Trier University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Trier University byla založena v roce 1473 a znovu otevřena v roce 1970 jako moderní univerzitní univerzita. Postaven na náhorní plošině s výhledem na řeku Moselle a obklopen svůdnou zelení, říká se, že je jedním z nejkrásnějších německých areálů v Německu. Budovy fakulty a katedry jsou propojeny mosty a seskupeny kolem Fóra a Ústřední knihovny.

Trier University se silně zaměřuje na humanitní vědy, společenské vědy a ekonomii, ale také neustále posiluje své programy environmentálních věd. Existuje šest fakult, které dohromady pokrývají více než 30 oborů. Mnohé výzkumné projekty jsou interdisciplinární povahy a zakotveny v globálních sítích.

Trier University svými zhruba 1 200 zaměstnanci a 13 000 studenty (včetně více než 11% zahraničních studentů) zahrnuje kontrast: mladý, přesto věrný tradici; mezinárodně orientované a regionálně zakořeněné; na geografickém okraji Německa, ale v srdci Evropy.

  • 13 000 Celkový počet studentů
  • 11 Procento zahraničních studentů

University Poloha

Trier leží v západní části spolkového státu Porýní-Falc v údolí Moselle. Jako nejstarší město Německa, založené před více než 2000 lety, se Trier stal sídlem římských císařů, viděl vzestup a pád Napoleona Bonaparta a je rodištěm filozofa Karla Marxe. Nejstarší město Německa je díky svým historickým památkám, Porta Nigra, katedrále Trier a dalším významným architektonickým památkám zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Dnes je Trier něco jiného než staré, přičemž panoráma města je splynutím historie a moderního životního stylu, v neposlední řadě charakterizovaným živým studentským životem. S bary, kavárnami a pestrou škálou kulturních nabídek a festivalů je Trier turistickou atrakcí s mezinárodní přitažlivostí a krásným místem pro život 110 000 obyvatel města. Sportovní a outdoorové aktivity jsou široce rozšířeny kvůli ohromující kráse okolních řek, přírodních rezervací a národních parků a díky řadě sportovních klubů a tělocvičen.

Zatímco Trier je daleko na západě Německa, je v těsné blízkosti Francie, Belgie a Lucemburska, a proto není vůbec vzdálený. Region má pět mezinárodních letišť a vysokofrekvenční spojení vlaky a autobusy. Trier University a sedm dalších univerzit z quadripoint tvoří University of Greater Region, což umožňuje studentům navštěvovat kurzy v zahraničí s garantovaným přijetím.

Ekonomiku regionu charakterizují hlavní podniky a mnoho středních podniků, finanční střediska Lucemburska a Frankfurtu a několik institucí EU, všechny s vazbami na Trier University .

Místa

Trier

Adresa, 1. řádek
Universitätsring,15
54296 Trier, Porýní-Falc, Německo