Adekunle Ajasin University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O univerzitě Adekunle Ajasin

Příběh Adekunle Ajasin University, Akungba-Akoko (AAUA), Ondo State, Nigérie, je vhodnější řečeno ve dvou fázích. To bylo poprvé zaveden jako Obafemi Awolowo univerzitě v březnu 1982 vláda starého Ondo státu, v čele s pozdním Chief Adekunle Ajasin.

Okamžitě následující námořní vláda námořnictva Commodore Bamidele Otiko změnila svůj název na Ondo State University v roce 1985. Jeho přesídlení na Akungba-Akoko v novém státě Ondo se stalo imperitivní v roce 1999, po vytvoření nového státu ze starého Onda o tři roky dříve v říjnu 1996. Návrh zákona, který podporuje přemístění, byl v listopadu 1999 podepsán zákonem tehdejším guvernérem státu, vrchním ředitelem Adebayo Adefarati, a to vyvolalo přemístění pracovníků ze starého místa v Ado-Ekiti do Akungba-Akoko dne 1. prosince 1999.

Naše vize a Poslání

Chcete-li být především instituce, která se pohybuje rozvoj pracovní síly ve směru soběstačnosti, vyučení, prvotřídní univerzity v oblasti výzkumu, znalostí, charakteru a služby pro lidstvo.

Naše poslání

Poskytnout znalosti a dovednosti pro soběstačnosti v příznivého prostředí, ve kterém výuka a výzkum může probíhat.

studentské organizace

Studentské organizace jsou vytvářeny a řízena studenty s podporou ze strany úřadu děkana studentů záležitostí. Přes 1000 studentů Adekunle Ajasin univerzity jsou zapojeny do studentskými organizacemi, které zahrnují nevládní organizace a náboženské organizace. Tito studenti dopad univerzitní komunitu a jejich životy.

Varsity Logo

Logo AAUA

PREAMBULE

LOGO každé korporátní instituce, která stojí za její jméno, je zjevným symbolem duše instituce. Je to portrétní představení vize, aspirace a naděje instituce.

Symbolismus LOGO se soustředí na budoucnost a odváží se doufat, že bude trvat celý čas.

Jedná se o podložku, na které je spuštěn LOGO Adekunle Ajasin University, Akungba-Akoko, Ondo State, Nigérie.

SYMBOLISM

Symboly LOGO univerzity vyprávějí svůj příběh ve třech médiích: obrazy, barvy a text.

Uvědomte si, že centrum LOGO je převzato otevřenou knihou - jasnou připomínkou, že primární funkce instituce se týká otevření knihy vědomostí mladým dychtivým a tvůrčím myslím.

Východem z Východu je mladé slunce, jehož brilantní, žluté paprsky ozařují otevřenou knihu, která osvětluje vědomí, že se instituce usiluje o otevření svého chráněnce.

Sdílení centra s knihou je symbolem hospodářského dědictví státu, který vytvořil tuto pulzující instituci. Symboly kakaa a kolanutů připomínají instituci, že jejím hlavním účelem je využít své znalosti k posílení hospodářského potenciálu státu. Tyto primární symboly se překrývají na jemně lapící vlny symbolizující lidstvo a prohlašují, že pokud lidstvo existuje, tento účel zůstává konstantní, neměnný. Zastoupená v černé vlnité čáře je symbolem bitumenu a ropy - životně důležitých aspektů hospodářství státu a oblastí, na kterých univerzita musí mít důvěryhodný dopad.

Rozložení těchto primárních symbolů je kruhem dvou polovin: horní polovina nesoucí jméno univerzity v královské fialové, zatímco dolní polovina nese název obce, která sídlí v instituci - jasná zpráva označující symbiotickou jednotu města a šaty v Společnou dohodou, že společně s tímto vysoce důstojným účelem budou dosaženy a dosaženy v duchu lásky (symbolizované modrou barvou) a jednoty.

Podpora této sféry je pár propletených přeslivek symbolizujících kulturní dědictví státu. Důsledkem toho je, že parametr poslání instituce zahrnuje a je podporován mandátem obohacovat, zdokonalovat a předvádět kulturní dědictví státu zvláště a národ obecně. Pozdě, ale v žádném případě nejmenším, je banner Obsahující text, který vysvětluje zprávu LOGO v nezaměnitelných termínech: FOR LEARNING AND SERVICE. Upozornění: text je vložen do hnědé barvy bohaté na půdu, což svědčí o očekávání, že tento mandát je zasazen do bohaté úrodné půdy, v níž bude růst a rozkvétat.

Nech je to tak, Bože!

Místa

Nigérie online

Adresa, 1. řádek
Adekunle Ajasin University, P. M. B. 001, Akungba-Akoko, Ondo State,
Nigérie online, Nigérie