University of Augsburg

Úvod

Read the Official Description

University of Augsburg byla založena v roce 1970 a isone moderních univerzit Bavorsko, s přibližně 19.000 studentů a akademičtí pracovníci z asi 1200Nabízí širokou škálu studijních programů v přírodních vědách, obchod, právo, umění a humanitní obory. Ve svém výzkumu se University of Augsburg spojuje místní s globálními perspektiv soustředil na pět hlavních oblastí: nadnárodní studie, Medicína, Resource Management, materiálové vědy a Aplikovaná informatika, Kromě toho výzkum na nejvyšší úrovni se děje ve všech disciplínách zastoupených na univerzitě. University of Augsburg se nachází na upraveném areálu na jih od města Augsburg, je snadno dosažitelná autem nebo městskou hromadnou dopravou. Prosím, neváhejte nás kontaktovat - těšíme se na vás tady!

Studiu a životě na akademické půdě The University of Augsburg areálu je jedním z nejvíce kongeniálními míst ke studiu v Německu. Nachází se v blízkosti centra města Augsburg, školní areál je prostorný architektonicky lákavá, mísí do krajinářský park s jezírkem, fontány a sochy současných umělců.

Ideální podmínky pro studium Pokud to trvá déle než 15 minut dostat se na univerzitu od hlavního vlakového nádraží nebo Königsplatz, ústřední autobusové a tramvajové zastávky, pak se něco pokazilo někde. Tramvaje opustit Königsplatz každých pět minut a zastavují přímo uprostřed areálu. Registrační Univerzita Poplatek zahrnuje "Semestr Ticket", která dává studentům bezplatné cestování veřejnou dopravou v Augsburgu.

Žijící v Augsburgu je téměř stejně levné: i v kouzelném centru, nájemné jsou cenově dostupné. Kromě toho existuje více než 2000 pokoje a apartmány jsou k dispozici v univerzitních kolejích.

sedm fakult The University of Augsburg poskytuje ideální podmínky pro absolvování studijního programu úspěšně a v rozumném časovém horizontu.

Sedm fakulty byly zřízeny, z nichž každý má dlouhodobých strategií rozvoje a použití nejmodernějších dostupných zařízení up-to-date: - Fakulta podnikohospodářská a ekonomiky (založen 1970) - Fakulta sociálních studií (založen 1971) - Teologická fakulta (založeno 1971 ) - Filozoficko-společenských věd (založen 1972) - Fakulta filologie a historie (založena v roce 1972) - Fakulta matematiky a přírodních věd (založen 1981) a - Fakulta aplikované informatiky (založena 2003).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc v oboru vědy o materiálech

Campus forma Denní studium 4 semestry April 2019 Německo Augsburg

Magisterský program (M.Sc.) v materiálových věd na Univerzitě Augsburg je interdisciplinární výuka bez studijní program spojující několik aspektů fyziky, chemie a metody pro charakterizaci a zpracování materiálů. [+]

Materials Science na University Augsburg je interdisciplinární výuka bez studijní program spojující několik aspektů fyziky, chemie a metody pro charakterizaci a zpracování materiálů. Master Program v Materials Science prohlubuje vědecké znalosti vašeho předchozího vzdělání. Jejím cílem je pochopit vlastnosti materiálu a interakce mezi materiály, zejména s ohledem na aplikovaného výzkumu orientovaného v oblasti vědy a techniky. V Augsburgu, klademe velký důraz na přírodní vědy (spíše než strojírenství), ve vědě materiálů, jehož cílem je poskytnout studentům s in-hloubka pochopení z chemických, fyzikálních a funkčních vlastností materiálů.... [-]