OnCampus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo je oncampus?

oncampus vám dává příležitost k vybraným státním školách zaměstnat na částečný úvazek on-line distančního vzdělávání a on-line školení. Jsme 100% dceřinou společností University of Applied Sciences Lübeck a a vyvinuly ve více než 15 let historie firmy, aby se stal evropský mega poskytovatelem e-learningu.

S týmem 70 lidí na částečný úvazek on-line studijních programů a vědeckých on-line vzdělávací kurzy jsou vyvíjeny v Lübecku, provozovány a uveden na trh. Tyto programy kombinují schopnosti více než 150 profesorů, firem a institucí. Otevírání univerzit novému publiku a nových forem spolupráce jsou jádrem naší digitální strategie. To zahrnuje naše spolupráce s vysokými školami z kompozitního Virtual University of Applied Sciences.

Zajištění kvality a certifikáty

Kurz registrace mají více než zdvojnásobil prostřednictvím nových studijních programů a zvyšování počtu studentů v posledních pěti letech. Takže jsme se uspokojit potřeby a očekávání zákazníků jak je to možné, že oncampus procesy jsou neustále optimalizovány a certifikovány systémy řízení kvality ISO normy 9001. Kromě toho máme certifikaci ISO 29990, který organizoval specifické procesy učení služby a vyhodnoceny. Jsme si stanovili další významné značky pro udržitelné umístění oncampus v konkurenčním prostředí.

náš vývoj

2001 Založeno Virtual University of Applied Sciences, Start Online bakalářské programy Media počítačové vědy a průmyslového inženýrství

2003 oncampus GmbH je poskytovatel služeb z univerzitní sítě

2005 Zahájení on-line školení měkkých dovedností

2009 Začátek online kurzy obchodní administrativa a počítačové vědy

2011 Zahájení dalšího odborného vzdělávání v oblasti informačních technologií, chemie, LifeSience

2013 Part-time on-line magisterských programů obchodní administrativy a informatiky

2014 Zkušební fáze LINAVO „učení na netu, lézt na zemi“ - nová školení pro strojírenství, potravinářství, cestovní ruch a námořní průmysl

od roku 2017. Vývoj a implementace 10 dalších bakalářských a magisterských studijních programech, výrazně zvýšit podíl studentů odborných, strategické spolupráce s průmyslem v oblasti vývoje nových služeb

2020 asi 50 nových MOOCs, zvyšování účastníky mooc na více než 100.000

Co oncampus nabízí v oblasti distančního vzdělávání?

Můžete si koupit svůj bakalářský nebo magisterský titul v oboru oncampus v distančního vzdělávání. Ve vědeckých on-line kurzů můžete dokončit s certifikátem univerzity.

Bakalářský studijní:

Bakalářský plocha můžete si vybrat mezi těmito studiemi v oboru Business Administration, průmyslového inženýrství, podnikání počítačové vědy a mediální informatiky.

Magisterský titul:

V sekci master, můžete si vybrat mezi kurzy mediální výpočetní techniky a průmyslového inženýrství (po sobě).

Pokračující magisterský titul:

Pokročilém magisterské studijní programy jsou založeny na odborných zkušeností. Můžete konfigurovat studijní programy v oboru Business Administration, ekonomika výpočetní techniky a průmyslového inženýrství (pokračuje) u nás.

On-line kurzy:

Nabízíme celou řadu kurzů, které lze objednat online s námi. Nabízíme kurzy (soft skills), technická a ekonomická v oblasti výživy, počítačové vědy, kariérní plánování, řízení, námořní průmysl, zdravotnické techniky, on-line médií, klíčových kvalifikací.

Online školení povinné

Kromě toho nabízí oncampus on-line povinné školení v oblasti hygieny potravin, kontrolu infekce a bezpečnosti práce. Takže vaše dodatečné školení pro své zaměstnance / vnitřek z potravinářského průmyslu lze snadno, rychle a levně, a provádět na místě.

poskytovatel služeb

Oncampus GmbH působí jako poskytovatel služeb v oblasti e-learningu a vyvíjí, provozuje a distribuuje na částečný úvazek on-line studijní programy a kurzy dalšího vzdělávání pro oblast vysokých škol, podniků a institucí.

Pro všechny úkoly v oblasti pracovních e-learning oncampus je váš partner. Neváhejte nás kontaktovat!

Naše poslání

Kdo jsme - co je naším posláním?

Institute for Learning služeb FH Lübecku a oncampus GmbH používat internet a multimédia na Open University of nové cílové skupiny: Pomáháme lidem, jak udržet jejich dlouhodobé zaměstnatelnosti a zlepšení a vrátit se do vzdělávání nebo práci.

Fachhochschule Lübeck a její dcera oncampus jste tak úspěšně rozvíjí k předním evropským dodavatelům v oblasti on-line distančního vzdělávání od roku 1997.

To, co si stojíme?

Spolupráce a vytváření sítí jsou hlavními zásadami našich akcí. Jsme si vědomi naší zodpovědnosti za Kund_innen, Partner_innen a Mitarbeiter_innen a podle toho jednat. Jsme vnímaví, otevřená a přátelská.

Pracujeme profesionálně řešení orientovaná. Inovativní technická řešení vyvíjíme a použít k celoživotní především zprostředkovat zaměstnání učení. Vidíme různorodost jako příležitost.

Kdo jsou naši zákazníci?

Těžiště našich aktivit studentů, kteří využívají naše tréninkové možnosti k dispozici. Pracujeme na národní i mezinárodní úrovni s univerzitami, firmami a institucemi s cílem umožnit co nejvíce lidem přístup ke kvalitnímu vzdělání a pomoci jim uspět v jejich rozvoji dovedností.

Jaké jsou naše cíle?

Zajišťujeme čas a umístění nezávislý, kooperativní učení. Za tímto účelem jsme důsledně využívat možnosti internetu pro vzdělávací programy a služby, které podporují celoživotní učení optimální.

Pro splnění tohoto požadavku jsme spolupracovat s národními a mezinárodními univerzitami a dalšími partnery. Dosáhneme našich cílů prostřednictvím neustálého vývoje a zajištění tržně orientované, inovativní, vysoce kvalitní procesy a produkty. Používáme integrovaný systém řízení.

Budeme hrát strukturálně se zajistit dlouhodobou konkurenceschopnost FH Lübeck v národním i mezinárodním trhu vzdělávání a rozšiřovat.

Co můžeme?

Design pro vysoké školy, se vyvíjet, realizovat a provozovat na částečný úvazek on-line studijních programů a dalšího vzdělávání založené na e-learningové metodologie a infrastruktury.

Studující umožňujeme on-line studium a další vzdělávání. Firmám nabízíme i vlastní a standardizovaný online školení.

Tam, kde to můžeme stavět?

Náš úspěch je motivovaný, oddaný a kvalifikovaný tým. Máme široký a hluboký odborné znalosti v oblasti e-learning technologií ve výuce metodiky celoživotního učení a řízení učící se organizace.

Provozujeme vývoj je kontinuální, dlouhodobá orientovaný personální. Pracujeme s standardizovaných, efektivních procesů s cílem nabídnout vysokou kvalitu vzdělávacích produktů a služeb ekonomicky trvanlivé na trhu. Používáme strategické projekty zaměřené na rozvoj inovativních produktů a procesů.

Místa

Německo online

Adresa, 1. řádek
Německo online, Německo

Programy

Tato škola dále nabízí: