University of Bonn

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

130724_GroupphotoCommission.jpg

foto s laskavým svolením Centra pro evropská integrační studia (ZEI)

Vyhlášení poslání ZEI

Centrum pro evropská integrační studia (ZEI) je interdisciplinární výzkumný a postgraduální vzdělávací institut Rheinischen-Friedrich-Wilhelms University Bonn.

Centrum pro evropská integrační studia (ZEI) nabízí postgraduálním studentům anglicky mluvícího magisterského studia evropských studií se zaměřením na správu a regulaci. Mezinárodní fakulta garantuje nejvyšší vědecké standardy, rozmanité metody a perspektivy v politice, právu a ekonomii. Praktičtí odborníci a exkurze do rozhodovacích center evropské politiky přispívají k mezinárodní atmosféře na ZEI v Bonnu. Titul ZEI podporuje vynikající vstup na evropský trh práce.

ZEI byla založena v roce 1995 na základě zákona Bonn-Berlín a rozhodnutím Senátu Bonnské univerzity.

University of Bonn je výzkumná univerzita, která působí na mezinárodní úrovni, aktivně vyhledává spolupráci a stanovuje jasné priority. Náš akademický profil je neustále formován mezinárodně uznávanými silnými stránkami. V průběhu následujících let se University of Bonn zavázala tento profil dále upevňovat a posilovat. Chceme toho dosáhnout selektivním předefinováním profesorů při jejich uvolňování, důslednou politikou jmenování a dalším budováním stávajících pobídek souvisejících s výzkumnou činností.

Bonn se může pochlubit téměř 200 letou tradicí, více než 32 500 studenty a vynikající pověstí doma i v zahraničí. Naše univerzita se nachází v nádherném městě, kde jsou lidé schopni žít tak trochu lépe ...

130723_DSC_02512.jpg

foto s laskavým svolením Centra pro evropská integrační studia (ZEI)

Tradici a směr University of Bonn přirozeně určují všichni, kdo tvoří instituci - tj. Ty, kteří zde vyučují, učí se a zkoumají. Všichni tito lidé mají velký prospěch z našeho pečlivě vyvinutého institucionálního profilu:

  • Bonn je výzkumná univerzita, která působí na mezinárodní úrovni, ale přitom si neustále udržuje naše dlouholeté tradice
  • Spolupracujeme s řadou různých univerzit a výzkumných institucí po celém světě
  • Vyvinuli jsme jedinečné metody výuky a výzkumu, které získaly celosvětové uznání a uznání

131083_DSC_0165.JPG

foto s laskavým svolením Centra pro evropská integrační studia (ZEI)

131081_IMG_5104.jpg

foto s laskavým svolením Centra pro evropská integrační studia (ZEI)

Místa

Bonne

Adresa, 1. řádek
Center for European Integration Studies (ZEI)
Genscherallee 3

53113 Bonne, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium