Hotelschool The Hague

Úvod

Read the Official Description

Zadejte dveře Hotelschool HagueA zadáte jeden ze světově nejvíce speciálních univerzit.

Jsme hrdí na to, že Hotelschool Hague je jedním z posledních nezávislých jednotlivých sektorech Univerzity aplikovaných věd v Nizozemí. Hotelschool Hague byla založena a financována v roce 1929 odvětví pohostinství vytvořit centrální místo, kde obchodní partneři, by mohl získat a sdílet nové poznatky, dovednosti a znalosti. Od svého založení, Hotelschool stala mezinárodní škola se specializuje na řízení pohostinství nabízí 4-leté bakalářský titul v oboru Hotelnictví a Hospitality Management. Tento studijní obor je k dispozici i ve zrychleném Mezinárodní Fast Track programu.

Od svého založení před více než 80 lety hotelová škola se stala větší, mezinárodně orientované a profesionalizována nesmírně. Ale původní základy zůstal stejný, jako specializované zaměření na pohostinnost a silné spojení s průmyslem. Také "core business" na hotelové škole zůstal stejný; centrum, kde pohostinnost znalosti a dovednosti jsou svázány, vyvinuté, zkoumal, sdílené a přenést tak realisticky, jak je to možné, s cílem připravit mladé pohostinství vedení talentů pro úspěšnou kariéru v podnikání. Hotelschool Haagu, v srdci pohostinství.

K dispozici je více Hotelschool Haag, než se na první pohled zdá. Jste vítáni v našich hotelů a restaurací v Haagu a Amsterodamu zažít naše nadšení pro pohostinnost.

Jsme také domov pro jeden z předních pohostinství Výzkumná centra kde jsme se provádět výzkum na inovace v oblasti pohostinství. Náš Poradenství a školení dělení radí a vlaky pohostinství obchodní profesionály, a to buď ve firmě, nebo na našich výročních letních škol. Výsledky z obou divizí se rychle přizpůsobil v našich vzdělávacích programů tak, aby naši studenti se učí od stavu obchodních případů art pohostinství; kontinuální program zlepšování učebních osnov.

Vláda

V roce 2006 se Valné shromáždění Rady HBO vytvořil kód řízení. Hotelschool Hague přijala tento kód. Kód se skládá z, mimo jiné pravidla pro řádnou správu věcí veřejných. Má také kód předpisů a pravidel pro dohled a zapojení zúčastněných stran v oblasti vzdělávání a výzkumu.

Stanovy

Stanovy Stichting Hotelschool Haagu stanoví základní pravidla a ustanovení nadace. Popisuje cíle a stanovy školy a odpovědnosti a úkoly představenstva a dozorčí rady.

Strategická vize

Hotelschool Hague posílí své vztahy se svými pohostinství studenty, zaměstnance, absolventy a průmyslu. V Strategická vize 2012-2018 Hotelschool Haagu se zaměří na tyto základní otázky: - zintenzivnění výuky - silnější vztah s průmyslem - internacionalizaci

Naše hodnoty

Po roce výzkumu a konzultaci s našimi stávajícími studenty, fakulty a vedení v poslední době jsme zavedli Hotelschool The Hague nových hodnot. Jedná se o hodnoty, založené na etický kodex, vytvořený u nás pro nás. To znamená, že naše hodnoty budou srdce, cítil nejen Head-skladovat, zvýrazní naši identitu a kulturu, naše poslání a vizi, a v neposlední řadě, naše vášeň pro průmysl, který potřebuje vůdce nejen vysoce kvalifikovaní odborníci, ale také výborné povahy. Naše hodnoty apelovat na jednotlivce osobní odpovědnost a morální kompetence, volat pro všechny, kdo v naší komunitě, aby zvuk morální rozhodnutí založená na hodnotách se všichni můžeme ztotožnit.

Na podporu hodnot jsme vytvořili manifest pro naše studenty, fakulty a vedení poskytuje nás s North Star za naše činy a chování. Naše hodnoty jsou reprezentovány písmena v pohostinství: - H - jsme upřímní - O- Jsme otevřeni - S - Jsme Udržitelný - P - Jsme Professional - I - Jsme Integrity-Driven - T - Jsme Transparent - A - Jsme Ambassadors - L - Jsme Loyal - I - Jsme International - T - Jsme důvěryhodný - Y - Jsme Yes-Minded

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět BBA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of Business Administration V Mezinárodním Pohostinství (MBA)

Campus forma Denní studium 13 měsíců September 2018 Nizozemsko Amsterdam

The Mistr Program Hotelschool Haagu vychovává novou generaci vůdců pohostinství a zaměřuje se na pohostinství koncepce inovací, rozvoje podnikání a změny. [+]

The Mistr Program Hotelschool Haagu vychovává novou generaci vůdců pohostinství a zaměřuje se na pohostinství koncepce inovací, rozvoje podnikání a změny.

Program, se sídlem v Amsterdamu, začíná v září 2015 běží na 13 měsíců. V této době, kdy se zlepšit své znalosti a vůdčí schopnosti, které Vám poskytnou nástroje a perspektiv nezbytné navázat své vlastní strategii a provádění scénáře pro budoucí kariéru.

Po ukončení programu, bude Hotelschool Haag udělí vám diplom a titul stupňů "Master of Business Administration v mezinárodním Hospitality".

Tento vysoce mezinárodní program pro správu pohostinnost je otevřen pro absolventy s pohostinností příbuzné nebo správcovské ekonomika / business bakalářského studia. ... [-]


Videos

Hotelschool The Hague | Educational Programme

Hospitality Heroes: Andreas

Contact

Hotelschool The Hague

Adresa, 1. řádek Brusselselaan 2
2587 AH The Hague, South Holland, Nizozemsko
Website http://www.hotelschool.nl/
Telefonní číslo +31 70 351 2481

Adresa, 1. řádek Jan Evertsenstraat 171
1057 BW Amsterdam, North Holland, Nizozemsko