Maastricht School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

59092_SchoolProfile_logos.PNG

126328_AMBA-logo-Acc-Colour.jpg

Maastricht School of Management ( MSM ), založená v roce 1952, je jednou z nejstarších a nejrozsáhlejších obchodních škol v Nizozemsku. MSM nabízí mezinárodně akreditované programy MBA - na plný úvazek, MBA na částečný úvazek, Online MBA - a magisterské programy v oboru řízení a mnoho kratších odborných a výkonných kurzů.

Kurzy pro manažery jsou nabízeny jako otevřené přijímací programy i programy na míru, aby vyhovovaly potřebám organizací ve veřejném i soukromém sektoru.

MSM se nachází v krásném historickém městě Maastricht v Nizozemsku - přímo v srdci Evropy. MBA na plný úvazek M MSM je zařazena mezi 10 nejlepších v západní Evropě podle 2019 Eduniversal Ranking, což z ní činí 2. místo v Nizozemsku. MSM udržela v žebříčku Globální hodnocení MBA v roce 2019 žebříčku Global Tier One MBA. Online MBA společnosti MSM je v roce 2019 CEO Magazine Ranking čtvrtým nejlepším online programem MBA na světě, což z ní činí nejlepší online MBA v Nizozemsku. Ve stejném pořadí MSM Executive MBA je 6. nejlepší Executive MBA na světě.

Místa

Maastricht

Maastricht School of Management (MsM)

Adresa, 1. řádek
Maastricht School of Management
Endepolsdomein 150


6229 EP Maastricht, Limburg, Nizozemsko
Telefonní číslo
+31 43 387 0808

Akreditace