MEL Erasmus Center for Maritime Economics & Logistics

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Rotterdam je 8th největším přístavem na světě, a zdaleka, nesporný mistr Evropy, jako globální námořní rozbočovač, ale také jako ve velkém měřítku průmyslový komplex. Do obecné uznání, Nizozemsko, brána do Evropy, je v čele inovací v oblasti dopravy a logistiky.

Lodní politika státu nabízí firmám jedno z nejatraktivnějších prostředí pro podnikání v Evropě, úspěšně napadá všechny tradiční lodní center. Erasmus, Rotterdam vlastní univerzity, je v samém centru toho všeho, destilační vědomostní infrastrukturu země ve své MSc hřiště v námořní ekonomiky a logistiky (MEL); post-graduate / post-zkušenosti na mezinárodní program zaměřený na transformaci nadějné mladé profesionály do zítřejší lídry v podnikatelskou sférou a vládou. A již na 466 našich absolventů to se ukázalo jako pravdivé.

Tento program připravuje odborníky s moderních ekonomických a manažerských nástrojů pro efektivní rozhodování, poskytnout jim současně s metodami; koncepty; a teorie, které jim umožní pochopit a analyzovat, do holistického a multidisciplinárním způsobem, složitost globálních námořních dodavatelských řetězců. Tímto způsobem, absolventi MEL se očekává, že bude schopna jednat a rozhodnout, s manažerského stylu a odhodláním, za složité a nejisté podmínky, v globálním hospodářském a sociálním prostředí.

Důraz našich kurzů je na základních průmyslových, ekonomických a koncepcí řízení a metod, s trvalým účinkem, které mohou být použity k vysvětlení obchodních praktik na straně jedné, a politických procesů na straně druhé. Za tímto účelem je zapotřebí kombinace teorie a praxe. Čím více koncepční záležitosti jsou řešeny personálem univerzity, zatímco praktické aspekty jsou diskutovány našimi partnery, jako jsou Maersk Line; Přístav Rotterdam; Evropa kontejnerových terminálů (ECT); BIMCO; DVB Bank; TBA, Rabobank, Stolt tankery, APMT atd.

Se studenty z celého světa; více než 50 akademických a odborných pracovníků z programu Erasmus fakult ekonomie a řízení; průmyslových partnerů; hostujících profesorů; a rozsáhlé podnikové sítě, MEL program na Erasmus University Rotterdam je spearhead v Nizozemsku "námořního bloku a vyslancem národa vedoucí úlohu v námořních a přístavních souvisejících logistických záležitostech.

MEL je jediná cesta svého druhu, který v sobě spojuje, holisticky, námořní doprava, přístavy, terminál vedení, a námořní logistika v akademickém prostředí dvou nejlepších škol v Evropě: The Erasmus School of Economics a Rotterdam School of Management. Spolu s vynikající akademické kvality, MEL usiluje o jemnou rovnováhu mezi teorií a praxí. To je zajištěno výběrem našich partnerů a zapojení naší podnikové sítě. Prostřednictvím přednášky, semináře a návštěvy firem, MEL jsou studenti neustále konfrontováni s předsudky "konvenční moudrost" a naučit se je umístit do jejich správné a širšího ekonomického hlediska.

Navíc naše rozsáhlé podnikové sítě umožňuje MEL studentům hledat pracovní příležitosti v nejprestižnějších "blue chips" organizace, a, v některých případech využít svých infrastrukturních systémů a informačních při psaní diplomové práce.

Univerzita je dlouholetou tradici v dopravních studií začal s prací na námořní dopravy a lodního stavitelství naším pozdním kolega, profesor Jan Tinbergen, laureát Nobelovy ceny za ekonomii. Tato tradice pokračuje dnes přes doktorských programů v oblasti dopravy a logistiky na Tinbergen institutu, Erasmus Výzkumného ústavu managementu (Erim), a pro dopravu, infrastrukturu a logistiku (TRAIL) Výzkum školy. Tak, špičkový výzkum, často externě financovaný, najde cestu do školních lavic v shora dolů. Důraz na aplikovaný výzkum je založen na naší pevné víře, že bez ohledu na důležitost "výzkum v zájmu výzkumu", v oboru, jak je uplatňován jako doprava a logistika hodnotu výzkumu se projevuje ochotou společenského, aby ji podepsat.

Rotterdam je mladá dynamická mezinárodní město, známé pro svou kulturou a mezinárodně proslulého architektury. V roce 2014 The New York Times umístil Rotterdam v top 10 z 52 míst na světě, na návštěvu. Vzhledem k tomu, ekonomické srdce Nizozemska, největší přístav Evropy a pulzující město, Rotterdam je ideálním místem ke studiu námořní ekonomie a logistiky.

Věřím, že tento web odpoví na vaše dotazy týkající se MEL, a těším se na vás přivítat do Rotterdamu a na naší univerzitě.

Prof.Dr. Bert de Groot MEL jednatel

Top 10 důvodů, proč studovat MEL

Pověst Erasmus University Rotterdam (EUR)

Souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších univerzit na světě podle The Wall Street Journal, Financial Times, Times Educational Supplement, atd EUR se pyšní tří laureátů Nobelovy ceny za ekonomii: Jan Tinbergen (1969), Tjalling Koopmans (1975) a sir Clive Granger (2003).

Plně Akreditované

Rozhodnutím EUR rady guvernérů, program MEL je nabízen společně s Erasmus School of Economics a Rotterdam School of Management. Obě školy jsou společně orgány stupeň-udělovat. MEL má dvojí akreditace NVAO (Nizozemsko Vlámský akreditační organizace) a AACSB (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání). To znamená, že MEL stupeň může být úředně ověřena Ministerstvem školství Nizozemska, a je proto plně uznávána stupně po celém světě.

Corporate Network

MEL Corporate Network obsahuje více než 50 "blue chip", nadnárodních společností a organizací. Nejpozoruhodnější mezi nimi jsou přístav Rotterdam; Maersk Line; APM Terminals; BIMCO; Stolt Tankers; Vopak; DVB Bank; a Hutchison Port Holdings (ECT). Společnosti, které se připojí k podnikové síti dělat tak tím, že uznává roli Mel je ve vzdělávání špičkových námořní profesionály, při provádění výzkumu a být znalosti a excelence centrum v tomto odvětví. Členové podnikové síti poskytuje peer doporučení pro budoucí MEL směru, komunikovat s MEL studenty formou přednášek, společenské akce, a rekrutovat mezi MEL studenty.

Absolventi Community

Naše Absolventská síť je jedním z našich nejcennějších aktiv; sledujeme profesionální úspěchy našich absolventů s hrdostí. Jako absolvent Mel se můžete připojit absolventů komunity a získat přístup k MEL absolventů oblasti sítě. Řada absolventů MEL také vrátit do učebny a poskytovat Alumni cyklus přednášek (ALS). MEL absolventi, kteří jsou nyní aktivními odborníky podělit o své zkušenosti, protože promoci s aktuálním MEL třídě, a údaje o třídě MEL příležitost dozvědět se o tom, jak MEL pomáhal rozvíjet svou kariéru.

Nejlepší Lektoři

MEL lektoři jsou směsí Erasmovy univerzity členy fakulty a úspěšných podnikatelů a žen. Tento způsob, jak zajistit, že MEL studentů při oběma podnikateli a akademiky. Řada MEL lektorů byli nominováni na a získala ocenění.

Komplexní Curriculum

MEL klade značný důraz na včetně názorů, zkušeností a požadavků průmyslu v designu, obsahu a rozvoj kurikula MEL. Intenzivní průmysl konzultace osvědčil nejen při získávání nejlepších studentů, ale také v získání uznání MEL jako vedoucí MSc v tomto odvětví. MEL je program, který razil termín námořní logistiky, tj holistického, integrovaného přístupu ke studiu mezinárodní dopravy, přístavů, terminálů a globální logistiky. Po rozsáhlých konzultacích průmyslu, MEL sestavil osnovy 15 modulů, které mají za cíl - díky své filozofii a individuálních cílů učení - při skládání holistický a pevně pletené, integrovaný přístup k pochopení a analýze globálních námořních dodavatelských řetězců výroby-s dopravou distribuce, kde se oceán doprava a přístav a terminál vedení hrát klíčovou roli.

Erim Výzkumný ústav

V oblasti výzkumu a vzdělávání, většina z MEL Resident fakulty se podílí na podnikových procesů, logistika a informační systémy (LIS) Program Erasmus Výzkumného ústavu Management (Erim). Erim byl nedávno hodnocena jako jedna ze tří nejlepších manažerských škol v Evropě, a to je akreditována Nizozemské královské akademie umění a věd (KNAW).

MEL Výzkum

Po celá léta, MEL výzkum "definován" oblasti námořní ekonomiky a logistiky. Většina našeho výzkumu byl financován externími organizacemi, jako je Evropská komise a Světová banka. Poradenství práce vzala MEL do všech koutů země, z Koreje do Brazílie a z Norska do Řecka. Akademičtí pracovníci publikuje v předních časopisech. Špičkový výzkum je uveden na vědeckých konferencích.

Několik bakalářských, majoři a prakticky všechny magisterské programy naší univerzitě jsou uvedeny v anglickém jazyce. V posledních letech EUR školní areál se stal tak mezinárodní, že chodí těchto dnech, zjistíte, že je obtížné slyšet žádný jiný jazyk než angličtinu. MEL třída má obvykle státní příslušníky mezi 15 až 20 různých zemích.

Rotterdam

Rotterdam je mladá dynamická mezinárodní město, známé pro svou kulturou a mezinárodně proslulého architektury. V roce 2014 The New York Times umístil Rotterdam v top 10 z 52 míst na světě, na návštěvu. Vzhledem k tomu, ekonomické srdce Nizozemska, největší přístav Evropy a pulzující město, Rotterdam je ideálním místem ke studiu námořní ekonomie a logistiky.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Holandský

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Námořní Ekonomice A Logistika (MEL)

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Nizozemsko Rotterdam + 1 více

MSc v oboru ekonomie a námořní logistiky (MEL) se zaměřuje na rychlé sledování slibné mladé profesionály do zítřejší lídry v podnikatelskou sférou a vládou. Tento program připravuje odborníky s moderních ekonomických a manažerských nástrojů pro efektivní rozhodování, poskytnout jim současně s metodami, pojmy a teoriemi, které by umožnily pochopit a analyzovat, do holistického a multidisciplinárním způsobem, složitost globální námořní dodávky řetězy. [+]

Program odráží celostní a integrovaný přístup Mel je při řešení komplexní propojenost globálních námořních dodavatelských řetězců. Kromě MEL kurzů, program klade značný důraz na metodiku a analytické rozvoj dovedností. Také MEL práce hraje velkou roli ve vzdělávacím programu.

Charakteristické vlastnosti programu - Překlenovací teorie k praxi - jsou na MEL Události (sociální / kulturní integrace); Firemní Návštěvy (in situ zkušeností); Professional Development kurzy (praktické aplikace teorie); a Distinguished Lecture Series.

Učební cíle

MSc v námořní ekonomiky a logistiky (MEL) se zaměřuje na rychlé sledování slibné mladé profesionály do zítřejší lídry v podnikatelskou sférou a vládou. Tento program připravuje odborníky s moderních ekonomických a manažerských nástrojů pro efektivní rozhodování, poskytnout jim současně s metodami, pojmy a teoriemi, které by umožnily pochopit a analyzovat, do holistického a multidisciplinárním způsobem, složitost globální námořní dodávky řetězy. Tímto způsobem, absolventi MEL se očekává, že bude schopna jednat a rozhodovat, s manažerského stylu a odhodláním, za složité a nejisté podmínky, v globálním hospodářském a sociálním prostředí.... [-]


Contact

Center for Maritime Economics and Logistics - Erasmus University Rotterdam

Adresa, 1. řádek Erasmus University Rotterdam Center for Maritime Economics and Logistics Room H16-02 Burgemeester Oudlaan 50 3062 PA
Rotterdam, South Holland, Nizozemsko