Business School Netherlands, Nigeria

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Business School Nizozemsko Nigérie (BSNN) byla založena v říjnu 2003 jako poskytovatel vzdělávacích služeb v Nigérii. Tato specializovaná obchodní škola důsledně provádí vědeckou metodologii učení, nazývanou akční učení.

Smyslem akčního učení je přispět k vysokoškolskému vzdělávání v oblasti managementu; a usnadnit rozvoj schopností afrických manažerů, znalostí, schopností výzkumu a schopnosti reagovat na problémy, vyhlídky a výzvy, kterým čelí jejich vlastní organizace.

Programy nabízené Business School Nizozemí Nigérie nesou vnitřní charakter metodologie Action Learning a ukázalo se, že je jedním z kritických faktorů, které vedou k tomu, že obchodní pozice školy jako přední poskytovatel studií MBA, uznaná v Evropě as vysokým relevantní přístup k efektivnímu rozvoji řízení.

Organizace

K dnešnímu dni má BSNN dvacet tři setů studentů MBA v Ota a Abuja a více než 400 účastníků na 2 nebo 3 dny Akční vzdělávání Management Development Programs (také známý jako třídy mistrů) a více než 14 studentů na 6-měsíční vedení Program rozvoje kompetencí.

Vize a poslání

Vizí BSN Nigérie má být globálním poskytovatelem vzrušujícího odlišného vzdělávacího zážitku, který umožňuje manažerům učit se rychleji než převládající míra změn, zatímco mise má přispívat k vysokoškolskému vzdělání v managementu učení; a usnadnit rozvoj schopností afrických manažerů, znalostí, schopností výzkumu a schopnosti reagovat na problémy, vyhlídky a výzvy, kterým čelí jejich vlastní organizace.

Zaměstnanci

Ti, kteří pracují s Business School Netherlands, jsou více než nadšeni, že metodu akčního učení uplatňují v rámci svého každodenního prostředí. Den za dnem se zaměstnanci chtějí rozvíjet sami, aby zajistili, že my jako organizace udržujeme naši špičkovou pozici mezi nejlepšími poskytovateli MBA.

Místa

Lagos

Adresa, 1. řádek
8 Adekunle Fajuyi Way, Ikeja GRA
Lagos, Lagos, Nigérie

Programy

Tato škola dále nabízí: