International Management Forum Academy

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na stránkách IMF Academy!

Akademie IMF je součástí Mezinárodního fóra pro řízení (IMF), nezávislé vydavatelské a vzdělávací organizace zaměřené na obchodní informace pro nadřízené manažery a osoby s rozhodovací pravomocí ve velkých a středních organizacích.

Jsme specialisté na poskytování informací o podnikání prostřednictvím kurzů dištančního vzdělávání (kurzy plně zaměřené na samostudium, podporované online učením), mistrovských kurzů a školení v oblasti výuky v terénu (certifikace).

Během uplynulých 25 let jsme získali solidní pověst tím, že jsme poskytli bod a cenné informace o tématech jak kritických, tak současných zájmů. Naši zákazníci pocházejí z více než 40 zemí světa!

Obsah našich kurzů je rozvíjen v úzké spolupráci s uznávanými odborníky z oboru, kteří pracují ve velkých mezinárodních poradenských organizacích nebo v menších specializovaných poradenských kancelářích. Naši školitelé pocházejí z organizací, jako jsou AIIM, manažerská škola v Antverpách, Atos Consulting, Capgemini, Centric, CGI Group, Conquaestor, Deloitte, Duthler Associates, G31000, IBM Business Consulting Services, Insite Security, Inter Access, KPMG, Microsoft, PwC, SABSA Institute, Sogeti, TIAS škola pro podnikání a společnost, asociace převodních cen (TPA), různé univerzity a mnoho dalších.

Akademie IMF dokáže organizovat jakoukoli (pravidelnou i přizpůsobenou) školení jako firemní školení nebo jako osobní koučování ve vaší kanceláři nebo na jakémkoli jiném požadovaném místě. Známe (mezinárodní) tréninkový trh a vždy máme optimální řešení pro vaše specifické požadavky na školení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr v kybernetické bezpečnosti

Online forma Campus forma Kombinované 2 let March 2019 Nizozemsko Amsterdam Leiden + 2 více

Získejte globální uznání Cyber ​​Security s magisterským diplomem Cyber ​​Security! [+]

Mistr v kybernetické bezpečnosti - způsob studia

2-letý magisterský program na částečný úvazek v Amsterdamu / Leiden (Nizozemsko). Můžete si vybrat magisterský titul v oblasti kybernetické bezpečnosti pomocí e-learningu, ve fyzické třídě (pouze 1 večer týdně!) Nebo kombinací obou.

Samostatný program: Certifikát v oblasti kybernetické bezpečnosti - detekce hrozeb (součást programu Master in Cyber ​​Security)

Odborníci v oblasti kybernetické bezpečnosti jsou velmi žádaní

Hrozby kybernetické bezpečnosti nerespektují hranice. S dramatickým nárůstem globální počítačové kriminality,

Cyber ​​Security se stala jednou z nejrychleji rostoucích IT disciplín na světě. Žádná organizace se nechce stát obětí počítačové kriminality. Spadnutí může trvat léta, než to opraví, a v některých případech může být těžké se v plném rozsahu zotavit. Rostoucí obavy mezi osobami s rozhodovací pravomocí v hlavních organizacích v oblasti počítačové kriminality jsou proto na celém světě zvyšující poptávku po odborných pracovnících v oblasti kybernetické bezpečnosti. (ISC) 2, který je certifikačním orgánem pro bezpečnost a průmyslovým subjektem, odhalilo, že do roku 2020 dojde k nedostatku 1,5 milionu odborníků v oblasti kybernetické bezpečnosti. Buďte rychle a získejte svůj globální magisterský titul v oboru Cyber ​​Security!... [-]