Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Van Hall Larenstein je Univerzita aplikovaných věd. Školíme vysoce kvalitní, ambiciózní a inovativní profesionály, kteří přispívají k udržitelnější svět. Učební osnovy VHL Univerzity aplikovaných věd se zaměřují na doménách Delta oblastí a zdrojů - potraviny a Dairy - Živočišné a Business. Vedle bakalářských programech, zajišťujeme i magisterských studijních programů, programy certifikátu a krátké kursy pro regionální, národní a mezinárodní studenty. Jako Univerzita aplikovaných věd, provádíme vysoce kvalitní praxe založená na výzkumu, který zvyšuje nejen naši výuku a naši pozici výzkumném ústavu.

Náš vzdělávací program je založen kompetence. To znamená, že hned od začátku, budete v úzkém kontaktu s profesním životě a praxi. S podporou našich pedagogických pracovníků, budete pracovat na svých schopnostech v řadě projektů v oblasti aplikovaného výzkumu a praktické stáže. To je důvod, proč se rozhodli VHL znamená výběru odborné vzdělání, které platí v reálném životě!

Na VHL budete studovat v inspirujícím mezinárodním prostředí. Budete spolupracovat se studenty z různých zemí, a budete rozvíjet síť přátel a kolegů z celého světa. Díky naší mezinárodně orientované vzdělávacího programu, budete vyškoleni k vytvoření zaostření na mezinárodní praxí. VHL má přes 4000 studentů a je domovem více než čtyřiceti různých národností. Budete mít různé příležitosti k provozování v mezinárodním kontextu - a to nejen v projektech specifických pro jednotlivé programy, ale i ve své pracovní stáže a práce. V VHL poskytujeme studentům příležitosti pro mezinárodní vzdělávací výměny a profesní rozvoj.

VHL Univerzita aplikovaných věd je založen na dvou místech v Nizozemsku: Leeuwarden a Velp. Šetrný k životnímu prostředí budova v Leeuwarden má zelené domy na jeho střeše. Velp Lokalita se nachází na Larenstein panství - nádherné oblasti pro praxi "zelených" programů.

Proč VHL?

Plně anglicky učil učební plán; Studie na největším "zelené" University of Applied Sciences v Nizozemsku; Kombinují teorii a praxi získat náskok na trhu práce; Aplikovat své znalosti v (mezinárodních) stáže: jsou zahrnuty v programu !; Zvýšit pracovní příležitosti přímým kontaktem s potenciálním zaměstnavatelům v průběhu programu; Rozvíjet silné propojení uvnitř klíčových odvětvích nizozemského hospodářství; Studie v malých třídách s osobní pozornost ze strany učitelů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář »

Videos

Van Hall Larenstein - University of Applied Sciences

Contact