TUM School of Management Heilbronn

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kde Management splňuje technologii

Zažijte výuku a výzkum v inspirujícím prostředí

Na TUM School of Management provádíme výuku a výzkum na křižovatce managementu, inženýrství, přírodních věd a věd o živé přírodě. Nachází se v samém srdci Mnichova, prosperujícího města v jednom z nejvíce prosperujících regionů Německa, máme akademickou, kulturní a ekonomickou infrastrukturu, která láká talenty z celého světa.

Od svého založení v roce 2002 se fakulta zapojila do široké škály výzkumných projektů, které překlenují propast mezi disciplínami. Náš výzkum se zaměřuje na budoucí trendy a reálná řešení, která podporují inovační podniky a přinášejí prospěch společnosti jako celku.

Náš vysoce motivovaný, mezinárodní studentský orgán, stejně jako spolupráce s renomovanými univerzitami a manažerskými školami po celém světě, garantují globální perspektivu, zatímco průmyslové know-how se do našich programů dostává prostřednictvím silné spolupráce s našimi korporátními partnery. Společně vytváříme dynamické, inspirativní a mezinárodní společenství.

Staňte se jeho součástí!114474_beautiful-beauty-carefree-1458318.jpg

Fakta a čísla

  • 5 Akademická pracoviště
  • 300 vědeckých pracovníků
  • ~ 4M ve fondech třetích stran (2015)
  • ~ 90 Spolupráce s mezinárodními univerzitami (cca.)

Akreditace

AACSB International

Asociace pro Advance Collegiate School of Business (AACSB) je největší světovou aliancí pro obchodní vzdělávání. Akreditace AACSB je celosvětově známá jako nejdelší, nejznámější forma specializované / profesionální akreditace, kterou instituce a její obchodní programy mohou získat.

EFMD Equis

Škola managementu TUM získala v roce 2017 akreditaci EQUIS od EFMD. EQUIS je přední mezinárodní systém hodnocení, zlepšování a akreditace vysokých škol v oblasti managementu a správy podniků.

Sdružení MBA

V roce 2015 Asociace MBA (AMBA) certifikovala, že znalosti založené na důkazech splňují odborné znalosti oboru v rámci našich tří programů MBA.114476_adults-blur-business-people-1811991.jpg

Mezinárodní sítě

TEM

V roce 2016 vstoupila TUM School of Management do sítě Kvantitativní techniky pro ekonomiku a management (QTEM), což je mezinárodní síť, která spojuje vynikající studenty, akademické partnery a mezinárodní korporace.

Magisterský program QTEM je otevřen pro vynikající studenty zapsané na jedné z akademických partnerských institucí QTEM.

Síť globální obchodní školy

V roce 2016 se TUM School of Management zapojila do Global Business School Network (GBSN). GBSN je síť renomovaných obchodních škol, průmyslu, nadací a humanitárních agentur, jejichž cílem je zlepšit přístup ke kvalitnímu, lokálně relevantnímu managementu vzdělávání pro rozvojový svět. Síť podporuje přeshraniční vytváření sítí, sdílení znalostí a spolupráci jak v rámci členství v síti, tak s širším společenstvím podnikatelského vzdělávání a rozvoje.

Mise

Mise

Společnost TUM School of Management, založená v technologickém a podnikatelském ekosystému TUM, vychovává odpovědné talenty a provádí relevantní výzkum, aby podpořila inovační podniky a společnosti v Německu, Evropě a ve světě.

Vidění

Stát se jednou z předních evropských manažerských škol na rozhraní strojírenství a vědy a přispět k řešení velkých společenských výzev.

TUM School of Management - uznávaná za vynikající výuku a výzkum

Ne. 1 - „WirtschaftsWoche Ranking 2019“: Škola TUM School of Management je špičkovou univerzitou mezi německy mluvícími univerzitami a druhá z nejlepších celků pro obchodní výzkum. Kromě toho byl prof. Helmut Krcmar vyznamenán nejlepším obchodním výzkumníkem.

Ne. 1 - V roce 2018 byla škola managementu TUM uznána za nejlepší německou obchodní školu v žebříčku World Business Business Research.

Ne. 3 - V roce 2014 byla škola managementu TUM zařazena na třetí místo mezi všemi německy mluvícími univerzitami v žebříčku „Handelsblatt“, předního německého finančního deníku.

20 z 135 - QS World University Rankings: V roce 2019 TUM School of Management umístil 20. místo ze 135 univerzit v celosvětovém Master in Management Rankings.

11 z 12 - V žebříčku CHE 2017 získala TUM School of Management tři nejlepší žebříčky v oblasti výzkumu a dosáhla top pozice v 11 z 12 hodnocených kategorií.

Ne. 3 a 7 - Naši profesoři patří k nejvlivnějším ekonomům a manažerům řízení v Německu a německy mluvících zemích podle „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ a „Handelsblatt“.

Ne. 3 a 9 - FT Master in Management Ranking: Také v roce 2018 získala TUM School of Management v žebříčku Podnikání (9. místo) a Industry / Manufacturing (3. místo) dvě desítky žebříčků v magisterském studiu v oboru managementu.114475_adult-concentrated-concentration-6972.jpg

Hodnoty

Náš příspěvek k odpovědnému řízení

Věříme, že společnost může s naším výzkumem a vzděláváním jednotlivců, kteří se stanou rozhodujícími činiteli budoucnosti, prospět společnosti.

Odpovědnost a bezúhonnost

Provádíme výzkum v souladu s nejvyššími vědeckými a etickými standardy a usilujeme o pokrok a inovace pro zlepšení života lidí.

Učíme obecné manažerské dovednosti s důrazem na technologie, a tím prosazujeme hodnoty udržitelnosti OSN, svobodu, rovnost, solidaritu, toleranci, úctu k přírodě a společnou odpovědnost.

Vášeň pro dokonalost

Usilujeme o excelenci v našich oblastech výzkumu a zveřejňujeme naše výsledky, abychom vytvořili dopad.

Našim studentům poskytujeme na všech úrovních kvalitní vědecké vzdělání, a to nejen proto, aby usnadnily jejich začátek v kariéře v podnikání nebo ve vědě, ale také aby zlepšily své kritické myšlení tak, aby jednaly odpovědně ve vztahu ke společnosti.

Podnikatelský postoj

Zkoumáme podnikání a inovace a integrujeme výsledky do vzdělávání našich studentů na všech úrovních, abychom umožnili našim studentům přemýšlet a jednat podnikatelsky.

Doporučujeme našim kolegům, studentům a doktorandům TUM, aby založili růstově orientované start-upy a usnadnili jejich úspěšný rozvoj.

Zvědavost a otevřenost

Podporujeme výzkum nad rámec disciplinárních, institucionálních a státních hranic, abychom mohli otevřít nové perspektivy a vytvořit nová výzkumná zjištění a způsoby, jak přistupovat k řízením.

Rozvíjíme talentované jedince bez ohledu na pohlaví, národnost, náboženství nebo víru, zdravotní postižení, věk nebo sexuální orientaci a jsme odhodláni učit se z kultur, zkušeností a názorů našich studentů.

Kolegialita a Gemütlichkeit

Podporujeme klima vzájemné interakce, pomoci a spolupráce mezi studenty, fakultami a administrativními pracovníky.

Kultivujeme postoj Gemütlichkeit - bavorský způsob života - a vroucnou a přátelskou atmosféru uvnitř školy.

Místa

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Technical University of Munich
TUM School of Management
Arcisstraße 21
80333 Munich

Mnichov, Bavorsko, Německo

Heilbronn

Adresa, 1. řádek
Am Bildungscampus 2, 74076 Heilbronn, Alemanha
Heilbronn, Bádensko-Württembersko, Německo

Akreditace