The Footwearists - Footwear Innovation & Training

Úvod

Read the Official Description

Obuv pochází z institutu, který byl dříve znám jako SLEM a je mezinárodním inovačním a vzdělávacím institutem pro obuv, který zahrnuje konzultační oddělení, prognostické oddělení a vzdělávací institut, který nabízí programy na plný úvazek i na částečný úvazek Workshopy pro profesionály.

Cílem Footwearists je zlepšit svět botami. I přesto, že tam je rostoucí lidská populace s exponenciálním potřebou obuvi je tato limitována aktuálními materiálních zdrojů, výroby a distribučních procesů. To způsobí naléhavou potřebu smysluplné změny.

Boty byly provedeny a prodána do značné míry stejným způsobem za minulého století. I když oceňujeme tradici, naším cílem je rozvíjet inovativní udržitelné technologie, které budou zahrnovat méně recyklovatelné a netoxické prostředky aplikovány lokálně. K tomu dosáhnou programy stimulovat nové způsoby myšlení o obuvi, která otevře a zlepší průmysl, zahrnující nová řešení a tvůrčí příležitosti, které nebyly k dispozici nebo se již dříve nepokládaly.

V The Footwearists to všechno děláme prostřednictvím výzkumu, výuky a používání nových metod, které jsou vhodné pro budoucnost. Náš profesionální program obuv inovace eliminuje typické rozdělení oddělení mezi technologií, designu a podnikání, poskytuje multidisciplinární platformu pro studenty i odborníky z různých oblastí. Program se zabývá jak předvídat budoucí vývoj na obuv, jak převést tento budoucí vizi do ziskového a udržitelného návrhu, stejně jako v obchodních konceptů, které jsou schopné spojovat tvůrčí, etické, obchodní a technické rozměry lidí a jejich obuvi.

Kdo to je?

Profesionální obuv Inovace je určena pro každého, kdo chce profitovat a smysluplně přispět k budoucnosti obuvnického průmyslu. Hledáme lidi, kteří mají vášeň pro obuvi a jsou vysoce motivováni k lepšímu sebe a jejich prostředí.

Kreativní podnikatelský duch, velký zvědavost do budoucna a ochotu učit se, pracovat a cestovat v multikulturní a multidisciplinární týmy jsou také důležité osobní majetek.

SLEM
This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Obuv Inovace

Campus forma Denní studium 9 měsíců November 2018 Nizozemsko Tilburg Čína Florence Itálie Guangzhou + 4 více

SLEM nabízí unikátní magisterský program kombinující předpovídání, design, technologie a podnikání, vzdělávání obuv podnikatelé, prognostiky a konzultanty. [+]

Master of obuv inovace

SLEM Master of obuv inovace se zaměřuje na budování mezinárodní vizi budoucnosti, design myšlení, obuv znalosti, podnikatelské dovednosti a profesionální přístup, které jsou bezprostředně aplikovaného na obuvnickém průmyslu při výuce a projektů. Výuka probíhá v Nizozemsku a v Číně, což studentům široký pohled na svět ve všech aspektech podnikání obuvi a mimo ni.

Jako SLEM studenta budete neustále spojit s celou řadou odborníků, vybudování sítě od samého začátku programu. Tento přístup zajišťuje, že po skončení hlavního programu, budete moci začít svůj vlastní podnikání, práce na volné noze a / nebo získat práci kdekoli na světě.... [-]


Videos

Testimonials Master of Footwear Innovation

Contact

SLEM Footwear & Education Center

Adresa, 1. řádek headquarters
Tilburg, North Brabant, Nizozemsko
Website http://www.slem.nl/
Telefonní číslo +31 416 757 630

Adresa, 1. řádek SLEM Italy Vigevano/Pisa/Firenze
Guangzhou, Guangdong, Itálie
Telefonní číslo false

Adresa, 1. řádek Pcc - creative industry park, floor 10
510000 Florence, Tuscany, Čína
Telefonní číslo false