cílem je, aby se vědecký přístup k těmto tématům, aby návrhy opatření, která by mohla pomoci zabránit tyto typy trestných činů v budoucnosti. Naučíte se analyzovat, co dělá lidem mučení (etiologie), jsou školeni, jak měřit a vyšetřovat tyto zločiny (prevalence) a vyzváni, aby kriticky uvažovat o režimech přechodné spravedlnosti (reakce). Můžete tak učinit diskutovat o důležité pojmy mezinárodního trestního práva a uplatňování kriminologické, sociologické a psychologické teorie na mezinárodních trestných činů. Program připravuje studenty, aby se stal jak akademiky a odborníky. Po ukončení Programma, budete moci objektivně posoudit empirická data a kriticky komentovat teoretických pojmů na jedné straně, a návrhů politik, vyvinout preventivní strategie a dělat terénní práce na straně druhé.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program v oboru Business Analytics (BA) je multidisciplinární program, zaměřený na zlepšení podnikových procesů použitím kombinace metod založených ... ... [+]

Magistr Obchodní analýza

Mistr v oboru Business Analytics (BA) je multidisciplinární program, zaměřený na zlepšení podnikových procesů použitím kombinace metod založených na matematiky, informatiky a řízení podniku. Ty budou vyškoleni v rozpoznávání a řešení v oblasti firemní problémy. BA je praktický program: budete používat své odborné znalosti v různých oblastech s cílem zlepšit podnikatelské praktiky tím, že zkoumá a analýzou reálných situacích čelí společnosti denně.

Construct, realizovat a vyhodnotit řešení přístupů

Teorie z Business Analytics jsou typicky aplikovány na oblastech, jako je plánování dodavatelského řetězce, dolování dat, call centra řízení, řízení příjmů a řízení rizik. Magisterský program bude prohlubovat své znalosti v těchto oblastech a dá vám příležitost se specializovat na optimalizaci podnikových procesů, výpočetní inteligence a řízení finančních rizik. Kombinace znalostí vám získat a aplikovat ji na praktických situacích hraje zásadní roli v programu. Magisterský titul je uzavřena s šestiměsíčním individuální stáže v podniku (magisterský projektu).... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský studijní program v archeologii severní západní Evropy se vztahuje na období od pozdní doby železné do raného novověku. Tyto dvě specializace ... ... [+]

Mistr v archeologii severní západní Evropy

Magisterský studijní program v archeologii severní západní Evropě se vztahuje na období od pozdní doby železné do raného novověku. Tyto dvě specializace v tomto programu jsou mladší doby železné a římské archeologie severní západní Evropy a středověku a raného novověku archeologii. Vrije Universieit Amsterdam má vedoucí postavení v oblasti výzkumu a výuky v oblasti pozdního pravěku a římské éry v západní Evropě, se zvláštním zřetelem na nizozemské archeologii, zatímco archeologie středověku a raného novověku je jedním z specializací u University of Amsterdam. Tyto dvě univerzity společně tak pokrýt 3000 rok na západoevropské archeologie. Tento program věnuje značnou pozornost vypořádání archeologie, archeologie svatyní a pohřebišť, integračních procesů v Římské říši a studií městských center a hmotné kultury. Existují úzké vazby mezi výukou ve všech těchto oblastech a výsledky nedávného šetření v terénu a jiné pokračující výzkum, od římské vily krajiny v jižní Nizozemsko loděnicích VOC (holandská východní Indie společnost), v centru Amsterdamu.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program, archeologie: Krajina a dědictví není pevně na zeměpisné nebo chronologických hranic, ale zabývá tematicky s archeologickou ... ... [+]

Mistr v krajinu a dědictví

Magisterský program, archeologie: Krajina a dědictví není pevně na zeměpisné nebo chronologických hranic, ale zabývá se tematicky archeologických krajiny a archeologického dědictví v mnoha různých společnostech. V specializaci Krajinná archeologie, bude kulturní krajina je třeba řešit z mnoha pohledů. Specializace Archeoskanzen zaměřuje na odrůd významů, které archeologické pozůstatky mohou získat v moderní společnosti.

Specializace

Magisterský program, archeologie: Krajina a dědictví rozlišuje dvě specializace:

krajinná archeologie Archeologie krajiny je specializace, která je dobře vyvinuté na VU Amsterdamu a UVA. Nizozemsko (ve velkém měřítku vykopávky) a Středomoří (povrchové průzkumy) tvoří historické krajiny, na kterém je práce v terénu prováděných, a jsou také kontaktními místy pro probíhajících výzkumných projektů o využití GIS v archeologii a vila krajiny na severu Římana Říše. Jádrové témata v programu jsou: ekologické a ekonomické dimenze vzájemném vztahu mezi člověkem a krajiny; historické rozvrstvení krajiny; dále jen "minulost v minulosti"; krajiny a identity.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Archeologové se magisterský středomořské archeologie jsou mimořádně vhodné dodržovat profesionální kariéru v archeologii. Budou mít ... ... [+]

Mistr ve Středomoří archeologie

Společná síla UVA a VU Amsterdam je jejich dlouhá tradice provádějící výzkum v oblasti Středozemního moře. Toto může být viděno z velkého množství terénních projektů v Itálii a Řecku, jakož i muzejních sbírek v Allard Pierson Museum. Tyto dvě specializace propojit s dlouhými, ale přesto velmi aktuální, disciplinární tradice UVA a VU Amsterdam, mezi něž patří pozornost ke studiu základě archeologie, objektů a - pro interakci a spojení - i tvůrců a uživatelů.

Dva specializace

Magisterský program, Mediterranean Archaeology nabízí dvě specializace: Problematika objektů a národů

Tato specializace se zabývá hmotné kultury, přičemž hloubková analýza různých aspektů keramiky nebo materiálu z pohřbů a útočišť počítá jako úvod pro dozvědět se více o lidech a minulosti. Témata výukových modulů úzce propojit s terénní práci v UVA a VU Amsterdam. Výsledky z oboru, ale také z vlastního laboratorního výzkumu jsou řešeny v modulech. V problematice objektů a národů budou diskutovány různé aspekty hmotné kultury: od techniky a stylu na sociální roli objektů a budov. Tato specializace zahrnuje aspekty z materiální kultury studií, materiálových věd a muzeum archeologie. Středomořské propojení... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Tento program kombinuje molekulární a buněčné biologie, informatiky a matematické modelování integrovat obrovské množství biologických dat do základní ... ... [+]

Mistr v bioinformatice a systémové biologii

Obrovské množství dat byly shromážděny prostřednictvím genomika iniciativ. Poskytují jedinečnou příležitost zkoumat tajemství života, pochopit více jeho složitosti, s cílem zlepšit kvalitu života a dobýt závažnými chorobami. Převod této obrovské množství dat do skutečného porozumění je základní výzvou bioinformatiky výzkumu. High-průchodnost metody jako masivně paralelní sekvenování a hmotnostní spektrometrie generovat více surových dat než běžné počítačové modely zvládne efektivně. Chcete-li zpracovat a analyzovat tato data, výpočetní techniky od Bioinformatics - například porovnání sekvencí, montážní sekvenci, biostatistiky a strojového učení - je zapotřebí, aby předpovědi o zdraví výsledku a rozhodnout o personalizované léčbě pacienta. Oba bioinformatiky a systémové biologie jsou silně interdisciplinární obory. Tento program kombinuje molekulární a buněčné biologie, informatiky a matematické modelování integrovat obrovské množství biologických dat do základních znalostí. Budete rozvíjet silný cit pro vědecký výzkum a vysoké úrovni abstrakce, a naučit se kombinovat rychlý vývoj v těchto oblastech.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský studijní program v chemii je náročný studijní program pro studenty, kteří již mají solidní zázemí v chemii a kteří touží ... ... [+]

Magistr v chemii

Magisterský studijní program v chemii je náročný studijní program pro studenty, kteří již mají solidní zázemí v chemii a kteří touží rozšířit své znalosti a zkušenosti. Chemie není izolovaný disciplína: tvoří most mezi biologií na jednom konci spektra (Biomolekulární chemie) a fyziky na druhém konci (fyzikálně-teoretické chemie). Mistr je v chemii může vést k vzrušující, dobře placenou kariéru s rozsáhlými příležitostí pro prosazování své ambice.

Chemie je společný studijní program na univerzitě v Amsterdamu a Vrije Universiteit Amsterdam. Kurzy jsou uvedeny na obou fakultách věd. Absolventi obdrží diplom akreditovaný obou univerzit.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterském studiu Starověké Studies nedrží hranice mezi disciplínami. Tam je téměř není jediná otázka, která může být zodpovězena pouze z ... ... [+]

Mistr ve starověkých studií

Magisterském studiu Starověké Studies nedodržuje hranice mezi disciplínami. Tam je téměř není jediná otázka, která může být zodpovězena pouze z archeologického nebo literárního úhlu pohledu. Ancient studií se naučíte používat to, co je nezbytné, ať už je to Ancient History, archeologie, starověkých jazyků nebo filozofie. Ideální situace, pokud se považujete za oba historik a archeolog, a chcete zobrazit literaturu jako produkt společnosti. Otázky můžete narazit, jsou například: Řím byl etnický tavící kotlík v císařských dob. Jak se klasické básníci reagují na to, a mohou stopy této etnické prolínání se nacházejí ve studiích životních podmínek a uměleckého vyjadřování? Existuje mnoho textů o snech pocházejících z klasického světa (z Mezopotámie do Říma a Byzance). Můžeme se dozvědět více o lidech, starověku podle studovat tyto sny? A jaký je vliv latinské literatury na nizozemské literatury? Nebo: Pro jednou se nedá srovnat s Homera Virgil, ale s Gilgamesh eposu. základní modul Modul jádra tohoto programu je "velký Rozpravy v dávných historických studií". V tomto modulu lektoři z Vrije Universiteit Amsterdam a University of Amsterdam vypořádat s celou řadou klíčových témat z oblasti starých studií, které byly předmětem vzrušených debat. Budete napsat knihu o jednom z těchto debat. V závislosti na vašem pozadí, budete specializovat dále v dávné historii a archeologii, latinského jazyka a kultury, řeckého jazyka a kultury či Mezopotámie jazyce a kultuře prvního tisíciletí před naším letopočtem... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský obor Filozofie, bioetiky a zdraví vám poskytne teoretické a praktické nástroje pro řešení etických problémů ve zdravotnictví ... ... [+]

Magistr filozofie, bioetiky a zdraví (specializace filozofie (2 roky))

Magisterský obor filozofie, bioetiky a ochrany zdraví vám poskytne teoretické a praktické nástroje, které se zabývají etickými problémy ve zdravotnictví a zdravotní péče policy.You se naučí přemýšlet o praktických problémech z lékařského, morální, právní, politické a ekonomického hlediska. Potřeba interdisciplinární reflexi roste jako vývoji ve společnosti vedou k novým výzvám ve zdravotnictví. Vezměte posuny v odpovědnosti za příklad: se očekává, že pacienti, aby převzala větší odpovědnost za své vlastní zdraví a k 'řídit sami sebe "a pojišťovny se stávají zodpovědná za cenu a kvalitu zajištění zdravotní péče. Navíc, existuje mnoho rychlý vědecký a technologický vývoj, které berou v úvahu: ze znalosti genetického základu onemocnění, preimplantační diagnostiky a IVF, k použití plastické chirurgie pro estetické vylepšení. Pak jsou tu problémy jen alokace způsobenou rostoucím počtem možností léčby pro všechny druhy nemocí a rostoucího počtu lidí, kteří žijí až do vysokého věku. Takový vývoj způsobit změnu v lékařské etické jednání.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Neuroscience patří k vědám, že v budoucnu bude mít velký dopad na prakticky všechny aspekty našeho působení jako člověka .. ... [+]

Neuroscience patří k vědám, že v budoucnu bude mít velký dopad na prakticky všechny aspekty našeho působení jako člověka. Neuroscience již změnila názor máme na sobě. Tento program nabízí odpověď na potřebu odpovědných vědce, vědci, kteří jsou citliví na koncepční otázky v jejich vlastní konkrétní subdoménu a kteří jsou, na druhé straně, který je schopen odrážet a komunikovat o širších dopadech svého oboru, klinické stejně jako společenských. Naším cílem je filosofie v neuroscience namísto filozofie o neuroscience.

STRUKTURA PROGRAMU

Osnovy PNS zahrnuje 30 ES filosofie, 36 ES, pokud Neuroscience, 42 ES ve filozofii Neuroscience a 12 Smlouvy o ES pro jednotlivé diplomové práce, u celkového počtu 120 ec. Pro podrobnosti o vzdělávacím programu, naleznete na internetových stránkách na www.vu.nl/philosophy~~pobj... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Studijní filozofie práva a řízení dvouleté magisterské filozofie vede studenty k filozofické reflexi na předpokladech a základních rysech současných západních právních sy ... [+]

O

Studijní filozofie práva a řízení dvouleté magisterské filozofie vede studenty k filozofické reflexi na předpokladech a základních rysech současných západních právních systémů. Program je interdisciplinární. Obecné filozofické kurzy a specifické kursy filozofie práva jsou kombinovány se studentem s vlastním výběrem právních kurzů. Studenti této dráhy obvykle dokončují současně magisterský titul v oboru práva.

Studijní program

Co je to právní systém? Za jakých podmínek je zákon spravedlivý? Jsou občané moderních liberálních sociálních států svobodní a rovní? Existují nějaká přirozená práva? Je mezinárodní právo legitimní? Spadá sociální spravedlnost mimo stát? Které chápání osoby je základem bioetické legislativy? Do nových forem technologií a vládnutí podkopávají normy toho, co má být autonomním právním subjektem? Tato a mnoho dalších otázek se objevuje a zabývá se dvouletou magisterskou studií Filozofie práva a správy.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
Kombinované
2 - 4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program fyziky a astronomie vám nabízí mnoho příležitostí ke studiu a zapojit se do průkopnický základního výzkumu a jeho ... ... [+]

Mistr ve fyzice

Fyzika a astronomie je nedílnou součástí moderní společnosti. Moderní život by byl zcela odlišný bez počítačových čipů, lasery, MRI screeningu a všechny ostatní výhody fyzikálního výzkumu. Magisterský studijní program ve fyzice vám poskytuje dostatek příležitostí ke studiu a zapojit se do průkopnický základní výzkum a jeho aplikace. Ať už máte zájem o fyzikálních procesů uvnitř buněk, vytváření umělé fotosyntézy, fyzice astroparticle nebo testování základních symetrií na atomární úrovni, magisterský studijní program ve fyzice vám dává příležitost prohloubit své znalosti a zapojit se do průkopnický základní výzkum.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Jako magisterském žáka budete studovat, jak příroda funguje. Oba cílem samo o sobě, a vyvinout nástroje pro předvídání a bojové problémy způsobené znečištěním ... ... [+]

Mistr v ekologii

Ekologové sledování vztahů mezi organismy a jejich prostředím. Jako magisterského studenta budete studovat, jak příroda funguje. Oba cílem samo o sobě, a vyvinout nástroje pro předvídání a bojové problémy způsobené znečištěním, ztráty biologické rozmanitosti a změny klimatu. Budete studovat Ekologie z rostlinného, ​​živočišného a systémy pohledu. Ekologické procesy jsou zkoumány z molekulární úrovni, na regionální a globální úrovni, kde jsou použity terénní pozorování a experimenty k identifikaci vzorů a funkce ekosystémů.

Specializace

Specializace Ekologie a evoluce je kombinací bývalých ekologie a evoluce programů obou univerzit. Trať nabízí stejný balíček kurzů MSC studenty obou univerzit. To znamená, že budete sdílet třídy a učitelé se studenty z jiných univerzity. Jedinečná příležitost těžit z různorodosti v odborných znalostí, pedagogické zkušenosti, výzkumné zařízení a všech dalších zařízení, dvě univerzity vám může nabídnout. Pro účast v tomto programu, který musí být registrován jako student na Vrije Universiteit Amsterdam MSc ekologie. The Chemistry Environmental and Toxicology je nový program vyvinutý u VU a UVA působící v multidisciplinární oblasti ekologie, analytické chemie, biologie, biomedicínských věd a lidské zdraví věd. Pro účast v tomto programu, který musí být registrován jako student u VU Amsterdam MSc ekologie. Limnology a oceánografie (UVA) skladba je existující program, na UVA studuje Biologie, chemie a fyziky sladkovodních ekosystémů (Limnology) a mořské ekosystémy (oceánografie). Pro ​​účast v tomto programu musíte být registrován jako student MSc biologických věd na univerzitě uva.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Ekonometrie ... [+]

Magisterský program v oboru Ekonometrie a operační výzkum na VU Campus vám nabízí příležitost rozvíjet své kvantitativní dovednosti pro použití v oblasti financí, marketingu, ekonomiky a podnikání.

Ekonometrie a operační výzkum otevírá okno do komplikovaného světa, který poskytuje náhled na to, jak lidé, podniky a vlády rozhodují. Ekonometrie je věda a umění využívat statistické metody k analýze finančních, marketingových a ekonomických dat, dnes často velkých dat. Operační výzkum je věda a umění lépe rozhodovat v ekonomice, řízení a financích pomocí matematických metod.

Ekonometrické specializaceEkonometrická teorie Prozkoumejte a zvládněte aktivní oblast výzkumu ekonometrieFinanční ekonometrie Studovat ekonometrické metody, které se každodenně používají ve finančním odvětví, a stát se kvantitativním finančním specialistouMarketingová datová věda Zjistěte, jak může datová věda zlepšit marketingové strategie a získat kvantitativní výhodu v elektronickém obchodování zítřkaKvantitativní ekonomika Prozkoumejte křižovatky ekonomie a ekonometrie; křižovatka aplikované ekonometrie, mikroekonomie, makroekonomie a makrofinancováníSpecializace v oblasti operačního výzkumuTeorie operačního výzkumu Studium na vědeckých hranicích: stane se změnou v oboru pro praxi v oboruŘízení dodavatelského řetězce Tvorba sítí dodavatelského řetězce ve vzájemně propojeném světěFinanční inženýrství Staňte se odborníkem na analýzu a navrhování finančních produktů... [-]
Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Ekonomická teorie je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research. Tato důkladná studie základů ekonometrických metod vám nabízí výzvu prozkou ... [+]

Přehled

Ekonomická teorie je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research. Tato důkladná studie základů ekonometrických metod vám nabízí výzvu prozkoumat a osvojit si aktivní výzkumnou oblast, která vás zavede nejprve do jakékoli akademické či profesní kariéry.

Ekonometrie se připojuje k mnoha akademickým disciplínám, včetně matematiky, statistiky, ekonomie, financí a obchodních studií, a primárně se zabývá vědou a uměním používat ekonomickou teorii a statistické techniky k analýze ekonomických / finančních / marketingových dat. Tento princip lze použít v mnoha směrech, které lze ekonometrii považovat za velmi obecnou studii.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Rozšiřování trhů a zvyšující se složitost a rozmanitost finančních produktů vedly k rostoucí poptávce po kvalifikovaných odbornících k vytváření, cenovým a zajišťovacím k ... [+]

Přehled

Finanční inženýrství je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research.

Rozšiřování trhů a zvyšující se složitost a rozmanitost finančních produktů vedly k rostoucí poptávce po kvalifikovaných odbornících k vytváření, cenovým a zajišťovacím komplexním derivátům. Specializace ve finančním inženýrství poskytuje pokročilé kvalifikace v oblasti operačního výzkumu a financí, od řízení finančních portfolií až po analýzu rizik na finančních trzích. Finanční inženýrství je místem, kde se finance setkávají s operativním výzkumem!

Finanční inženýrství používá techniky z operačního výzkumu, jako je simulace a optimalizace založená na simulaci pro hodnocení možností nebo optimalizaci portfolia. Finanční analytici najdou práci u velkých bank, makléřů a institucionálních investorů, jako jsou pojišťovny.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Máte-li zájem o kariéru-definovat pravidla hry průmyslu a výrobní praxe tím, že má hluboké pochopení možností řezání-hrana techniky, pokud chcete sledovat akademickou kar ... [+]

Přehled

Teorie operativního výzkumu je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research.

Máte-li zájem o kariéru-definovat pravidla hry průmyslu a výrobní praxe tím, že má hluboké pochopení možností řezání-hrana techniky, pokud chcete sledovat akademickou kariéru, nebo pokud jen milujete matematiku operační výzkum, pak specializace Operační výzkumná teorie je pro vás. Nabízí vám hlubší znalosti a pochopení této výzkumné oblasti a nakonec se prostřednictvím práce podílí na průzkumu v oblasti operačního výzkumu.

Dále, k základním kurzům programu, přednášky jsou poskytovány přes holandskou síť na matematickém operačním výzkumu, spolupráce špičkových výzkumníků z celého Nizozemska. Tímto způsobem nabízí specializace možnost učit se od široké řady předních výzkumných pracovníků v oboru.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský v ekonomii byl vyvinut pro budoucího profesionálního ekonoma se zájmem o sociální otázky. Učí vás základům moderní ekonomické teorie a jak je aplikovat na kaž ... [+]

Mistr v ekonomii

Magisterský v ekonomii byl vyvinut pro budoucího profesionálního ekonoma se zájmem o sociální otázky. Učí vás základům moderní ekonomické teorie a jak je aplikovat na každodenní problémy v řadě klíčových politických oblastí. Pomocí ekonomických modelů chování a statistických metod se ekonomové snaží odpovědět na makroekonomické a mikroekonomické otázky. Oblasti zájmu jsou chudoba a nerovnost, sociální zabezpečení, růst a inflace a politika životního prostředí. Naučíte se, jak postupovat při praktických problémech se strukturovaným přístupem při uplatňování ekonomických postupů naučených na bakalářské úrovni. Jako magisterský student se stanete všestranným a všestranným ekonomem schopným samostatně řešit důležité ekonomické otázky.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program nabízí ideální příležitost se specializovat v této fascinující oblasti výzkumu, kde se setkávají celé řadě oborů ... ... [+]

Mistr v managementu, analýza politiky a podnikání v oblasti zdravotnictví a vědy o životě (MPA)

Nové biomedicínské inovace ve světě, který je stále složitější vést k širokému rozsahu etických, právních a sociálních otázek a dilemat. Je nová vakcína dávivý kašel lepší než ten starý? Jak můžeme ovládat Q horečku? Jak bychom měli zavést pojmy péče o pacienta-střed? Jaký bude dopad na vývoj v oblasti genomiky na základní zdravotní pojištění? Poskytování nejlepší možné odpovědi na tyto otázky vyzývá ke spolupráci mezi několika disciplínách a herci ve společnosti, z vlády, průmyslu a sociálních institucí pro spotřebitele a pacienty. Magisterský program nabízí ideální příležitost se specializovat v této fascinující oblasti výzkumu, kde široká škála disciplín splnit.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam je jedním z mála univerzit v Evropě, které nabízejí plnou mistra v dědictví studií, a to i s možností prodloužení programu do výzkumu mistra ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam je jedním z mála univerzit v Evropě, které nabízejí plnou mistra v dědictví studií, a to i s možností prodloužení programu do výzkumu mistra dvouleté. Pracovníci programu dědictví studií je dobře zakotven v mezinárodních dědictví sítí. Amsterdam, s globálním rozsahem a řadou významných památkových institucí, rozsáhlé kreativních průmyslů, a jeho kanálové čtvrti, která figuruje prominentně na seznamu UNESCO světového dědictví UNESCO, je ideální městský kontext pro studium (transformaci), kulturní dědictví.

STRUKTURA PROGRAMU

Master program Heritage Studies na VU Amsterdam je roční program 60 ECTS. To zahrnuje kombinaci přednášek a workshopů, s prostorem pro diskusí u kulatého stolu a diskusi. Kromě toho, přednášky se konají na místě během skupinových návštěv projektů, institucí, krajiny a měst. Výsledky ověřování formy jsou verbální a ústní a prezentací a eseje jsou často hotelu. Budete dokončit své studium s prací.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Výpočetní věda je disciplína, která se etablovala jako třetí pilíř moderní vědy (vedle teoretické a experimentální vědy), a zahrnuje ... ... [+]

Mistr ve výpočetní vědě

Chtěli byste konfrontovat tornádo ve virtuální realitě a předvídat své záměry? Nebo porozumět chování finančních trhů? Co kdybyste mohli simulovat výsledek chirurgického postupu, než je uveden do praxe? Nebo předvídat, jak by se dav se pohybují v případě katastrofy? Výpočetní věda je disciplína, která se etablovala jako třetí pilíř moderní vědy (vedle teoretické a experimentální vědy), a zahrnuje modelování, simulaci a analýzu světových jevů pomocí výpočtu. To otevírá nová plastová okna na fyzických a společenských věd, věd o zemi a vědách o životě na mnoha úrovních z rozsahu.

Studium výpočetní vědě v Amsterdamu... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program sestává ze dvou hlavních kolejích: "Sport" a "zdraví". Skladby nejsou striktně rozděleny, ale mít nějaký přesah. Díky tomu je možné, aby ... ... [+]

Master in lidského pohybu Sciences: sport, výkon a zdraví

Z nejnovější vývoj ve sportovním tréninku na nové přístupy k rehabilitaci, magisterský program v oboru lidského pohybu věd poskytuje nejmodernějších vhled do způsobů, kterými může být výkonný motor rozšířené. Od biomechaniky do psychologie. Od fyziologie cvičení na neurorehabilitace. A od svalové funkce do motorického vývoje. Výběrem zaměření na obou sportech nebo na zdraví, můžete doladit svůj vlastní profil. S touto hlubokou pozadí v vědách lidských pohybových, budete dobře vybavena, aby přispěly k této fascinující obor. Zajímáte se o optimalizaci sportovní výkony, pomáhá lidem s poruchou fungováním motoru, nebo získání základní znalosti o tom, jak jsme se přesunout? Pak Mistr je v lidských hnutí věd je ideální program pro vás!... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Vědy o Zemi je obecný magisterský program, který se liší od specializovaných Masters, které nabízíme. Program vám dává možnost vybrat si ... ... [+]

Mistr věd o Zemi

Vrije Universiteit Amsterdam je známý kombinací všech specializací věd o Zemi s dalšími oblastmi. Vědy o Zemi na naší univerzitě úzce souvisí s biologickými a environmentálními vědami. Proč se omezit na to, že jste geolog nebo geograf? Staňte se skutečným vědcem na Zemi s rozsáhlými poznatky o pozadí, které vám umožní skutečně co nejlépe využít vaši budoucnost. Jak přesně dochází ke stárnutí ledu, život, deskové tektoniky a cykly CO2 v zemské kůře a oceánech? Jaký je vztah mezi krajinou a poruchami v datování hornin nebo v procesech, jako je vzestup a eroze?

Program ve zkratce

Vědy o Zemi je obecný magisterský program, který se liší od specializovaných Masters, které nabízíme. Program vám dává možnost zvolit si specializaci, ale výběr jednoho z nich neznamená, že jste omezeni pouze na jeden předmět. Máte možnost prozkoumat každý aspekt konkrétní oblasti podrobně, pokud chcete, ale máte také možnost zvolit si vlastní předměty až pro jednu čtvrtinu požadovaných kreditů.Zde je malý výběr nabízených témat:... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Jako vědecko-podnikatelský profesionál jste schopni překlenout propast mezi výzkumem v (univerzitních) laboratořích a praxi ve velkých průmyslových podnicích i v malých p ... [+]

Jako vědecko-podnikatelský profesionál jste schopni překlenout propast mezi výzkumem v (univerzitních) laboratořích a praxi ve velkých průmyslových podnicích i v malých podnikatelských firmách. Jste vyškoleni k integraci vědních aspektů do podnikatelského a inovačního kontextu při zohlednění organizačních, sociálních a kulturních proměnných. Praxe a teorie jdou ruku v ruce ve vašem Master SBI a kurzy SBI obsahují reálný svět obchodní a technologické případy, které jsou přímo použitelné ve vaší budoucí kariéře.

STRUKTURA PROGRAMU Na začátku programu si studenti zvolí specializaci: Energie a udržitelnost nebo Život a zdraví. Učební osnovy zahrnují: • Povinné obchodní a inovační kurzy (18 EC) • Kurzy přírodovědných předmětů zaměřené na specializaci (12 EC) • Jeden ze dvou variant vědeckého projektu (6 EC) • Jeden ze dvou variant vědeckého projektu 24 EC) • Výzkumný projekt (36 EC) • Kurz povinné výzkumné metodiky (6 EC) • Volitelné předměty (18 EC) ... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Historie záležitosti. Magisterský studijní program v historii na VU, vlaky, aby se stal profesionálním historikem. Kurz je široce založený a také umožňuje specializovat n ... [+]

Historie záležitosti. Magisterský studijní program v historii na VU, vlaky, aby se stal profesionálním historikem. Kurz je široce založený a také umožňuje specializovat na určitou oblast historie. Každá specializace je založen na jednom z křesel katedry historie. Průběh vašeho studia je osobně mentored profesor. Podle student, "History na VU se vyznačuje svou malé komunity studentů a podpory svých zaměstnanců."

STRUKTURA PROGRAMU

Všichni studenti sledovat několik základních kurzů. Kromě toho si vyberete širokého magisterský učební plán, nebo jednu z pěti specializací. Pokud se rozhodnete sledovat širokému magisterský učební plán pak si vytvořit svůj vlastní volby od ostatních předmětů nabízených. Každá specializace je spojen s jedním nebo více z křesel katedry historie. Průběh vašeho studia je osobně mentored člen akademických pracovníků. Některé obory jsou v angličtině; jiní jsou v nizozemštině, ale s některými kurzy v angličtině.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Tento dvouletý studijní program na Vrije Universiteit Amsterdam připravuje nadané studenty pro výzkumnou kariéru v historii. Můžete se specializují na ... ... [+]

Master in History (výzkum)

Tento dvouletý studijní program připravuje nadané studenty pro výzkumnou kariéru v historii. Můžete se specializují na politické, (post) koloniální historie, globální sociální historii nebo kulturní historie. Skupina History je uznávaný pro své jedinečné odborné znalosti v oblasti historie poznání a náboženství, studie dědictví, emoce studií, hmotné kultury a humanitních životního prostředí. Budete zkoumat složité souhvězdí, ve kterém lidé, objekty, prostory a myšlenky protínají, se zaměřením na roli energie, sociálních vztahů, náboženství a emocí. Program také nabízí studentům možnost prozkoumat a trénovat dovednosti v digitální analýze a přemýšlet o možnostech nově vznikajících digitálních humanitních technik.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Výzkumný magisterský program v oboru kritických studií v umění a kultura je dvouletý program, který vám umožní vyvinout do profesionálního výzkumného pracovníka. zabývá p ... [+]

Mistr v kritických studií v umění a kultury (Research)

Tento dvouletý program je jedinečný v Nizozemí. Se zvláštním důrazem na metodologické a teoretické problémy, to propojuje pohledy z dějin umění, mediálních studií, designových studií a dějin architektury. To podporuje získávání znalostí, analytické schopnosti a schopnost kriticky uvažovat o historických i současných vývoji v odvětví kultury. To se soustředí na analýzu "vizuální objekty" (z krajiny, měst a budovy až po umělecká díla v různých médiích, filmu, televizi, designu a her) v jejich sociální, institucionální, ekonomické a ideologické souvislostech. Program je vyučován v anglickém jazyce.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Výzkumný magisterský program v oboru lingvistiky je dvouletý program, který vám umožní rozvinout do profesionálního výzkumného pracovníka. Program se zabývá lingvistiky . ... [+]

Mistr v lingvistice (Research)

Výzkumný magisterský program v oboru lingvistiky je dvouletý program, který vám umožní vyvinout do profesionálního výzkumného pracovníka. Program se zabývá lingvistikou v nejširším slova smyslu. Všichni studenti se obecný kurz v oblasti lingvistického výzkumu v prvním roce. Samozřejmě, trefně nazvaný lingvistického výzkumu, se učí tři nebo čtyři lektorů, z nichž každý přednáší historii výzkumu v oblasti lingvistiky z hlediska jejich vlastní specializace a na metod a technik používaných v jejich jednotlivých oborů. Kromě toho, budete vybrat oblast, ve které chcete specializovat. Během programu, budete vybrat čtyři předměty ze seznamu dostupných magisterském studijním programu. Budete založit svůj výběr na své vlastní zájmy a specializací, které chcete sledovat. Naše odborné oblasti patří nejen fonologii a syntax, ale také předměty, jako jsou textové a / nebo analýzy žánru, antropologické lingvistice, aplikované lingvistiky, a sociolingvistiky. Program je vyučován v anglickém jazyce.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Ústředním bodem tohoto programu na Vrije Universiteit Amsterdam je vzájemný vztah mezi literaturou a společenské změny. Fiction důležité, protože to utváří způsob, jakým ... [+]

Mistr v literární vědy (výzkum)

Ústředním bodem tohoto programu je vzájemný vztah mezi literaturou a společenské změny. Fiction důležité, protože to utváří způsob, jakým vnímáme svět, jiné lidi a sebe sama. To je přes fantazii, že můžeme začít měnit realitu. V tomto programu se naučíte analyzovat formuláře, jazykové a materiální aspekty textů jako nosiče kulturních, etických, náboženských, vědeckých a politických systémů významu. Naučíte se navrhovat výzkum, který kombinuje pohledy ze studia literatury a literární historie s dalšími obory, jako jsou kulturní a (post) koloniální historie, životního prostředí a digitálních humanitních, globální historie a výtvarné kultury.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program má za cíl poskytnout vám znalosti, zkušenosti a postřehy, které potřebujete, aby se stal autonomní odborník v oblasti C ... [+]

Počítačové vědy

Magisterský program má za cíl poskytnout vám znalosti, zkušenosti a postřehy, které potřebujete, aby se stal autonomním odborník v oblasti počítačové vědy. Dozvíte se mnohé o technologii za počítačových systémů, softwaru, sítí a on-line systémy. Program je navržen tak, aby nabídnout pevný základ pro kariéru v obchodním světě, a také, aby vás připraví na další vzdělávání jako vědecký pracovník. Existuje několik výzkumných skupin v rámci Vrije Universiteit Amsterdam, kde budete mít možnost pokračovat v práci jako vědecký pracovník. Computer Science Department má mnoho spojení s národními a mezinárodními společnostmi, které můžete nabídnout raketový start pro vaši kariéru, jakmile jste dokončili magisterské. Absolventek počítačových věd jsou ve vysoké poptávce, a mnozí z našich studentů najít práci ve svém zvoleném oboru.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Kurzy náš pán se může změnit z roku na rok, aby odrážel probíhající vývoj a mezinárodní výzkum informačních věd. Mohou zahrnovat ... ... [+]

Mistr v informační vědy

Informační vědy je multidisciplinární oblast klenout informačních a komunikačních technologií (ICT) a její praktické uplatnění ve společnosti. Zajímá vás, jak se vytváří a zpracovávají ve firmách a organizacích informace? Zajímá vás více zajímá o použití technologie, než technologie pro jeho vlastní příčinu? Myslíte si, že je důležité vzít v úvahu úlohu lidí, organizací a kultur v návrhu, modelování, komunikaci a sdílení informací? Pokud ano, pak je magisterský program v informačních věd na Vrije Universiteit Amsterdam je vynikající volbou pro vás. Informační vědy spojuje technologie a organizační studie na jedné straně, s techniky a kultury na straně druhé. Nabízí kurzy, které vás udrží před rychlým tempem vývoje v tomto odvětví. Program se zaměřuje na webové aplikace a internetové výzkum pro e-budoucí společnosti, včetně oblastí, jako je e-business a e-zábavy. Magisterský program se snaží podporovat vědecký pohled a smysl pro sociální odpovědnost. Budete vyzváni k výběru předmětů v celkové hodnotě 15 kreditů ze seznamu schválených kurzů, které jsou zakořeněny v naší mezinárodní výzkum. Naše magisterských kurzů se může měnit z roku na rok, aby odrážel probíhající vývoj a mezinárodní informační vědy zkoumají. Mohou zahrnovat hostující kurzy, SIKS Národní Graduate Research školní kurzy a kurzy na jiných nových témat vyučovaných zaměstnanci univerzity. Naše aktuální kurzy patří vyhledávání informací, E-Business Innovation, softwarové architektury, ontologií a design multimédií Case.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program, Ancient History nabízí dvě specializace. Každá specializace se skládá ze dvou základních modulů, které vám představit řadu ... ... [+]

Mistr ve starobylé historie

Magisterský program, Ancient History nabízí dvě specializace. Každá specializace se skládá ze dvou základních modulů, které představují řadu důležitých diskusí v dané oblasti ("Velké debaty ve starověkých historických studiích"). K dispozici je také značný důraz na interdisciplinární výzkum.

East-West Konfrontace: Tam byl vždy větší či menší stupeň vzájemné kulturní interakce mezi Blízkém východě a řeckého světa. To platí pro náboženské a umělecké motivy, vědy, psaní systémů a veřejné správy. Odbornost pedagogických pracovníků se soustředí především na Hellenistic éry (Alexander velký v Mezopotámii), ačkoli dříve a později období, jsou také zahrnuty. Náboženství a kultura: jedním z hlavních témat, na které se vztahuje v této specializace je kultura řecké elity ve východní polovině římské říše. ... [-]
Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Studium textů, literatury, a hmotné kultury antického Řecka a Říma nabízí pokladnice informací. Tato informace je nejvyšší ... ... [+]

Mistr v Classics

Classics jako disciplína je čile k světu. Studium textů, literatury, a hmotné kultury antického Řecka a Říma nabízí pokladnice informací. Tato informace je nejvyšší zájem sám o sobě, ale je také velmi důležité pro naši dnešní kultuře. Myslíte si, že výzva, aby odstín obraz řecko-římské antiky, stejně jako vytvářet nové vazby mezi přítomností a minulostí zvážit? V tomto případě magisterského v Classics je program pro vás. Tento magisterský program kombinuje lingvistiku, literaturu a kulturní historii. Jeho speciální profily jsou naratologii a diskursu lingvistiku, intertextovost a recepce, a starobylé myšlení. Svět řecko-římské antiky má mnoho podob, a proto Classics zahrnuje řadu disciplín. Ty budou analyzovat reprezentativní primární zdroje mnohem hlubší, než tomu bylo v průběhu bakalářského fázi. Volba své vlastní oblasti zájmu vám bude zavedena do odborných debat a naučit se zacházet akademické nástroje přispět sami na těchto jednání. Kromě toho, budete ukázáno, jak se vztahovat svého specialistu, kritické znalosti starověku k textům a dalších kulturních fenoménů z pozdějších období.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Tento výzkum magisterský program si klade za cíl poskytovat dobře vybavené výzkumné pracovníky v oblasti starých studií. Zaměřuje se na kulturách a společnostech ... ... [+]

Mistr v klasicismu a starověkých civilizacích (výzkum)

Tento výzkum magisterský program si klade za cíl dodat dobře vybavené výzkumné pracovníky v oblasti starých studií. Zaměřuje se na kulturám a společnostem v regionu Středomoří, západní Evropě a západní Asii v období od cca. 1000 př.nl do roku 500 našeho letopočtu. Program nabízí dobrý mix disciplinární a interdisciplinární výuku a výzkum. Disciplinární protože program staví na specializací nabízených v bakalářském studijním programu; interdisciplinární, protože se využívají výsledků příbuzných oborů během takzvaných "základních modulů". Jsou to dvě mezioborové konzultace, v nichž členové pedagogického sboru z různých oborů z oddělení starověkých studií a archeologie vás naučí, jak přistupovat k sdílené téma disertační práce z různých úhlů pohledu a poskytnout teoretickou oporu pro toto téma. Rozhodnout se pro výzkum magisterském studijním programu se dostanete do inspirativní výzkumného prostředí. Oddělení starověkých studií a archeologie byla velmi úspěšná v posledních letech na vytváření výzkumných příležitostí pro doktorské a postgraduální výzkum studentů, včetně velkých tematických projektů, které mají prostor pro řadu doktorských a postgraduální výzkum studentů.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

V malém prostředí výuky měřítku, budou studenti na Mistr Research je v klinické a vývojové psychopatologie dozvědět se o etiologie, ... ... [+]

Magistr v klinické a vývojové psychopathology (výzkum)

V malém měřítku prostředí výuky budou studenti ve Výzkumném magisterských v klinické a vývojové psychopatologie dozvědět se o etiologie, vývoj a průběh psychopatologie a břitem z psychologického hlediska informované metody pro její prevence a léčby. Nejlepší výzkumní pracovníci v této oblasti bude prezentovat vysoce kvalitní výuku na nejnovějších poznatků o vztahu mezi duševním zdravím, biologických dotací a přírodních zdrojů, na neuropsychologického podkladu a lidských vztahů, a adaptivní a maladaptivní vývojové dráhy.

Program v kostce

Katedry vývojové psychologie, klinická psychologie a speciální pedagogiky z Vrije Universiteit Amsterdam nabízejí talentované a motivované studenty náročný vzdělávací program; jedinečný, dvouletý výzkum titul magistra v oboru klinické a vývojová psychopatologie. Rysy osnov zahrnují:... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program v oboru kognitivní Neuropsychology je pro výzkum magisterský dvouletý program, který funguje na břity mezi kognitivní psychologie ... ... [+]

Mistr v kognitivní neuropsychologii (výzkum)

Mistr je v kognitivní Neuropsychology je dvouletý výzkum magisterský program, který funguje na břity mezi kognitivní psychologie a klinické neuropsychologie. Zatímco kognitivní psychologie se zaměřuje na obecné teorie mozkové funkce, neuropsychologie zaměřuje na jednotlivých pacientů s poškozením mozku, jehož stav může často poskytují nám nový pohled na to, jak funguje lidský mozek. Kombinací těchto dvou přístupů do jednoho magisterském studijním programu je jedinečná v Nizozemsku.

Program v kostce

Mistr je v kognitivní Neuropsychology je co by dvouletém výzkumném magisterský program, který kombinuje kurzy in-hloubkové o kognitivních funkcí v obecných a klinických populací s široce založené obecně a neuroscientific výzkumných dovedností. Rysy osnov zahrnují:... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Mistr jazykovědy: jazykové poradenství a jazyková dokumentace nabízí program obecně lingvistiky, která se zaměřuje na interakci mezi teorií a daty ve výzkumných tradicích ... [+]

O

Mistr jazykovědy: jazykové poradenství a jazyková dokumentace nabízí program obecně lingvistiky, která se zaměřuje na interakci mezi teorií a daty ve výzkumných tradicích antropologické, typologické a deskriptivní lingvistiky. Důraz na praktickou terénní práci, kulturní pragmatiku a antropologické perspektivy činí tento program v Nizozemsku jedinečný. Po absolvování studia má student znalosti, dovednosti a odborné znalosti, aby mohl fungovat jako jazykový konzultant nebo lingvistický výzkumník v mnoha prostředích, zejména v překladu, interkulturní komunikaci a jazykové dokumentaci:

znalost současného vývoje v oblasti typologické, deskriptivní a antropologické lingvistiky;schopnost kriticky odrážet vědecké publikace v těchto oborech;dovednosti k provádění jazykového výzkumu v terénních a mezikulturních jazykových poradenských postupech metodologicky přiměřeným a systematickým způsobem;schopnost jasně a systematicky sdělovat výsledky svého výzkumu jak kolegům lingvistům, tak veřejnosti mimo akademii;schopnost psát referenční gramatiku nedostatečně dokumentovaného jazyka v souladu s mezinárodními standardy deskriptivní a dokumentární lingvistiky.Studijní program... [-]
Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Pro důlní informace z velmi velkých úložišť textu potřebujete vědět, co hledáte a jak je najít. Magisterský program Text Mining AI trénuje každého s bakalářským a magiste ... [+]

Pro důlní informace z velmi velkých úložišť textu potřebujete vědět, co hledáte a jak je najít. Magisterský program Text Mining AI trénuje každého s bakalářským a magisterským titulem, jak používat dolování textů použitím technik umělé inteligence (AI). Dozvíte se, jaké jsou možnosti a omezení a jak přemýšlet o výsledcích a mezioborových aspektech.

Co je AI Text Mining?

Přemýšleli jste někdy, proč je potřeba najít informace v textu pomocí technik umělé inteligence? Vědci a osoby s rozhodovací pravomocí velmi potřebují informace, které musí být někde v textových velkých datech. Nějaké příklady:

miliony lékařských zpráv a vědeckých prací o konkrétních symptomech skrývají spoustu informací a čekají na objevení;stovky tisíc dokumentů o hospodářských politikách produkovaných (ne) vládními institucemi;emoce, názory a duševní stavy všech druhů lidí na všech typech témat lze nalézt v hojnosti na internetu av sociálních médiích;Historické archivy, knihovny se stoletími knih jsou nyní k dispozici digitálně a čekají na prozkoumání novými technikami.... [-]
Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 semestr
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Mistr je v literárních studií, programové literatury v angličtině Vrije Universiteit Amsterdam se zaměřuje na vztah mezi literaturou a vizuální kontroly, ... ... [+]

Mistr v literatur v angličtině

Mistr je v literárních studií, programové literatury v angličtině Vrije Universiteit Amsterdam se zaměřuje na vztah mezi literaturou a vizuální kultury. Zakořeněné v VU Amsterdam tradici zkoumání vztahů mezi slovem a obrazem, bude tento specializovaný interdisciplinární program vás naučí analyzovat různé způsoby, kterými textové a vizuální kultury ovlivňují. Témata studované Z tohoto pohledu rozsahu od fáze renesance k psaní scénářů, od vztahu mezi poezií a fotografie k filmu adaptace gotických románů. Kurzy v tomto programu jsou úzce spojeny s aktuální výzkum zaměstnanců, tak, že studenti jsou zapojeni do vývoje špičkových. Ty se vyzývají, aby prozkoumat své vlastní zájmy do hloubky pomocí nástrojů a teorie Nabízíme vám, kulminovat ve svém vlastním výzkumném projektu, když napíšete MA-práce ve druhém pololetí.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský v marketingu program, vás vezme na cestu, ve které jste problém sami dále hledat v oblastech marketingové teorie, marketingový výzkum ... ... [+]

Mistr v marketingu

Magisterský v Marketing Program vás vezme na cestu, ve kterém problém sami hledat dále v oblasti marketingové teorie, marketingový výzkum a marketingové praxe. Naučíte se trategically myslet, a tak pochopit, jak může být lepší než hodnoty vytvořené pro zákazníky a dalšími zainteresovanými stranami při dosahování cílů organizace.

První semestr

Cesta začíná pochopení toho, jak je udržitelné konkurenční výhodu získá vytváření hodnoty pro zákazníky a společnost. Spíše než se zaměřit na "recepty na úspěch", je kladen důraz na hledání dále: pochopit, proč něco funguje. To také vyžaduje hluboké pochopení metodiky výzkumu. Cesta vás také se hlouběji ve světech spotřebitelských a podnikatelských-tobusiness marketing, jeden produkt nebo službu, a tak umožní vám oslovit marketingových problémů ve stále složitějším mezinárodním prostředí. Druhý semestr... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program matematiky na Vrije Universiteit Amsterdam vám poskytuje příležitost se specializovat v jedné oblasti, zatímco další prohloubení vašich ... ... [+]

Mistr v matematice

Matematika je živé, mnohostranný a univerzální pole, ve kterém se zaměřuje na studium a vývoj technik k řešení čisté a aplikované matematické otázky. Často, dělící čára mezi teorií a praxí je pouhou iluzí. Matematická teorie, vyvinutý pro konkrétní problém, často najde cestu do nečekaných aplikací. To je síla a krása matematiky, obor, který je ze své podstaty nekonečný, a kde nové cesty jsou vždy čekají na prozkoumání. Magisterský program matematiky na Vrije Universiteit Amsterdam vám poskytuje příležitost se specializovat v jedné oblasti, zatímco další prohloubení svůj matematický znalosti obecně.

Program v kostce... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Tento magisterský program poskytuje koncepční rámec a praktické poznatky, z nichž oba jsou životně důležité pro uchopení, jak vedení a trhy fungují ... ... [+]

Účetnictví

Máte-li zájem o získání lepšího pochopení toho, jak finanční řízení a finanční trhy práce, magisterského v oboru financí na VU University Amsterdam je vynikajícím místem pro začátek. Tento magisterský program poskytuje koncepční rámec a praktické poznatky, z nichž oba jsou životně důležité pro uchopení jak vedení a trhy fungují ve finančním sektoru.

Studijní program

Cílem programu Magisterský studijní program v oboru Finance vám poskytuje důkladné základ pro dobrý start jako finanční specialista. První rána je napůl vyhráno. Tento program zvyšuje vaše úroveň znalostí v oblasti investic a Corporate Finance, vzdělává vás o tom, jak tyto poznatky aplikovat v praxi (případy) a školí vás při vytváření nových znalostí na špici aktuálního akademického myšlení. První dva vzdělávací cíle jsou integrovány do čtyř povinných předmětech (Corporate Finance, empirických finance, oceňování aktiv a investice a finanční trhy a instituce) a dvou nebo více volitelných předmětů, které vám umožní dále specializovat. A to jak samostatně, tak iv týmech, budete pracovat na akademické výzkumné projekty záznamníky reálných otázky vznesené ve světě financí. Finance mohou jen stát svou druhou přirozeností, pokud jste schopni získat, aplikovat a vytvářet poznatky současně.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Kvantitativní Finance je 84-credit Honours Track, který je součástí magisterského programu v financí. Budete mít tři základní kurzy v ... ... [+]

Master in financí: Vyznamenání program Kvantitativní Finance

Program Kvantitativní Finance je 84-credit vyznamenání Track, který je součástí magisterského programu v oboru Finance. Budete mít tři základní kurzy v oblasti financí (Investments, deriváty a kvantitativní řízení rizik) a tři pokročilé metodické základní kurzy v ekonometrii a finanční matematiky. Můžete si vybrat tři volitelné předměty z magisterských studijních programů v financí, ekonometrie, matematiky, obchodních studií, ekonomie a další. Tato svoboda volby vám umožní vybrat si vlastní specializaci a vytvořit si vlastní kariérní profil. Budete mít možnost zdůraznit, základní, metodologické předměty nebo se zaměřit na uplatňování pokročilé metodiky. V průběhu jednoho roku, budete navštěvovat přednášky, případové studie kompletní úkoly, prezentovat a pořádat rozsáhlé výzkumné úkoly. Program je vyučován v anglickém jazyce. Absolventi získají titul Master of Finance.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Masters 'kultury, organizace a řízení klade organizační problémy v širším společenském a kulturním hlediska. Jsi ... ... [+]

Mistr v kultuře, organizaci a řízení

Program Masters 'kultury, organizace a řízení klade organizační problémy v širším společenském a kulturním pohledu. Zajímá vás, v organizacích a tématech v rámci organizační kultury, řízení změn a kulturními změnami? Myslíte si za cíl, aby absolvent s mírou univerzitním mistrů? Pak Program Masters 'kultury, organizace a řízení by mohlo být právě to, co hledáte.

Studijní program

Program se zaměřuje na kvalitativní výzkumné metody, které jsou typické etnografický přístup. Studenti také mohou provádět výzkum pro jejich práci v Nizozemsku nebo v zahraničí, zejména v jihovýchodní Asii, Jižní Africe nebo Karibiku. Co můžete očekávat od programu:... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Jako magisterský student, se naučíte provádět nezávislý výzkum v oblasti umělé inteligence (AI). Budete zkoumat získávání znalostí a modelování ... ... [+]

Mistr v oboru umělá inteligence

Jako magisterský student, se naučíte provádět nezávislý výzkum v oblasti umělé inteligence (AI). Budete zkoumat získávání znalostí a modelování, multi-agentních systémů a techniky, aby se účinnější a efektivnější internetové vyhledávání. Umělá inteligence je především o inteligentní prostředí, které podporují lidi ve velmi specializované způsobem. Vzhledem k tomu, inteligence je o víc než jen logické myšlení, budete čerpat poznatky z celé akademického spektra; z filozofie, logiky a psychologie, informatiky, lingvistické analýzy a matematiky.

Program v kostce

Magisterský studijní program v oboru umělá inteligence trvá dva roky a skládá se ze 120 ECTS kreditů. Bez ohledu na obor si vyberete, dokončit svůj program psaní práce. Můžete si vybrat mezi dvěma programy:... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program v oboru účetnictví a řízení je jeden rok program, skládající se z minimálně sedmi kurzů a práce. Program stanoví ... ... [+]

Mistr v účetnictví a řízení Magisterský program v oboru účetnictví a řízení je jeden rok program, skládající se z minimálně sedmi kurzů a práce. Program stanovuje rychlé tempo, s krátkými, zaměřené výuky období šesti týdnů, následovaných zkoušky. Jádro programu se skládá z povinných předmětů v oblasti finančního výkaznictví, vedení účetnictví, právo obchodních společností, corporate governance a empirický výzkum v oblasti účetnictví. Kromě toho, budete mít příležitost, aby se celou řadu volitelných na témata, jako je audit, účetní informační systémy, kontroly řízení, corporate finance a účetnictví teorie. Kurzy typicky sestávat ze směsi přednášek a aktivních výukových metod, zahrnující jak individuální a skupinové práce. Nakonec budete psát diplomovou práci v hodnotě 18 kreditů. Vaše práce bude demonstrovat, že máte k dispozici jak znalost oboru očekává ctižádostivý profesionální a výzkum, analytické a podávání zpráv dovedností potřebných z příslušného výzkumného pracovníka.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Jako absolvent magisterského programu politologie na Vrije Universiteit Amsterdam, budete schopen účinně pracovat v multidisciplinárním prostředí: budete seznámeni ... ... [+]

Mistr v oboru politologie: Mezinárodní vztahy a Mezinárodní správa

Program Masters 'Political Science je jeden rok plný úvazek programu (asi 40 hodin studia týdně). Program začíná v září. Po úspěšném absolvování, absolventi získávají legálně uznávaný titul Master of Science (MSc) v politologie. Politologie je na plný úvazek kurz začíná v září.

Studijní program

Global stejně jako evropská správa byly zintenzivnění. Současně, nové tisíciletí byl také svědkem nové formy konfliktu, jakož i zdánlivý oživení mezistátní soupeření a geopolitiky, jak lze pozorovat u nových závodů ve zbrojení a zvyšující se úrovně soutěže o přírodní zdroje. V této specializaci se seznámíte s různými teoretické pohledy, z nichž lze tyto mezinárodní dynamika analyzovaných a naučit se je aplikovat na témata, které vás zajímají. Mistr je v oboru politologie je jeden rok plný úvazek program, vyučován výhradně v angličtině. To má zátěž 60 kreditů, a nabízí čtyři specializace toků.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Tento magisterský klade důraz hands-o experimenty, představovat mnoho Software Lab kurzy, které cvičí, abyste řešit náročné výzkumných problémů pomocí softwaru ... ... [+]

Master v paralelních a distribuovaných počítačových systémech

Tento magisterský klade důraz na praktické pokusy a nabízí celou řadu Software Lab kurzy, které školí při řešení náročných výzkumných problémů pomocí softwarových experimenty. Budete pracovat na návrhu, implementaci, testování a analýzu výkonu komplexního systémového softwaru. Provoz v malých týmech, budete trénovat své spolupráci, výzkum dovedností. Kursy zahrnují paralelní programování a distribuovaných systémů, klastr a grid computing a počítačové grafiky.

Program v kostce

Osnovy vyžaduje, budete mít povinné předměty v hodnotě 32 ECTS a volitelné předměty v hodnotě 27 ECTS. Důraz přesouvá postupně od třídě přednášek na nezávislé a výzkumu orientovaného studia s praktickou prací, semináře a identifikace otevřených výzkumných otázek. Povinné předměty patří:... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Podnikavost specializace je společný studijní program na univerzitě v Amsterdamu a Vrije Universiteit Amsterdam. Tento program je ... ... [+]

podnikání

Tam je rostoucí uznání skutečnosti, že malé a mladé podniky účtu pro hospodářský růst, a že podnikání může být důležitým zdrojem inovací. V podnikání specializaci, vidíme podnikání jako procesy vytváření a využívání příležitostí prostřednictvím nových kombinací prostředků vedoucích k novému (sociální, společenské a ekonomické hodnoty). Tvořivost hraje klíčovou roli v těchto procesech. Studujeme podnikatelské procesy ve všech souvislostech, kde se vyskytují: v nových firem, stejně jako již existujících (malých i velkých), a v institucionálních kontextů. Naučíte se oceňovat složitost a výzvy spojené s velmi obohacující podnikatelských aktivit ve všech druhů firem a institucí, a to i nad rámec: podnikání jako životní styl.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program v oboru politologie poskytuje důkladné, široce založenou odbornou přípravu na společenském a politickém metodologie vědy. Jedná se o aplikaci a ... ... [+]

Mistr v oboru politologie: globálního řízení životního prostředí

Téměř žádné živočišné druhy, země nebo části oceánu jsou ovlivněny enormním rozvojem lidských bytostí. Velitel Politická věda: globálního řízení životního prostředí je zaměřen na politických aspektech a důsledcích témat, jako je změna klimatu, udržitelnost a přírody. Zajímáte se o těchto tématech, a to budete snažit, aby absolvent s mírou univerzitním mistrů? Pak Masters "Politická věda: globálního řízení životního prostředí při Vrije Universiteit Amsterdam by mohlo být právě to, co hledáte.

Studijní program

Mistr je v oboru politologie vám poskytuje důkladné, široce založenou školení v metodice společenské a politické vědy. Jedná se o aplikaci a praktické využití různých politických výzkumných metod v rámci tradic pozitivního vývoje teorie a kritické teorie. Lidé nyní ovlivňuje všechny biologické a fyzické systémy na planetě. Trvalka Otázkou je, jak organizovat spolupráci vývoj společnosti a jejich okolního prostředí. Nezbytné k tomu jsou nově vznikající struktury nadnárodní spolupráce a správy věcí veřejných, které jsou jádrem tohoto oboru. Mistr je v oboru politologie je jeden rok plný úvazek program, vyučován výhradně v angličtině. To má zátěž 60 kreditů, a nabízí čtyři specializace toků.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Zajímáte se o politiku a rádi byste se specializovali na evropskou politiku a srovnávací perspektivu? Jednoroční magisterský program Politologie: Evropská veřejná politik ... [+]

O

Zajímáte se o politiku a rádi byste se specializovali na evropskou politiku a srovnávací perspektivu? Jednoroční magisterský program Politologie: Evropská veřejná politika na plný úvazek může být tou správnou volbou pro vás. V tomto magisterském programu budete analyzovat vliv sociálních, ekonomických a politických změn na evropské politické systémy a instituce správy na mezinárodní i národní úrovni z komparativního hlediska.

Budete poučeni o současných výzkumných činnostech a politických diskusích, prozkoumáte teoretické perspektivy a rozvíjejte sofistikované výzkumné dovednosti, které budete aplikovat na dvě hlavní dimenze evropské politiky. Jedním z nich je, jak se národní politiky a politické struktury vyrovnávají s globálními sociálními a ekonomickými změnami a nadnárodními rozhodnutími. Druhým je to, jak nadnárodní instituce, jako je EU, jsou naopak ovlivňovány národními zájmy a politickou mobilizací. Integrací těchto dvou směrů získávají studenti oboru specializace Politologie: evropská veřejná politika základní znalosti a dovednosti, které jsou ve vysoké poptávce po rozhodovacích pozicích na úrovni evropské a národní politiky. Program nabízí personalizované doučování mezinárodně uznávaným zaměstnancům, jejichž výsledky výzkumu byly v poslední době vyhodnoceny jako nejlepší z Evropy v této oblasti.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Mistr je v Spatial, dopravy a environmentální ekonomie nabízí vynikající kariérní vyhlídky. Mnoho absolventů najít zaměstnání jako politika ekonomů s ... ... [+]

Master in Spatial, dopravy a ekonomiky životního prostředí (Streem)

Program vám nabízí možnost specializovat se v prostorové, dopravy nebo ekonomie životního prostředí. Prostorové Ekonomika: analyzovat, jak různé síly přispět k prostorové dynamiky a rozvoje sítě z převážně mikroekonomického hlediska; prozkoumat využívání a dalšího rozvoje různých technik, metod a nástrojů v této oblasti. Doprava Ekonomika: zaměřit se na příčiny a důsledky rostoucí poptávky po mobilitě z mikroekonomického hlediska; řešit problémy, jako jsou dopravní zácpy, spolehlivosti, bezpečnosti a ochrany životního prostředí externalit. Environmental Economics: zaměření na ekonomické aspekty problémů a politiky v oblasti životního prostředí; kombinují vědecké a politické znalosti; řešit potřebu integrovat ekonomiky s poznatky z jiných oborů, zejména environmentálních věd. ... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Tato jednoroční magisterský program se zaměřuje na přenos studentům znalosti, dovednosti a vhled nezbytné, aby pracoval jako profesionální či akademické ... ... [+]

Master in práva a politologie mezinárodní bezpečnosti

Tato jednoroční magisterský program se zaměřuje na přenos studentům znalosti, dovednosti a vhled nezbytné pracovat jako profesionální či akademické badatele v oblasti mezinárodního míru bezpečnosti. Problematika mezinárodního míru a bezpečnosti, se stává stále důležitější v právní, politické a správní praxe. Pojem "mezinárodní bezpečnosti" se již neomezují pouze na tradiční otázky války a míru, ale nyní se vztahuje také témata, jako je terorismus, trestní právo, ochranu lidských práv a "lidské bezpečnosti".

Program

Magisterský studijní program v oboru právo a politika mezinárodní bezpečnosti nabízí vzdělávací program, který se zaměřuje na mezinárodní bezpečnost z pohledů mezinárodního práva a mezinárodních vztahů. Kromě toho poskytuje vhled do společných základů dvou disciplín, různých metod a teorií, jakož i souhře mezi dva v oblasti mezinárodní bezpečnosti. Níže najdete několik příkladů témat, které jsou zahrnuty v programu.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Mistr SCA umožňuje studentům rozvíjet a posilovat své výzkumné kapacity, zatímco kotvení v teoretické paradigma lidské bezpečnosti. ... ... [+]

Mistr v sociální a kulturní antropologie

Máte zájem o antropologii a témata jako rozvojové pomoci, kultury, identity, náboženství a udržitelného rozvoje? Myslíte si za cíl, aby absolvent s mírou vysokoškolská mistrů? Pak Program Masters "Sociální a kulturní antropologie by mohlo být právě to, co hledáte. Miliony lidí na celém světě žije v chudobě a válce. Jak se dávají smysl jejich existenci a to, co dělat, strategie, které používají k dosažení lepší životní úrovně a pocit svobody? Migrace se zdá být poslední instancí pro zoufalých lidí. Co uprchlíci a osoby žádající o azyl, nález ve své nové vlasti a jakým způsobem je vítali místními národy?... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Jak můžeme jako společnost čelit složitým, kolektivním problémům, jako je změna klimatu, terorismus a rostoucí náklady na zdravotní péči? Sociální odolnost je schopnost p ... [+]

PROČ STUDIUM SOCIETAL RESILIENCE?

Jak můžeme jako společnost čelit složitým, kolektivním problémům, jako je změna klimatu, terorismus a rostoucí náklady na zdravotní péči? Sociální odolnost je schopnost přežít, přizpůsobit a růst tváří v tvář těmto stresům a šokům. V tomto multidisciplinárním výzkumném magisterském programu se naučíte analyzovat složité společenské problémy, ale také jak shromažďovat, analyzovat a interpretovat velké údaje, což vám umožní spolupracovat se společenskými zainteresovanými subjekty na dosažení udržitelných řešení společenských otázek.

STRUKTURA PROGRAMU

V prvním roce absolvujete úvodní kurzy o současných a budoucích společenských problémech a odolných reakcích ao velkých a malých datech v oblasti společenských věd. Získáte také školení v metodologii výzkumu a analýze dat. Druhý rok se točí kolem stáže 24 kreditů a závěrečné práce o 30 kreditů. Práce je vaším vlastním dílem společenského vědeckého výzkumu a může být také použita jako první vědecká publikace pro budoucí doktorskou práci. Souběžně s kurzy se účastníte společenství studentů : navštěvujete pracovní skupiny na konzultacích, diskusích a intervision, společně vytvářet znalosti s ostatními studenty a profesory.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
2 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Staňte se nejlepší vědce a učence, který si můžete být! Náš program Master v sociální psychologie má multidisciplinární přístup k pochopení základních sociálních psycholo ... [+]

Staňte se nejlepší vědce a učence, který si můžete být! Náš program Master v sociální psychologie má multidisciplinární přístup k pochopení základních sociálních psychologické procesy. Základní myšlenkou je, že nové poznatky týkající se lidské chování může být chápán více kompletně začleněním evoluční, kognitivní, sociální a strukturální perspektivy do studia různých sociálních a psychologických jevů. Včetně samostatné procesy, mezilidských vztahů a intra- a inter-skupinových jevů. Sociální psychologie je proto důležitým faktorem v mnoha situacích a nastavení.

STRUKTURA PROGRAMU

Během prvního roku, kurzy jsou zaměřeny na základních principech a pokročilé dovednosti, včetně metod, statistiky a psaní; budete také dokončení výzkumného projektu skupiny založené. Druhý rok integruje tyto znalosti a umístí ji v širším, multidisciplinárním kontextu; budete absolvovat dva výzkumné projekty a napsat diplomovou práci jako vyvrcholení svého magisterského titulu. Výuka probíhá v malém měřítku na seminářích, workshopech a jednotlivých mentorships. Naši lektoři jsou mezinárodně uznány v různých oblastech. Program je k dispozici speciální vybavení, včetně vyhrazené výzkumné laboratoře a workstudy místnosti, a má skutečně mezinárodní charakter: vše výuka je v anglickém jazyce, a více než polovina našich studentů pochází z mimo Nizozemsko.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský studijní program v Stochastics a finanční matematiky na Vrije Universiteit Amsterdam vás trénuje v plné hloubce a šíři oboru ... ... [+]

mistr v stochastics a finanční matematiky

Stochastics zkoumá jevy, v nichž šanci hraje ústřední roli, jako je například výsledek všeobecných voleb, kolísání cen akcií nebo interakcí mezi molekulami v živé buňce. Pokud se rozhodnete pro magisterském studiu v Stochastics a finanční matematiky, budete vyškoleni, aby se stal odborník na world-class v teorii i příslušných oblastech použití. Magisterský studijní program v Stochastics a finanční matematiky na Vrije Universiteit Amsterdam vás trénuje v plné hloubce a šíři oboru, rozšiřuje své schopnosti a postřehů a při posilování své příležitosti na trhu práce.

Program v kostce... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Jednoroční magisterský program Teologie a religionistiky zaměřuje na konkrétní profesních oblastech. V tomto magisterském budete připraveni na profesní kariéru v rámci ne ... [+]

Mistr teologie a religionistiky

Jednoroční magisterský program Teologie a religionistiky zaměřuje na konkrétní profesních oblastech. V tomto magisterském budete připraveni na profesní kariéru v rámci nebo mimo náboženských institucí. Můžete si vybrat z různých oborů, které každý se zaměřují na jejich vlastním poli. Budete nejen následovat kurzy, ve kterých jste odrážejí na konkrétní oblasti nebo profesního kontextu; stáž je povinnou součástí této diplomové stejně. Samozřejmě, budete psát diplomovou práci na dokončení svého magisterského programu. V celém programu, který bude aktivně trénoval ve svém studijním pokroku a osobního rozvoje. Pět specializace na výběr jsou:... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Teologie & Náboženské výzkumných studií magisterský program nabízí studentům možnost studovat teologii, jak kontextové i klasické, na ... ... [+]

Mistr v teologii a náboženských studií (výzkum)

Teologie & religionistiky výzkumného magisterský program nabízí studentům možnost studovat teologii, a to jak kontextuální a klasickou, na pokročilé úrovni. Náš specializovaný pedagogický sbor se skládá z předních vědců z nitra VU University Amsterdam. Účastní se národních a mezinárodních sítí ve svých oborech a poskytují stav odborných znalostí oboru, aby se ujistil, jste připraveni splnit akademické výzvami. Na VU University Amsterdam si můžete vybrat, zda teologický výzkum v těchto disciplínách: biblická studia, Církevní dějiny, věrouky, Ecumenics, světová náboženství, filozofie náboženství, Praktická teologie, a sociálně-vědecké studium náboženství. Zaměření si vyberete, bude definovat obsah vašeho osobního programu Teologie & religionistiky (výzkum).... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Komparativní umění a Mediální studia se zaměřuje na intermedialities ve vztahu k kině, televizi, digitálních médií, literatury a výtvarného umění. Intermedialitie ... [+]

Mistr ve srovnávacích umění a mediálních studií

Program Komparativní umění a Mediální studia se zaměřuje na intermedialities ve vztahu k kině, televizi, digitálních médií, literatury a výtvarného umění. Intermedialities jsou přechody a vzájemné vztahy mezi umění a médií, ale také v rámci a mezi různými médii. Ty byly intenzivnější s příchodem digitálních médií a "hypermedium", která vyplývá ze souhry na obrazovce slov, obrazů a zvuků a díky konvergenci kina, televize, rozhlasu, publicistika, e-knihy a fotografování na síť.

Základní kurzy Program je postaven na čtyřech hlavních kurzech: Čtení konceptů meziproduktivity, Cross-Media Storytelling, Crossmediální výstavy a The Art of Comparison: Cinematic City. První semestr se skládá ze dvou úvodních kurzů o základních teoretických rámcích studií intermediality:... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský program pro životní prostředí a řízení zdrojů se organizuje Institut pro environmentální studia (IVM), který je jedním z ... ... [+]

Mistr v oblasti životního prostředí a řízení zdrojů

Magisterský program pro životní prostředí a řízení zdrojů se organizuje Institut pro environmentální studia (IVM), který je jedním z nejstarších a nejrespektovanějších evropských výzkumných ústavů ve vědách životního prostředí. IVM dostane vysoké hodnocení za své vynikající kvality výzkumu externími názorů na kvalitu a také skóre velmi dobře v analýze citačního recenzovaných časopiseckých článků. Naše výzkumné projekty se pohybují od analýzy místních výzvám, jako je financování služby v oblasti životního prostředí pro zemědělce, využití občanských porot s cílem usnadnit účast veřejnosti v oblasti vodního hospodářství, přizpůsobení se změně klimatu v Nizozemsku, národní výzvy, jako je ekologizace hrubý domácí produkt, k globální problémy, jako je analýza mezinárodních jednáních a finančních mechanismů sever-jih. Hlavním cílem programu Životní prostředí a řízení zdrojů je vybudovat kritické množství v klíčových disciplín a výzkumných témat pro výcvik multi-disciplinární, nezávislé a podnikatelské výzkumníky s vášní pro kombinování excelenci ve vědě se společenské angažovanosti.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

V naší specializaci Ekonometrie a datová věda magisterského programu Econometrics a Operations Research Vás vítáme v rychle se rozvíjejícím světě ekonometrie a metod věde ... [+]

Přehled

V naší specializaci Ekonometrie a datová věda magisterského programu Econometrics and Operations Research vás přivítáme v rychle se rozvíjejícím světě ekonometrie a metod datové vědy pro ultra-vysoké dimenzionální datové soubory. V této specializaci se zabýváme statistickou teorií vysokých dimenzionálních prostorů, dovednostmi počítačových věd při zpracování velkých dat, ekonometrickou metodikou identifikace kauzálních ekonomických vztahů v prostředí bohatém na data. Dále se naučíte praktickým dovednostem analýzy, modelování a prognózování klíčových finančních a ekonomických proměnných za účelem zlepšení politiky a rozhodování.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Finanční ekonometrie je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research. Tato praktická studie o ekonometrických metodách používaných ve finanční ... [+]

Přehled

Finanční ekonometrie je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research. Tato praktická studie o ekonometrických metodách používaných ve finančním sektoru vám umožní stát se kvantitativním finančním specialistou a umístí vás do čela úspěšné profesionální kariéry.

Finanční ekonometrie spojuje různé akademické obory, včetně matematiky, statistiky, financí a obchodních studií, a primárně se zabývá využitím finanční ekonomické teorie a statistických metod pro analýzu souborů ekonomicko-ekonomických dat. Ekonometrické metody lze použít k analýze finančního rizika, investičních strategií, finanční hospodářské politiky, měnové politiky, vysokofrekvenčního obchodování, kapitálových trhů, finanční stability a mnoha dalších témat.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Kvantitativní ekonomie je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research. Tato hloubková studie zaměřená na průsečíky aplikované ekonometrie a e ... [+]

Přehled

Kvantitativní ekonomie je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research. Tato hloubková studie zaměřená na průsečíky aplikované ekonometrie a ekonomie vám nabízí výzvu prozkoumat aktivní výzkumné oblasti mikroekonomie, makroekonomie a / nebo mikrofinancování.

Ekonometrie se připojuje k mnoha akademickým disciplínám, včetně matematiky, statistiky, ekonomie, financí a obchodních studií, a primárně se zabývá vědou a uměním používat ekonomickou teorii a statistické techniky k analýze ekonomických dat. Tento program nabízí možnost prozkoumat klasický a obecný průnik ekonomie a ekonometrie

Studijní program... [-]
Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Marketing Data Science je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research. Tato praktická studie ekonometrických metod pro analýzu marketingových ... [+]

Přehled

Marketing Data Science je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research. Tato praktická studie ekonometrických metod pro analýzu marketingových dat pro lepší marketingové strategie vám umožní stát se kvantitativním marketingovým specialistou a umístit vás do čela úspěšné profesionální kariéry.

Marketingová datová věda spojuje mnoho akademických oborů včetně matematiky, statistiky, ekonomiky a marketingu a primárně se zabývá využitím mikroekonomie, chování spotřebitelů a statistických technik pro analýzu souborů dat s více hierarchiemi, jako je produkt, značka, umístění, distribuce atd. Ekonometrické metody mohou být použity pro analýzu objemových akcií, reklamních efektů, prodejních strategií, chování spotřebitelů, programů věrnosti značek, reklamy v televizi a sociálních médiích a mnoha dalších témat.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Ve vzájemně propojeném světě organizace stále více spolupracují s cílem efektivně distribuovat své služby zákazníkům. To vyžaduje integraci různých klíčových procesů např ... [+]

Přehled

Supply Chain Management je specializací magisterského programu Econometrics and Operations Research.

Ve vzájemně propojeném světě organizace stále více spolupracují s cílem efektivně distribuovat své služby zákazníkům. To vyžaduje integraci různých klíčových procesů napříč organizacemi. Specializace Řízení dodavatelského řetězce vám poskytuje odborné znalosti o dodavatelských řetězcích, stejně jako sofistikované kvantitativní metody a nástroje z optimalizace, které potřebujete k efektivnímu návrhu, implementaci a řízení procesů dodavatelského řetězce.

Základní kurzy tohoto programu jsou orientovány na výpočet s pevným základem v matematice. To vám umožní zvládnout široké spektrum modelů a metod řešení a navrhnout a analyzovat nové metody použitelné v nových situacích.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Specializace Mezinárodního managementu vás připravuje na celosvětovou kariéru řízení tím, že rozvíjíte své chápání toho, jak mezinárodní vztah ovlivňuje podniky a jejich ... [+]

O

Specializace Mezinárodního managementu vás připravuje na celosvětovou kariéru řízení tím, že rozvíjíte své chápání toho, jak mezinárodní vztah ovlivňuje podniky a jejich zaměstnance. Vzhledem k rostoucí globalizaci posledních desetiletí se mezinárodní souvislosti nyní dotýkají všech aspektů podnikání. Specializace Mezinárodní management kombinuje nejnovější teorii mezinárodního managementu s praktickými aplikacemi.

Pod dohledem špičkových výzkumníků a učitelů dokončíte pokročilé kurzy mezinárodního managementu, které vám poskytnou komplexní znalosti o tom, jak spravovat různé části podniku a jak soutěžit v různých kontextech. Kromě základních kurzů můžete vybrat z několika interdisciplinárních předmětů, které budou poskytovat znalosti v oblastech osobního zájmu. Program má také silnou praktickou součást. Musíte použít teoretické nástroje k praktické situaci tím, že vytvoříte mezinárodní strategii expanze pro reálnou společnost nebo poradit firmě v oblasti mezinárodního manažerského problému. Dále budete pracovat v různých skupinových projektech, abyste získali jemné dovednosti pro práci v mezinárodních týmech.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Leadership and Change Management je cestovní příručka pro začínající hráče (změny agentů a změna posádek) v organizacích. V této specializaci získáte vědomosti za ... [+]

O

Program Leadership and Change Management je cestovní příručka pro začínající hráče (změny agentů a změna posádek) v organizacích. V této specializaci získáte vědomosti založené na důkazech o složitosti (plánovaných) strategických zásahů z různých perspektiv a v různých prostředích, včetně soukromých společností, veřejných organizací a velkých institucí.

Všechny kurzy nabízené v oboru specializace Leadership and Change Management jsou vyučovány jak makro (např. Organizační / institucionální), tak i mikro (např. Individuální, behaviorální) perspektivy. Současně se dozvíte o složitosti provádění změny "na místě", kde plány a standardní provozní postupy zpravidla poskytují malou pomoc a tam, kde se lídři musí vyvíjet. Tím, že se učíte o řízení projektu, rétorice a politických dovednostech a v neposlední řadě tím, že se spokojit s vaším osobním příběhem, růstem a zrakem (jako "reflexní praktik"), můžete se naučit stát se přední osobou (a tím " vůdce ") změny.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Tento program vás připravuje na kariéru jako výzkumný pracovník ve filozofii. Zaměřuje se na ústřední otázky týkající se lidských znalostí a morálky a umožňuje vám specia ... [+]

O

Tento program vás připravuje na kariéru jako výzkumný pracovník ve filozofii. Zaměřuje se na ústřední otázky týkající se lidských znalostí a morálky a umožňuje vám specializaci v různých směrech. Kombinace historických a současných perspektiv je klíčovým rysem celého programu. Cíle našeho programu jsou

Pomůže vám získat hluboké znalosti nejmodernějších diskusí a otázek v epistemologii a morální a politické filozofii, jakož i jejich historických kořenech.Vycvičit své výzkumné dovednosti.Připravit se na Ph.D. trajektorie.Pomáhat vám při historicky informované analýze základů znalostí a morálky o aktuálních otázkách, jako je povaha falešných zpráv a konspiračních teorií, klimatický skepticismus, vztah mezi svobodou a rovností, individuální odpovědnost za kolektivní výsledky nebo morálku trhů .... [-]
Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský obor v řízení lidských zdrojů se zaměřuje na personální procesu v organizacích, od náboru a výběru na propagaci ... ... [+]

Řízení lidských zdrojů

Magisterský obor řízení lidských zdrojů se zabývá personálních procesů v organizacích, od náboru a výběru povýšení, převodů a odletů. Zaměření programu je na vývoji a řízení lidského faktoru v pracovním kontextu, který se stává stále rozmanitější. Pokud budete mít magisterský obor v řízení lidských zdrojů, budete odměněni titul v oboru Business Administration, ale budete se specializují na procesech personální výkonu a lidskému rozvoji. To bude nejen vás připraví na kariéru v oblasti lidských zdrojů, ale také jako praktikant managementu nebo obchodní konzultant. Znalost získáte vám umožní rozvíjet a aplikovat teoretické nápady, zatímco vaše řešení problémů dovednosti, vám bude účinný u všech druhů nových či neznámých multidisciplinárních souvislostech.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Datová věda: šok pro finanční systém nebo jeho největší příležitost? Dostupnost velkých dat, v kombinaci s rychle rostoucím výpočetním výkonem, odhaluje mechanismy, které ... [+]

Datová věda: šok pro finanční systém nebo jeho největší příležitost? Dostupnost velkých dat, v kombinaci s rychle rostoucím výpočetním výkonem, odhaluje mechanismy, které předtím nebyly viditelné. Blockchain má schopnost zásadně změnit způsob, jakým registrujeme a spravujeme informace. Sítě poskytují příležitost vybudovat robustní a stabilní interakce. Významné výzvy leží v pochopení toho, co tyto fascinující nové technologie znamenají pro naši finanční infrastrukturu.

Tento vývoj vyžaduje nový typ absolventa financí. Program Duisenberg Honors v oblasti financí a technologií vás učí ovládat tradiční finanční techniky v kombinaci s vývojem v oblasti vědy o datech. Po absolvování programu budete mít schopnost porozumět technikám dat, jak je lze aplikovat ve finančním sektoru a jak mohou transformovat podniky. I když nebudete odborníkem na vědu, vytvoříte most mezi programátorem a manažerem. Budete rozumět technikům, aplikovat techniky ve finančním sektoru a prodávat je okolnímu světu.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Program Náš mezinárodní hydrologie magisterský je v angličtině a vyžaduje dva roky studia získat 120 ECTS (European Credit Transfer System), který vás ... ... [+]

Mistr v hydrologii

Je nutno dbát na dostatečné množství vody dobré kvality pro uspokojení potřeb rostoucí světové populace, je náročný úkol. Společnost potřebuje hydrologists řídit světové vodní zdroje. V magisterském studiu v hydrologii, budete studovat procesy, které regulují množství a kvality vody, jak to projde ekosystémů, půdy a řek. My vám poskytne solidní teoretický základ, v kombinaci s hydrologického výzkumu v oblastech od tropického Amazonie do oblastí věčně zmrzlé půdy Sibiře. Master of Science v hydrologie umožňuje pokračovat v profesní nebo vědecké kariéře v hydrologii.

Studijní program

Program Náš mezinárodní hydrologie magisterský je v angličtině a vyžaduje dva roky studia získat 120 ECTS (European Credit Transfer System), které potřebujete pro promoci jako Master of Science v hydrologii. V prvním roce, Program hydrologie MSc se skládá z kombinace přednášek, počítačových semináře, laboratorní a polní kurzů. Toto období se používá pro vás naučí základy teoretické a experimentální hydrologii. Druhý ročník umožňuje další specializaci v oblasti svého zájmu, a je uzavřena na výzkumném projektu 4-6 měsíců mistr v Vrije Universiteit Amsterdam, nebo na externí mezinárodní výzkumné nebo profesní organizace. Hydrologie Projekt MSc může být stůl studii (např hydrologické modelování, laboratorní studie) nebo studie zahrnující měření v terénu. Výsledkem je diplomová práce. Velká část programu je povinná (102 ECTS z celkem 120 ECTS). Můžete si vybrat až 18 ECTS v hodnotě kreditních bodů z magisterského programu v hydrologii nebo z jiných programů studia v hydrologických, přírodních nebo ekologických věd.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Dvouletý výzkum magisterský program v oboru ekonomie, je ideální program pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu PhD. Program poskytuje select, vysokou ... ... [+]

Master in Economics (MPhil)

Dvouletý výzkum magisterský program v oboru ekonomie je ideální program pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu PhD. Program poskytuje select, vysoce kvalitní vzdělání v oboru ekonomie a ekonometrie. Pokud jsou vaše ambice zaměřeny na akademickou kariéru v oboru ekonomie, ekonometrie a finance, pak je tento výzkum magisterských je ideální pro vás. Nejen, že vás naučí, provést nezávislý vědecký výzkum, ale také poskytuje vynikající odrazový můstek k dobrým PhD pozice.

Specializace

Tento výzkum mistr vám nabízí tři specializace:

ekonomika Ekonometrie finance

Budování špičkových výzkumných školu v ekonomii... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Magisterský obor "psychologie práce a organizace" se zaměřuje na chování lidí v organizacích a pracovních situacích. Některé z otázek, které přináší, jsou: Jak se může or ... [+]

Magisterský obor "psychologie práce a organizace" se zaměřuje na chování lidí v organizacích a pracovních situacích. Některé z otázek, které přináší, jsou: Jak se může organizace přilákat kompetentní a spolehlivé zaměstnance? Jakou roli organizační vůdci hrát? Jak se dá vliv skupin a organizační procesy? Program nabízí kurzy, které jsou zakotvené v teorii i praxi, která nabízí vhled do role osobnosti, společenských procesů, vedení a rozhodování v organizacích, a je vyučován mezinárodně uznávaných odborníků.

STRUKTURA PROGRAMU

V prvním semestru studenti mohou vybrat pět z těchto sedmi předmětů:

Spotřebitelské chování a ekonomického rozhodování (6 ES) Vedení a organizace (6 ES) Sociální procesy a organizační změny (6 ES) Práce a zdraví (6 ES) Pokročilé strukturální modely (6 ES) Osobnost při práci (6 ES) Volitelný (6 ES) ... [-]
Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam má jedinečnou polohu v srdci obchodní čtvrti Amsterdamu, kde se nachází mnoho mezinárodních advokátních kanceláří. Jako student Master Intern ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam má jedinečnou polohu v srdci obchodní čtvrti Amsterdamu, kde se nachází mnoho mezinárodních advokátních kanceláří. Jako student Master International Business Law (IBL) budete moci propojit se s reálným podnikovým prostředím. Některé kurzy jsou vyučovány právníky, kteří vám mohou poskytnout skutečné chápání toho, jak zákon funguje v praxi. Třídy jsou malé, mezinárodní a interaktivní. Kombinace národností v rámci skupiny dává program IBL další rozměr.

STRUKTURA PROGRAMU IBL

Magisterský program v mezinárodním obchodním právu se skládá z povinných předmětů, volitelných předmětů, výzkumného semináře a diplomové práce. Studenti se musí rozhodnout pro specializaci ("Profilové transakce" nebo "Regulační profil"). Povinné předměty vám poskytují obecný právní základ, později volitelné kurzy se zaměřují na specifické oblasti mezinárodního obchodního práva. V závěrečné fázi budete psát svou diplomovou práci. Program IBL se zaměřuje na pravidla a postupy pro podporu mezinárodních obchodních transakcí. Jeho cílem je rozvíjet znalosti světového obchodního systému a pravidel pro mezinárodní investice a zkoumá právní aspekty obchodních praktik. Budete studovat hlavní právní oblasti a interakci mezi subjekty zapojenými do transakcí. Navíc budete rozvíjet schopnosti předvídat, analyzovat a řešit problémy, které mohou vzniknout ve vaší budoucí kariéře: právní praxe mezinárodního obchodu.... [-]

Nizozemsko Amsterdam
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
VU University Amsterdam
Adresa, 1. řádek
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Nizozemsko
Website
Telefonní číslo
+31 20 598 9898