International Business School the Hague

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat na IBSH ?

Mezinárodní zkušenost

Haag je krásné a mezinárodní město, které je domovem nizozemské vlády, parlamentu, Nejvyššího soudu a Státní rady, ale je většinou proslulé Mezinárodním trestním soudem, Mezinárodním trestním soudem a OSN. Město Haag je navíc domovem více než 150 mezinárodních organizací, což z něj činí atraktivní místo pro studenty, kteří chtějí pokračovat v mezinárodní obchodní kariéře.Binnenhof castle (Dutch Parliament) background with the Hofvijver lake against a background of skyscrapers and blue cloudy sky, Hague (Den Haag), Netherlands

Krásné a příjemné místo k životu

Haag je bezpečné a moderní město s příjemnou kombinací mezinárodních expatů, diplomatů a nizozemských místních obyvatel. Ačkoli oficiální jazyk v Haagu je holandský, mnoho návštěvníků našlo holandský mít silný příkaz anglického jazyka, který dělá integraci obzvláště příjemný.

Haag, stejně jako mnoho holandských měst, je plný parků, muzeí, uměleckých galerií, kaváren a samozřejmě cyklistických tras! Dopravní systém v Nizozemsku je jedním z nejlepších na světě, což znamená, že budete mít snadný a spolehlivý přístup do měst po celé zemi, včetně Amsterdamu, Rotterdamu, Groningenu a mnoha dalších.

Vysoce kvalitní, intenzivní program

Naše bakalářské programy jsou jedinečně navrženy tak, aby vás připravily na vedoucí pozici ve zvoleném oboru. To znamená, že budete mít vzdělání od akademických odborníků, kteří zkoumají současné i budoucí obchodní výzvy. Dozvíte se od průmyslových specialistů, kteří jsou v terénu a v oblasti, která se zabývá současnými obchodními problémy. Naše učební osnovy vás budou prosazovat jak akademicky, tak profesionálně, aby poskytly špičkové výsledky, které vás nakonec připraví na vaši kariéru.

54343_DSC_0610.JPGInternational Business School the Hague ( IBSH ) je zbrusu nová inovativní škola podnikání a managementu založená v Nizozemsku a sídlí ve městě Haag. IBSH je na rozdíl od mnoha jiných obchodních škol v tom, že speciálně navrhla své PhD, magisterské a bakalářské programy, aby vyzvala své studenty, aby se stali lepšími obchodními vůdci. IBSH nabízí šest programů. Top tři (3) důvody ke studiu zde:

  • Mezinárodní zkušenost;
  • Krásné a vítané místo k bydlení; a
  • Vysoce kvalitní a intenzivní program.

54342_DSC_0616.JPGRisk Management Work process.Picture Trader working Market Report Document Touching Screen Tablet.Using Worldwide Graphic Icons,Stock Exchange Report.Business Project Startup.Horizontal,Flares Effect

O

IBSH je právně zavedenou institucí vyššího vzdělávání a bude nabízet bakalářské studijní programy v oboru Business Management, Bankovnictví a finance, Účetnictví a Finance. Postgraduální kurzy budou zavedeny po pečlivém posouzení v následujících letech. Management také plánuje zavést na míru šité a přizpůsobené kurzy pro firemní školení ve vybraných oblastech. V následujících letech by mohl být zaveden bakalářský a postgraduální studijní program na částečný úvazek, který by sloužil pro rušné pracovní korporátní třídy lidí žijících v Haagu a okolí. 54341_DSC_0607.JPG

Kariéra

IBSH „Vytváření dynamických lídrů“ je o vzdělávání studentů o různých složitostech, kterým budou čelit světové podniky v blízké a vzdálené budoucnosti. IBSH věří, že díky udržení pevného IBSH o budoucích trendech a inovativních iniciativách bude schopna poskytovat studentům vysoce relevantní a smysluplný obsah způsobem, který je nejlépe připraví na vedoucí role v příslušných oblastech. Dynamický vůdce je člověk, který dokáže pochopit holistický obraz a může činit zdravá rozhodnutí v časech velké složitosti.The leader of the business people giving a speech in a conference room.

Místa

Haag

Adresa, 1. řádek
Rijswijkseweg 60, 2516 EH
Haag, Jižní Holandsko, Nizozemsko