WHU – Otto Beisheim School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

WHU - Otto Beisheim School of Management sleduje dokonalost ve všem, co dělá. Tato filozofie je zdůrazněna naše tvrzení "Excellence v oblasti řízení vzdělávání." Jsme dosáhli našeho cíle excelence prostřednictvím motivace a obětavosti WHU studentů a zaměstnanců (pašije), jejich volání o společenské odpovědnosti (osob) a věrnost se zásadou, že výsledky počítat (Performance).

vášeň

Pro podporu podnikatelské a inovativní myšlení a jednání, zajišťujeme intelektuální a tvůrčí prostředí, které se vyznačuje tím, zapojení a nasazení všech zúčastněných.

Lidé

My posilovat, podporovat a napadnout individuální osobní rozvoj a společenskou odpovědnost prostřednictvím vzájemné důvěře, podpoře a respektu ve společenství studentů, absolventů a schopnost.

výkon

Jsme odhodláni poskytovat našim studentům s vynikající mezinárodně orientované a up-to-date školení a vzdělávání, který navazuje na WHU vlastního výzkumu.

Vášeň, Lidé a výkon jsou základními kameny našich programů. Pouze aktivní postupující podnikatelské přístupy a inovace můžeme dosáhnout našeho cíle: vzdělávat a školit budoucí vůdce ekonomiky. Všudypřítomné WHU duch, narozený vzájemné důvěry, podpory a respektu, trvá dlouho po době strávené na obchodní škole. Připravuje jedince přijmout odpovědnost v podnikání a ve společnosti. Kultura Vystoupení na WHU se odráží jak ve své vynikající studenty a absolventy, stejně jako v vynikajícího výzkumu a akademiků, opakovaně uznal nezávislými žebříčku a akreditací.

Místa

Vallendar

Adresa, 1. řádek
WHU - Otto Beisheim School of Management
WHU Campus Vallendar
Burgplatz 2

56179 Vallendar, Porýní-Falc, Německo

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited