Maastricht University, School of Business and Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Maastrichtská univerzita (UM)

Největší mezinárodní univerzita v Nizozemsku vyniká svým inovačním přístupem k učení a mezinárodnímu výhledu. S 16 000 studenty a 4 000 zaměstnanci nabízí Maastrichtská univerzita široký výběr akademických programů, z nichž všechny jsou navrženy tak, aby přinesly co nejlepší výsledky svým studentům.

Vysoká škola podnikání a ekonomiky Maastrichtské univerzity (UMSBE)

Chcete, aby magisterský titul byl uznán po celém světě. A chcete mít dovednosti a zkušenosti, které vás připraví na další studium nebo úspěšnou kariéru. Na Univerzitě pro podnikání a ekonomiku (UMSBE) na Maastrichtské univerzitě najdete vše a další.

Inovativní a dynamické

Problematické učení (PBL) je metodika, pro kterou jsme slavní. Jedná se o malé výukové skupiny, úzké kontakty se svými učiteli a vysoce interaktivní styl učení. PBL vás trénuje, abyste byli aktivní a nezávislí účastníci. Tyto dovednosti jsou na dnešním trhu práce obrovským přínosem.

Praktické a profesionální

Zaměstnavatelé mají rádi naše absolventy, protože jsou vyškoleni v cenných dovednostech v reálném životě: řídit sebe a svůj tým, dáváte a přijímáte konstruktivní kritiku, dodržovat lhůty, vytvářet konkrétní výsledky a přebírat odpovědnost, ale také riskovat. Abychom vás připravili na mezinárodní trh práce, zahájili jsme Mezinárodní program rozvoje tříd, ve kterém se naučíte pracovat v týmech složených z různých národností. Také vás v přímém kontaktu s zaměstnavateli prostřednictvím stáží, náborových akcí a firemních návštěv. Kariérové ​​služby jsou začleněny do všech programů. A naše kroužky absolventů organizují pravidelné síťové příležitosti.

Výzkum a pověst

Na SBE se učíte od těch nejlepších. Náš výzkum je důsledně hodnocen jako první nebo druhý v národních peer review. Navíc jsme mezi 52 světovými obchodními školami, které získaly prestižní akreditaci Triple Crown (EQUIS, AACSB a AMBA). Oni také důsledně získají vysokou chválu v holandském, německém a mezinárodním žebříčku.

Začněte sem ... jít kamkoli

Stručně řečeno, SBE poskytuje nejvyšší kvalitu vzdělávání a odrazový můstek do dalšího kroku. Zjistíte, že znalosti, dovednosti a zkušenosti z vašeho SBE masteru vám zajistí nejlepší možný základ. Těšíme se na vás zde.

Další informace o nás naleznete

Místa

Maastricht

School of Business and Economics

Adresa, 1. řádek
Maastricht University, School of Business and Economics
Minderbroedersberg 4-6

6211 Maastricht, Limburg, Nizozemsko
Telefonní číslo
+31 43 388 3676

Akreditace