Munich Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studijní programy nabízené v Mnichově Business School

Sahat od bakalářského, magisterského a Master of Business Administration studijních oborů prostřednictvím DBA programu do Executive Education - Mnichov Business School přesvědčí svou širokou nabídkou státem akreditované na plný úvazek nebo na částečný úvazek programy.

Proč MBS?

Poznávání MBS

V roce 2015 MBS byl zařazen nejprve na téma Business Administration v žebříčku všech soukromých univerzit aplikovaných věd v německém "Wirtschaftswoche" - úspěch, který je připočítán k bohatými zkušenostmi získaných za více než 20 let a unikátnímu vedení zásady.

Důvody ke studiu na Mnichov Business School

Internacionalita

Mnichov Business School je jedno většina mezinárodních univerzit Německa. Jeho mezinárodnost se vyznačuje mnoha zvláštními vlastnostmi studijního konceptu.

praktický význam

Základním principem tohoto studijního programu je záměrné orientace v mezinárodních operacích a obsahu práce v podnicích, který je vytvořen prostřednictvím úzké integrace praktických studií a domácích i mezinárodních praktické zapojení fází, národních i mezinárodních.

Osobnost

Úspěšné zvládnutí budoucích výzev vyžaduje zítřejší vůdce nejen mít vysokou odbornou kvalifikaci, ale i některé osobnostní rysy.

individuální Support

Osobní a individuální atmosféru umožňuje studium na rozdíl od mnoha tradičních univerzit

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY

Jako jeden z předních německých ekonomických škol, Mnichov Business School předmětů samo o sobě recenze vnitřních a vnějších panelů.

Jazyk obor

V některých programech v Mnichově Business School, nabízíme vám dokončit své studium kompletně v angličtině (anglicky Track) nebo se směsí německých a anglických kurzů (německy Track).

Poslání Mnichově Business School

Úspěšní manažeři mají pevný základ základních znalostí a rozsáhlé mezinárodní zkušenosti. Jsou to silné, odpovědné postavy a jednat, respektive k jejich bližní. Myslí si a jednat podnikatelským způsobem a činí svá rozhodnutí s svědomí znalosti jejich místo ve společnosti. Tyto víry jsou základem naší praxe. Následující prohlášení mise je závazný rámec pro naše společné ideály a cíle.

Studijní programy na MBS

Plný úvazek studie a na částečný úvazek studie pro profesionály

V šesti semestrů, program na MBS BAKALÁŘSKÁ International Business poskytuje pevný základ znalostí a dovedností v mezinárodní obchodní administrativa.

Mistr programy v Mnichově Business School za cíl prohloubit, se specializují, nebo rozšířit znalosti a dovednosti v mezinárodní obchodní administrativa.

Postgraduální Program MBS nabízí Master of Business Administration (MBA) na plný úvazek program nebo jako part-time programu pro profesionály.

Portfolio MBS završuje Doktor of Business Administration (DBA) doktorského studia, akreditovaný Bavorského státního ministerstva školství, věd a umění.

Služby pro studenty MBS

Studium v ​​zahraničí a kariéra Planning

Naši studenti vždy popsat jejich pobytu v zahraničí jako vyvrcholení jejich studia. Mezinárodní centrum pomáhá studentům s těmito projekty. MBS jim pomáhá organizovat jejich pobytu v zahraničí a mnohem více.

Pro start do jejich profesní kariéry, v posledním ročníku studenti mají možnost přizpůsobit strategie aplikací na jejich individuální situaci a rozvíjet perspektivy pro jejich plánování kariéry.

MBS centrum kariéry, mimo jiné, podporuje je v one-to-one rozhovorů, že jim pomáhá optimalizovat jejich studium, specifikovat své kariérní cíle a vyvinout strategie pro dosažení tohoto cíle.

Místa

Mnichov

Munich Business School

Adresa, 1. řádek
Elsenheimerstraße 61
80687 Mnichov, Bavorsko, Německo
Telefonní číslo
+49 89 5476780