Royal Tropical Institute (KIT)

Úvod

Read the Official Description

Zatímco zdravotní péče zlepšuje celém světě, mnoho z nich se stále pozadu přes nerovnosti. Na KIT zdraví, jsme se zavázali k pomoci zúžit tuto mezeru. S multi-disciplinární tým výzkumníků, pedagogy a poradci Jsme inovativní hráčem na mezinárodní a veřejného zdraví.

KIT (Royal Tropical Institute) vybavuje zdravotníci řešit problémy v oblasti veřejného zdraví na celém světě. Nabízíme magisterských programů a pokročilé kurzy v našich školicích zařízení v Amsterdamu a prostřednictvím e-learningu. Dále provádíme regionální, na míru šité školicí programy v zemích po celém světě. Tím se setkávají lidé z různých zemí a regionů, mezinárodní kurzy KIT je vytvořit fórum pro propojení a výměnu zkušeností mezi širokým spektrem vývojových odborníků.

Dopad: Lídři v oblasti celosvětového zdraví

Naše vzdělávací programy reagují na aktuální globálním vývojem v oblasti zdravotnictví. Kurzy KIT jsou známé pro jejich praktické použitelnosti, multidisciplinárního přístupu a interaktivních, participačních tréninkové metody.

Naše vzdělávací programy jsou zaměřeny na rozvoj efektivních lídrů, že vytvoří dopad v jejich domovských zemích. Absolventi KIT získat vyšší pozice po absolvování a přispívají ke zdravotní politice na okresní, krajské a národní úrovni. Oni také předat své znalosti svým kolegům a místních odborníků v oblasti zdraví, a tím, že učí na vysokých školách a vzdělávacích ústavů. Jako takový máme vliv široce založené na.

Za posledních padesát let, více než 3000 zdravotničtí pracovníci studoval na KIT. Jsme hrdí na to být součástí jejich profesní cestě stát se lídry v oblasti zdraví po celém světě. Akreditační KIT Masters kurzy jsou uvedeny ve spolupráci s Vrije Universiteit Amsterdam se (VU) a jsou akreditovány holandské Vlámský akreditační organizací (NVAO www.nvao.com).

Kromě pokročilé kurzy jsou akreditovány tropEd, mezinárodní sítě institucí pro vyšší vzdělání v oblasti mezinárodního zdraví.

Proč studovat na KIT?

Up-to-date přístup ke komplexním otázkami veřejného zdraví Prakticky orientované Výměna mezi disciplínami Interaktivní vzdělávání Vývoj osobních a profesních kompetencí Budování sítí Osobní doučování Účastníci z různých prostředí a zemí Výuka kvalifikovanými odborníky Pozitivně přezkoumány tropEd KIT: Mezinárodní centrum excelence v oblasti mezinárodního zdraví a rozvoj Akreditované NVAO

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy - HealthcareStudies » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Kurzy - AcademicCourses »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Erasmus + Magistr V Mezinárodním Zdraví (em + MIH)

Online & Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Nizozemsko Amsterodam

Erasmus + Master in International Health mísí program je jeden rok plný úvazek program, který vyžaduje, abyste byli pouze 3 měsíce daleko od domova. Skládá se ze tří měsíců jádra samozřejmě na KIT, po které postoupil moduly a práce se provádí pomocí e-learningu na KIT v Amsterdamu, Queen Margaret University a University Bergen. [+]

Chcete studovat magisterský program, ale nejste schopni opustit svou práci nebo doma po dobu jednoho roku? Tento nový magisterský program dán KIT, University of Bergen a Queen Margaret University nabízí ideální řešení, takže můžete těžit z vyrovnaného smíšené výukového programu, který je dán částečně na místě a částečně inovativních metod distančního vzdělávání.

Erasmus + mísí mistr program je jeden rok plný úvazek program, který vyžaduje, abyste byli pouze 3 měsíce daleko od domova. Skládá se ze tří měsíců jádra samozřejmě na KIT, po které postoupil moduly a práce se provádí pomocí e-learningu na tři ústavy.

Erasmus + Master in International Health má zvláštní důraz na lidských zdrojů ve zdravotnictví v zemích s nízkými a středními příjmy.... [-]


Videos

KIT Health Master students share experiences

50th Graduation Master in Public Health

Contact

KIT - Royal Tropical Institute

Adresa, 1. řádek Royal Tropical Institute Mauritskade 63
1092 AD Amsterodam, Nizozemsko
Website http://www.kit.nl/
Telefonní číslo +31 20 568 8711