Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Hanze University of Applied Sciences (UAS) se nachází v živé studentské město Groningen.

Máme širokou škálu bakalářských a magisterských studijních programech, osvědčení a burzovních kurzů, Hanze Letní školy a přípravného kurzu.

Aplikovaný výzkum a inovace je silně začleněno do našich akademických programů. Kromě toho, Hanze UAS má různé moderní zařízení na akademické půdě nabídnout svým studentům. Přehled důležitých informací pro mezinárodní studenty lze nalézt na našich International Service Desk webové stránky. Doufáme, že vás vidím v Groningen brzy.

Organizace a řízení Hanze University of Applied Sciences

Hanze University of Applied Sciences (Hanze UAS), Groningen, má provozovny ve městě Groningen, Assen, Leeuwarden a Amsterodamu s přibližně 27.000 studentů a 3000 zaměstnanců. Jméno Hanze UAS týká jednou hnací síly, pokud jde o podnikání a obchodu. Před mnoha lety, Hanseatic liga byla nezbytná pro mezinárodní obchod, spolupráce a kontakty. Tak tomu bylo v Nizozemsku a mnoha jiných zemích, například v Německu a ve Skandinávii. The Netherlands měl mnoho hanzovního města, včetně Groningen.

Proto se výraz "Hanze 'může být pevně související do minulosti, jakož i do města Groningen. Logo má také historické aspekty k němu. Šikmé gotické písmeno H v Orange lze nalézt všude souvisí Hanze UAS. Podívejte se na film pod hlubší pohled na Hanze University of Applied Sciences.

video platforma pro správu videa video řešení video přehrávač

Odpovědnost

Stanovy Hanze UAS uvést odpovědnost dozorčí rady a výkonné rady. Jejich povinnosti jsou popsány v pravidlech pro domácnost Hanze UAS ".

Vzdělávací Vision 2020

Hanze University of Applied Sciences, Groningen vlaky kvalifikované a angažované odborníky. Je to prostředí, ve kterém studenti, výzkum-lektorů a firmy setkat a učit se od sebe navzájem. Výuku, výzkum a odborná praxe jsou úzce spojeny. Úkoly od odborné praxi jsou v souladu s vyučovacích metod pro každý studijní program. Studenty, výzkumné-lektorů a partnerů v odborném poli spolupracovat na řešení otázek blízko a daleko. Učení a pracovní zůstávají navzájem spojeny po celý život.

Vzdělání obohacuje jedince i společnost

Hanze UAS se domnívá, že má zvláštní poslání, aby všichni v učící se komunity Hanze vědom jeho společenské odpovědnosti. Univerzita aplikovaných věd povzbuzuje zaměstnance a studenty rozvíjet a cenným přínosem pro společnost.

Důrazy ve vzdělávání

Energie a zdravého stárnutí jsou strategické oblasti, v nichž Hanze UAS má vysoký profil. Tyto významné společenské obavy jsou hlavní oblasti zájmu ve vzdělávacích kurzech a výzkum univerzity. Podnikání je také klíčovým pojmem a vnitřně spojeny se jménem Hanze. Termín se odkazuje na vztah mezi vzděláním a praktické uplatnění a vitální souvislosti s podnikatelskou sférou v regionu, a na národní a mezinárodní úrovni. Kromě toho Hanze UAS poskytuje bezpečné a ambiciózní učební prostředí, kde se lidé navzájem povzbudit, aby to nejlepší, co může být. Hanze UAS stojí v popředí při podpoře nejnadanější studenty a zaměstnance.

Místa

Groningen

Adresa, 1. řádek
Zernikeplein 7
9747 AS Groningen

Groningen, Groningen, Nizozemsko

Groningen

Adresa, 1. řádek
Industrieweg 34A
9403 AB, Asssen

Groningen, Groningen, Nizozemsko

Leeds

Adresa, 1. řádek
Leeds, Anglie, Spojené království

Vilnius

Adresa, 1. řádek
Vilnius, Vilniuský kraj, Litva

Assen

Adresa, 1. řádek
Assen, Drenthe, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium