Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)

Úvod

Read the Official Description

LBS je komunita lidí, kteří spáchali k vytváření a předávání řízení a obchodní znalosti založené na křesťanské pojetí člověka a hospodářské činnosti, které lze v Nigérii a Africe obecně. Snažíme se být prvotřídní obchodní škola, která bude mít významný dopad na praxi managementu. V zájmu dosažení tohoto poslání škola se snaží:

Poskytují vysoký potenciál profesionálové s všeobecné vzdělání řízení, který klade důraz na profesní etiku a služby pro společenství přes praxi managementu. Mají pozitivní dopad na profesionálních a etických norem řízení podniku v Nigérii Ujistěte se intelektuální příspěvky, které: a) podporují praxi řízení; b) přispět k rozvoji disciplíny řízení; a c) vytvářet vysoce kvalitní výukové materiály.

Náš kampus Lagos Business School se nachází podél Lekki-Epe magistrály, Lagos, v prostředí, které kombinuje klid a estetiku poskytnout příznivé místo pro vzdělávání a profesní činnosti. Vybaven s state-of-the-art zařízení, nepřerušované elektrické napájení, dostatek parkovacích míst, moderních stravovacích zařízení a profesionální bezpečnostní, se vzdělávací prostředí, byla vytvořena, který vyniká mezi podobnými institucemi v Africe, a je nezbytné, aby se zaměřila School of dodávající řízení vzdělávání svět-třída standard.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí: