Utrecht University

Úvod

Read the Official Description

Univerzita v Utrechtu

Univerzita v Utrechtu, která byla založena v roce 1636, je uznávanou mezinárodní výzkumnou univerzitou, která se neustále umístila na prvním místě v Nizozemsku, na 17. místě v kontinentální Evropě a na 100 světových špičkových mezinárodních žebříčcích a je členkou renomované evropské ligy výzkumných univerzit.

Jeden z našich mezinárodních magisterských studentů a čerstvý absolvent se podělí o své zkušenosti z studiu a životě v Utrechtu a Nizozemsku obecně. Více informací a registrace se dostanete na webové stránky. Doufáme, že se brzy uvidíme online!

Inovativní a mezinárodně orientované akademické obce

Spojení Univerzita v Utrechtu jako mistr žáka vám bude součástí inovativní a mezinárodně orientované akademické obce - které minulých let ne méně než 12 nositelů Nobelovy ceny - zabývající se špičkové a multi-disciplinární výuky a výzkumu.

Utrecht vědci, kteří učinili vynikající přínos pro společnost patří nositel Nobelovy ceny Christiaan Eijkman, jeden z objevitelů vitamínu; neuropharmacologist David de Wied, který vyhrál národní a mezinárodní uznání za objev, že neuropeptidy (malé proteiny) řízení mozková aktivita a chování; a poslední nositel Nobelovy ceny za Gerard 't Hooft, prominentní vědec v oboru teoretické fyziky. Patří sem také Johannu Westerdijk (pouze holandský), první profesorkou v Nizozemsku.

Osobní a interaktivní výuky

Na univerzitě v Utrechtu zažijete model kvalitního vzdělávání, který stojí pro osobní i interaktivní výuku na základě kritické reflexe a diskuse, flexibilitou a mírou výběru pro studenty, stejně jako trvalý profesní rozvoj lektorů.

Studenti a programy

Utrecht univerzita počítá více než 30.000 studentů z 118 zemí. Můžete si vybrat z více než 140 postgraduálních programů, z nichž 90 (+) je vyučováno angličtinou a 32 programů pro výuku učitelů (jak holandštiny, tak angličtiny) - což je nejširší nabídka absolventských programů angličtiny v Nizozemsku. Magisterský studijní program na univerzitě v Utrechtu je 1- nebo 2-letý program vedoucí k získání magisterského titulu, magisterského nebo magisterského studia (LLM). Na vrcholu programu pro magisterské studium se můžete zúčastnit v mladých inovátorů programu: selektivní 15 ECTS ctí kurz na úrovni absolventa.

Profesionální pole

Spojení s profesní oblasti důsledně zakotven v učebních osnovách uu magisterských programech. Centrum Kariéra služby podpoří váš přechod do nizozemského nebo mezinárodní postgraduální trhu o zaměstnání.

Top 5 nejšťastnější místa pro život

Angličtina je široce mluvený v Nizozemí. Utrecht je krásné středověké město, centrálně umístěný v Nizozemsku. Amsterdam a Schiphol Airpoft jsou méně než půl hodiny pryč, a tam jsou snadné vlakové spojení v celé Evropě. Je to z dobrého důvodu, že BBC Travel umístil Utrecht v "nejlepších 5 nejšťastnějších místech k životu".

Jak se přihlásit?

Náš proces aplikace se provádí on-line. Prosím navštivte naše webové stránky pro více informací o procesu žádosti.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich magisterských programů, kontaktujte nás prosím. Studentské služby (od pondělí do pátku od 10:00 do 16:00) Tel: +31 30 253 7000 Email: study@uu.nl Adresa návštěvníka: UU pro U, Studentské služby, Heidelberglaan 6, de Uithof

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Vidět BScs » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět LLM » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magisterské Studium Konfliktů A Lidská Práva

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Magisterský program studium konfliktů a lidská práva zařídíme potřebné analytické a teoretické schopnosti zapojit se globálních i lokálních problémů v bystrý a inovativní způsoby. [+]

Studium konfliktů a lidských právech: teoretická analýza a uzemněna RESEARCH

Proč "nacionalista" násilí vypuklo na Ukrajině? Budou města se stávají válečné zóny do budoucna? Jakou roli však sociální média hrají v růstu a následné zhroucení arabského jara? Jaké jsou etické a politické otázky spojené s používáním bezpilotních letounů v zónách konfliktu - a jaký vliv to má na předměty dohledu? Kdo definuje "zlo" a co "dělá dobře" znamená? Jak se "humanitární války" dopad na každodenní životy "oběti", které chrání? To jsou jen některé z palčivých otázek, které vyplývají z komplexní propojenost dnešního světa. Řešení těchto otázek lze nalézt pouze systematickou analýzu procesů inkluze a exkluze, mobilizace, a kolektivní násilí. Řešení těchto témat správně vyžaduje kritickou reflexi na národních a mezinárodních politik rozvinutých obsahovat, řídit, řešit, nebo transformovat násilných konfliktů. Náš magisterský program v konfliktních studiích a lidských právech je selektivní mezinárodní studijní program, který kombinuje studium teorie s hloubkovou analýzou případových studií. Program je zaměřen jak na dynamice násilných konfliktů a problémů spojených s národní a mezinárodní vojenské nebo humanitární intervence agentur, jako je OSN, NATO, nebo nevládních organizací. Velmi pokládaný Keuzegids Master's Selection Guide 2016 zařadil Utrecht University Studium konfliktů a lidských práv jako nejlepší v oboru v Nizozemsku. Elsevier Nejlepší studie Nejlépe hodnocené programy V letošním průzkumu o nejlepší studie Elsevier studenti také označili studium konfliktů za nejlepší program.... [-]


Magister V Komparativní Literární Studii

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Tento výzkumný magisterský program vám nabízí vynikající rovnováhu mezi jazykovou rozmanitostí a obecné teoretické pohledy o povaze literatury, své minulosti a budoucnosti. [+]

LITERATURA v globalizovaném světě

Srovnávací literární studia zahrnují nadnárodní studium literatury z teoreticky informované perspektivy. Program Utrecht se vyznačuje svou komparativní přístup a jeho obavy se vztahy mezi literaturou a jiných forem kultury. Hlavní důraz je kladen na literaturu psanou v západoevropských jazyků v moderní době, ale pozornost je věnována i světové literatury v překladu. Tento výzkumný magisterský program vám nabízí vynikající rovnováhu mezi jazykovou rozmanitostí a obecnými teoretickými pohledy na povahu literatury, její minulost a budoucnost. Jako student v tomto programu se naučíte analyzovat způsoby, jakými literatura interaguje (a odráží na) své kulturní a sociální prostředí na pozadí globalizace a nových mediálních technologií.... [-]


Magister V Literatuře Dnes

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Zajímá vás, jak literární práce se stává klasikou nebo bestsellerem v digitálním věku? [+]

Literární texty, včetně klasiky, jsou přizpůsobeny her a televizních dramatech, ještě rostoucího počtu návštěvníků na knižních veletrzích ukazuje, že literatura sama zůstává mocné médium. V magisterském programu Literature Today se naučíte identifikovat a kriticky vyhodnotit nejnovější národní a mezinárodní vývoj v literatuře a nalézt je z historického hlediska. Ty budou vybaveny nástroji pro identifikaci a vysvětlit kvalitu literárních děl v době rostoucí komercializace. Dozvíte se, jak literatura cirkuluje v rámci trhu jako součást tvůrčího odvětví utrpělo staletou tradici, a budete zkoumat z teoretických a praktických úhlů, jak pomoci šířit literaturu, to vysvětlit širší veřejnosti, a překládat akademické Statistik čtenářská veřejnost. Kritická reflexe, buduje repertoár, konsolidaci psaní a pochopení toho, jak literární instituce působí v éře globalizace jsou stěžejní pro vaše studium v ​​tomto programu. Můžete také absolvovat stáž s nakladatelstvími, mediálních korporací, knihoven, literárních nadací, či kulturních institucí - na trh práce a odborné oblasti, v níž jste tento magisterský program připravuje.... [-]


Magister V Oboru Hudební Vědy

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Budete také zkoumat kontextové okolnosti ovlivňující výrobu, distribuci a příjem hudby.

WESTERN MUSIC Od středověku až po současnost

[-]

Magister V Současném Divadle, Tanci A Dramaturgii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht + 1 více

Soudobé vystoupení praktiky jsou čím dál hybridní projekty, které přistupují a překračují hranice divadla, tance, výtvarného umění, hudby, médií a každodenním životě. Divadlo a tanec jsou neoddělitelně spjaty s jinými médii, které formují naši realitu; oni přesahují zdmi divadle a vstupovat do našeho každodenního života. [+]

Divadlo a tanec jsou neoddělitelně spjaty s jinými médii, které formují naši realitu; oni přesahují zdmi divadle a vstupovat do našeho každodenního života. Teorie a koncepty odvozené z oblasti performing arts jsou postupně nasazeny v kulturní teorie a (sociální) vědy.

.

A nacházejícím se perspektiva, s praktickou orientací

Úzce spolupracujeme s oblasti divadla a tance v Nizozemska a Flander, mezinárodně považováni za předchůdce vzrušujících nových trendů, které se objevují na evropské scéně.

výzkumná témata

Naše výzkumné zaměření oblasti patří:

[-]

Magistr V Aplikovaném Muzikologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht + 1 více

[+]

Požadované dovednosti (například novinářské psaní), jsou školeni ve třídě laboratořích, trénuje profesory a profesionály.

KARIÉRA VÝHLED:

[-]

Magistr Ve Filozofii

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Výzkum Mistr ve filozofii poskytuje náročný program výzkumu orientovaného, ​​který připravuje k účasti v současných debatách v mezinárodním společenství, filozofické a rozvíjet své vlastní výzkumné příspěvky k poli. [+]

PROZKOUMEJTE ZÁKLADNÍCH filozofické problémy a jejich historii

Máte silnou touhu zaostřit a objasnit volné argumenty a neurčité pojmy, které bychom všichni setkání v novinových článcích, učebnice čtení a každodenní konverzace? Vy jste alespoň, jak zájem o výslech odpovědi jsou odpovědi na otázky? Výzkumný inženýr ve filozofii poskytuje náročný výzkumně orientovaný program, který vás připravuje k účasti na aktuálních diskusích v mezinárodní filozofické komunitě a rozvíjet vlastní příspěvky výzkumu do oboru. Filozofie je selektivní, dva roky, anglický jazyk, program, který klade důraz na aktivní účast ve výzkumu. Během svého studia, budete rozvíjet dovednosti, znalosti a zkušenosti potřebné k být úspěšný badatel - ať už vyrazíte na usilovat o doktorát filozofie (naši absolventi byli velmi úspěšní v zajištění PhD granty), nebo pokračovat v kariéře v jednom z mnoha oborů, které vyžadují klíčových výzkumných dovedností. Jako absolvent tohoto programu, budete moci přistupovat ke probíhající práce s analytickým důsledností, koncepční jasnosti, expresivní přesnost, přesvědčivé argumentace a horlivý vědomí historické perspektivy.... [-]


Magistr V Genderových Studií (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

V tomto dvouletém výzkumném Master in Gender Studies (před "pohlaví a etnického původu"), budete analyzovat a problematise různé strukturálně vložené pojetí o pohlaví a etnického původu, zatímco zvažuje další os rozdílu, jako je náboženství, věku a sexuality. [+]

Překonfigurovat konstrukce identity a rozdíly v síle v našem globalizovaném světě Jak gender, etnicita, třída, sexualita a věk přispívají k vytváření společenských identit? Jakou roli následující výkonové rozdíly mezi těmito hře v našem globalizovaném a zprostředkovaných světě? Jaká opatření byla přijata v minulosti a současnosti, aby se zabránilo diskriminaci a vyloučení? V tomto dvouletém výzkumném magisterském studiu v oblasti genderových studií (před "genderem a etnicitou") budete analyzovat a zabývat se různými strukturálně zakotvenými koncepcemi o pohlaví a etnickém původu, a to s přihlédnutím k dalším rozdílům, jako je náboženství, věk a sexualita. Spolu s akademickými pracovníky a ostatními studenty, představující různých vědních disciplín-sahat od antropologie do literární vědy, budete zkoumat genderové a rasové jevy ve vysoce interdisciplinární prostředí.... [-]


Magistr V Gender Studies

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht + 1 více

Náš magisterský program v oblasti genderových studií vám poskytuje interdisciplinární znalosti o těchto nástrojích, jakož i pokročilé analytické dovednosti. [+]

[-]

Magistr V Náboženských Studií

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Výzkumný magisterský program v oblasti náboženských studií je náročný výzkumně orientovaný program, který vás připravuje k účasti na současných debatách v mezinárodním společenství náboženských učenců a na to, abyste se na tomto poli podíleli. [+]

Prozkoumejte náboženství a jeho propojení se společností a kulturou

Zajímá vás v živém světě náboženství? Chcete studovat, jak posvátné texty takový jako bible nebo Koránu byly vytvořeny a interpretovány v průběhu věků? Chcete se pochopit, proč náboženské obrazy, stavby, oblečení a každodenní praxe často vyvolávají prudké debaty nebo dokonce násilné konflikty? Výzkumný magisterský program v oblasti náboženských studií je náročný výzkumně zaměřený program, který vás připravuje k účasti na současných debatách v mezinárodním společenství náboženských učenců a na to, abyste se na tomto poli podíleli.

Specializace

Program kombinuje pokročilé uzemnění v ústředních tématech a teoriích studia náboženství, s velkou šancí na specializaci. Můžete si vybrat a rozvíjet své konkrétní odborné znalosti ve vztahu k jednomu z klíčových výzkumných oblastí našeho ústavu.... [-]


Magistr V Umění A Společnosti

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht + 1 více

Náš magisterský program byl navržen tak, aby splňovaly naléhavou potřebu umění profesionály, kteří mají přísné teoretické a výzkumné dovednosti spojené s praktickými schopnostmi a akutní povědomí o současném stavu sektoru na místní i globální úrovni. [+]

Co to Master znamenat?

Příprava profesionálů v oblasti umění pro kulturní sektor budoucnosti Kulturní svět je ve stavu rychlé transformace v důsledku technologické inovace, urbanizace, ekonomické globalizace a stále více nepředvídatelné sociopolitické krajiny. Všechny aspekty umění - praxe, organizace, vedení, význam pro společnost, a internacionalizaci (v Evropě i mimo ni), - jsou ovlivněny touto transformací. Utrecht je Master of Arts and Society vás připraví působit jako vůdčí osobnost v globálních umění, média, a kulturním odvětví budoucnosti. Náš magisterský program byl navržen tak, aby splňovaly naléhavou potřebu umění profesionály, kteří mají přísné teoretické a výzkumné dovednosti spojené s praktickými schopnostmi a akutní povědomí o současném stavu sektoru na místní i globální úrovni. Jako student v tomto programu budete objevovat, například, dynamika a dilemata v rámci stávajícího hlavního proudu kultury a jeho vztah s rostoucím počtem "alternativních" kulturních zvyklostí, nové modely tvůrčího výroby a průmyslu, a stále rostoucí roli umění v sociální spravedlnosti.... [-]


Master in Applied Ethics

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht + 1 více

[+]

Budete také pochopit důsledky právních a politických rámců pro etické argumentace.

Náš mezioborový přístup Vám nabízí více způsoby vyšetřování, do aplikované etiky. Kromě studia filozofie, se dozvíte o kontextu, v nichž vznikají morální problémy a různé druhy analýz, které mohou být potřebné v různých kontextech. Budete také zkoumat, jak pohledy z různých oborů, může posílit etické reflexe a argumentace.

Mezinárodně orientovaný program a výzkum

Tento anglický učil, jednoroční magisterský program přitahuje zahraniční a holandské studenty s různými vědních oborů. Unikátní studentský sbor poskytuje širokou škálu kulturních pohledů, jehož prostřednictvím si můžete prohlédnout etická dilemata. ... [-]


Master in Art History of the Low Countries

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Budete studovat Nizozemské umění a architekturu, s přihlédnutím k jejich mezinárodním kontextu. Zveme vás k kriticky uvažovat o výrobě umění a architektury, a role patronátu; zkoumat důvody, proč tolik umělce do zahraničí, a jak se stali agenty v mezinárodním šíření teorie umění, styl a repertoár. Budete mít také možnost studovat další konkrétní témata, která se ztotožní s vašimi osobními zájmy. Naše úzké vazby s významnými uměleckými muzeí a dalších kulturních organizací a to jak v Nizozemsku, tak v zahraničí znamenají, že akademické a praktické činnosti jsou úzce propojeny.

Mezinárodní zkušenosti

Holandští studenti strávit semestr v hlavní muzea umění v zahraničí, zatímco studenti z jiných zemí, stáž na hlavní holandské nebo Vlámské umění muzea. K dnešnímu dni, naši studenti se zavázaly, že umístění na přibližně dvacet institucí v osmi různých zemích. Ať už je vaše volba, vaše stáž nebo studium v ​​zahraničí semestr být šité na míru vašim individuálním zájmům.... [-]


Master in Cultural History of Modern Europe

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht + 1 více

[+]

Part-time

Možnost na částečný úvazek umožňuje dokončit plný úvazek program, přes dva roky místo jednoho.

Po maturitě

Po absolvování magisterského studia v kulturních dějinách moderní Evropy, budete:

Mají dovednosti a znalosti k analyzovat a pochopit procesy formování identity v jejich kulturně-historického kontextu. Být vybaveny nástroji pro analýzu vztahu mezi podstatné skutečnosti a kulturních konstrukcí, mezi historických pramenů a lidových pohádek, a mezi historií, vzpomínky, a dědictví. Mají globální perspektivu a pochopit, jak evropské kulturně-historické vývoje se týkají zbytku světa.

Absolventi z našeho programu našli práci v muzeích a organizací, stejně jako v oblasti (sekundární) vzdělávání.... [-]


Master in History

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Posuzovala nejlepší v oboru

Keuzegids Master's Selection Guide 2015 Velmi uznávaný Keuzegids Master's Selection Guide 2015 zařadil Utrecht University History program jako nejlepší v oboru v Nizozemí.

Historie magisterský program vám nabízí školení vycházející z výzkumu v historii jako akademická disciplína. Naučíme vás, jak provádět výzkum, a my vás vyzvat, abyste rozvíjet své vlastní nápady na témata, dle vašeho výběru. Naše oddělení historie nabízí širokou škálu historických odborných znalostí ve čtyřech odborných oblastech:

politické dějiny kulturní dějiny historie mezinárodních vztahů a studií konfliktů Hospodářské a sociální dějiny ... [-]

Master in Intercultural Communication

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

INTERDISCIPLINARY

V průběhu jednoho roku magisterského vás připraví na mezinárodní profesi. Dozvíte se, jak analyzovat komunikační produkty a procesy, které jsou v vícejazyčných souvislostech mezinárodních organizací.

Můžete zvýšit zaměstnatelnost a obohatit svůj životopis. Dalo by se také zapsat do jednotlivých kurzů. Víme, že některé firmy a organizace jsou ochotni pomoci svým zaměstnancům věnovat studiu, například tím, že jim umožní navštěvovat přednášky v pracovní době.

Po maturitě Budete mít možnost dát komunikační teorie do praxe a úspěšně zefektivnit komunikační procesy. Budete získali jazyk a kultura konkrétní kompetence v němčině, angličtině, francouzštině, italštině, španělštině a holandštině. ... [-]

Master in International Relations in Historical Perspective

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Keuzegids Master's Selection Guide 2015 Velmi pokládaný Keuzegids Master's Selection Guide 2015 zařadil Utrecht University v mezinárodních vztazích v historickém pohledu program jako nejlepší v oboru v Nizozemsku. Elsevier Nejlepší studie Nejlépe hodnocený program V letošním průzkumu o nejlepší studie Elsevier studenti také hodnotili Mezinárodní vztahy jako nejlepší program.

Prozkoumejte složitých problémů v moderních mezinárodních vztazích

Přemostění historie a politologie

Politická teorie je důležitým nástrojem v analýze mezinárodní vývoj. Aby bylo možné plně porozumět tomuto vývoji však budete potřebovat širší historického hlediska. Nic není bez své historii - a zatímco historie se nikdy přesně neopakují, můžete hodně naučit od ní. Překonáním historie a politologie, mistr mezinárodních vztahů v historické perspektivě (IR / HP) nabízí důkladný vhled do obou světů.... [-]


Master in Media, Art and Performance Studies

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Blížíme této široké pole z řady srovnávacích a intermediálních perspektiv, se zaměřením především na dynamiku změn a výměny mezi médii, současné umění a výkonnosti v rámci kultury a společnosti v přechodu.

Budete vědět, jak zaměstnat intermediálního a historicky poučené srovnávací přístup pro studium vznikající média, umění a výkonnosti postupů, a jak používat a rozvoj výzkumných metodik vztahující se k této perspektivě.

Výzkumný magisterský je zaměřen na vynikajícím studentům jak z Nizozemska a zámoří, kteří mají zázemí v dějinách a teorii současného umění, nebo médium a výkon studií se zaměřením na divadla, tance, filmu, televizi a / nebo digitálních médií ,... [-]


Master Ve Starověkých, Středověkých A Renesančních Studií

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Náš výzkum magisterský program v Ancient, středověku a renesance studií se zaměřuje na interdisciplinární studium materiálu, sociální a intelektuální vývoj v Evropě (včetně Středomoří), od antiky přes středověku až po renesanci. [+]

Poznejte historii a kulturu GREAT pre-moderní civilizací

Náš výzkumný magisterský program ve starověkých, středověkých a renesančních studiích se zaměřuje na interdisciplinární studium hmotného, ​​sociálního a intelektuálního vývoje v Evropě (včetně oblasti Středomoří) od starověku přes středověk až po renesanci. Během tohoto dlouhého období se můžete soustředit na své akademické zájmy výběrem jedné z následujících skladeb:

Starověké Studies Středověké studie Středověké Celtic Studies Renesanční studie

V každé stopě, budete pracovat s podklady v původních jazycích, včetně rukopis. Starověké Studies dráha má velký zájem o archeologii. Středověké a renesanční studie studia skladby jdou nad rámec pouze historickým přístupem tím, že zahrnuje kurzy literatury, lingvistiky, dějin umění, muzikologie, a historie. Ve středověkých studiích se můžete specializovat na středověké dějiny, středověké dějiny umění, středověkou literaturu nebo středověkou muzikologii . Středověké Celtic Studie kombinuje literární studie s historickými lingvistiky. Přečtěte si více o stopy. Program je obohacen o výzkumu prováděného lektory, kteří jsou mezinárodně uznávaný v oblastech jejich odbornosti. Doporučujeme vám pracovat po boku lektorů na výzkumných projektech, a můžete strávit semestr v zahraničí v jedné z mnoha univerzit, se kterými máme výzkumné odkazy. Po dokončení studia, přibližně 50 procent absolventů pokračovat provést PhD, a to buď v Nizozemsku nebo v zahraničí.... [-]


Master V Nových Médiích A Digitální Kultuře

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht + 1 více

Během jednoho roku magisterského programu v nové mediální a digitální kultury, budete ponořit do mnoha aspektech, co to znamená žít ve věku nových médií. Pod vedením mezinárodního týmu zkušených vědců, budete pomáhat s aktuálními výzkumných projektů a naučit se kriticky uvažovat o tom, jak jsou dnešní kultury utvářeny hry, sociální média, internetový aktivismus, aplikace, datové vizualizace, mobilní zařízení, algoritmy, a participativní plošiny. [+]

Posoudit Významy a účinky nových médií

Nová média produkované obrovské a rychle se rozvíjejících kreativních a průmyslové aplikace se staly důležitou součástí mnoha každodenních činností. Chtěli byste, aby prozkoumala, jak se mění náš každodenní praxe a kultury? Během jednoročního magisterského programu v oblasti nových médií a digitální kultury se budete ponořit do mnoha aspektů toho, co znamená žít ve věku nových médií. Pod vedením mezinárodního týmu zkušených vědců, budete pomáhat s aktuálními výzkumných projektů a naučit se kriticky uvažovat o tom, jak jsou dnešní kultury utvářeny hry, sociální média, internetový aktivismus, aplikace, datové vizualizace, mobilní zařízení, algoritmy, a participativní plošiny. Budete také dokončení výzkumného stáž, které doplní vaše teoretické znalosti s hands-on praxi. Tím se aktivně účastní probíhajícího výzkumu, budete vybudovat rozsáhlou síť mezinárodních spojů, které vám pomohou začít slibnou kariéru. Středně velké skupiny studentů, individuální konzultace a možnost podílet se na mezinárodních výzkumných projektech vám s mnoha způsobů, jak rozvíjet své dovednosti, prozkoumat své zájmy, a dosáhnout cenné akademické a osobní výsledky. Náš dynamický a aktivní komunita studentů, absolventů a učenci poskytuje širokou škálu mimoškolních aktivit a přístup k rozsáhlé síti z praxe, mediální umělce, politiky, podnikatele a aktivisty z nejrůznějších pramenů digitální kultury.... [-]


MSc

Magister V Kulturní Antropologii: Sociokulturní Transformace

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Tento dvouletý magisterský má silné mezinárodní zaměření, a to vás seznámí s komplexní souhry kulturní rozmanitosti a moci v Africe, Asii, Latinské Americe a Karibiku. Budete provádět etnografické práce v terénu v zahraničí. [+]

Kulturní rozmanitost v propojeném světě

Navzdory silným globalizačním silám se společenská a kulturní stejnost nezvyšuje. Napájecí napětí a násilné konflikty přetrvávají, a dokonce i vybuchnout. Proč? Chcete-li odpovědět na tuto otázku, musíme antropologický rozbor vztahu mezi kulturní rozmanitosti a výkonu v rámci procesu sociokulturní transformace. Magisterský program v oblasti kulturní antropologie: Sociokulturní transformace vás vybaví znalostmi a dovednostmi pro tuto analýzu.

International práce v terénu

Tento dvouletý magisterský má silné mezinárodní zaměření, a to vás seznámí s komplexní souhry kulturní rozmanitosti a moci v Africe, Asii, Latinské Americe a Karibiku. Budete provádět etnografické práce v terénu v zahraničí.... [-]


Magister V Zemské Struktuře A Dynamice

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

V Master in Země struktura a dynamika programu, budete zkoumat složení, strukturu a vývoj zemské kůry, pláště a jádra. Během tohoto dvouletého programu se naučíte propojit Geologické, geofyzikální, geochemické a geodetických pozorování provedených u zemského povrchu fyzikálními procesy působící v rámci planety. [+]

STUDIE procesy při nebo v blízkosti zemského povrchu

V magisterském programu Struktura a dynamika Země budete zkoumat složení, strukturu a vývoj zemské kůry, pláště a jádra. Během tohoto dvouletého programu se naučíte propojit Geologické, geofyzikální, geochemické a geodetických pozorování provedených u zemského povrchu fyzikálními procesy působící v rámci planety.

Specializovat na nějakém aspektu Solid vědy o Zemi

Program kombinuje fyzika, chemie, matematika, geologie a terénní studie k řešení, jak pevná Zemní práce. To vám umožní specializovat na prakticky jakémkoli aspektu pevného vědu o Zemi, od teoretických geofyziky na čisté geologie a geochemie. Mnoho studentů si vybrat kombinaci geologie, geofyzika zaměření.... [-]


Magistr In International Management

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Tento magisterský program je navržen tak, aby vám znalosti, pochopení a dovednosti nezbytné pro profesní kariéru v oblasti mezinárodního managementu. Ty se budou aktivně podílet na významných výzkumných projektech, vést svůj vlastní výzkum, prezentovat své výsledky, a napsat krátké eseje a diplomovou práci. [+]

V současné době je většina firem fungovat v mezinárodním měřítku. Některé firmy dělat jen některých regionálních vyvážející, jiní mají rozsáhlé prodejní operace na zahraničních trzích a odebírat jejich vstupy z celého světa.

MSc in International Management vlaky pracovat v globálním podnikovém prostředí, zabývající se otázkami, jako je globální marketing a finance, řízení dodavatelského řetězce, interkulturní management, a strategie pro vstup na zahraničních trzích. Magisterský program nabízí příležitostný kontakt s vedoucí podniku a umístí akademický ekonomický výzkum v rámci manažerského rozhodování v mezinárodních firmách. Kurzů a praktických projektů se zaměřením na obchodní analýzy a poradenství vám nabízí příležitost k posílení své profesní dovednosti potřebné pro kariéru v mezinárodním prostředí. Jako absolvent, budete dobře připraveni na celou řadu různých (mezinárodních) pracovních příležitostí v oblasti poradenství, obchodní strategie a rozvoje, řízení firemní venture a začínající podniky.... [-]


Magistr Na Povrchu Země A Vodu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Zemském povrchu a program, voda připravuje studenty kvantitativně studovat přírodní a člověkem vyvolané fyzikální a chemické procesy, vzory a dynamiku kontinentálních a pobřežních systémů Země, stejně jako jejich reakcí na globální změny. [+]

PROZKOUMEJTE procesy při nebo v blízkosti zemského povrchu

Magisterský program v oblasti Země a voda zahrnuje studium přírodních a lidských fyzikálních a geochemických procesů, vzorků a dynamiky kontinentálních a pobřežních systémů Země. Tento dvouletý program vám poskytuje znalosti, které jsou nezbytné pro řízení planetu udržitelně, garantovat dostupnost zdrojů pro budoucí generace, a pochopit, a odvrátit přírodních nebezpečí. Hlavním předmětem oblasti, které bude studovat skládat z dynamiky pobřežních a říčních systémů, (zeměpisných) hydrologických procesů, sanace podzemní vody, degradace půdy v suchých zemích a horských oblastí, přírodních rizik, a vývoj delta na sté výročí a delších časových měřítcích. Můžete si vybrat jeden ze čtyř stop na základě svých zájmů v této oblasti:... [-]


Magistr Na Zemi, životě A Klimatu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Na našem magisterském programu v oblasti Země, života a klimatu se seznámíte se základními procesy, které regulují minulost, současnost a budoucí dynamiku sedimentárních systémů, biodiverzitu a klima, stejně jako jejich vývoj. [+]

PROZKOUMEJTE procesy, které ovlivňují život na Zemi, a jeho PROSTŘEDÍ

Na našem magisterském programu v oblasti Země, života a klimatu se seznámíte se základními procesy, které regulují minulost, současnost a budoucí dynamiku sedimentárních systémů, biodiverzitu a klima, stejně jako jejich vývoj. Tento dvouletý program vám poskytne znalosti, které potřebujete k pochopení změny klimatu a jejího dopadu na přírodní prostředí, jako jsou půdy, sedimenty, jezera, podzemní vody, mokřady, ústí řek a oceány. Mezi hlavní témata bude studovat zahrnovat vývoj života, rozvoj sedimentárních pánví, zdroje uhlíku a propadů, bio-geochemického a geochemické snímání otisků prstů sedimentárních procesů / prostředí, a rekonstrukce klimatu. Můžete si vybrat jednu ze čtyř skladeb na základě vašich konkrétních zájmů:... [-]


Magistr Ve Vodních Vědách A řízení

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Dvouletý magisterský program ve vodním vědě a řízení vám poskytne detailní znalost moderních technik vodohospodářských a vodních politik z hlediska udržitelného rozvoje. [+]

Přispět k udržitelnému hospodaření s vodními

Dvouletý magisterský program ve Vědě o vodě a managementu vám poskytne hluboké znalosti o moderních vodohospodářských technikách a vodohospodářských politikách z hlediska udržitelného rozvoje. Získáte znalosti o úloze vody v souvislosti s lidstvem a přírodou, stejně jako společenský dopad intervencí v koloběhu vody.

Hospodaření s vodou v širším kontextu

Program se integruje znalosti z přírodních a společenských věd v reakci na vznikající potřeby v této oblasti. Trendy, jako je udržitelný rozvoj, zapojení zainteresovaných stran, a ekonomické odpovědnosti stále více komplikuje úkoly vodohospodáře. To vyvolalo potřebu pro vodohospodáře s širokým společenským zaměřením na vodohospodářské problémy, vedle pracující a ve spolupráci s více tradičními a technická voda manažerů. Přírodní vědy pozadí, schopnost dobře pracovat jako součást týmu, a vášeň pro vodní hospodářství vám pomůže uspět v tomto programu. Program Water Science a management je vynikající volbou pro vás, pokud máte zájem jak o vědeckou analýzu vodovodního systému a aplikace vody vědy v integrovaných a složitých společenských problémů, které se vyskytují v současné hospodaření s vodou.... [-]


Magistr V Experimentální Fyzice

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Oblast experimentální fyziky nabízí jedinečné vědecké a technologické výzvy. Jako student v magisterském programu Experimentální fyzika získáte pokročilé školení v základních vědeckých teoriích, které popisují svět kolem nás. Budete zkoumat návrh a použití pokročilých přístrojů potřebných ke studiu těchto teorií. [+]

Prozkoumejte interakci základního a aplikovaného výzkumu

Oblast experimentální fyziky nabízí jedinečné vědecké a technologické výzvy. Jako student v magisterském programu Experimentální fyzika získáte pokročilé školení v základních vědeckých teoriích, které popisují svět kolem nás. Budete zkoumat návrh a použití pokročilých přístrojů potřebných ke studiu těchto teorií.

Co se naučíte

Budete přicházet do kontaktu s popředími technologiemi detekce částic, jako jsou detektory Si-pixel s mimořádně vysokou granulometrií a vysoce výkonnými výpočetními technikami, stejně jako nejmodernější sestavy pro laserové chlazení a kondenzaci Bose-Einstein. Naučíte se také využít pokročilých technik pro analýzu dat a modelování počítačů.... [-]


Magistr V Historii A Filozofii Vědy

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Naučíte se rozvíjet a zkoumat historické nebo filozofické výzkumné otázky. [+]

LONG-TERM pohledy na vědu a společnost

HPS byl dvakrát souzen'best v category' národní mistr vedení (Keuzegids Masters): v kategorii "Věda a politika" (beta en beleid, 2012), a v kategorii "filozofie" (Wijsbegeerte, 2013). Osnovy zahrnuje kurzy na vybraných předmětů v:

Dějiny vědy a humanitních oborů Filozofie vědy a humanitních oborů Základy fyziky Základy matematiky a logiky

Naučíte se rozvíjet a zkoumat historické nebo filozofické výzkumné otázky.

[-]

Magistr V Hospodářské Politice

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

MSc v oboru Hospodářská politika vám poskytne zvukových teoretických vědomostí a pokročilých analytických dovedností potřebných pro práci ve složité, náročné a důležité oblasti hospodářské a veřejné politiky. [+]

Jaké jsou hlavní úkoly vlády v tržní společnosti založené. Jak se vypořádat s dlouhodobými výzvami nových technologií, demografické posuny a změny životního prostředí? Jsou naše současné důchodové a zdravotní systémy dostatečně silná, aby vyrovnat se stárnoucí populací? Jaké politiky jsou potřebné k dosažení environmentální udržitelnosti a kdo je zodpovědný za podniknutí opatření? Pokud jste silně motivováni, aby přispěly ke spravedlivé a účinné rozhodování v hospodářské politiky, magisterského v hospodářskou politiku na univerzitě v Utrechtu School of Economics (použití) je tou pravou volbou pro vás. MSc v hospodářské politice se zabývá komplexními společenskými otázkami se zaměřením na úlohu vládních politik, od organizace péče a poskytování sociálního pojištění po politiky udržitelného růstu. ... [-]


Magistr V Kulturní Antropologii: Udržitelná Občanství

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Tento magisterský program vás bude trénovat k práci jako akademický profesionál. Spolu s klasickými metodami a dovednostmi vám program umožňuje získat dovednosti aplikované a zaměřené na praxi, které vám umožní flexibilně přepínat nebo integrovat vědeckou teorii a antropologickou odbornou praxi. [+]

Prozkoumat vztah mezi občanství, kulturní rozmanitost a sociální udržitelnosti.

Násilné protesty proti fotbalovému mistrovství světa v roce 2014 v Brazílii, hnutí Occupy v Madridu a New Yorku a společenské nepokoje a protesty z Káhiry do Kyjeva - tento vývoj držel svět ve své ruce a přiměl vlády, aby uznaly hlasy svých občanů. Malých ostrovních rozvojových států, jako jsou Aruba a Tuvalu, jsou průkopníky v přechodu k udržitelnému hospodářství a sociální péče. V přechodných městech v Nizozemsku a jinde, aktivní občané restrukturalizaci své vlastní životní prostředí a "participativní společnost", udržitelnější a sociální. Svět byznysu se také objevil koncept udržitelného a společensky odpovědného podnikání. Udržitelnost není jen o životní prostředí, klima, nebo ekonomiku. Sociální složka také vyžaduje pozornost - a vyžaduje aktivně zapojit občany do různých pozicích. Jejich role sahají od sociálních občany, aby hráči v politickém rozhodování, a od spotřebitelů pečovatelů pro zdraví a životní prostředí. V magisterském studijním programu "Kulturní antropologie: Udržitelné občanství" budete studovat tento vývoj a občanská iniciativa prostřednictvím zaměření na trojúhelník lidí, planety a zisku.... [-]


Magistr V Lidské Geografii

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Lidská geografie je nový magisterský program, který začíná v září roku 2017. Vychází z bývalých programů ekonomické geografie a městské geografie. [+]

Mistr v humanitní geografii

NOVÝ PROGRAM S PEVNÁ NADACE

Human Geography je nový magisterský program, který začíná v září roku 2017. Vychází z bývalých programů ekonomické geografie a městské geografie. Můžete se specializovat na jedno ze dvou polí výběrem stopy:

Městská geografie: sousedství a rezidenční dynamika Městská geografie: Denní život a veřejné prostory Hospodářská geografie: Business & Location Hospodářská geografie: regionální rozvoj a politika MĚSTO A MĚSTSKÉ REGIONY: PŘÍLEŽITOSTI A ZÁLEŽITOSTI

Městské regiony jsou bublající, dynamická místa, kde se lidé spojují a vytvářejí nové nápady. Jsou chovným důvodem pro inovace a hospodářský růst. Mnoho lidí se stále pohybuje do města, pronásleduje jejich sny: pro náročnou kariéru, příjemné životní prostředí, veškeré vybavení v dosahu. A kromě místních obyvatel, velké množství turistů navštíví město hledat zábavný pobyt. Neustálý městský růst v rostoucí globální ekonomice má jak vítěze, tak poražené. Na jedné straně existují začínající podniky, které se rozšiřují, aby se staly velkými společnostmi. Zatímco na druhé straně existují tradiční společnosti, které podléhají globální konkurenci. Jak můžeme vysvětlit úspěch a neúspěch? Rozvoj měst také vede k velké rozmanitosti lidí a životního stylu, které zajišťují prosperující společenství. Přesto existují také místa, kde se prostorové a sociální nerovnosti odhalují mezi komunitami. To má za následek nepříjemné životní prostředí a propadlé čtvrti. Jak dýcháte nový život do těchto komunit? V magisterském studijním programu Lidská geografie se dozvíte, jak jsou vzájemně propojeny městské a ekonomické otázky. Jako student magisterského studia v oblasti lidské geografie budete studovat město a jeho ekonomický vývoj z různých akademických perspektiv a... [-]


Magistr V Matematických Vědách

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

V našem magisterském programu v matematických vědách se budete věnovat základním aktivitám matematiky, objevovat nové vzorce a vztahy a učit se vytvářet modely s předpovědní silou. Chcete vědět více? Připojte se k našemu Webinaru dne 13. března 2018. Další informace naleznete na stránce uu.nl/masters/webinar-week [+]

Zvědavý na tento program? Připojte se k naší webové škole 13. března 2018! Další informace naleznete na stránce uu.nl/masters/webinar-week

Prozkoumejte křižovatku základního a aplikovaného výzkumu

V našem magisterském programu v matematických vědách se budete věnovat základním aktivitám matematiky, objevovat nové vzorce a vztahy a učit se vytvářet modely s předpovědní silou. Budete také studovat vědu struktur v rámci různých odvětví fyzikálních věd. Naše fakulta matematických věd vám nabízí univerzální, internacionalizované učební prostředí na křižovatce základního a aplikovaného výzkumu. Program můžete přizpůsobit výběrem jedné z následujících osmi stop:... [-]


Magistr V Mořských Vědách

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Jako součást svého dvouletém magisterském studiu v mořské vědy, se dozvíte, jak mořské systémy a procesy fungují přirozeně - a jak se mění do lidského zásahu. Program nabízí multidisciplinární informace nejmodernější v této rychle se rozvíjející oblasti. [+]

Přispívat k udržitelnému využívání mořských a oceánských zdrojů

Moře a oceány hrají důležitou roli v našich day-to-day život, a více než 65% světové populace žije nebo pracuje v pobřežních oblastech. Vital pro naši ekonomiku a zdraví - stejně jako pro klima, jídlo, a biologické rozmanitosti - Moře a oceány mají obrovský společenský význam. Nicméně, oceány se rychle mění as lidmi způsobené znečištění a emise CO2 vést ke globálnímu oteplování a okyselování oceánů. Dopad na organismy, oceánu chemie a proudy na zkrat na velmi dlouhou dobu, je nejistý, ovlivňuje i podnikání a politiky. Jako součást dvouletého magisterského studijního programu Marine Sciences se dozvíte, jak mořské systémy a procesy fungují přirozeně - a jak se mění prostřednictvím lidského zásahu. Program nabízí multidisciplinární informace nejmodernější v této rychle se rozvíjející oblasti.... [-]


Magistr V Obchodní Informatice

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Master in Business Informatics kombinuje teorii, metody a techniky od podnikání a organizační vědy s nástroji a postupy informační a výpočetní vědy. Náš interdisciplinární přístup řeší klíčové problémy organizací a obchodních manažerů na celém světě. Chcete vědět více? Připojte se k naší webové škole 13. března 2018! Další informace naleznete na stránce uu.nl/masters/webinar-week [+]

Zvědavý na tento program? Připojte se k naší webové škole 13. března 2018! Další informace naleznete na stránce uu.nl/masters/webinar-week

STAVEBNÍ MOSTY MEZI IKT A OBCHODEM

Master in Business Informatics kombinuje teorii, metody a techniky od podnikání a organizační vědy s nástroji a postupy informační a výpočetní vědy. Náš interdisciplinární přístup řeší klíčové problémy organizací a obchodních manažerů na celém světě. Úspěšné sladění IKT s podnikovými procesy organizace vyžaduje jak technologický, tak i manažerský dohled. V tomto programu se můžete specializovat na jednu z následujících tří kariérních oblastí:

ICT researcher (PhD) - připravuje se na kariéru jako vědec a zaměřuje se na výzkum inovací v informačních vědách.... [-]

Magistr V Oblasti Migrace, Etnické Vztahy A Multikulturalismu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Program se zaměřuje na tyto témata z předpokladu, že je zásadní pro rozvoj vhodných politik a zásahů v pluralitní společnosti systematické pochopení prekurzorů a procesy migrace a integrace. [+]

Zjistit, integrace imigrantů a důsledky kulturní rozmanitosti

Proč lidé migrují? Jak se přistěhovalci integrovat a vyvíjet (nový dual), kulturních identit? Jak se hostitelská společnost reagovat na imigranty? Proč a kdy se etnické a náboženské rozdíly vedou ke konfliktům a nedorozuměním? Jaké jsou důvody pro předsudkům a rasismu a jak lze tyto negativní reakce minimalizovat?

Témata vysokého společenského významu

V tomto magisterském programu v oblasti migrace, etnických vztahů a multiculurismu se zaměříte na otázky významného společenského významu a politické relevance, které se týkají:

mezinárodní migrace integrace a kulturní identity rozvoj etnické vztahy řízení kulturní rozmanitosti ... [-]

Magistr V Oboru Výpočetní Techniky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

V magisterském programu Computing Science se seznámíte s pokročilými koncepty, metodami návrhu softwaru, technikami řešení problémů a analytickými dovednostmi potřebnými pro vytváření informačních systémů a aplikací pro naši rozmanitou společnost. [+]

Informovanost v různorodé společnosti

Softwarové systémy nám umožňují dělat věci, které by jinak byly obtížné, časově náročné nebo dokonce nemožné. V magisterském programu Computing Science se seznámíte s pokročilými koncepty, metodami návrhu softwaru, technikami řešení problémů a analytickými dovednostmi potřebnými pro vytváření informačních systémů a aplikací pro naši rozmanitou společnost. V rámci programu můžete vybrat jednu ze čtyř skladeb:

Programovací technologieNávrh a analýza algoritmuPokročilé plánování a rozhodováníAlgoritmická analýza dat

Program je zaměřen na výzkum. Budete zkoumat teorie a techniky v oblasti výpočetní techniky a designu vědy, stejně jako podílet se na výzkumu, který bude probíhat v oblasti.... [-]


Magistr V Oboru Vědy A Podnikového Managementu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Naše Master of Science a řízení podniků (SBM), vám nabízí jedinečnou školení, které vám umožní převést zajímavých myšlenek v inovativní produkty. [+]

Propojit svět vědy a obchodu

Firmy a akademické instituce potřebují odborníky s dovednostmi pro správu a znalostí trhu náročné produkty, stejně jako solidní znalosti vědeckých zásad, na nichž produktů a procesů. Náš Master of Science a Business Management (SBM) vám nabízí jedinečný výcvik, který vám umožní překládat zajímavé myšlenky do inovativních produktů. Spolupráce mezi univerzitami a podniky zvýší až v příštích letech, a poskytuje tak zajímavých pracovních příležitostí souvisejících s přenosem znalostí a vývoj produktů. Náš studijní program umožňuje absolventům bakalářského studia v životě, přírodní nebo technické vědy, aby spojily své vášně pro vědu a obchod. Program zařídíme se znalostí a nástrojů pro identifikaci, řízení, a překonat problémy, které vznikají v každé fázi inovačního procesu.... [-]


Magistr V Pedagogických Vědách

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht + 1 více

V tomto magisterském programu se naučíte rozvíjet, vyhodnocovat a zlepšovat procesy učení a učební prostředí z různých teoretických perspektiv. [+]

Lepší vzdělávání a odborná příprava pro všechny jsou nesmírně důležité, pokud jde o rozvoj naší společnosti. V tomto magisterském programu se naučíte rozvíjet, vyhodnocovat a zlepšovat procesy učení a učební prostředí z různých teoretických perspektiv. Budete to dělat pomocí nejmodernějších metod a přístupů v několika různých kontextech; od učebny až po neziskové a komerční odvětví a se zaměřením na lidi ve všech fázích života. To znamená, že osoba, která učí, může být žák, student nebo zaměstnanec, ale také lektor, vychovatel nebo trenér, v závislosti na kontextu.

[-]

Magistr V Pedagogických Vědách: Učení V Interakci

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Chcete oddělit a pochopit složité interakce rozvoje, vzdělávání a učení? Chceš o tom, jak procesy v kontextu vzdělávání se týkají kognitivní a sociální rozvoj dětí, mládeže a dospělých? Program Magisterský v pedagogických věd: Učení v interakci vás zve k řešení těchto témat a další. [+]

Nikdy jsme se učit sami. Vždy Učíme se interakcí s někým nebo něčím.

Prozkoumejte složitost kognitivních a společenských učebních procesů Chcete rozdělit a pochopit složitou interakci vývoje, vzdělávání a učení? Chceš o tom, jak procesy v kontextu vzdělávání se týkají kognitivní a sociální rozvoj dětí, mládeže a dospělých? Program Magisterský v pedagogických věd: Učení v interakci vás zve k řešení těchto témat a další. Vzdělání může být někdy nudné a neefektivní. Můžeme změnit, že prostřednictvím uznání a rozvíjet koncept, který jsme nikdy naučit sami. Vždy Učíme se interakcí s někým nebo něčím, jako je například:... [-]


Magistr V Sociologii A Sociální Výzkum

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

V magisterském studijním programu v sociologii a sociální výzkum, naučíte se vyvíjet testovatelné vysvětlení důležitých společenských jevů pomocí state-of-the-art sociální teorii, empirický výzkum a analýzu dat. [+]

Prozkoumejte Tisk společenských otázek

Jak se sociální sítě vznikají a vyvíjejí se? Jak se mají vliv sociálního kapitálu, důvěry a spolupráce? Co je příčinou nerovnosti mezi muži a ženami na trhu práce? Proč přistěhovalci mají vyšší míru nezaměstnanosti a hůře placená místa? V magisterském programu Sociologie a sociální výzkum se naučíte rozvíjet ověřitelné vysvětlení důležitých sociálních jevů pomocí nejmodernější sociální teorie, empirického výzkumu a analýzy dat.

Výzkumný problém řízený na sociální soudržnost a nerovnosti

Jako student na tohoto mistra, bude zabývat hlavními sociologického výzkumu otázek týkajících se sociální soudržnosti (solidarity) a nerovnosti. Řešení těchto otázek vyžaduje, abychom k přijetí interdisciplinární přístup. Tento program je úzce spjat s výzkumným programem oddělení sociologie a je zakotven v Interuniversity Center for Teorie a Metodologie společenských věd (ICS).... [-]


Magistr V Sociální, Zdravotní A Organizační Psychologie

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Projekt x stranami organizován prostřednictvím Facebooku. Nezdravé stravovací návyky. Pracoviště šikana. Ačkoli širokou škálu otázek, stejné pravidlo platí pro všechny z nich: jde o to, jakým způsobem lidé ovlivňují navzájem chování. V tomto magisterském studijním programu, budete studovat lidské chování a změny chování v oblasti sociální, zdravotní nebo organizační kontext. [+]

"Prostě to udělej!" S pomocí reklamních kampaní se firmy snaží prodat své výrobky. Co funguje a co ne? Projekty X organizované prostřednictvím Facebooku. Nezdravé stravovací návyky. Pracoviště šikana. Ačkoli širokou škálu otázek, stejné pravidlo platí pro všechny z nich: jde o to, jakým způsobem lidé ovlivňují navzájem chování. V tomto magisterském studijním programu, budete studovat lidské chování a změny chování v oblasti sociální, zdravotní nebo organizační kontext.

Skladby

Během tohoto magisterského programu bude vybrat mezi následujícími třemi drahami:

Sociální Vliv: o sociální vliv změny chování a přístupu Podpora zdraví: o zlepšení chování související se zdravím Práce a organizace: o fungování a kvalitní život jednotlivců i týmů v organizacích ... [-]

Magistr V Sociální A Zdravotní Psychologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Dvouletý učební plán zahrnuje více hledisek v rozsahu od betonu (neuroscientific a sociální poznávací výhledu) na globální perspektivy (vztahy, dobré životní podmínky a zdraví). [+]

Zjistit, jaké sociální a zdravotní aspekty regulace chování

Jak odolat podněty (jako chamtivost a chuť k jídlu), na podporu lidských spolupráci a udržovat zdravý životní styl? Jak vyrovnat se sociálními a zdravotními hrozbami, aby se zabránilo nebo obnovit ze stresu a úzkosti? Jak peníze vliv na náš společenský a pracovního života? Magisterský program v sociální a zdravotní psychologii vám vybaví nástroje a znalosti k analýze témat týkajících se kontroly lidského chování pro přínosy sociální interakce a zdraví. Během svého studia, budete zkoumat vedoucí teorie a koncepty a jejich propojení s různými obory. Dozvíte se také, využívat a rozvíjet metody špičkového výzkumu prostřednictvím účasti na probíhajících projektech, kde se získají zkušenost v oblasti výzkumu ve studiu regulace chování.... [-]


Magistr V Teoretické Fyzice

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Tento výzkum magisterský studijní program v teoretické fyziky je bránou k porozumění fascinující svět fyziky, sahat od nepředstavitelně malých měřítcích elementárních částic až po obrovské rozměry našeho vesmíru. [+]

Výzkumný magisterský studijní program v teoretické fyzice je vaší branou k pochopení fascinujícího světa fyziky, od nepřekonatelně malých stupnic elementárních částic až po rozsáhlé rozměry našeho vesmíru. Náš vysoce hodnocené výzkumný program zařídíme se znalostmi a dovednostmi k popisu časoprostor a elementárních částic, stejně jako makroskopické a mikroskopické jevy kvantové a měkké hmoty.

Cíl programu

MSc z teoretické fyziky poskytuje studentům široký přehled o metodách a tématech v teoretické fyzice a učí je pracovat nezávisle v určité sub disciplíně oboru. Studenti se také naučí prezentovat a diskutovat o jejich práci, a to jak ústně i písemně, a zaujmout kritický postoj k existující literatury. Náš program nabízí vynikající příprava pro další výzkumné studie ve fyzice, nebo kariéru v mezinárodním trhu práce. Dvě třetiny našich absolventů pokračovat k výzkumu PhD úrovni buď na univerzitě v Utrechtu, nebo na jiných prestižních institucích po celém světě.... [-]


Master in Applied Cognitive Psychology

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Jako osoba s magisterským vzděláním budete mít také vynikající slovní a písemné komunikační dovednosti pro komunikaci s nejrůznějšími publikami.

Zákonný poplatek - 2018-2019: 2 060 EUR (NL a EU / EEA); Institucionální poplatek - 2018-2019: 10 512 EUR (NL a EU / EHP) a 15 575 EUR (mimo EU / EHP). Další informace naleznete na internetových stránkách instituce.

[-]

Master in Artificial Intelligence

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Studenti si mohou vybrat ze tří skladeb:

Agenti Kognitivní zpracování Úvaha

Výběr ze široké nabídky kurzů si můžete přizpůsobit program svým osobním zájmům v rámci umělé inteligence.

Cíl programu

Jako absolvent programu Artificial Intelligence budete mít pevné pochopení logických, filosofických a kognitivních základů výzkumu AI. Budete mít také dobrý přehled o hlavních AI technik a důkladné znalosti o tom, jak používat tyto techniky alespoň v jedné z oblastí v rámci multi-agentních systémů, argumentace, nebo kognitivní zpracování. Kromě toho budete mít dovednosti provést výzkum AI v akademickém nebo výzkumném a vývojovém prostředí a zjistit, jak mohou technologie inteligentních technologií poskytovat inteligentní řešení problémů IT ve firmách a organizacích.... [-]


Master in Banking and Finance

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Univerzitě v Utrechtu MSc v oboru bankovnictví a financí je výborný základ pro mnoho pozic v rámci mezinárodních firem. Tento program vlaky, abyste se stali efektivní ekonom důkladné pochopení souhry mezi finančními institucemi a mezinárodní kapitálové trhy. Budete rozumět jasně praktický dopad finančního odvětví na lidi na světě, pomocí přístupu k managementu, který bere širší společenský pohled v úvahu. Jako absolvent, budete pro celou řadu různých kariéru ve finančních institucích nebo finančních služeb, jako je průmysl (mezinárodních) bank, investičních fondů, pojišťovacích společností, penzijních fondů nebo regulátorů finančního trhu dobře připraveni.... [-]


Master in Bio Inspired Innovation

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Můžete se stát biolog při návrhové stolu a usnadňují inovace, které se své lekce z přírody. Stanete se profesionálním, který přispívá k přechodu na kruhové hospodářství s Bio Inspired inovace.

Inovace, výzkum a DESIGN

Tento magisterský program navazuje na vynikající výzkumu na Přírodovědecké fakultě a odkazy výzkumné poznatky k řešení společenských a obchodních výzev. První rok je výzkum založený, zatímco druhý ročník se zaměřuje na využívání poznatků výzkumu v oblasti inovací. V prvním roce budete součástí pokročilé výzkumné prostředí, které odkazují na vaší oblasti odborných znalostí (hlavní výzkumný projekt). Naučíte se nastavit a provádět výzkum a diskutovat a nahlásit jeho výsledků. Navíc vám začne prozkoumat a dozvědět se o multi-disciplinární inovací, Collaborative Business modelování a design. Budete navštěvovat semináře a workshopy, z nichž některých se bude organizovat sami, které vám umožní připravit na druhý rok. Ve druhém roce se dostanete do hloubky poznání biomimikry a dalších konstrukčních a inovačních metod prostřednictvím kurzů a stáže.... [-]


Master in Business Development and Entrepreneurship

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Master of Business Development a podnikání poskytuje analytické nástroje a dovednosti pro rozvoj nového podnikání v ustavených a nových organizacích. Program poskytuje i vědecké poznatky a praktické dovednosti potřebné pro identifikaci a využívání nových příležitostí, při vytváření nové hodnoty a blahobyt pro všechny zúčastněné strany. Důraz je kladen na rozvoj rizikového, jakož i na podnikatelský trh pomocí spoluvytváření se zákazníky a konstrukčního myšlení. Navíc, tam je silný důraz na získávání a správu (rizikový) kapitál.

MSc v oboru Business Development a podnikání vás trénuje, aby se stal odborníkem ve vytváření prostředí, v němž mohou nové podniky uchytit a vzkvétat. Tyto znalosti je velmi vyhledávaná v rozvoji podnikání funkcí (včetně inovace, marketing a finance) ve velkých (nadnárodních) korporací. Totéž platí v podnikatelských týmech, start-up a různé další funkce ekonomického rozvoje.... [-]


Master in Climate Physics

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Složitá povaha práce vyžaduje od začátku pokročilé matematické dovednosti. Budete stavět na tomto základu tím, že přidá specializované teoretické, observační, a výpočetní znalosti a dovednosti týkající se ovzduší, meteorologie, oceány, kryosféru (led), a biosféru. Kromě toho budou vaše instruktoři vás vybízíme k rozvíjet kritický postoj k vašim výsledkům výzkumu a své základní předpoklady.

Naše pedagogičtí pracovníci jsou přední odborníci z pěti výzkumných oblastí zahrnutých Institutem pro námořní a výzkum atmosféry Utrechtu (IMAU):

Ocean Circulation a klima Fyzikální oceánografie na pobřežní zóny Atmosférické Dynamika a hydrologického cyklu Ice a klima PROGRAM CÍL ... [-]

Master in Clinical Child, Family and Education Studies

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Tento magisterský vám umožní rozvinout se do akademické Professional. Vyzbrojeni vědeckými poznatky a dovedností, budete dávat rady, podporu, léčbu a pokyny týkající se problematických otázek s výchovou dětí. [+]

Myslíte si, že je to fascinující, aby prošetřila, jak životní prostředí ovlivňuje výchovu a vývoj dětí a mládeže? Chcete přispět k dosažení optimálního výchovu a vývoj klimatu pro děti a mladé lidi?

Dítě není vždy snadné. Magisterský program v klinických studiích pro děti, rodinu a vzdělávání zdůrazňuje potěšení dětí, mládeže a rodičů. Jako nápravné pedagoga, můžete diagnostikovat, léčit a pomáhat předcházet výchově dětí a rozvojové problémy doma a / nebo v ústavu. Kromě toho můžete přispět k inovaci systémů pedagogických péče.

národní znalosti instituty pro otázky s výchovou dětí Výzkum kanály vzdělávání ... [-]

Master in Energy Science

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Právě proto program pokrývá jak ekonomiku, tak studie politiky.

Výzkum v oblasti energetické vědě

[-]

Master in Environmental Biology

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Interdisciplinární Obsah kurzu také nabízí možnost zkoumat chování zvířat z ekologického a evolučního hlediska. [+]

Prozkoumejte život od genů až po ekosystémy

[-]

Master in European Governance

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Bude reformy sociálního státu podpořit hospodářský růst, a pokud ano, jak se blížíme tyto reformy? Jaké jsou vznikající vzorce sdílení zpravodajských informací a vymáhání práva v kontextu přeshraniční policie?

[-]

Master in Financial Management

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Pak Master of Financial Management na Utrecht University School of Economics (USE) vám jedinečný, multidisciplinární a mezinárodní program, ve kterém se naučíte pochopit nejen finanční firmy, ale také jak se vypořádat s ekonomickou, manažerskou, regulační a oznamování problémů s cílem maximalizovat podnikovou hodnotu.

Chcete-li se připravit na kariéru v oblasti finančního řízení, ať již v malé, střední nebo velké (mezinárodní) organizace, nebo do finančního řízení poradenské firmy, tento stupeň je pro vás. Po dokončení tohoto magisterského budete obvykle trvá na jednu z následujících funkcí Vstupní úroveň: finanční trainee, asistent finančního ředitele, poradce finančního řízení, finanční analytik, business konzultant, obchodní analytik, obchodní stážisty, asistent pokladníka, nebo asistent regulátorem. I když se zaměřil na finanční stránku řízení, tento program také poskytuje dobrý základ pro další obecné manažerské úkoly. Ve skutečnosti, mnoho společností přednost zázemí v oblasti finančního řízení pro obecné manažerských pozicích, protože finanční úvahy jsou kořenem všech hlavních obchodních rozhodnutí.... [-]


Master In Game A Media Technology

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Magisterský program v oboru Game and Media Technology se zaměřuje na technologické aspekty her a multimédií v kontextu počítačové vědy. Zvědavý na tento program? [+]

Připravte se na spojení s rozvíjejícím se průmyslem

Hraní a multimédia zaujímaly v naší společnosti významné místo, které vedlo k vzkvétajícímu průmyslu s obratmi, které přesahují obraty filmového průmyslu a vytvářejí skoky v rozvoji počítačového softwaru a hardwaru. Magisterský program v oboru Game and Media Technology se zaměřuje na technologické aspekty her a multimédií v kontextu počítačové vědy. Ve výzkumném programu hry a simulaci budete zkoumat:

Modelování virtuálních světůVytváření animace a chování znakůVytváření efektivních scénářůVytváření multi-senzorových rozhraníDrama, styl a emoce

Zahrnuje také aspekty, jako je drama, styl a emoce, se zaměřením na technické aspekty. Simulace fyziky, biologie a psychologie reálného světa a její uvedení do života v multi-senzorických simulacích jsou hlavními problémy, které prozkoumáte v našem dynamickém programu. Nové typy her a hardware se pravidelně dostávají na trh. Navíc se zvyšuje uznání hodnoty her jako vzdělávacího nástroje a integrace multimediálních nástrojů do každodenního života pokračuje. To vytváří plodné důvody pro ty, kteří mají pokročilý stupeň v oblasti Game Technology a Media .... [-]


Master in Geographical Information Management and Applications (GIMA)

Online & Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let September 2018 Nizozemsko Utrecht + 1 více

[+]

všestranných specialistů na geoinformační aplikace.

Zákonný poplatek - 2018-2019: 2 060 EUR (NL a EU / EEA); Institucionální poplatek - 2018-2019: 10 512 EUR (NL a EU / EHP) a 15 575 EUR (mimo EU / EHP). Další informace naleznete na internetových stránkách instituce.

[-]

Master in Innovation Sciences

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Cílem je také seznámit se se společenským přínosem inovací a rolí firemních sítí, výzkumných ústavů, vlád a dalších zúčastněných stran.

Zákonný poplatek - 2018-2019: 2 060 EUR (NL a EU / EEA); Institucionální poplatek - 2018-2019: 12 585 EUR (NL a EU / EHP) a 18 690 EUR (mimo EU / EHP). Další informace naleznete na internetových stránkách instituce.

[-]

Master in International Development Studies

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Zaměřeným na výzkum stáž v zahraničí, je základní součástí programu. Mezinárodní rozvojové studie se pyšní velkou, rozšiřující se a aktivní sítí absolventů a přátel.

[-]

Master in Law and Economics

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Mezi hlavní zaměření programu patří vzájemná závislost ekonomiky a práva. Jako absolvent tohoto programu budete jedinečně připraveni překlenout, co je společná mezera mezi těmito obory.

Utrecht University Master of Law and Economics byl založen v reakci na rostoucí nároky mezinárodních zaměstnavatelů na multidisciplinární odborníky v oblasti hospodářské soutěže, regulačních otázek a řízení. V programu se budete zabývat právními a manažerskými otázkami i ekonomickými teoriemi, které stojí za těmito případy:

uložení Evropské komise pokuty 1.47 billion € na Philips pro provoz s katodovou trubicí kartel; Odstoupení UPS od 5.16 billion € dohodě s TNT Express po evropské regulační orgány přestěhoval zablokovat akvizici; ... [-]

Master in Methodology and Statistics for the Behavioural, Biomedical and Social Sciences

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

vypracovat metodické a statistické postupy, které jsou vyžadovány nový vývoj; vyhodnotit běžně používané metodologické a statistické přístupy; a

[-]

Master in Multidisciplinary Economics

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

rozšířit své znalosti o vlivu institucionálních, historických a prostorové rozměry na ekonomice.

[-]

Master in Nanomaterials Science

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Naši pracovníci vynikají v oblasti výzkumu a výuky, a udržují úzké vztahy s partnery v oblasti průmyslu a akademické obce. Jako součást programu, můžete se rozhodnout k účasti na stáži průmyslu na bázi. Prestižní Debye institut pro nanomateriály vědu zajišťuje výuku a výzkum v programu. Institut se zaměřuje na tři oblasti výzkumu: koloidy, katalýzy a nanofotoniku.

Nanomateriály Věda je dvouletý (120 ECTS), multidisciplinární program, ve kterém budete objevovat šetřené oblasti katalýzy, koloidní vědy a nanofotoniku. Program vám poskytne solidní teoretický základ a pomůže vám rozvíjet experimentální dovednosti nezbytné provádět výzkum na vysoké úrovni. Celoroční je tak v kombinaci s výzkumem, což vám možnost dát teorii do praxe.... [-]


Master in Sociology: Contemporary Social Problems

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Můžete navrhnout vlastní trati v tomto magisterském studijním programu, ve kterém můžete rychle a důsledně ponořte se ve vašem oboru. Dozvíte se o state-of-the-art v současné stipendium. Jako expert, budete také naučit myslet v multidisciplinární hlediska. Kromě sociologii jako své hlavní téma, budete také absolvovat kurzy v sociální psychologie a sociální geografie vašeho zvoleného tématu, což vám umožní dále ponořit do vaší oblasti specializace. Naučte se rychle a důkladně ponořit se do současné společenské téma

Teorie a praxe

Jako expert, budete také naučit překládat teorii do praxe. Naučíte se překládat vědecké poznatky do konkrétních doporučení pro společnosti, nebo účinnou politiku pro vládu. ... [-]


Master in Spatial Planning

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht + 1 více

[+]

Program v Utrechtu vás připraví se blížit problémů, jako je usnadnění udržitelného rozvoje měst (Re), hledání odpovědí na měnící se socio-prostorové nároky (například demografické nebo klimatické změny), zabývající se složitostmi metropolitních oblastí a realitního developmentu v obtížné ekonomické časy, nebo správa změn životního prostředí v nejistém prostředí. Proto budete vyškoleni v

analýzu prostorových problémů s vyhrazenými vědeckými metodami; praxe inovativní znalosti a teorie přijít s vhodná řešení; hodnocení a stanovení priorit alternativních možností územního rozvoje; správa a řízení měst. ... [-]

Master in Urban and Economic Geography

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Můžete se specializují na vašem preferovaném geografické sub-disciplína při zachování širší pohled na fungování měst a regionů, jakož i příslušné teorie a metody.

Globalizace je podrobení města a regiony, aby kontinuální výzvy, jako jsou rostoucí urbanizace a rostoucí ekonomické a sociální vzájemné závislosti. Nicméně, rostoucí urbanizace může také vést k sociální a ekonomické nerovnosti, napětí mezi skupinami s různými životními styly a ohrožení zdraví a pohody. Změny životního prostředí mohou také vytvářet nezdravé životní podmínky a vést k vysídlení obyvatel a podniků. Obecně platí, že regionální a městských oblastech na celém světě zkušenosti nesourodý vývoj Vzhledem k rozdílům v jejich postavení v globalizovaném systémů; jejich umístění v rozvinutých nebo rozvojových zemí nebo regionu; a specifické kulturní, sociální, politické a ekonomické charakteristiky. Jako student v tomto dvouletém magisterském studijním programu, bude se soustředit na výzkumné otázky, jako jsou:... [-]


Master in Youth, Education and Society

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

V naší společnosti je overscheduled stále dost času na výchovu dětí? Jak se mění výchovu dětí pomocí sociálních médií? Jak se mladí lidé (de) Zradikalizované? Co vede k Herní závislost a nečinnosti v naší společnosti? Co děti potřebují najít jejich vlastní řešení šikany ve škole? Jak podpora childrearing zapadá do non-západní komunit? Jak by měla být organizována vhodné vzdělání? Jak by nové rámce pro péči o mládež v Nizozemsku být strukturován? Co se můžeme naučit od zahraničních přístupů k vzdělávání a mládeže služeb?

CÍL PROGRAMU

... [-]


Master Ve Studiích Mládeže

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Tento magisterský program vás připraví na kariéru v oblasti výzkumu mládeže, péče o mládež a politiku mládeže. Získáním hluboké znalosti v otázkách mládeže, akademické dovednosti a kompetence budete rozvíjet do vysoce kvalifikované vědy lékaře. [+]

Podrobně zabývat problematikou mládeže z různých oborů a perspektiv:

užívání návykových látek a problémy drogové závislosti; Asociální a kriminální chování; Marginalizace a vyloučení; Nadměrné používání sociálních médií; Sociální nerovnosti a psychické i fyzické zdraví. Nebo máte zájem o otázky jako například: Proč jsou holandští mladíci nejšťastnější v Evropě? Chcete přispět k poznání pokud jde o problematiku mládeže, zlepšit kvalitu péče o mládež a rozvíjet způsoby, jak zabránit nebo vyřešit problémy spojené s dospívání a mladé dospělosti? Magisterský program Mládež Studies vám umožní podívat se za hranice jednotlivých oborů. Naučíte se pozorovat a zkoumat specifické otázky tím, že kombinuje různé společenské vědních disciplín (psychologie, pedagogiky, sociologie, antropologie) v mezioborovém přístupu. Integrováním znalostí z různých oborů, budete moci postoupit základní znalosti o problematice mládeže a řešit problémy mládeže, jejichž řešení jsou nad rámec jednoho oboru nebo oblasti výzkumu. Kromě toho budete získat znalosti o politikách a zásahů týkajících se otázek mládeže a rozvíjet akademické schopnosti provádět výzkum v oblasti mládeže. Tato jednoroční magisterský program se vztahuje na témata a výzvy relevantní a často jedinečné pro mládež, jako jsou:... [-]


Master Ve Výuce Přírodních Věd A Komunikace

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Chtěli byste rozšířit své názory na vědu a matematiku, podělit o své znalosti s ostatními, a vaše věda viditelnější pro společnost jako celek? Pak může být správnou volbou magisterský program Věda vzdělávání a komunikace. [+]

Podělte se o své znalosti a názory, aby byla věda a matematika smysluplné

Chtěli byste rozšířit své názory na vědu a matematiku, podělit o své znalosti s ostatními, a vaše věda viditelnější pro společnost jako celek? Pak může být správnou volbou magisterský program Věda vzdělávání a komunikace . Tento dvouletý program je vaší branou pro různorodé kariéry:

učitel v biologii, chemie, fyziky, matematiky, počítačové vědy a astronomii; návrhář vzdělávacích webových stránek či věda muzejními exponáty; vědu vzdělání výzkumník a developer. Výuka a výzkum

Magisterský program Věda Vzdělávání a komunikace se zaměřuje na tři hlavní oblasti studia:... [-]


Master Ve Vývoji A Socializace V Dětství A Dospívání

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Dvouletý magisterský studijní program ve vývoji a socializace v dětství a adolescenci (DaSCA) vám dává teoretické a metodické zázemí pro analýzu tohoto vývoje. [+]

Jak se socializace souvislostech vliv na vývoj dětí a mladistvých?

Proč je to, že mladí muži zejména mají tendenci, aby se zapojili do trestné činnosti? Je to proto, že mají "špatné" kamarády? Byli správně socializované? Je to z důvodu, aby dispoziční faktory? Existují dědičné faktory v práci? Ode dne, kdy se narodí dítě, jeho rodina a kultura, ve které on zvedl mít obrovský dopad na jeho socioemocionální vývoj a psychologické nastavení. Když vyroste, jeho škola a sítě přátel a vrstevníků stále více vliv na jeho vývoj. Dvouletý magisterský program Rozvoj a socializace v dětství a dospívání (DaSCA) vám nabízí teoretické a metodologické zázemí, které analyzují tento vývoj.... [-]


Master Ve Výzkumu V Oblasti Veřejné Správy A Organizační Vědy

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Program nabízí hloubkové šetření společenských problémů a kritických problémů, kterým čelí organizace ve veřejné doméně. Budete vyšetřovat tyto problémy, analyzovat, jak veřejné organizace jedná s každým výzvou, a začnou tvořit teorie o tom, co je zapotřebí, aby se politika funguje. [+]

Tento náročný dvouletý program se zaměřuje na klíčové otázky veřejné správy a teorie organizací . Program nabízí hloubkové šetření společenských problémů a kritických problémů, kterým čelí organizace ve veřejné doméně. Budete vyšetřovat tyto problémy, analyzovat, jak veřejné organizace jedná s každým výzvou, a začnou tvořit teorie o tom, co je zapotřebí, aby se politika funguje.

Nové výzvy pro veřejné organizace

Nové výzvy pro veřejné vlády vyplývají z dlouhodobých trendů, jako je globalizace, měnící se informační a komunikační technologie, změna klimatu, a společenské fragmentace v důsledku migrace, individualizace a kulturní pluralizaci. Pevná látka výzkum je nutné pochopit a správně reagovat na těchto sociálních transformací. Veřejní administrátoři reagují na tyto výzvy různými způsoby: iniciují reformy, aby veřejné řízení méně administrativní a zodpovědnější, aktivují a umožňují občanům, pomáhají podnikům zvyšovat konkurenceschopnost při zvyšování sociální odpovědnosti a podporují iniciativy občanské společnosti, dobrovolné komunitní služby. Budete analyzovat, jak se tyto iniciativy pomoci vládám vypořádat se s problémy modernity. Tyto moderní výzvy již nejsou výhradní odpovědnost vládních institucí. Soukromé, semi-soukromé, a privatizované organizace jsou stále více zapojují do toho, co bylo dříve považováno za veřejné úkoly. Politické rozhodování nebude probíhat pouze v národních politických arénách, ale i na regionální úrovni a v různých mezinárodních arénách, v horizontálních sítích sociálních partnerů, a v sídle velkých společností a sociálními institucemi. Vaše studium veřejné sféry a kritických problémů v této oblasti se proto zaměří na veřejných organizací v nejširším slova smyslu.... [-]


Master V Klinické Psychologie

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Utrecht

Jak může problémy duševního zdraví, jako jsou deprese, úzkostné poruchy, posttraumatické stresové poruchy a problémy truchlícím nejlépe studovat a léčit? Jak lze zabránit tomu, aby se vyskytla, zlepšila výsledky léčby a zabránila relapsu? Tyto a podobné typy otázek, které budete řešit v magisterském programu Klinická psychologie. Získáte a rozvíjíte základní znalosti a dovednosti v psychoterapii založené na důkazech a seznámíte se s výzkumnými metodami v oblasti klinické psychologie. Tyto a podobné typy otázek, které se budou zabývat v magisterském programu klinické psychologie. [+]

Jak může problémy duševního zdraví, jako jsou deprese, úzkostné poruchy, posttraumatické stresové poruchy a problémy truchlícím nejlépe studovat a léčit? Jak lze zabránit tomu, aby se vyskytla, zlepšila výsledky léčby a zabránila relapsu? Tyto a podobné typy otázek, které budete řešit v magisterském programu Klinická psychologie . Získáte a rozvíjíte základní znalosti a dovednosti v psychoterapii založené na důkazech a seznámíte se s výzkumnými metodami v oblasti klinické psychologie.

Vedený výzkumu a klinické praxe

Přednášející z tohoto magisterského programu pracují v klinické praxi a / nebo dělají nejmodernější teoretický nebo aplikovaný výzkum na univerzitě v Utrechtu. Tato integrace vědy a praxe krmí výuky přístup.... [-]


Master V Udržitelném Podnikání A Inovacích

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Jako součást tohoto dvouletý magisterský program v udržitelné podnikání a inovace, se dozvíte o výzvách udržitelnosti a technologických a jiných možností, které podniky mohou využít pro práci ve více ekologicky a sociálně šetrným způsobem. [+]

Staňte UDRŽITELNOST CHANGE AGENT

Jako součást tohoto dvouletého magisterského programu v oblasti udržitelného podnikání a inovací se dozvíte o výzvách souvisejících s udržitelností a technologických a dalších možnostech, které mohou podniky využít k tomu, aby pracovaly šetrněji k životnímu prostředí a sociálně. Kontrolou o literaturu a teorii, příklady z praxe, a business případové studie, získáte vhled do chování organizací, včetně procesů organizační změny a inovace.

Rostoucí společenská poptávka

Firmy stále častěji potýká se značnými problémy a příležitosti z problematiky životního prostředí, jako je změna klimatu, energie a vody a sociálních otázek, jako je práce a lidských práv, korupce a transparentnosti. Zúčastněné strany v těchto podnicích - včetně vlád, akcionáři, firemních zákazníků, místních komunit, spotřebitelů, zaměstnanců a nevládními organizacemi - požadují, aby se společnosti se více zaměřit na udržitelnost pro sebe a komunit, které dopadu. Jako absolvent znalosti a dovednosti rozvíjet udržitelné obchodní praktiky, budete mít vynikající kariérní vyhlídky na více sektorů a odvětví.... [-]


Master V Udržitelném Rozvoji

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Tento dvouletý magisterský program je určen pro studenty, kteří se chtějí podílet na návrhu řešení potřebných k dosažení ekologicky a sociálně odpovědnou společnost. V tomto programu se dozvíte, jak analyzovat procesy spojené se změnou a zváží krátkodobé a dlouhodobé řízení těchto procesů na lokální i globální úrovni. [+]

Přispět k udržitelnému ŘEŠENÍ

Tento dvouletý magisterský program je určen pro studenty, kteří se chtějí podílet na návrhu řešení potřebných k dosažení ekologicky a sociálně odpovědnou společnost. V tomto programu se dozvíte, jak analyzovat procesy spojené se změnou a zváží krátkodobé a dlouhodobé řízení těchto procesů na lokální i globální úrovni.

Multidisciplinární pohled

Tento program je vhodný pro kandidáty, kteří chtějí studovat a řešit společenské problémy udržitelnosti z multidisciplinární perspektivy. Program je zvláště zajímavá pro studenty, kteří jsou ochotni rozšířit své perspektivy prostřednictvím spolupráce a interakce se studenty, kteří přinášejí k poznání programového ostatních přírodních a společenskovědních disciplín.... [-]


Videos

Master you future @ Utrecht University

Contact

Utrecht University

Adresa, 1. řádek Utrecht University P.O Box 80125
3508 TC Utrecht, Utrecht, Nizozemsko
Website http://www.uu.nl/masters/en
Telefonní číslo +31 30 253 3550