Aeres University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Aeres University of Applied Sciences

Talent roste. To je to, co aeres University of Applied Sciences znamená. Naše univerzita má kořeny v zemědělském a vzdělávací vyšší vzdělání. Zaměřujeme se na vzdělávání, výzkumu a sdílení znalostí. To je, jak jsme se přispět k vývoji inovačních odborníků. Odborníci, kteří jsou schopná přijímat odpovědná rozhodnutí ve složitém světě, s přirozeným talentem pro hraní udržitelné.

Aeres univerzita má tři fakulty: Dronten, Almere a Wageningen. Byli jsme zvyklí být dva oddělené univerzity, ale my tavený v roce 2013. Sdílíme stejnou vizi a poslání, ale každý máme svůj vlastní profil a identitu.

bakalářské programy

Naše bakalářské studijní programy vedou k celostátně uznávané Ingenieur kvalifikace, která je ekvivalentní britskému BSC (vyznamenání) a francouzské licence professionelle. To vysokoškolské vzdělání je národně akreditované a mezinárodně uznávaných společnostmi a občanských organizací. Doba trvání programu je závislá na odbornou způsobilost studenta a může trvat 1- rok, 1,5- rok, 2- rok nebo 4 roky.

Naše bakalářské programy jsou:

Zdraví a dobrých životních podmínek zvířat Analýza vodního ekosystému Major International Agribusiness (EED) Major Výrobní závod (EED) Správa strukturálních fondů EU European Food Business Food chain management Jídlo Podnikání Bezpečnost potravin Řízení Vedení Mezinárodní Equine Business International Food Business Mezinárodní Zahradnictví a management Mezinárodní Živočišná výroba

Dále nabízíme jeden program Master v agrobyznysu Development.

Místa

Almere

Adresa, 1. řádek
Aeres University of Applied Sciences
De Drieslag 4

8251 JZ Almere, Flevoland, Nizozemsko

Dronten

Adresa, 1. řádek
Aeres University of Applied Sciences
Stadhuisstraat 18

1315 HC Dronten, Flevoland, Nizozemsko

Programy