Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences

Úvod

Read the Official Description

Fakulta zdravotnictví, medicíny a přírodních věd začalo 1. ledna 2007. Fakulta byla výsledkem spojení mezi Fakulty zdravotnických věd a Lékařské fakulty. &nbsp Lékařství Lékařská fakulta byla první fakulta měla být zavedena na Maastrichtské univerzitě. Univerzita byla oficiálně stanovena na 9. ledna 1976, přestože první lékařské studenti začali své studium v září 1974. Lékařská fakulta byla druhá na světě, který použil Problem-Based Learning metodu. Ostatní fakulty Maastrichtské univerzity, tj. umění a kultury, ekonomiky a podnikového řízení, generální vědy, vědy zdraví, právo a psychologie přijala vzdělávací systémy a výzkumné organizace, podobný tomu z lékařské fakulty. Fakulta se vyvinul do komunity s pracovníky kolem 1200 (akademičtí pracovníci, administrativní a pomocný personál) a přibližně 1950 studentů medicíny. Od roku 1992 zaměstnanci a studenti jsou založeny na komplexu budov Fakulty Zdraví, medicína a vědy o životě, Fakulta psychologie a FN odst. Academisch Ziekenhuis Maastricht), který byl otevřen v roce 1991. &nbsp Zdravotní vědy Fakulta zdravotnických věd nabízí širokou škálu oborů, které dělaly fakulta jedinečné, a to nejen v Nizozemí, ale také v Evropě. Formát dovoleno, aby studenti integrovat jejich disciplínu a výzkumné práce do všech oblastech týkajících se společnosti, nemoci a zdraví. Prostřednictvím výzkumu a specifické (pregraduální a postgraduální) vzdělávání, Fakulta zdravotnických věd přispěl ke zlepšení kvality zdravotní péče. V současné době fakulta Zdraví, lékařství a přírodních věd má přibližně 2500 studentů zapsaných v jeho široké spektrum vzdělávacích programů vedoucích k Bachelor 's a / nebo Master ' s studia. Zdravotní vědy zkoumá vztah mezi zdraví, životní styl, prevenci nemocí, péči a léčbu. Zdravotní vědy výuky pokrývá celou oblast zdravotnických věd: Biologické a behaviorální a sociální zdravotní vědy. Tři otázky dostává do centra pozornosti po celou dobu: 1) Co je zdraví? 2) Které faktory ovlivňují zdraví? 3) Jak můžeme ovlivnit tyto faktory? Pro zajištění kvalitní zdravotní péče nejen lékaři, zdravotní sestry jsou potřebné a záchranáři jsou důležité také. Ale také poznatky z ostatních odborníků je nezbytné: zdravotní vědci.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSC V Oblasti Inovací Se Zdravou Výživou řízení

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Maastrichtská

Master in Health Food Innovation Management připravuje studenty k pochopení procesu inovace v potravinářském a nápojovém průmyslu, se zvláštním zaměřením na zlepšení zdraví spotřebitelů a zdravé stravovací chování. [+]

MSc Innovation Management Health Food

 

Master in Health Food Innovation Management připravuje studenty k pochopení procesu inovace v potravinářském a nápojovém průmyslu, se zvláštním zaměřením na zlepšení zdraví spotřebitelů a zdravé stravovací chování. Prostřednictvím multidisciplinární učení, budou studenti připraveni pomoci při využití aspekty zdravotní vědy na zvuk nového produktu a marketingové koncepty.

Program bude nabízen v Maastrichtské univerzity umístění satelitní ve Venlo, pod vedením fakulty Zdraví, medicína a vědy o živé přírodě.

Master in Health Food Innovation Managemen t je dvouletý, prezenční program vyučován v anglickém jazyce.... [-]


Contact

Faculty of Health, Medicine & Life Sciences Maastricht University

Adresa, 1. řádek Maastricht University Faculty of Health, Medicine & Life Sciences Universiteitssingel 60
6200 MD Maastrichtská, Nizozemsko
Website https://www.maastrichtuniversity.nl/about-um/faculties/faculty-health-medicine-and-life-sciences