Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

VÝZKUMNÉ VZDĚLÁVÁNÍ V LÉKAŘI A ZDRAVOTNÍ VĚDY

Jaké jsou vaše ambice v této nové době objevů?

Zdravotní záležitosti. Pro pacienty a populace. Právě tyto znalosti nás vedou při přípravě našich studentů na mezinárodní kariéru jako výzkumní pracovníci, vedoucí pracovníci nebo poradci. Ať už je jejich oblast - klinická medicína, výzkum v oblasti drog, veřejné zdraví nebo rozvoj zdravotní politiky - naši absolventi všichni slouží jako jeden z hlavních zájmů: zdraví lidí.

PROGRAMY MSC

Jádrem této filozofie jsou naše tři magisterské studijní programy. Dvě z nich jsou určeny pro držitele bakalářského titulu: MSc ve zdravotnictví (dvouletý program na plný úvazek, který nabízí specializace v oblasti epidemiologie, klinické epidemiologie, genetické epidemiologie a veřejného zdraví) a MSc v klinickém výzkumu. Třetí program je určen pro absolventy magisterských a zdravotnických profesionálů na postgraduální úrovni. Jedná se o MSc ve zdravotnických vědách, který je nabízen jako jednoroční program na plný úvazek nebo dvouletý program na částečný úvazek.

ERASMUS LETNÍ PROGRAM

Každý z těchto tří programů kombinuje teoretickou a praktickou výuku v lékařství a zdravotnických vědách. Programy začínají každý rok v srpnu letním programem Erasmus. Toto třítýdenní 30-chodové portfolio nejmodernějších biomedicínských témat je navrženo tak, aby plně uspokojilo potřeby mezinárodních studentů a odborníků se zvláštním zájmem - jako je klinická medicína, obecná praxe, veřejné zdraví, epidemiologie, genetika nebo biostatistiky.

Vzhledem k tomu, že letní program se zaměřuje na klíčové principy a metody kvantitativního lékařského výzkumu, je otevřen nejen účastníkům MSc programů, ale všem studentům a zdravotnickým pracovníkům. Pokud nejste zapsáni do studijního programu, ale chcete získat podstatné aktualizace v celé řadě aplikovaných lékařských a zdravotnických oborů, můžete si tak sestavit svůj osobní vzdělávací plán - další důležitý aspekt filozofie NIHES . Jako nezávislý student jste také vítáni, abyste se zaregistrovali v jakékoliv části našeho pravidelného podzimního vzdělávacího programu.

ERASMUS ZIMNÍ PROGRAM

Všechny tyto aktivity a možnosti jsou rozšířeny v zimním programu Erasmus, který se zaměřuje na základy společné pro veškerý výzkum v klinické medicíně. Věnuje se zásadám a metodám klinického výzkumu a je určen zejména pro zájemce o klinické studie, výzkum v oblasti bezpečnosti a rozhodování v oblasti klinického lékařství. Zahrnuje také různé kurzy v oblasti genetiky a biostatistiky.

PROGRAMY DSC

Chcete do své kariéry jako výzkumného pracovníka přidat mezinárodní dimenzi? Kombinovat výzkum a klinickou práci? Nebo se snažíte maximalizovat vaše šance na získání titulu PhD výzkumného projektu prostřednictvím programu doktora vědy (DSc)? Náš výzkumný trénink je navržen tak, aby vám pomohl učinit všechny.

Na společnosti NIHES neustále rozšiřujeme naši síť partnerských univerzit po celém světě. Spolupracujeme s předními univerzitami v rámci magisterských programů financovaných z prostředků EU, společných doktorských programů a programů mobility. Takže bez ohledu na vaši ambici - ať už máte v úmyslu pracovat jako vědec na akademické půdě, ve veřejném sektoru nebo v průmyslu - poskytneme vám znalosti a odborné znalosti, které potřebujete.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Holandský

Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc » Vidět Magistr - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Výzkumný Inženýr V Oblasti Zdravotnictví Se Specializací Na Zdravotní Ekonomickou Analýzu

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Nizozemsko Rotterdam

Jen absolvoval bakalářský titul v klinickém, veřejném nebo biomedicínském vědním oboru a chtěl bych jako výzkumný pracovník významně přispět k budoucímu vývoji v medicíně? Pak je tento výzkumný mistr pro vás! Díky široké škále specializací a poradenství od těch nejlepších myslí v těchto oborech budete dobře cestovat k velmi úspěšné výzkumné kariéře. [+]

Výzkumný magisterský program ve vědách v oblasti zdraví má za cíl poskytnout studentům důkladné znalosti metod v klinickém nebo výzkumu veřejného zdraví. Specializace zahrnují klinickou epidemiologii, epidemiologii, epidemiologii veřejného zdraví, genetickou a molekulární epidemiologii a zdravotní ekonomickou analýzu. Po ukončení studia budou kandidáti mít znalosti, porozumění a dovednosti navrhnout nejmodernější studie, psát vynikající studijní protokoly, provádět výzkum, analyzovat data pomocí moderních statistických metod, dělat obhájitelné kauzální závěry, dospět k odůvodněným závěrům, a psát vynikající výzkumné práce. V závislosti na volbě specializace se kandidát zaměří například na klinické studie, populační studie, intervence v oblasti veřejného zdraví nebo studie modelování.... [-]


Videos

DISCOVER NIHES

Contact

Erasmus MC

Adresa, 1. řádek NIHES Educational Support Center Room Fe209 PO Box 2040 3000 CA
Rotterdam, South Holland, Nizozemsko
Website http://www.nihes.com/