Benson Idahosa University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Historie a filozofie

Biu

1960

Po vzniku církve Boží mise v roce 1960, arcibiskup Benson Idahosa obdržel konkrétní pokyny od Boha se pustit do oblasti vzdělávání, počínaje předškolní výchovy na univerzitní úrovni.

1981

V roce 1981 se v mysli arcibiskupa zrodila vize Univerzity křesťanské víry (CFU), která byla později přejmenována na univerzitu Bensona Idahosa. Ale aktualizace vize musela být přerušena, aby prostor pro vytvoření vysoce renomované slovo to víry GROUP škol (mateřské, primární a sekundární) v roce 1980

1992

V roce 1992 arcibiskup Benson Idahosa aplikován na ctihodného ministra školství o povolení zřídit a provozovat vlastní univerzitu. V návaznosti na tento vývoj, en expertní tým akademiků a profesionály byl nastaven tak, aby připravil zprávu o proveditelnosti, akademický Brief a vytvořit územní plán navrhovaného univerzity. Působí jako institutu celoživotního učení (ICL), navrhovaný univerzita uspořádala akademické a odborné programy pro mladé studenty.

1998

Christian Faith University stal Benson Idahosa University a února Idahosa stal druhým prezidentem univerzity

2002

V únoru 2002, deset let po spuštění aplikace soukromou univerzitu, federální vláda, jednající prostřednictvím národní univerzity komise (NUC), laskavě poskytnuté licence Benson Idahosa univerzity pracovat. Univerzita začala pracovat jako plně licencovanou institucí v březnu 2002 s počáteční zahraničních studentů ze 400, zapsané do dvou fakult (FF, společenské vědy, školství a Fakulty základních a aplikovaných věd).

2004

Benson Idahosa univerzity první příspěvek akreditace výroční shromáždění

Naše vize

Benson Idahosa University chce být vzorem pro akademiky, profesionály a podnikatelů, kteří budou účinné učedníky pro Krista vynikat v jejich profesních oblastech. Bude vyznačují vysokým výkonem v interdisciplinární výzkum, řešení národních i mezinárodních problémů, eliminuje špatné vzorce chování mezi studenty a stává skladiště znalostí, které mají být použity ve prospěch lidstva na křesťanských etických zásad, jejichž cílem je změnit národ a kontinent změnou život jednoho studenta najednou.

Naše poslání

Benson Idahosa University je soukromá křesťanská univerzita poskytuje state-of-the-art bakalářském, magisterském a profesního vzdělávání. Zavázali jsme se k poslání zvyšování vůdce k zemi, kteří jsou úplné ve ducha, mysli a těla, čímž přispívá k výrobě high-úrovni vedení a kvalitní pracovní síly pro národ a celý svět. Provádíme tyto funkce by uvážlivě s využitím stávající informační a komunikační technologie, propojení s obdobnými institucemi po celém světě, dávat lidi na první místo v operacích a zdůrazňovat křesťanské etické hodnoty. Příjemci služby univerzity jsou studenti, zaměstnavatelé práce, současných a budoucích generací, Nigérie a globální komunity.

Naším základním posláním

změna Nigérie

Naše základní hodnoty (TOP-TIAA)

  • Týmová práce
  • Vlastnictví mentalita
  • lidé Matter
  • Transparentnost a bezúhonnost
  • Inovace
  • Odpovědnost
  • Akademické kvality s Božskosti

Proč studovat na BIU

BIU studenti

Studenti těšit krizového bezplatné školní areál prostředí, kde mohou klidně dosáhnout jejich akademické pronásledování. Neexistují žádné sekty nebo stávky na akademické půdě.

Vedení Program našeho studenta, tj poradcům rezidentní, studentské kaplanů a nabídnout více studentů vůdčí role, které jim pomohou rozvíjet jejich vedení a komunikační dovednosti k úspěchu dlouho poté, co absolvent.

Máme velmi příznivé hostel ubytování, sportovní zařízení a značné přednáškové sály, které pohodlně pojmou všechny studenty.

Každý student je vystaven školením od nejvýznamnějších vedoucích institutů a znalých mužů a žen s velkým úspěchem. Tím, že jsou inspirovány a jejich perspektiva rozšířila o duchovní růst v Kristu, vedení, bohatství, vytvoření, politiky, zábavy a další.

Každý student má stejnou příležitost získat neocenitelné praktické zkušenosti díky speciálním programům, úkolům, podnikatelským přílohám a stážím se špičkovými společnostmi ve svých oborech zájmu, aby je získali po škole po celý život.

Studenti mají možnost získávat stipendia prostřednictvím důsledného uplatnění ve svých akademických pracovníků, vedení odpovědností a mimoškolních aktivit.

Všichni studenti, nezávisle na průběhu studia absolvují školení v podnikatelství, správy, řízení, osobního značkování, vývoj návrh, pokračovat v psaní a komunikace, vyjednávání a vedení projektu.

Místa

Benin City

Adresa, 1. řádek
Private Mail Bag 1100,
University Way.
Off Upper Adesuwa Road
Government Reservation Area (GRA).

Benin City, Edo, Nigérie