Přečtěte si oficiální popis

59092_SchoolProfile_logos.PNG

Společnost byla založena v roce 1952. Maastricht School of Management ( MSM ) je jednou z nejstarších a nejvíce mezinárodních obchodních škol v Nizozemsku. MSM nabízí výzkumné a mezinárodně akreditované MBA, MSc a MM stupňů, stejně jako mnoho kratších odborných a výkonných kurzů. Výkonné kurzy jsou nabízeny jako programy otevřeného zápisu, stejně jako programy na zakázku, které vyhovují potřebám organizací ve veřejném i soukromém sektoru.

MSM se nachází v krásném historickém městě Maastrichtu v Nizozemsku - přímo v srdci Evropy. Program MBA MSM je v Nizozemsku zařazen na # 2 v kategorii Nejlepší Mistr podle Eduniversalu v roce 2015-2016. V letech 2014 a 2016 byl MSM finalistkou prestižního sdružení MBA (AMBA) inovace Award. Přibližně 1 000 studentů absolvuje každý rok MSM programy a absolventi MSM zaujímají nejvyšší pozici v oblasti obchodu, vlády a akademické obce.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Maastricht School of Management

Program MSM Master in Management (MM) je jednoletý magisterský program na plný úvazek pro nejnovější absolventy a mladé profesionály s ambicí řídit lidi a procesy s úspěc ... [+]

Akreditace Program Master in Management je akreditován AMBA, ACBSP a IACBE. Maastricht School of Management je institucionálně akreditována ATHEA.

Jste ambiciózní absolvent nebo mladý profesionál, který se usiluje o úspěšnou kariéru v top managementu?

Náš MM vám poskytne první nezbytný krok k rychlému posunu své kariéry na vyšší úroveň tím, že vám poskytne pevný základ v praxi a teorii řízení v rychle se měnícím globálním světě. Během tohoto kurzu budete mít příležitost pochopit, jak řídit svou organizaci k vysokému výkonu v rozmanitém a multikulturním mezinárodním obchodním kontextu. Naučíte se ze zkušené fakulty, mezinárodních společností a dalších účastníků z různých kulturních, obchodních a studijních prostředí.... [-]

Nizozemsko Maastricht
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Maastricht School of Management (MsM)
Adresa, 1. řádek
Maastricht School of Management Endepolsdomein 150
6229 EP Maastricht, Limburg, Nizozemsko
Website
Telefonní číslo
+31 43 387 0808