MetFilm School Berlin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Met Film School byla otevřena v Londýně před téměř 10 lety a je zaměřena na začínající filmové tvůrce všeho druhu. Po mnoha úspěšných letech, jsme rádi, že nyní otevřít kampus v Berlíně.

Jsme také zde aplikovat naše osvědčené metody výuky pro mladé filmaře úspěšný ve své kariéře provázejí. Met Film School Berlin dopustil tvůrců a profesionálů z filmového průmyslu, kteří pracují se studenty na seminářích a workshopech v aktivním filmovém studiu. Klademe velký důraz na hands-on se učí naše studenty za jejich pozdější práci na přípravu. Výuka probíhá v angličtině. Studenty z jiných evropských zemí mají ty správné 180/2 tagy (4 hodiny denně), zatímco studuje v Berlíně do práce.

Hands-on učení: Zkušení lektoři a profesionální redaktoři doprovázet naše studenty na cestách, jejich krátké filmy psát sám produkovat, režírovat a řezat. Osobně přizpůsobené semináře v malých skupinách a v některých případech soukromé lekce, stejně jako soustružnické a režie cvičení se stávají samozřejmostí.

Příprava pro práci: Samozřejmě, že je naším cílem připravit naše studenty na to, aby komerčně úspěšné filmy. Zároveň chceme dát příliš mnoho výpočetní znalosti filmového průmyslu a seznámit naši studenti se všemi profesionálními pole v rámci komplexního digitálního světa.

Míru kurzy: Je pro nás důležité, aby naši studenti ukázat vášeň, talent a odhodlání. Ať už jste právě dokončili školu a hledáte rozsáhlé dvouleté kurzy, pokud již máte vysokoškolské vzdělání, a chtějí rozšířit své akademické zkušenosti, nebo zda jste již zaměstnán a chcete změnit svou kariéru: Nabízíme různé plný úvazek - částečný úvazek a víkendové kurzy, které vyhovují vašim potřebám.

Místa

Berlín

Berliner Union-Film GmbH & Co. Studio KG

Adresa, 1. řádek
Berliner Union-Film
Oberlandstraße 26-35

12099 Berlín, Berlín, Německo
Telefonní číslo
+49 30 89758877