University of Applied Sciences Europe

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše specialita

University of Applied Sciences Europe (UE) vlaky v oblastech obchodu, sportu a médií

7710_5742_Wirtschaft-studieren_04.jpgNaše studijní programy

Na VŠE nabízíme bakalářské a magisterské studijní programy, které můžete studovat na částečný úvazek, na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Pro všechny programy platí dva hlavní principy: praktické učení a mezinárodní myšlení. Naučte se v praxi Kromě renomovaných vědců na UE vyučuje mnoho renomovaných osobností z různých oborů. Kontakt s ekonomikou je blízký a burza žije. Jedním z cílů je co nejdříve začlenit do studie co nejvíce aspektů pracovních požadavků. Živá výměna vám také dává příležitost podívat se na ramena úspěšných praktiků a osobností. Abychom vás mohli pečlivě vzdělávat podle požadavků ekonomiky, všechny studijní programy na BiTS jsou prakticky orientované. Různé povinné stáže poskytují více než jen teorii. Početné studentské iniciativy také poskytují příležitost k dalšímu rozvoji ve vaší oblasti zájmu vedle studia. Tak získáváte již během studia první relevantní zkušenosti pro váš pozdější profesní život.

7707_bits-hochschule__gallery.jpgNaše lokality

Berlín, Hamburk a Iserlohn - charakter těchto tří lokalit nemohl být jiný. Studenti si mohou vybrat mezi metropolí hlavního města, severoněmeckou metropolí a univerzitou kampusu blízkou přírodě, podle amerického modelu - podle preferencí a typu. Protože rozhodnutí o studiu a univerzitě je vždy rozhodnutí o umístění. Pro mnohé je úvaha „Co se chci stát?“ Úzce spojena s otázkou „Kde chci být?“. Místa UE reagují na širokou škálu přání: kampus v Berlíně se nachází v samém srdci metropole v bezprostřední blízkosti Potsdamer Platz. Areál Iserlohn je obklopen zelení a různými rekreačními možnostmi přímo na Seilersee. Campus Hamburg se nachází v okrese Altona v bezprostřední blízkosti přístavu a Labe.

7708_bits-berlin.jpgNaše cíle

Naším nejdůležitějším cílem je váš úspěch. Pomůžeme vám být dobře připraveni na váš profesní život a sledovat vaši cestu. V této souvislosti školíme naše studenty, aby se stali podnikatelsky myslícími a jednajícími mladšími zaměstnanci. Přenos znalostí a kompetencí V dnešní době je to kombinace dovedností, které vám umožní úspěšnou kariéru: Obsahové znalosti a sociální dovednosti, manažerské znalosti a bezpečná přítomnost na mezinárodní scéně jsou základem kariéry jako lídr v soukromém sektoru. Ve všech oblastech ekonomiky jsou dnes hledány podnikatelské myšlení mladých vedoucích pracovníků, kteří jsou teoreticky vzdělaní a již během studia získali relevantní praktické zkušenosti v Německu i v zahraničí. Děláme vás na tyto požadavky. Výsledky jsou na co hrdě: Naši absolventi si ve velmi krátké době najdou cestu do profesního života.

7709_career-center__gallery.jpg

Místa

Berlín

Adresa, 1. řádek
Dessauer Str 3-5

D-10963 DE Berlín, Berlín, Německo

Iserlohn

Adresa, 1. řádek
Reiterweg 26b
58636 Iserlohn, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo

Hamburg

Adresa, 1. řádek
Museumstraße 39

22765 Hamburg, Hamburg, Německo