Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita - Ludwig-Maximilians-Universität München , je v centru Mnichova. LMU Mnichov je jednou z předních výzkumných univerzit v Evropě s více než 500letou tradicí. Navazujeme na náš úspěch v iniciativě excelence, celoevropské soutěži, která podporuje univerzitní výzkum nejvyšší úrovně, posílí náš výzkumný profil v příštích letech a posílí naši pozici na mezinárodní úrovni.

Know-how a tvůrčí inteligence našich akademiků tvoří základ nejen našeho úspěchu v soutěži Excelence, ale také vynikající rovnováhy výzkumu LMU, které uznávají mnohé národní a mezinárodní ratingy univerzit. Asi 700 profesorů a 3 300 akademických pracovníků provádí výzkum a vyučuje na 18 fakultách univerzity a nabízí široké a dobře diferencované spektrum, které pokrývá všechny oblasti znalostí, ať již humanitní a kulturní vědy, právo, ekonomiku a sociologii nebo lékařství a vědy. Jako skutečná univerzita LMU v Mnichově má jedinečnou příležitost a hlubokou povinnost řešit stále složitější otázky, kterým čelí lidstvo, společnost, kultura, životní prostředí a technologie tím, že vytváří interdisciplinární řešení.

Množství konkurenceschopnosti v Mnichovské škole je udržováno především našimi ústavy. Instituty jsou zvláště charakterizovány profesory, kteří je drží, a tudíž určují strategické sladění výzkumu a výuky.

Mnichovská škola řízení na univerzitě Ludwig-Maximilians vytvořila soubor výborů a zařízení, které poskytují řadu služeb, které studentům pomáhají při dokončení každodenních úkolů.

Místa

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Mnichov, Bavorsko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium