Institute Of Social Studies - Erasmus University Rotterdam

Úvod

Read the Official Description

o ISS

ISS je mezinárodní Graduate School of politiky orientované na kritické společenské vědy. To sdružuje studenty a učitele z globálního jihu a na severu v evropském prostředí. Byla založena v roce 1952 jako Mezinárodního institutu sociálních studií holandských univerzit a nizozemského ministerstva školství, že dělá výzkum, výuku a veřejné služby v oblasti rozvojových studií a mezinárodní spolupráce. My se nachází v Haagu, známý jako "svět je základní kapitál".

ISS / EUR

Dne 1. července 2009 ISS se stal univerzitní institut ve Erasmus University Rotterdam (EUR). Tato jedinečná stavba, ve kterém ISS zachovává svou misi, umístění a relativní autonomie a zároveň těží z dostupných zdrojů z mezinárodně uznávané univerzitě, přišlo asi po pečlivém procesu jednání. Jako univerzitní institut, ISS je schopen vyvinout inovativní výzkum ve spolupráci s dalšími fakultami EUR a mají lepší přístup k finančním prostředkům holandské i mezinárodní výzkumné účely. Absolventů ISS obdrží diplomy a tituly, které nesou jména obou ISS a EUR. ISS zůstane v Haagu ačkoli všichni pracovníci a studenti budou mít přístup k zařízením a zdrojům EUR.

Výzkum

Výzkum na ISS se zaměřuje na rozvojových studií. Toto transdisciplinární obor se snaží porozumět jevům nedostatečného rozvoje a vývoje a změn, se zvláštním důrazem na země s nízkými příjmy. Chudoba, globalizace, pohlaví a nespravedlnost jsou klíčová slova ve většině našich programů.

učení

Nabízíme čtyřletý doktorský program a akreditovanou 15,5 měsíců MA v rozvojových studií s různými specializacemi pro účastníky z více než 50 zemí. Dále nabízíme atestace programy a krátké kurzy. Stupně, včetně PhD, jsou mezinárodně uznávané a nizozemských právních předpisů. Naše více než 11.000 absoloventka fungovat na všech úrovních státní správy, podniků a občanské společnosti v Africe, Asii a Latinské Americe.

Akreditace

ISS MA programy v rozvojových studií je obecně uznáván, akreditované Nizozemsko vlámské accredication organizace NVAO a poskytuje způsobilost pro vstup do doktorských programech v Nizozemsku a dalších zemích po celém světě.

Veřejné služby

Náš personál pochází z mnoha zemí a je zdrojem poznání a má bohaté zkušenosti v oblasti mezinárodního rozvoje. My podnítit veřejnou diskusi o aktuálních otázkách, důležitých pro výměnu znalostí a pro zvýšení povědomí veřejnosti. ISS organizuje celou řadu akcí, od velkých konferencí až po malé setkání u kulatého stolu pro vybrané skupiny. Pracovníci se rovněž podílí na institucionální rozvoj kapacit, smluvního výzkumu a poradenské služby pro mezinárodní agentury a národních vlád.

ISS v kostce

Mezinárodní ústav sociálních studií (ISS) v Haagu je součástí Erasmus University Rotterdam (EUR).

Je absolventem institut politiky orientované na kritické společenské vědy, která byla založena v roce 1952 a je schopen čerpat z šedesáti let zkušeností.

ISS je velmi různorodá mezinárodní společenství vědců a studentů z globálního jihu a severu, která sdružuje lidi, myšlenky a postřehy v multidisciplinárním prostředí, které živí, napomáhá rozvoji a podporuje kritické myšlení a vede inovativní výzkum v oblasti základních sociálních problémů.

Klíčem k filozofii a praxi ISS je přáním přispět k dosažení sociální spravedlnosti a spravedlnost na globální úrovni. Silné partnerství s organizacemi a jednotlivci v rozvojových zemích tvoří síť, ve které spoluvytváření znalostí a integrovaný přístup k výzkumu a výuky se může dařit a zůstat společensky relevantní.

ISS sdílí zkušenosti s širší veřejnost poskytováním politického poradenství na vysoké úrovni, které slouží jako platforma pro diskusi a výměnu nápadů a zapojení se do poradenství.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma V Rozvojových Studií

Campus forma Denní studium 15 - 16 měsíců September 2018 Nizozemsko The Hague

Master of Arts v rozvojových studií nabízí solidní akademické a odborně příslušný výcvik v teorii a metod rozvojových studií. Je určen pro ty, kteří chtějí zahájit nebo pokračovat ve své profesní kariéry v oblasti rozvoje. [+]

Master of Arts v rozvojových studií nabízí solidní akademické a odborně příslušný výcvik v teorii a metod rozvojových studií. Je určen pro ty, kteří chtějí zahájit nebo pokračovat ve své profesní kariéry v oblasti rozvoje. V programu MA můžete dozvědět o nejnovějších teorií a diskusí. Dozvíte se také aplikovat tyto znalosti na praktické otázky rozvoje a sociální změny.

Kritické myšlení

MA studenti jsou vedeni k rozvoji kritické chápání hlavních debat, teorií a strategických intervencí a dovedností analyzovat problémy a navrhovat a posuzovat intervence zaměřené na řešení těchto otázek. Nezbytnou součástí tohoto procesu je rozvíjet své dovednosti v metodice výzkumu, který má být aplikován ve své výzkumné zprávě připravené jako požadavek pro stupeň Masters.... [-]