Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Odborná příprava pro výzkum v medicíně a věd zdraví

Jaké jsou vaše ambice v této nové éře objevů?

Zdravotní záležitosti. Pro pacienty a populací. Je to poznání, které nás vede, jak jsme připravit naše studenty na mezinárodní kariéru jako výzkumní pracovníci, manažeři či poradci. Bez ohledu na jejich pole - klinická medicína, drog výzkum, veřejné zdraví nebo vývoj zdravotní politika - naši absolventi všechny sloužit jeden zastřešující zájmu: zdraví lidí.

MSC PROGRAMY

V centru této filozofie jsou naše třech Master of Science (MSc programů). Dva z nich jsou určeny pro držitele bakalářského titulu: MSc v oboru věd zdraví (dva-rok plný úvazek program, který nabízí specializace v epidemiologii, klinické epidemiologie, genetické epidemiologie a veřejného zdraví) a MSc v klinickém výzkumu. Třetí Program je určen pro absolventy studia a zdravotníků na postgraduální úrovni. To je MSc v oboru lékařských věd, který je nabízen jako jeden rok plný úvazek programu nebo dvouleté částečný úvazek programu.

Erasmus LETNÍ PROGRAM

Každý z těchto tří programů kombinuje teoretické a praktické vzdělávání v oblasti výzkumu v medicíně a zdravotní vědy. Programy začít každý srpen s letním programem Erasmus. Tento tří-týdenní, 30-chodové portfolio state-of-the-art témat biomedicínských je navržen tak, aby plně uspokojit potřeby zahraničních studentů a odborníků se specifickým zájmem - jako jsou klinické medicíny, všeobecné praxe, veřejné zdraví, epidemiologie, genetika nebo Biostatistika.

Vzhledem k tomu, Letní program se zaměřuje na klíčové principy a metody kvantitativního lékařského výzkumu, je otevřená nejen pro účastníky v magisterských programů, ale pro všechny studenty a zdravotníků. Pokud nejste zapsáni ve studijním programu, ale chtějí získat základní aktualizace v řadě aplikovaných lékařských a zdravotnických oborů, tak můžete sestavit svůj vlastní osobní tréninkový plán - další důležitý aspekt filozofie NIHES. Jako nezávislý student, jste také vítáni zapsat do kterékoliv části našeho pravidelného podzimního osnov.

Erasmus ZIMNÍ PROGRAM

Všechny tyto činnosti a možnosti jsou rozšířeny v Erasmus Winter programu, který je zaměřen na základy, které jsou společné všem výzkum v klinické medicíně. Věnováno principy a metodami klinického výzkumu, je určen především pro zájemce v klinických studiích, drogami bezpečnostní výzkum a rozhodování v klinické medicíně. To také zahrnuje různé kurzy v oblasti genetiky a biostatistiky.

DSC PROGRAMY

Chcete-li přidat mezinárodní rozměr své kariéře jako výzkumný? Chcete-li zkombinovat výzkumu a klinické práci? Nebo jste snaží maximalizovat své šance na kvalifikaci o výzkumného projektu PhD přes doktor věd (DSC) programu? Náš výzkum školení je navržen tak, aby vám pomůže udělat všechny.

V NIHES, jsme neustále rozšiřujeme síť partnerských univerzit po celém světě. Spolupracujeme s předními univerzitami v rámci magisterských programů financovaných z prostředků EU je, společných doktorských programů a programů mobility. Takže bez ohledu na vaše ambice -, zda máte v úmyslu pracovat jako vědec v akademickém, veřejném sektoru či odvětví - budeme poskytnout vám znalosti a odborné znalosti, které potřebujete.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Holandský

Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc » Vidět Magistr - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Výzkum Magistr V Lékařských Věd Se Specializací Na Ekonomiku Zdravotnictví

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Nizozemsko Rotterdam

Specializace nabízí jedinečnou kombinaci epidemiologických a zdravotních ekonomických předmětů, které jsou zaměřeny na výuku vás důležité analytické a odborné znalosti pro navrhování, provádění a podávání zpráv akademický výzkum v oblasti zdravotnických ekonomiky. [+]

Výzkum v oblasti zdravotní ekonomiky se stává celosvětovým fenoménem. Náklady na zdravotní péči rostou rychle vytváří vážné obavy o zdravotní péči s rozhodovací pravomocí na celém světě. Udržitelnost systému zdravotní péče, která je přístupná a cenově dostupné pro všechny, je těžké dosáhnout a udržovat. Obtíže spojené s zajištění spravedlivého a komplexního systému zdravotní péče jsou důležitým podnětem pro provádění zdravotní ekonomický výzkum.

To je důvod, proč zdravotní ekonomika je dynamická a rostoucí oblast výzkumu s mnoha pracovních příležitostí. Specializace nabízí jedinečnou kombinaci epidemiologických a zdravotních ekonomických předmětů, které jsou zaměřeny na výuku vás důležité analytické a odborné znalosti pro navrhování, provádění a podávání zpráv akademický výzkum v oblasti zdravotnických ekonomiky. Typicky, jako Health Economics studenta budete se bude zabývat otázkami, jako je: Jak se rovnováha mezi dostupností zdravotní péče a kvality zdravotní péče? Jsou další zásahy do zdravotní péče stojí za výdaje? Jak se systémy zdravotní péče hrát vůči sobě, pokud jde o solidaritu a cenovou dostupnost? Jsou zdraví a zdravotní péče spravedlivě rozděleny do skupin? Jak se můžeme zlepšit naše současné zdravotní ekonomických výzkumných metod? Jak můžeme navrhnout zdravotní ekonomické studie?... [-]


Videos

DISCOVER NIHES

Contact

Erasmus MC

Adresa, 1. řádek NIHES Educational Support Center Room Fe209 PO Box 2040 3000 CA
Rotterdam, Nizozemsko
Website http://www.nihes.com/