Sprachschule Aktiv

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola aktivován v Mnichově - Pohodlně se učí jazyky v uvolněné atmosféře

Studium jazyků v naší jazykové škole v Mnichově je zábava! Ať už se učí němčinu pro začátečníky jako druhý jazyk, obchodní angličtiny nebo cizího jazyka pro dovolenou. My, škola aktivován Mnichov, potěší vás s naším týmem sympatických rodilými mluvčími nového jazyka a kultury! Jednotlivé jazykové kurzy, skupinové kurzy a osobní učitelé jazyků na naší jazykové škole v Mnichově můžete objednat za nízké ceny.

Chtěli byste se učit němčinu jako cizí jazyk, navštivte kvalifikovaného kurz angličtiny v Mnichově, zlepšit si svou výslovnost francouzské nebo jít do italského jazyka? Pak řekneme, jak jazykové škole Active Mnichov Buenos Dias, Enchante, Ciao a Hello v mnoha jiných jazycích, jako je španělština, ruština nebo portugalštině.

Škola aktivován - vaše jazyková škola v Mnichově od roku 2003

Koncept aktivního jazykové škole v Mnichově je tak úspěšná, že po více než 10 let mají nyní 120 dobře vycvičených rodilé mluvčí jako učitele jazyků v Mnichově a můžete mít také vlastní jazykovou školu v Barceloně. Po celém Německu, najdete nás v 5 městech: Mnichov, Berlín, Freising, Ingolstadt a Garching.

Naše pobočky v Mnichově:

  • Heßstr. 90, 80797 Mnichov - Tegernsee Rt. 135 v Giesing 81539 Mnichov - Dachau Str. 11, 80335 Mnichov

Místa

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Sprachschule Aktiv
Heßstraße, 90

80797 Mnichov, Bavorsko, Německo

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Sprachschule Aktiv
Tegernseer Landstraße, 135

81539 Mnichov, Bavorsko, Německo

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Sprachschule Aktiv
Dachauer Straße, 11

80335 Mnichov, Bavorsko, Německo

Programy

Tato škola dále nabízí: