University of Bayreuth

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Bayreuth

University of Bayreuth je dynamická, na výzkum zaměřená univerzitní kampusová univerzita. Byla založena v roce 1975 jako jedna z prvních univerzit v Německu s interdisciplinární zakládací misí a nyní je považována za průkopníka v inovativním výzkumu a výuce. Univerzita nabízí díky silným základním oborům a strategicky vybraným oblastem zaměření asi 13 500 studentů z Německa i ze zahraničí ideální vzdělávací prostředí, přísný dohled a atraktivní, mezinárodně zaměřené studijní programy, které jsou pořádány výhradně v angličtině.

University of Bayreuth je považována za jednu z nejlepších mladých univerzit na světě, jak ukazuje její pozice v žebříčku univerzit Times Higher Education (THE) po celém světě „pod 50“. University of Bayreuth má působivou mezinárodní síť a reaguje na sociální změny a procesy pomocí inovací, které i nadále stanovují nové standardy. Z tohoto důvodu není interdisciplinární myšlení omezeno na spolupráci prováděnou na našem jedinečném zeleném kampusu. Je také klíčovým prvkem v mnoha interdisciplinárních studijních programech. V současné době je asi 13 500 studentů zapsáno do přibližně 150 různých studijních programů, které nabízí sedm fakult univerzity.

University of Bayreuth zaměřuje na interdisciplinární výzkum a nabízí vynikající příležitosti díky svým moderním výzkumným institucím a prvotřídní výzkumné infrastruktuře. University of Bayreuth je šťastně jednou z nejoblíbenějších německých univerzit mezi zahraničními vědci a je pravidelně zařazována mezi lídry v žebříčku Humboldta.

v

Mnoho let je mezinárodním lídrem v afrických studiích; Bayreuth International Graduate School of African Studies (BIGSAS) je součástí našeho klastru excelence „Africa Multiple“, financovaného německou federální a státní bránou = „vernments. High Pressure

Unialt = "versity nabízí svým studentům a vědcům výuku a výzkum enalt =" vironment se spoustou prostoru pro creatialt = "vity, čímž se umisťuje v oblasti napětí mezi akademickou svobodou, vědeckým pokrokem, orientací v praxi a sociální a kulturní odpovědnost.

Staňte se součástí našeho těsně upleteného kampusu a Baalt = "varia je šťastné město štěstí Bayreuth, které je pevně v rukou studentů.

Místa

Bayreuth

Universität Bayreuth

Adresa, 1. řádek
University of Bayreuth
95440 Bayreuth
Germany

Bayreuth, Bavorsko, Německo
Telefonní číslo
+49 921 550

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium