Protestant Theological University

Úvod

Read the Official Description

Evangelická teologická univerzita (PTHU) je univerzitní teologie na základě náboženského pohledu na život, který se nachází v Amsterdamu a Groningen. PTHU se zaměřuje na hluboké a relevantní teologického vzdělání a výzkumu s ohledem na vývoj ve víře, církvi a křesťanství po celém světě. Práce na univerzitě je inspirován jeho blízký vztah s kostelem a fascinací za to, co víra dělá s lidmi - explicitně včetně osobní víru svých zaměstnanců a studentů.

Spáchal typ teologické praxe

PTHU znamená spáchal akademické teologické praxi se zejména za jeho tradici protestantské. Vedoucí rámec je církevní a společenský význam dnes, hlubokých znalostí a zpracování zdrojů a úctou k tradici.

Výchova k ministerstvu protestantské církve v Nizozemsku

Evangelická teologická univerzita má dlouholeté zkušenosti se vzděláváním pro ministerstvo. PTHU nabízí oficiální vzdělávání ministerstva uznaný protestantské církve v Nizozemsku, pro oba ministři péče kongregačních a pastorační. Nabízí také post-akademické vzdělání ministrů a administrativních pracovníků. Pro více informací o protestantské církve v Holandsku vidět http://www.pkn.nl.

Vztah k protestantské církve v Nizozemsku

Existuje vzájemné porozumění mezi PTHU a protestantské církve v Nizozemsku (PCN). PTHU navazuje na křesťanskou víru ve své činnosti v oblasti vzdělávání a výzkumu. Ošetřující ke zdrojům a historii křesťanské víry, studiem přesvědčení a vyznání kostela a věnovat se naučil víře a církevní praxi jsou všechno udělal v solidaritě s tradicemi, které se spojily v PCN. PCN zahrnuje sama s PTHU definováním požadavků a cílů vzdělávacích programů a při tvorbě ty, kteří chtějí být přijímán jako pastoři v PCN. Administrativně, tato účast se projevuje tím, dozorčí rady, který je pověřen dohledem PTHU rady pod dohledem av odpovědnosti vůči generálního synodu PCN.

Závazku ke společnosti

PTHU chce být univerzitní zavazuje společnost. To je instanced konferencích, studie-dnů a publikací pro široké publikum. Tak PTHU přispívá z křesťanské tradice do společenského diskurzu o víře, církvi a společnosti. Některé z těchto činností jsou iniciována PTHU sám, někteří jiní.

Založena v roce 2007

PTHU přišel do bytí po fúzi z úředních vzděláním pro ministerstvo tradice reformovaných a Lutheran. Když byla založena PTHU, struktura vedení univerzity mono-fakulty se rozhodl pro. Členové dozorčí rady jsou jmenováni synodu protestantské církve v Nizozemsku. To opravňuje k připojení PTHU s kostelem.

Organizace

Výkonná rada Evangelická teologická univerzita (PTHU) je řízena Výkonnou radou, která je zodpovědná za dohled nad přípravu a realizaci vzdělávacích a výzkumných politik univerzity. Kromě toho odvolací stará o každodenní úkoly se podílejí na fungování univerzity. Výkonná rada je jmenována dozorčí rady. Tato rada zajišťuje, že odvolací dodržuje závazky, které se vztahují na univerzitě na základě právního a církevní pravidla při výkonu svých povinností a pravomocí. Kontrolní rada je jmenován generálním synodu protestantské církve v Nizozemsku. Výkonná rada je nápomocen při plnění jejích povinností podle generálního ředitele, ředitel vzdělávání a poradního sboru.

PTHU International

Protestantská teologie je mezinárodní podle definice. Proto internacionalizace, chápané jako "procesu integrace mezinárodní, mezikulturní a / nebo globální rozměr do cíle, funkce a poskytování vyššího vzdělávání" je jednou z klíčových priorit univerzity.

Mezinárodní, anglicky učil Master of programu teologie ve městě Groningen, se studenty z Evropy, Asie, Afriky a Oceánie je jasným příkladem tohoto úsilí integrovat mezinárodní a mezikulturní dimenzi do vzdělávání prostřednictvím skutečného mezinárodního třídě.

Ale PTHU také snaží usnadnit skutečné mezinárodní zkušenosti pro holandských studentů v Groningen a Amsterdam prostřednictvím programů mobility studentů a pozvání zahraničních hodnocení lektorů. Vývojem sendvičové PhDs a společných doktorských programů univerzita se také snaží podporovat internacionalizaci svých doktorského vzdělávání.

V oblasti výzkumu, internacionalizace pro PTHU znamená aktivní účast v mezinárodních sítích a konferencí a publikaci v příslušných mezinárodních recenzovaných časopisech. Konkrétněji univerzita vybudovala v posledních letech silnou síť mezinárodně uznávaných partnerských institucí v Evropě, Severní Americe, Asii a Africe. Intenzivnější spolupráce v oblasti výzkumu je na svém místě se strategickými partnery v Jižní Africe, Spojených státech, Izraeli a několika evropských zemích.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr Teologie

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Amsterodam

Master of Theology (do hloubky) je angličtina-učil intenzivním magisterský program. Začíná v září každý akademický rok a trvá po dobu jednoho roku (60 ECTS). Mezinárodní mistr je mezinárodní ekumenická program s kontextuální přístupu ve všech teologických podoborů. To nabízí několik příležitostí pro mezikulturní setkání a interakci se studenty z celého světa. Studenti se seznámí s různým kulturním zázemím a teologických kontextech. Účast v programu je tedy skutečně mezinárodní a mezikulturní zkušenosti pro všechny studenty. [+]

Skutečně Mezikulturní Zkušenosti Master of Theology (do hloubky) je angličtina-učil intenzivním magisterský program. Začíná v září každý akademický rok a trvá po dobu jednoho roku (60 ECTS). Mezinárodní mistr je mezinárodní ekumenická program s kontextuální přístupu ve všech teologických podoborů. To nabízí několik příležitostí pro mezikulturní setkání a interakci se studenty z celého světa. Studenti se seznámí s různým kulturním zázemím a teologických kontextech. Účast v programu je tedy skutečně mezinárodní a mezikulturní zkušenosti pro všechny studenty. Program Studijní program zahrnuje úvodních kurzů na úrovni magisterského, jako je interkulturní teologie, hermeneutiky a studium biblických textů a křesťanských komunit. Interkulturní Zaměření programu se vrací v různých kurzech, takže přítomnost žáků z mnoha horizonty stává sám zdroj v procesu učení. Studenti se mohou specializovat na všech hlavních teologických disciplín, jako je biblických studií, Církevní dějiny, dogmatiky, etika, interkulturní teologie, filosofie náboženství a různých specializací v oblasti praktické teologie. Nabízíme specializované metodologické a tematické kurzy a řízené studium odpovídající těmto disciplínám. Program je tedy jednoznačně hodí jako druhý magisterského studia připravují na učitelské ministerstva a / nebo doktorské studium. Trojcestný konverzace Mezinárodní Mistr poskytuje velkou vstupní bod do západní teologie a kultury pro studenty z Asie, Afriky a Latinské Ameriky. Jsme dobře vybaveny tak, aby vám pomůže postavit most mezi svým vlastním kontextu a Evropské akademie. Ze stejného důvodu je celá řada studentů ze Západu si vybrali tento konkrétní jednoroční program, protože poskytuje expozici vůči jiným projevům světové křesťanství a interkulturní teologie. Jsme rádi, které vám pomohou prohloubit trojcestný konverzaci mezi vlastním kontextu... [-]

Videos

PThU en VTE 'flashmob' Dam in Amsterdam, 22-09-2014

Contact
Adresa destinace
P.O. Box 7161
1007 MC Amsterdam
The Netherlands

Amsterdam, 1007 NL
Adresa destinace
Oude Ebbingestraat 25
9712 HA Groningen
Postbus 11069
9700 CB Groningen

Groningen, 9700 NL