NIT Northern Institute of Technology Management

Úvod

Read the Official Description

Na NIT Northern Institute of Technology Management v Hamburku naučit inženýry z celého světa, aby převzal řízení povinnosti zodpovědně. Ve spolupráci s Technickou univerzitou v Hamburg-Harburg (TUHH), soukromý ústav nabízí od roku 1999 anglický studijní program s dvěma plnohodnotné magisterské tituly v: inženýrského Master of Science a MBA nebo Master of Arts v Technology Management. Po celém světě více než 300 absolventů inženýrství bakalářské ucházet o místo u NIT v Hamburku. Jen asi 35 vysoké potenciály jsou určeny pro osobní pohovory, které probíhají v celém světě vybrali. Mnoho studentů si své studijní stipendia od společností a nadací. Studenti většinou žijí v bytech v NIT a stavební v areálu TUHH - mezinárodní výměna hotelu.

Stupeň MBA se mohou také zúčastnit paralelně k práci a tím i připravit se na další kariéru pohybovat profesionálně zkušených techniků a postgraduální studenty. Anglická jazyková semináře se konají večery a víkendy. Mnoho podniků považuje program MBA jako součást vývoje strategické personální. Takže oni dělají jejich technici speciálně hodí pro mezinárodní aplikace pro správu. Kromě toho je rozvinutá NIT přizpůsobené možnosti školení pro firmy.

Ve studiích na NIT stojí vedle klasické trati v Management Technology obor podnikatelské řízení pro volby. Renomovaní univerzitních profesorů a odborníky ze čtyř kontinentů učit zde. Mají široký poznatky z výzkumu a praxe a dát inženýrům během jejich manažerského vzdělávání a interkulturních měkkých dovedností. Práce v týmech je důležitou součástí učebních osnov, stejně jako tříměsíční podnikové praxe aplikovat, co se naučili a získali oporu v ekonomice.

Zatím potenciální představitelé 61 zemí má studium na NIT úspěšně. Přinášejí svou profesní kariéru s rozsáhlým know-how v oblasti řízení technologií, ale také strojírenství, dobře připraven. Mnohé z nich jsou nyní na celém světě ve firmách aktivní, že síť z NIT jsou.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Diplomový magisterský program v oboru strojírenských technologií (MBA / MA)

Online & Campus forma Kombinované 24 měsíců October 2019 Německo Hamburg

Buďte oba: inženýr nebo vědec a technologický manažer. V našem dvojitém magisterském studiu můžete studovat M. Sc. (v angličtině nebo němčině) na Vysoké škole technologické v Hamburku (TUHH) a současně magisterský titul v technologickém řízení (MBA nebo MA možný) v Englisch na NIT Northern Institute of Technology Management . [+]

Manažerské vzdělávání pro inženýry a vědce

Jste vášniví strojírenství nebo věda, ale chcete jít o krok dál? Jak přidat do svého profilu obecné know-how v oblasti řízení, vedoucí schopnosti, odborné znalosti v oblasti podnikatelského řízení a znalost cizího jazyka? Náš dvojitý magisterský program v technologickém managementu splňuje požadavky průmyslu na inženýrství nebo vědu s manažerským vzděláváním.

Buďte oba: v našem dvojitém magisterském programu můžete studovat M. Sc. (v angličtině nebo němčině) na Vysoké škole technologické v Hamburku (TUHH) a současně magisterský titul v technologickém managementu (v Englisch) na NIT .... [-]


Videos

NIT Virtual Tour

BE THE CHANGE – Experience the Northern Institute of Technology Management in Hamburg, Germany!

Contact

NIT Northern Institute of Technology Management gGmbH

Adresa, 1. řádek Kasernenstrasse 12,
21073 Hamburg, Hamburg, Německo
Website http://www.nithh.de/
Telefonní číslo +49 40 42878-3787