SRH University Heidelberg

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jako jedna z nejstarších a největších soukromých univerzit v Německu jsme stanovili standard pro vzdělávání. Vybavujeme vám znalosti, které potřebujete pro svou budoucnost - praktické, inovativní a kreativní. Za to je velmi důležitá úzká spolupráce mezi našimi studenty a fakultou.
Náš recept na úspěch: nabízíme nové, praktické studijní programy, individuální dohled a rychlé umístění na trhu práce. Pro naše studenty to znamenají nejlepší šanci na skok do své kariéry.

Po téměř pět desetiletí je SRH University Heidelberg jednou z nejznámějších německých univerzit, s úzkou sítí podniků a institucí vysokoškolského vzdělávání na celém světě.

Vzdělávání bez hranic

Nadace a perspektivy, svoboda pohybu a odpovědnost: Přijďte studovat ve vědecké věži SRH, naší "učební věži". Jeho architektura symbolizuje dynamiku, průhlednost a kreativitu. Nabízíme Vám vzdělávací prostředí s nejmodernějším vybavením a atraktivní areál v jednom z nejkrásnějších měst v Německu.

Výborná kvalita

Usilujeme o dokonalost. Náš model studia, akademici a výuka, stejně jako služby poskytované našim studentům, jsou všechny naměřeny podle tohoto standardu. Neustálá vysoká úroveň vašeho vzdělávání je zajištěna mezinárodně uznávanými postupy a metodami.

Na naší univerzitě má výuka a výzkum mezinárodní a interdisciplinární zaměření. Prostřednictvím celosvětové výměny naší fakulty a studentů podporujeme kulturní rozmanitost a otevřenost. Oceňujeme osobnostní rozvoj studentů tak vysoko, jako jejich vzdělání - naše studijní programy jsou rozvíjeny a prováděny prostřednictvím dialogu odborníků z oblasti výzkumu a praxe. Takto je připravujeme na výzvy a šance, které budou čelit jako vysoce kvalifikovaní profesionálové a vůdci budoucnosti, zaměřeni na úspěchy a dychtiví se učit.

Dobře připojený

S RH Univerzita Heidelberg spolupracuje s vybranými univerzitami a výzkumnými institucemi jak doma, tak iv zahraničí, aby podporovala výměny s mezinárodní vědeckou komunitou. Kosmopolitní a stále zakořeněná v metropolitním regionu, naše univerzita je regionálním centrem pro kulturu a učení.

V současné době je v našich šesti školách zapsáno asi 3500 studentů: Business, Engineering

Místa

Heidelberg

Adresa, 1. řádek
SRH University Heidelberg
Ludwig-Guttmann-Straße 6

69123 Heidelberg, Bádensko-Württembersko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium