IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O IHS

Společnost IHS byla založena v roce 1958 a je mezinárodním institutem pro bydlení a rozvoj měst Erasmus University Rotterdam. Již více než 60 let je naším posláním rozvíjet lidské a institucionální kapacity, snižovat chudobu a zlepšovat kvalitu života ve městech. Nabízíme magisterské, doktorské a krátké studijní programy na různá městská témata včetně socio-prostorové dynamiky v plánování, odolnosti vůči změně klimatu, místní ekonomické inovace, bydlení z hlediska lidských práv a genderu, udržitelnosti a zelených měst (infrastruktura, energie a voda), země právo a finance a správa regenerativních přírodních zdrojů.

120113_commonstudentheaderErasmus.jpg

Metody vyučování a učení

Naše metody výuky a učení jsou zakotveny v jedinečném přístupu IHS k vzájemnému obohacení vzdělávání, poradenství a výzkumu. Přístup IHS je navržen tak, aby studentům umožnil vytvářet vícerozměrná řešení snižování chudoby a zlepšování kvality života ve městech. Naši akademičtí pracovníci jsou neustále zapojeni do mezinárodních misí pro výuku a školení a neustále pracují na vývoji inovativních městských řešení. Jsme hrdí na náš interdisciplinární přístup ke vzdělávání, jehož prostřednictvím zajišťujeme, aby se městské problémy a řešení v reálném životě řešily zpět v našem vzdělávacím programu.

120112_Renownedprofessors.jpg

Facilitátory

IHS spolupracuje se světovými vůdci v oblasti rozvoje měst, včetně UN-Habitat, Cities Alliance a ICLEI. IHS také spolupracuje s předními nizozemskými univerzitami v Nizozemsku a na celém světě, aby poskytla komplexní porozumění městskému rozvoji. Amsterdam, Groningen a TU-Delft jsou některé z univerzit, které pořádají hostující přednášky o značkách ve městě, městské ekonomice, logistice, dopravě, zachování kulturního dědictví jsou jen malým výběrem dalších akademických zdrojů, které IHS nabízí našim studentům každý rok.

Studenti

Učebnu IHS tvoří odborníci střední úrovně s bohatými a rozmanitými zkušenostmi z více než 45 zemí. Typické pozadí zahrnuje architekturu, strojírenství, plánování, ekonomii, sociální vědy, environmentální vědy a bydlení.

Absolventi IHS nesmírně přispěli k plnění našeho poslání snižovat chudobu a zlepšovat kvalitu života ve městech po celém světě. Pokračují v zaujetí různých pozic v soukromém, vládním a akademickém sektoru. Zde je několik příkladů pozic, které zaujali naši absolventi:

● Projektová manažerská kruhová ekonomika ve společnosti Philips

● Specialista na správu měst a politiku v UN-Habitat

● Architectural consultant ve společnosti Asian Development Bank

● Poradce pro územní plánování v GIZ

● Vrchní inspektor ministerstva místní správy a regionálního rozvoje

● Ředitel Centra pro ekologicky udržitelnou dopravu a změnu klimatu

● Profesor v Pontificia Universidad Javeriana

120110_getadiplomafromatop100university.jpg

Město

IHS se nachází v areálu univerzity Erasmus, Woudestein , v kultovním městě Rotterdam. Odvážný styl architektury, průkopnické urbanistické plánování a slavná multikulturní populace přiměly Rotterdam do čela inovací a kultivace v městském světě. IHS je hrdá na svou historii v Rotterdamu, která pomáhá po přestavbě způsobené druhou světovou válkou znovuobnovit a znovuobjevit město. Rotterdam stojí na impozantním panoramatu a je vybaven vynikajícími místními a mezinárodními dopravními spoji, takže je ideální základnou pro objevování všeho, co Nizozemsko a zbytek Evropy může nabídnout. Existují dobře propojené dopravní systémy a bezpečné cyklotrasy, díky nimž je cestování po městě velmi příjemné. Je to město plné rozmanitosti, přičemž 600 000 obyvatel Rotterdamu tvoří 175 různých národností. Navíc je výuka angličtiny v nizozemském vzdělávacím systému povinná, což znamená, že prakticky celá země umí anglicky! „Učinit to“ je vize, která podporuje růst tohoto fantastického města, což dokládá fúze mezi přístavem, městem Rotterdam a Erasmus University Rotterdam.

120109_Resized_Girlsoncampusfromtheback.jpg

Vstupné

Od 1. října každého roku se můžete začít ucházet o magisterské programy. Chcete-li se dozvědět více o požadavcích na přijetí, navštivte naše webové stránky zde .

Programy vyučované v

Angličtina

Místa

Rotterdam

Institute For Housing and Urban Development Studies, IHS, Erasmus University Rotterdam

Adresa, 1. řádek
Burgemeester Oudlaan 50
Mandevile, 14th floor
3062 PA Rotterdam, Jižní Holandsko, Nizozemsko
Telefonní číslo
+ 31 10 408 9825