University of Kaiserslautern

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zkušení odborníci pro váš úspěch

Dále jen „Distance a Independent Studies Center“ (DISK) Technické univerzity v Kaiserslauternu je předním poskytovatelem postgraduálního distančního vzdělávání v Německu. Zřízení má více než 20 let zkušeností v oblasti vývoje a konstrukce akademických nabízí vedeny soukromé studium. To se vyvinul z „centra pro distanční vzdělávání a dalšího vzdělávání“ (ZFUW), který byl založen v roce 1992 na univerzitě Kaiserslautern.

  • Nabízíme akreditované magisterské tituly v atraktivních témat a
    doprovázet své studium prostřednictvím konzultací, služby a podporu.

Independent Study

Pro disk idea „nezávislé“ učení je zásadní.

  • Posilujeme samoučící schopnosti našich studentů a podpořit University of Kaiserslautern prostřednictvím rozvoje self-vzdělávacích modulů na cestě k vysoké škole pro celoživotní učení.
  • Tak my přispět, aby studentům rozvíjet at the University of Kaiserslautern nejen svými odbornými znalostmi, ale také stát se odborníky v jejich vlastní učení.

Studie z libovolného místa na světě

V současné době asi 4000 akademici použít Studijní příručka na disku pro jejich profesní kariéry - více než v jakémkoliv jiném srovnatelném distančního vzdělávání institutu v Německu. Studenti pocházejí z celého Německa, německy mluvící sousední země, ale i ze zahraničí, například při pobytu v zahraničí v Číně, Indii a USA.

Pokračuje s vysokou úspěšností

Více než 80% účastníků ve vzdělávání v DISC vzdálenost dokončení této akce úspěšně. Na vysoké úspěšnosti na základě je kombinace odborně uznávaných studijních vodičů s ohledem na praxi didakticky vynikající připravené studijní materiály, online semináře a studovat spolehlivou podporu z řad zaměstnanců disku.

Stručný profil TU Kaiserslautern

Budoucí-orientované kurzy, praktický výcvik a moderní infrastrukturu, to jsou stavy, které vznikají pro studenty na univerzitě v Kaiserslauternu. Jediným technicko-inženýrské orientované university ve spolkové zemi Porýní-Falc získala velmi dobré jméno, protože byla založena v roce 1970 a je srovnatelná s zavedené technické školy nebojte.

Ocenění z University of Kaiserslautern, který se objevil v říjnu 2009 v celostátní soutěži „Excellence při uskutečňování studijního programu“ jako jeden ze šesti vítězů univerzit, je živoucím důkazem důležitosti výuky na univerzitě.

V areálu univerzity se zhruba 12.500 studentů (z toho asi 4000 distančního vzdělávání studentů), které nabízí ve dvanácti odděleních na více než 100 na budoucnost a prakticky orientované kurzy a zaručena jeho zvládnutelné velikosti těsném kontaktu s profesory a vynikající poloha péče. Kromě toho, studenti těžit z renomovaných výzkumných zařízení, včetně dvou Fraunhoferovy úřady, z Institutu Maxe Plancka, německé Výzkumné centrum umělé inteligence a Ústavem pro kompozitní materiály, přímo na akademické půdě nebo se nachází v blízkosti a spolupracují v oblasti aplikovaného výzkumu úzce spolupracuje s TU.

V lednu 2010, University of Kaiserslautern a instituce IESE, ITWM, DFKI a dvojnásobný vítěz ITA z pěti vítězů horní clusteru soutěže Spolkového ministerstva školství a výzkumu (BMBF) byly.

Dvě výzkumná střediska byla založena v polovině roku 2008 na univerzitě v Kaiserslauternu, jehož cílem velké koordinované výzkumné projekty např. zřízena jako zvláštní oblasti výzkumu a úspěšně zvýšit projektů v rámci národních a mezinárodních podpůrných opatření excelence.

Místa

Kaiserslautern

Adresa, 1. řádek
Technical University of Kaiserslautern
Distance & Independent Studies Center (DISC)
Postfach: 3049
67653 Kaiserslautern, Germany

Kaiserslautern, Porýní-Falc, Německo