The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Master Institute je součástí St. Joost School of Fine Art and Design, která se nachází na jihu Nizozemska ve městě 's-Hertogenbosch. Nachází se v srdci Evropy a evropského umění a designu a nabízí široký pohled na teorii a praxi a umožňuje živou mezinárodní výměnu. Naše moderní zařízení 24/7 a koncept otevřeného studia vytvářejí úrodné prostředí, ve kterém může růst bohatá multidisciplinární praxe.

Master Institute povzbuzuje a podporuje studenty v jejich interdisciplinárním výzkumu Pathways praxi. Podporujeme učení, které transformuje rámce referencí - sady pevných předpokladů a očekávání - tak, aby byli studenti inkluzivnější, otevřenější, reflexivnější a emotivně schopni se změnit.

Naše učící se komunita je interkulturní; studenti z různých prostředí přinášejí různé pohledy na politické a umělecké pozice. Přijímáme pluralitu. Institut nabízí živé prostředí pro výzkum ve specifických oblastech programů a ve výzkumných skupinách iniciovaných lektory a profesory výzkumu. Klíčem je sebeovládání a samoorganizace. Zavazujeme se umožnit studentům růst na profesionály, kteří jsou schopni formovat svou praxi úmyslně, strategicky a eticky.

Avans University of Applied Sciences

Master Institute of Visual Cultures (MIVC) a St. Joost School of Fine Art

Místa

Hertogenbosch

Adresa, 1. řádek
Parallelweg 21-23
5223AL Hertogenbosch, Severní Brabantsko, Nizozemsko