Joseph Ayo Babalola University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

JABU, První podnikatelská univerzita v Praze Nigérie Byl založen v poslušnosti k božským pokynům Kristova apoštolská církev po celém světě V roce 2004 pod vizionářským vedením svého tehdejšího prezidenta Pastora (Dr.) EH L Olusheye.

Současný prezident Kristovy apoštolské církve po celém světě, pastor AO Akinosun jako předseda naší správní rady nám poskytuje celkový směr, s oživenými a obnovenými duchovními a finančními závazky vůči UNIVERZITA.

Náš první kancléř v osobnosti Jeho královského veličenstva, Oba (Dr) Oladele Olashore (CON), až do jeho zániku v červnu 2012, pracoval sedlivě různými způsoby, jak pozitivně pokročit v průběhu univerzity. Současným kancléřem je dynamický pastor (dr.) Wemimo Odunaiya, duchovní a průmyslník s nezvyklá nadšení pro dokonalost. Hlavními důstojníky jsou prof. AMA Imevborová (prokancelář) a pastor CS Fasuyi (místopředseda, Rada guvernérů), jakož i advokátka Barrister Wale Aderibigbe a další členové vedení. Hned pevně věnovali víře zakladatelů.

Poslání

Joseph Ayo Babalola University je soukromá univerzita v Nigérii, která poskytuje výuku, výzkum a služby, které povzbudí učení a stimuluje akademickou výměnu na národních i mezinárodních fórech.

Univerzita Josepha Ayo Babalola, Ikeji Arakeji, stát Osun je instituce terciárního vzdělání založená na víře, kterou vlastní Kristova apoštolská církev (celosvětově). Byl schválen dne 8. února 2006 Federální výkonnou radou; Získala licenci dne 6. března 2006 a byla otevřena studentům na zasedání 2006/2007 dne 25. října 2006.

Místa

Ilesa

Adresa, 1. řádek
Joseph Ayo Babalola University
Ikeji-Arakeji
P.M.B. 5006

Ilesa, Osun, Nigérie