Igbinedion University, Okada

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The UNIVERZITA zahájil své akademické programy v 1999/2000 v relaci pět Vysoké školy jmenovitě, umění a sociální vědy, obchod a manažerských studií, Medicínské vědy, právo a přírodní a aplikované vědy. Základové studenti přišli Okada v pátek 15.října 1999. Od té doby, UNIVERZITA má bez přerušení potvrdila své odhodlání vrátit se do terciárního vzdělávání na mezinárodně uznávanou kalendáře září do června. Vysoká škola inženýrství zahájila program v relaci 2002/2003. College of Health Sciences pokračoval být oblast populární poptávky. College of Pharmacy a B.Sc Ošetřovatelství byla zahájena v roce 2004/2005 relaci. Igbinedion Fakultní nemocnice Fakultní spravován správní radou otevřena první dne 12. ledna 2003, dohlíží na záležitosti nemocnice. Jako součást svých cílů trénovat a produkovat poskytovatelů pracovních míst, Igbinedion University distribuována podnikatelských dovedností a akvizice moduly vystavit studenty dostatečně natolik, aby "fit pro svět práce". Kromě toho program prospěšné práce byl představen v 2009/2010 relaci. V rámci naprogramované, všichni studenti druhého ročníku napříč vysokých škol se musí zavázat, praktický Programu rozvoje ve zvolené oblasti a komunity a kolem univerzitě / město.

Studentská populace neustále roste od 111 do 1999/2000 relaci k 5036 v 2012/2013, zatímco síla zaměstnanci se zvýšil z 55 v roce 1999/2000 na 565 z 290 pedagogických pracovníků (50), kteří jsou profesoři 153 Senior Non -Teaching zaměstnanců a 213 Junior a Intermediate zaměstnance ve stejném období.

Akademické programy Medicína, zákon, Umění a humanitní vědy, Obchodních a manažerských studií, Přírodní a aplikované vědy a strojírenství které jsou zralé, jsou reakreditovány, čas od času nigerijských univerzit komisí a příslušnými profesními organizacemi. Oba Erediauwa vysoká škola práva Ukázalo se svou první podíl absolventů v roce 2004. Jedenáctý várka absolvoval dnes je už v Law School.

V tomto shromáždění, univerzita je absolvování svou osmou sérii lékařů a nadále udržovat vyznamenání za bytí vůbec první soukromá univerzita v Africe na jih od Sahary k výrobě lékaři. UNIVERZITA Je také absolvoval svůj osmý úrodu talentované a dobře udržovaných inženýrů z Gen. Abdulsalami Abubakar College of Engineering.

Vidění

Být vedoucím centrem akademické kvality prostřednictvím aktivnějšího a citlivý podnikání, výzkumu v souladu s dynamikou národní a globální vývoj a výrobu založenou na znalostech v reakci na contextualized národních a globálních potřeb.

2

Cíle

Cílem univerzity jsou následující:

 • Chcete-li vlak kvalifikovaný personál prodchnut duchem služby a vývoje.
 • Chcete-li nabídnout široké možnosti pro vysokoškolské vzdělávání na všechny osoby, které mohou těžit z ní, bez rozdílu rasy, náboženství, pohlaví nebo politického přesvědčení / přesvědčování.
 • Chcete-li vlak vědci, inženýři, lékaři, učitelé, ekonomové, právníci, včetně specialista v oblasti humanitních a provádět výzkum v oblasti vědy a techniky.
 • Provádět výzkum o problémech vztahujících se k rozvoji národního systému ekonomiky a techniky a kultury, jakož i postoupit znalosti.
 • Vyškolit učitele a akademické výzkumné pracovníky pro University a dalších vysokých škol.
 • K podpoře vědeckého poznání a šířit své výsledky za sociálně-ekonomické výhody.
 • Chcete-li provádět veškeré další činnosti vhodné pro univerzity na nejvyšší úrovni.

Mise

 • Chcete-li být jedním z nejlepších a nejúspěšnějších univerzit v zemi.
 • By měl poskytnout ucelený servis a dobrou hodnotu za peníze v sektoru vzdělávání univerzity.
 • Vyniknout v předvídání, rychle a konkurenčně reagovat na potřeby studentů a rozvoj zaměstnanců.
 • Pro udržení růstu, který reaguje na celkové globální expanze i problémy v učení a výzkumu.
 • K výrobě prostřednictvím našich programů jakosti, absolventy vysokých škol, jejichž certifikáty otevřít všechny dveře směrem vzhůru hospodářské a sociální mobility.
 • Chcete-li rozšířit své výzkumné činnosti na celém světě tím, že vytvoří vazby a spolupráce sítí mezi předními univerzitami a výzkumnými institucemi po celém světě.
 • Pravidelně usilovat o zachování získávání znalostí a dokonalosti.
 • Provozovat kompetencí řízený systém, který umožňuje zaměstnanci získávat nové dovednosti, znalosti základny a zůstat konkurenceschopné v oblastech jejich specializace.
 • Pravidelně průzkum prostředí s cílem identifikovat oblasti potřeby s cílem přispět ke komunitě a registraci významnou přítomnost na národní i po celém světě.

Místa

Benin City

Igbinedion University

Adresa, 1. řádek
Mission Road, Okada
Benin City, Edo, Nigérie
Telefonní číslo
+234 803 395 8334